Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
20. jan 2009

Felon bola tusim v 33tt.
Aj ja idem vo stvrtok na utz a uz sa neviem dockat,dufam ze pre mna budu mat lepsie spravy ako minule.Vies vahy tych svojich katka?Pred 2tyz.mali moji 1010g a 1075g

fedra
20. jan 2009

felon by zacinala 33tt ... boli sme tehu rovnako.
Len nech su drobcekovia v poriadku ... a maju pekne vahy. Inak Taella dala fotky malickych drobciatok na konika, kuknite ake su zlatucke 😉 Rodila tiez v 32tt .

margaretka11
20. jan 2009

Ahojte budúce mamičky dvojičiek 🙂

Ja som len na chvíľu nakukla a vidím, že taella a felon sú už mamičky. Tak mamičkám gratulujem, želám im veľa mliečka a nech sú čo najskôr fit a bábätkám želám pekné priberanie, nech si ich mamičky môžu čo najskôr zobrať z nemocnice a vychutnávať si ich v pokoji domova 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

A vy ostatné mamičky, čo ešte len na svoje zázraky čakáte sa hlavne nestresujte. Tehotenstvo s dvojičkami je rizikové (to vám určite vaši lekári povedali), ale to neznamená, že musíte zákonite porodiť predčasne. Myslite pozitívne, snažte sa byť v pohode a veľa oddychovať a ja vám všetkým držím palce, aby to tie vaše bábätká v brušku vydržali čo najdlhšie 😵

fitny
20. jan 2009

ahojte,
len pozerám, čo sa tu deje... 😀
lumi, kedy sa treba prihlásiť na kurz plávania? ja by som chcela tiež, ale až keď bude lepšie počasie. dá sa hocikedy, alebo ani nie? 😕

felon
20. jan 2009

ahojte babušky!
Teda ja , že som porodila? Stále sme 3v1 a neviem o tom, že by som niekomu dávala takéto informácie. To je buď žart, alebo sa jednoducho niekto zmýlil. Keď porodím prvé to budú vedieť pipka a martinka, ktoré vás budú informovať. Som šťastná, že u mňa je všetko o.k. Vo štvrtok idem na kontrolu. Dúfam, že vydržím do toho 37 tt. Ďakujem vopred za všetky priania, ste všetky veľmi zlaté. Aj ja všetkým prajem. Tak mi zataľ držte palce, aby som vydržala ešte aspoň mesiac. Pa Pa

katka.ott
20. jan 2009

tak to bol trochu nechutny zart 😖 . ja som zacala chyta poriadnu paniku.

felo, dufam, ze vydrzis co najdlhsie a takisto aj my ostatne cakatelky 🙂

katka.ott
20. jan 2009

evi, ja som bola na posledno utz niekedy koncom novebra a vtedy mali cosi cez 600g.

lumah
20. jan 2009

pipka máš sa na čo tešiť, jeto krásne, ked vidíš, ako sa tvoje dieťa teší v tej vode. 😀

pipka
20. jan 2009

felon...sak som sa uz divila, ze som nedostala ziadnu sms 😅 len sa ty pekne este drz 😀 zauzlovat nohy a nech drobci este cusia dnu 😀 😀 😀 zacina nocny klud, tak nech nevycinaju 😀 😀 😀

idem pridat fotky , sme sa kupkaliiii vo velkeeej vaniii 😎

lumah
20. jan 2009

fitny vraj sa dá od tretieho mesiaca, ked je predpoklad, že už babatko drží hlavičku. Ale my sme sa nedostali vtedy, bolo to plne obsadené, teraz až a vobec nelutujem, lebo chlapci maju pol roka a už to aj vnímaju a je to o to krajšie. Pekne sa tam vyšantili, išli sme poslední z vody. Jedného mal muž a jedného ja a bola som prekvapená, čo všetko sa dá s nimi vo vode robiť. Sú vo vode hotoví akrobati. 😀 Vrele to odporučam všetkým mamičkám.

catjob22
autor
20. jan 2009

To co teda bolo??? Felon, ja som sa normalne zlakla ale som sa tesila ze v 33.tt mas 2,5 kilove deti 😀 😀

Ritulka, neches nam to vysvetlit?? Co to bolo?? Alebo si myslela niekoho ineho?? 😕 😕

pipka
20. jan 2009
pipka
20. jan 2009

podla mna sa pomylila a myslela niekoho ineho, sak uz tie mena mi nesedeli, ved felonka caka Filipka a Natalku 😉

catjob22
autor
20. jan 2009

Jeeeeeeeeeej pipka, krasne!!!!!! 😵 😵 😵 Aj ja si neviem vynachvalit tie sedatka do vane!!! 😵 😵 😵

A pipka - tie faldiky su najkrajsie!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A Hanula sa vie aj mracit?? Vsak vsade je vyrehotana 🙂

catjob22
autor
20. jan 2009

Pipka - a vsetko naj k 5.mesiacikom 😵 😵 😵 My mame dnes presne 14 🙂 🙂 🙂

lumah
20. jan 2009

pipka zlatučká je 😀 . Aj my máme stoličky také nachystané-od zuzky25, ale ešte sme ich neskušali vo vani, lebo chlapci aj ked už sedia, predsa len sa ešte pevne nevedia držať a nechcem im chrbticu ešte namáhať, najskor postupne v lehátku a v kočíku dvíhame vyššie. 😝 Ve´d maju čas, aj ked vanička je im už malá .

eviska83
20. jan 2009

To fakt bolo nechutne ,ani mne tie mena neako nesedeli..felon este aspon mesiac sa drz
pipka ,hanka je rozkosna 😀 😀 😀

ritulka
20. jan 2009

ahojte, tak sa vam chcem ospravedlnit...zmylila som si meno...bola som taka natesena z toho, ze som to cele skomolila a vas asi pekne vystrasila...este raz, sa vam ospravedlnujem...a urcite nie som ten clovek, ktory si bude robit srandu...na toto ja nie som...jednoducho som bola natesena a napisala ine meno...

Felon este raz prepac, drzim palce, aby si to vydrzala co najdlhsie a narodili sa krasne a zdrave deturence...

A ostatnym sa tiez este raz ospravedlnujem.... 😵

pipka
20. jan 2009

ooo cat dakujeme...uz sme dnes oslavovali...hanula dostala vyzivu hruska a jablcko a ja som si supla celu orieskovu Milku na jej pocest 😀 😀 😀

katka.ott
20. jan 2009

ritulka, mne si trocha nahnala strach, ze felon je len v 32tt a uz ma babatka.
a ja ti odpustam 😉

pipka
20. jan 2009

no mracit sa nevie...ale chuda, dnes aj plakala...podarilo sa mi jej omylom kvapnut mydlovu vodu do ocka a kym som jej to vymyla, tak si poplakala ☹ ☹ 😅 ...v takom svungu som bola, ze som to uz ani fotit nestihala 😒

katka.ott
20. jan 2009

pipka, roztomile babatko mas 🙂
a ako sa vie pekne tesit z vody.

ritulka
20. jan 2009

katka dakujem moc...este raz ma to mrzi...fakt som vam nechcela nahnat strach...jednoducho som to poplietla..hlava derava som 🙂

pipka
20. jan 2009

ritulka a komu sa vlastne tie babatka narodili? Som od prirody straaasne zvedava 😀 😅 😀

ritulka
20. jan 2009

pipka 😀

ritulka
20. jan 2009

ozaj a ked som uz tu pri vas - dvojickovych...mate skusenosti, ze ma niekto vo vasej rodine dvojicky...totizto moj papa je z dvojicok a ja teda by som teoreticky mohla mat tiez... 😅
lebo jeho dvojca ma dceru a ta ma tiez dovjicky... 😵

pipka
20. jan 2009

katka, ona sa tesi asi zo vsetkeho 😀 ja niekedy normalne nechapem ake rehotadlo sa nam to narodilo 🙂 normalne by som mala asi kazdy den panenke marii v kostole 50 centov hodit, za take uzasne babatko 😵

pipka
20. jan 2009

a hlavne sa jej paci, ked ju fotim...herečka naša 😀 😀 😀

katka.ott
20. jan 2009

pipka, to je pekne. aj ja by som chcela mat vyrehotane drobce. ale to si este chvilu budem musiet pockat. zatial sa asi rehocu v mojom brusku, ale nieco podobne stvaraju. toto je moje prve tehotenstvo, teda dvojtehotenstvo a tie moje male mi davaju veselo zabrat. robia premety, kopu, pichaju - jednoducho uz teraz su zive, tak si neviem predstavit, co budu robit ked budu von 😉

ritulka, my to mame tiez v rodine. moja stara mama (otcova mama) mala dvojicky a potom este 5 deti. z nich nemal nikto a z vnucat ja zatial jedina (na mna padlo vsetko - podoba, "choroby", dvojicky 😀 )

ritulka
20. jan 2009

u nas ma sestranica dvojicky....tak mozno sa to prenieslo na nu a ja so segrou nebudeme mat...ale clovek nikdy nevie...priroda to zariadi...

katka drzim moc palce, aby to prebehlo hladko a potom vela mliecka a zdravicka