Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

macilaci
24. jún 2009

ahoj aj ja som iba čakateľka 🙂 , neveľmi prispievam nakoľko skúsenosti ešte nemám, ale poctivo čítam.. 😝

ajka72
24. jún 2009

ahojte, buduce dvojičkové maminy predávam postielky s hniezdami, odkladačom na plienky a aj na hyg. potreby po našich dvojičkách mám to aj v ponuke inzerátov tak skuste pozrieť či by sa vám nehodili 🙂

ajka72
24. jún 2009

ak by ste mali náhodou niektorá záujem môžete mi poslať info cez IP ďakujem 😵

martiina
24. jún 2009

ahojte,
ja som sa konečne dopiplala s dekami, už sú hotové, môžte kuknuť v albume
ahoj smejka, vitaj 😵
macilaci, ako sa máš, dlho si sa neukázala, pekné mená máte na výber 😉
.... a smejka, tu sú hlavne mamičky čakateľky, teda aspoň by mali byť 😅 , už len podľa názvu témy... nám sa len odtiaľto akosi nechce a veľmi rady poradíme ak budeme vedieť 😵

jarka82
24. jún 2009

martinka nasim vidno totalne biiele spicky 😅 ty si sikulka uhackujes aj mne? 😀 a kam patrime my? 😨
vitajte nove cakatelky

martiina
24. jún 2009

jarka, to som neháčkovala, tentoraz som šila 😅
no jarka, my už by sme mali patriť do "Dvojičkova", ja už som to tam pred párdňami začala troška navštevovať 😅

jarka82
24. jún 2009

hi poplietla som to prepac 😅 😅 😅 a kde to najdem? dvojickovo? 😀

martiina
24. jún 2009

musíš sa vrátiť späť k skupinám tém a tam medzi bábätkami 😉

jarka82
24. jún 2009

dakujem

martiina
24. jún 2009

dnes má moje Ninušiatko meninky a ani s nim nie som ☹ .... je u svokry a oslavovať budeme až zajtra, tak sa teším lebo som mu kúpila stavebnicu formule, tak sa bude tešiť 😵

minkak
24. jún 2009

Ajojte kocky 🙂

smejka vitaj medzi nami 😵

macilaci co nove?ako sa mas?fakt pekne mena 🙂 my stale nevieme vybrat.....

jarka82
24. jún 2009

martinka lubi formulu? ten nas sa vie cely cas s manzelom pozerat ked ide v nedelu v tv 😀

eviska83
24. jún 2009

Ahojte
U nas bolo dnes kraaasne tak sme stravili cely dem von 🙂 🙂
Martina-
krasne deky,ty ked sa do niecoho pustis tak ta to drzi,co?aj na ukor spanku 🙂
mauzi- kde si?
smejka- vitaj 😵 😵

martiina
24. jún 2009

jarka, áno Ninko je formulový 😵
eviska, áno ja keď niečo začnem, musím to hneď dokončiť, hneď keby som nemala celú noc spať 🙄 😀
mauzi, aj ja ťa postrádam, kde si? 😠
baby, no povedzte som normálna 😅 .... o pol jedenástej som začala vysávať, lebo som po došití mala byt samú nitku, potom som si zmyslela že na zajtrajšiu oslavu už by som mohla dnes upiecť koláč, veď keď krpci spia..... tak si to predstavte v jednom mixéri sa mi mixovali žĺtka s cukrom, ručným šľahačom som mixovala bielky a v treťom sekáčiku sa mi sekali orechy a k tomu som ešte ručne mlela mak 😲 .... no musím mať zrejme super susedov, že sa na tento ruch o pol noci nechodia sťažovať 😅

cherry01
25. jún 2009

MARTIINA, ked ťa čítam cítim sa uuuppplnneee nemožná 😒
klobúk dole.

ajka72
25. jún 2009

martina ja už dlhšie sledujem aká si šikovná a naozaj ako píše cherry cítim sa popri tebe uplne nemožná ☹ , tak nech ti tá tvoje energia vydrží máš môj ale asi každej tu z nás veľký obdiv, neuvažuješ ešte nad nejakým babym veď tie tri zvládaš popri domácnosti ľavou zadnou, si jednoducho jednička, je niečo čo aj nevieš, 😵

cmuk05
25. jún 2009

Ahojky ajka aj tu si pises?Spoznavas ma? 😀

ajka72
25. jún 2009

jasne cmuk že ťa spoznávam a zdravím ťa 🙂

cmuk05
25. jún 2009

Ako sa mas?Podla albumika som ta spoznala..... 🙂

ajka72
25. jún 2009

ďakujem držíme sa dievčatá rastu, vystrájaju, ale je to také pekné obdobie keď všetko chcu vyskušať, už začali pomaly rozprávať spájaju slova do viet, je to sranda ich počuvať, vidím že aj vy ste už veľké fešandy tuším jedna je na tena a druhá je podobou na manžela 🙂 tuším ste si to podelili 😵

cmuk05
25. jún 2009

Ano podelili, 😀 uz je to fakt lepsie...To je dobre ze si to uz chvalis ten cas ake su teraz velke tesim sa aj ja na taky vek.

zbinka
25. jún 2009

ahojte babenky a dvojcatka,,,som tu nova cakame dvojick,,,a ani sama neviem kam do temy sa pripojit,,,,potrebujem vela informacii,,,,,,a ani neviem ako zacat,,,som tu spravne,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ajka72
25. jún 2009

ano zbinka si tu správne tak do toho pýtaj sa 🙂

smejkaa
25. jún 2009

Ahojte. Dakujem za privitanie. Ako vidim, vy ste tu od skoreho rana. Ja si este chvilu uzivam, kym si mozem pospat trosku dlhsie. 🙂 Ale neodchadzajte do inej temy, ved vas tu urcite budeme potrebovat. 🙂 Mozem sa spytat v ktorom tyzdni ste rodili a ci sekciou alebo spontanne? A s akou vahou sa vase deticky narodili? Nasi su zatial velki, tak dufam, ze to pojde tak aj dalej. Macilaci, v ktorej nemocnici budes rodit?

zbinka
25. jún 2009

no ani nevem ako zacat som len v zaciatkoch,,,a nejak sa bojim,,,je mi dost zel,,,ake ste mali HCG vy na zaciatku, 4tyzden 1177, je to ok, a ako ste sa citili??? mam 32r, a som po prvom IVF tehotna s dvojcatkami

macilaci
25. jún 2009

ahojte baby - my sa máme zatial celkom dobre okrem tých klasických bolestí chrbta, hlavy ked je takéto blbé počasie, tlačenie na moč. mechúr, rebro, pečeň. Ale inak všetko OK. tento týžden som s malou dušičkou kúpila pár dupačiek a body, lebo ja sa ešte stále bojím, že niečo nebude OK. ale keby niečo, kamoška čaká na január malé tak sa to zíde 😉
Minkak, mená máme ale ja sa neviem rozhodnúť vôbec, ved tie deti s tým budú musieť žiť po celý život, čo ak im sa nebudú páčiť? mne sa moje v poberte nevelmi páčilo - Zuzana, no nebola som velmi štastná výberom mojich rodičov 🙂
Smejkaa, ja idem do Šace, a ty si tiež z nášho okresu? ešte 1 mesiac a máš to za vodou, ako ti závidím

sonia29
25. jún 2009

ahoj smejka, zbinka, aj všetky baby 🙂 smejka aj ja som len čakatelka a síce už jedno dievčatko doma mám, pripadám si ako prvotehuľka, keďže toto tehotenstvo je trocha iné, a materstvo bude určite tiež 😅 vidím, že ty si o par týždnov dopredu. ako sa cítiš?

sonia29
25. jún 2009

macilaci, neboj všetko bude v poriadku 😉 veď si už 24 tt to by sa už nemalo nič pokaziť 😉 aj už chcem niečo pokúpiť, lebo čo ak porodím skôr .. 😕 a zas nechávať to na môjho manžela 🙄 😕 😅

andyna
25. jún 2009

Ahojte,
tak ja sa tu tiez pridavam ako cakatelka.... som v 31tt. Baby, kolko ste pribrali za cele dvojickovske tehotenstvo? Ja zatial doteraz iba 10 kg, zda sa mi to nejako malo pri dvojickach. Podla sona su vraj dost velke, este vacsie ako by mali byt na tento tyzden, tak aspon to ma utesuje.

Dvojickovske maminy, zobrali vas pred porodom do nemocnice, aby ste boli pod kontrolou? Ak ano, kolko pred porodom?

Smejkaa, vidim ze si tiez 31tt, ako sa citis? Odkial si, mozno sa stretneme v porodnici.... ? Ja mam TP 29.8., teda papierovo, bude to urcite skor.

sonia29
25. jún 2009

andyna ja som pribrala doteraz 9kg a ja veľmi dúfam, že nebudem musieť ísť do nemocnice skôr, teda zatiaľ je všetko vporiadku. ty máš termín na moje narodky SNP 😅