Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
1. júl 2009

macilaci len hlavne nie žiadnu paniku, aj ja som na konci chodila na kontrolu prietokov podľa jendje lekárky boli v norme podľa iného lekára hraničné, uvidíš čo bude o týždeň, hlavne sa ukľudni babule cítia každý tvoje nepokoj 🙂 inak tie neviem čo je funeling, mne v 6 mesiaci dali pesar taký gumenný kružok i keď som sa neotvárala ale boli tlaky detičiek na krčok tak pre istotu a myslím že to bolo dobre podržal mi dievčatá do 38tt 😵

macilaci
1. júl 2009

díky dievčatá, ani ja neviem čo jeto, každé 2 týždne chhodím na meranie dĺžky cervikálneho kanálika, to je vaginálne meranie krčku, a tam stále písali, že bez známok funelingu a dnes to bolo, že : naznačený funeling v dĺžke 19mm a šírke 5 mm. je pravda, že tento týžden cítim, že mi tvrdne bruško a taký blbý pocit tlačenie v bruchu ale ten tlak cítim na moč. mechúr. no nič budem viac ležkať a aspon budem viac obskakovaná mužom 😀

mauzos
1. júl 2009

uz som to nasla, funneling je otvaranie ☹

eviska83
1. júl 2009

Mauzi - tak sme zas o nieco mudrejsie 😀
Macilaci- drzim prsteky nech vsetko dobre dopadne 😉

mauzos
1. júl 2009

ty si to vedela, co? 😉

ajka72
1. júl 2009

macilaci aj som asi v tomto období ako si ty mala zvýšené tlaky a ako keby sťahy také falošné kontrakcie aj my viac tvrdlo brucho viem že mi zabral magnumB6 a hlavne kľud na ložku a relaxovanie, oddychovanie tak hlavne kľud 🙂 potom to už prestalo 😉

smejkaa
1. júl 2009

Ahojte. Aj mna dnes riadne vystrasili s tym krckom. :( Mam vraj asi 21mm, ale neotvaram sa. No nic, tiez viac oddychujem, iba som vas prisla kuknut. Macilaci drzimpalce. 🙂

eviska83
1. júl 2009

mauzi- jasne ze sm to vedela 😀

ajka72
1. júl 2009

pridala som nejaké fotečky babuliek 🙂

eviska83
1. júl 2009

ajka -tie tvoje babule maju kraaaasne kukadla 😉

ajka72
1. júl 2009

ďakujem eviska aj ty máš krásne detičky 😉

minkak
1. júl 2009

Ahojte tusim sme dnes vsetky boli u dr. ja mam vsetko OK 🙂 ale tiez mam vela,vela oddychovat a nabuduce uz mi da aj to magneB6 😉 A zase nebolo vidiet,zase vrteli a vrteli 😀
tak pekne oddychujme babulky 🙂

pipka
1. júl 2009

ajka kraasne su babulky 😵

dnes som sa od rana nezastavila 😝 a az teraz som si konecne sadla a vylozila nohy 😝 😝
mati, tak som si ta na facebooku uz pridala 😀

macilaci
1. júl 2009

díky za povzbudenia baby ste zlaté 🙂 , ja sa ukludnujem tým, že keby bolo zle tak si ma tam nechajú. a vyšetrenia robili primáry takže nejaké skúsenosti majú 😉 ,
minkak držím palce aby aj u teba bolo stále všetko OK, aké máte miery? my máme 720 a 730 g a ked sa správne pozerám tak 223 a 232 mm ale to už iba ja študujem tie skratky na papieri, lekár povedal len že malé sú v poriadku. 😀

eviska83
1. júl 2009

pipka- co take si robila? pridaj si aj mna 😉

pipka
1. júl 2009

evi pridam, ale napis mi do IP meno, mas aj skype? 😕

pipka
1. júl 2009

rano uz o osmej som dala prat, a vybehli sme s malou von, aby sme neboli vonku v tom najvacsom hice 😅 stretli sme sa s jednou babenkou tu z MK, co na inzerat predavala take krasne riflicky aj s trickom za 3€, tak som zase vyhodne nakupila 😎
potom som futasila domov, navarila obed, napraskali sme sa a uz sme futasili k MM sestre, lebo mala v sobotu narodky a v nedelu meniny a kedze my sme tu neboli, tak sme boli gratulovat dnes 😉 a potom sme este podvecer leteli na nakup a dovalili sme domov s tisicimi taskami, lebo uz som potrebovala podokupovat vselico do spajze a do mrazaku,
lebo v poslednej dobe sme len plienky a nutrilon v Madarsku nakupovali 😀 a nam nic 😅
no tak som povykladala nakup, ulozila malu a ako na potvoru jej dnes zaspavanie trvalo skoro 15 minut 😠 😀 tak som vyflusnuta a som rada, ze sedim 😝 😀 a teraz som hladna, ale ani za svet sa mi nechce postavit a ist sa najest 😅 😀 tak ohryzam jablko, co mi MM podal a robi mi cajik a kraja kolacik, co som upiekla este vcera...tak sa nechavam obskakovat 😎

minkak
1. júl 2009

ajka veru krasne fotecky,tusim sa aj ty ladis s kockami na tej fotke c.40 😉 😵
macilaci presne neviem,teraz mi dr.nemerala,ale povedala,ze pekne rastu,ze zodpovedaju.... 😉
Kopkali rucickami boxovali,tak sme sa s dr,nasmiali ,ze co tam stvaraju a to som ja mala pocit,ze su v klude 😅

pipka tak ste mali dnes riadne fofrovacky a paci sa mi ten vyraz-futasili to nepoznam 😅 len sa nechavaj obskakovat si zasluzis,pekne oddychuj 😉
A ja si idem trosku nozky vylozit 😅

eviska83
1. júl 2009

pipka- aj ja pocujem vyraz- futasili ,pridavam do svojej slovnej zasoby 😀 - IP

pipka
1. júl 2009

to ako futašili..aby to bolo aj s interpunkciou a nepridali ste di do slovnej zasoby nejaku haluz 😀 😀

eviska83
1. júl 2009

pipka- neboj to mi doslo 😉 a uz aj my si mozme prepnut klavesnicu do slovenciny- muz nainstaloval 😵

minkak
1. júl 2009

pipka jasne to som pochopila 😉 😅

ajka72
2. júl 2009

minkak ďakujem za pochvaly inak pozerám že si z Trenčína a my máme rodinu v Trenčíne, mne sa mesto a vobec okolie Trenčína vždy páčilo 🙂

minkak
2. júl 2009

Dobre ranko 😉
Ajka my zase v KE mame rodinu 😉 a byvali sme aj v PO 😅
a na Ruzine sme boli min.rok na dovce1x s malou a predtym vela,velakrat.... 😵

chruminka
2. júl 2009

dobre ranko tak aj mne hrozila serklas-zasivanie ale nakoniec ukazal UTZ krcok 39 mm takze som zevraj v norme
a tiez ma krpci predvcerom dost vystrasili,som mala poobede take tlaky v bruchu a zdalo sa uplne tvrde,pritom som lezala a opakovalo sa to dost casto....ani krpci tak nekopali ako inokedy dokonca sa mi zdalo ze nekopu vobec a vcera rano ked som sa zobudila zasa nic tak som si poplakala kym som hladala cislo na kramare ale kedze bolo este moc skoro a nikto mi to v ordinacii nebral tak som sa naranajkovala a o chvilku zacali krpci kopkat ostosest 🙂 ,asi boli len opacne pretoceny.....a to brucho sa mi zda ze mavam ked ma daco zduje tak som taka nafuknuta ze mam tie tlaky a tvrde brucho,myslite ze to moze byt aj tym?

mauzos
2. júl 2009

Ahojte 🙂 to co ma byt, ze sa valame na druhej strane? zase nikde nikdo?

Ajka krasne fotky 🙂

Pipi ty si original Blavacka? Lebo futasit pouzivame aj my, nasi su zo sdredneho slovenska, tak teraz neviem z ktoreho kuta slovenska to pochadza 😀 😀

chrumi beries magnezko? mne to velmi dobre zaberalo na tvrdnutie bruska 😉

mauzos
2. júl 2009

boooze ze nikdo 😀 😀

eviska83
2. júl 2009

mauzi- a ja ze preco nas nemozem najst ☹

eviska83
2. júl 2009

haloooooooo kde ste vsetci?

pipka
2. júl 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀