Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

katka.ott
9. júl 2009

ahojte, dnes to tu akosi viazne 😕 , asi ste vsetky vonku ked konecne neprsi. ja som dala kocik mame anech sa spaciruje 😀 .

ja davam mojim dorotkam feniklovy caj. ten je od 1.tyzdna. a vypiju cca 20-50ml.

mirka, krize ta este len budu boliet 😉

eviska83
9. júl 2009

Ahojky,
ja im robim mliecko 1xdenne do fenikloveho caju 🙂
Vas bolia krize? ja som zatial v pohode,v tehotenstve to bolo horsie 😉

katka.ott
9. júl 2009

evi, mna uz prestali. ale to je tym, ze u rodicov mam prebalovaci pult vyssie a vacsinou nosia deti moji rodicia 😀

riesim otazku: co ku krstu? nausnicky maju. vraj nieco na pamiatku, ale co? poradte 😅

eviska83
9. júl 2009

ja to tiez riesim- nausnicky nedavame- tu nosia male dievcatka nausnicky iba ked su travellers ( cize cigani) a nemienim kazdemu vysvetlovat ze na svk to je inak.babo rad 🙂

miroslava89
9. júl 2009

ahojte..ved to krize este len zacnu boliet... mna bude boliet setko pocas tehu..s mojou uzkou panvou to bude riadny kriz a trapenie 😔

fedra
9. júl 2009

baby, co chcete aj oblecenie c 50 pre dvojcatka ... KUK
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

a pribalim vam k tomu este aj uplne nove nenosene overaliky Next., tiez velkosti 50.
Ja som ich kupovala pre istotu, no nasi drobci sa narodili dost velki. A nemam to komu posunut 😉

katka.ott
9. júl 2009

neviete na akej stranke boli tie polohy dojcenia? male mi akosi strajkuju ked ich mam obe po bokoch ☹

eviska83
9. júl 2009

katka- ja som nasla toto:http://breastfeedingtwins.tripod.com/Pages/twinart.html

mauzos
9. júl 2009

Ahojte 🙂
katka tu mas tu stranku, mam ju nahodou zazalozkovanu http://www.kojeni.net/dvojcat.php

katka,evi, co takto peniazky ku krstinam 😀 😀 😝 Urcite nejake zlato, retiazka, naramok, privesok ... ja mam zlaty privesok so znamenim doteraz od krstnych rodicov 😉

pridala som nove fotky, mali sme take ministretko s Taellou a Ajkou, bolo fajn 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

eviska83
9. júl 2009

Mauzi- zavidim Vam tie stretka 😉 Kraaaasa
ja som sa konecne dokopala a tiez som pridala par fotiek ,hlavne andreja v londyne 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

eviska83
9. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
A dalsie.
Fuuu,tak som to stihla kym sa vrati pipka 😀

martiina
9. júl 2009

eviska, super tak andrej si to určite užil 😵 ... a s kým tam ešte boli?
no tak ja som dnes kojila v nákupnom centre na stojáka 😀 😀 😀
kríže mám aj ja v dezolátnom stave, zajtra mi otec objednal masáž 😵 ... príde nejaká češka ku nám, tak som zvedavá...
mauzi aj ja závidím tie stretka 😉 .... do Košíc sa tak ľahko nedostanem, vlastne ešte som tam ani nikdy nebola 😅 , ale keby som tam stretko si neodpustím

mauzos
10. júl 2009

ahojte 🙂
zase sa valame na druhej strane 😠

evi krasni su vsetci traja, ale mohla si dat aj viac fotiek krpcov 😉
no mate co zavidiet, vcera bolo dobre 😀 no ved ked pridete, tak urcite nieco zorganizujeme 😀 😀

mati a foto kojenia na stojaka nemame? 😀 😀 😝 potom napis, ci masaz pomohla ...

eviska83
10. júl 2009

caute,
Boli s nimi aj moj synovec a moja neter- 🙂
Aj ja chcem vidiet kojenie na stojaka 😉
Mauzi- neboj pridam,len zasa neviem co skor 😝 kopeckujem 😵

zukrik
10. júl 2009

Ahojte
Baby,ja vôbec netuším čím mať začať,teda ohladom oblečenia.
Malinké sa majú narodiť v novembi a to je kosa.Asi kúpim velkosť
56,ale poradte mi čo.Niečo mi dajú z rodiny a tak,lebo všetci už
majú detičky.Som tada,že mi pomôžu,lebo je toho naraz veľa.

mauzos
10. júl 2009

zukrik mne sa zo zaciatku velmi osvedcili pyzamka, take v jednom kuse so zapinanim vpredu. Prakticky boli v tom stale, ine oblecko ani nevynosili. Prezliekala som ich niekolko krat denne a este som nebola taka zrucna 😀 Potrebujes nejake ciapocky, rukavicky, ponozky ... Kedze budu zimne, tak ich zrejme budes mat v zavinovackach, je to aj prakticke... nejake body, svetriky, overaly, teple deky, fusaky ... viac ma nenapada 😒

oki Evi, mas odpustene, mas toho teraz fakt dost 😲

mauzos
11. júl 2009

tu je teda v poslednych dnoch hojna ucast 😠
co vsetky robite?

eviska83
11. júl 2009

ahojky,
chyba tu pipka 😀 😀 ,ale ved zajtra uz pride.
Co robime?- ja momentalne triedim cd a dvd- 😉 😉 😉

mauzos
11. júl 2009

jeeej tak predsa sa tu niekto ukaze 😉 Musime to tu udrziavat my maminy, tehule by to tu nechali zaniknut 😲
No jasne pipka s martinkou dovolenkuju, tak to tak vyzera 😝
ja momentalne krmim.
a co robis so zvysnymi CD/DVD? vyhadzujes?

chruminka
11. júl 2009

ahojte tak my sme boli vcera na tom 3D,zevraj to nakoniec predca len budu dve baby 😀
nazivo to bolo uplne uzasne stale vyzyvovali a hmyrili sa ,vela krat sme nevedeli ani ktora je ktora,lebo su natlacene pri sebe a bola tam sama ruka sama noha,boli aj otocene hlavami a tvarickami k sebe tak to bolo tazsie viditelne,ale som totalne sklamana tym dvd,fotky su dost o nicom a videa su postrihane take kusky,ze ked sa clovek akurat zadiva tak sa vypne 😠 ,ja viem ze pri dvojickach je to horsie ked su takto natlacene na seba,ale mohla nam tam nahrat celu tu skoro tristvrte hodinu co nam poukazovala tam a nie to postrihat 😖

mauzos
11. júl 2009

chrumi gratulujem k babulkam 🙂
kde ste boli na 3D a kolko ste platili?

agathe8
11. júl 2009

chruminka ahoj. Ja som bola na 3D sone u nás v meste mám nahraté 32 min na dvd a on mi najprv robil sono jedného vymeral všetko a prepol na 3D, potom to isté druhého tak a potom spolu. Tak mne to tam pekne všetko nahral aby som ich rozlíšila. Aj fotky mi spravil pekné najkrajšie záberi. Ale to som bola ešte len v 17týždni. 🙂

eviska83
11. júl 2009

chrumi- aj ja gratulujem 😉
Mauzi- zvysne cd/dvd nevyhadzujem- davam synovcovi 😵

miroslava89
11. júl 2009

ahojte🙂

chruminka dve dievcatka?🙂gratulujem..

chruminka
11. júl 2009

dakujem este stale nad tym rozmyslam ,ze dve baby 😀 ,lebo mi sme to tam nikde nevideli ,ale ked oni to vidia 😉 ,sme boli s drahym taky zapozerani ze sme sa aj zabudli spytat nech nam ukaze ,ze kde to vidi,ale sme si mysleli,ze to bude na dvd,lebo co som videla dvd od sesterky tak tam bolo krasne vsetko vidiet od hlavy po päty a tiez mala zaznam vyse 30 min aj s hudbou.....my mame na zaciatku asi 40 fotiek (vela je rozmazanych ) jednu cez druhu,no veru nic moc a len hlavicky potom je tam asi desat videi takych par sekundovych a to je vsetko.
Boli sme v Gin-five v BA a platili sme 63,07 €,podla mna je za tie prachy fakt onicom dvd.
Keby som to bola vedela fakt ideme do toho hlohovca je to tam lacnejsie a kvalitnejsie,lenze my nemame auto tak som nechcela vymyslat a teraz som sklamana.
Ale aspon ze babulky su v poriadku a videl ich prvy krat aj drahy.

lilinka76
11. júl 2009

Chruminka, blahozelam k dievcatkam. Mimochodom, ja som na GIN-FIV este nepocula dobre referencie. My sme boli v Euromedixe u Holana a super.

mauzos
11. júl 2009

Tak za tie prachy musis byt fakt sklamana ☹ Ale aj to, ze ste ich videli bol urcite silny zazitok, my na to doteraz spominame 🙂 My sme platili 2000Sk, ale mame pekne zabery aj videa. Ale ja som bola v 21 tt, vraj okolo 20 tt je to idealne, neskor sa to uz neda tak pekne vidiet ...

chruminka
12. júl 2009

dobre ranko
mna nechceli skor objednat,ze oni tam robia 3D az 25-26tt a dvojicky 24tt. 😖 ,ale aspon sme ich videli a su krasnucke vyzeraju zdrave a strasne zive stale v pohybe 😀 a vsak coskoro ich budeme vidiet nazivo 😉

mauzos
12. júl 2009

jasne chrumi, zbehne to ako nic ... co tam 3D fotky, ked ich budes mat pri sebe 😉

pipka
12. júl 2009

caftee babulky 😎 uz som doma 😉

kde ste? 😕 zachranujem vas z druhej strany 😅