Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
18. júl 2009

evi uz si hned stihla pozriet? 😀

chruminka
18. júl 2009

bobicek gratulujeme k babateckam 🙂 vela zdravicka pre celu rodinku a naozaj krasne miery na 34tt

jarka82
18. júl 2009

ahoj bobicek gratulujem k babetkam krasne vahy k tym tyzdnom si statocna mne zatka odisla pri prvo a za 12 hod bol na svete 🙂 prajem ti rychle zotavenie po cisarskom vela mliecka a babetkam skore kila navyse aby ste mohli co najskor domou 😵 😵 😵

jarka82
18. júl 2009

mauzi krasny su tvoji tomi a luky 😵 pokladiky male rastu ako z vody 😵

eviska83
18. júl 2009

mauzi - som rychla ako pajo 😀 😀
nasmu Adamovi sa tlaci zub- hryzie ako pes baskervilsky 😀
Martinka si to evidentne na dovci uziva 🙂
Kde je cherry????????
Pipka????????????????????

taella
18. júl 2009

bobicek gratulujem k chlapcom , pekné váhy máte . Držím palce , aby ste boli čo najskôr doma .

irminka
18. júl 2009

ahojte děvčata,
chtěla bych se vás zeptat, jestli se mohu přidat...
Čekáme dvojčátka koncem ledna 2010 a nemám zkušenosti, tak si ráda přečtu vaše zkušenosti...

V pondělí jedu do Zlína na screening na vývojové vady, tak jsem zvědavá ,jak dopadneme, doufám, že dobře.

přeji hezký den 🙂

mauzos
18. júl 2009

irminka vitaj, samozrejme sa mozes pridat ... patris sem viac ako my maminy, ktore sa nevieme odlepiy z tejto temy 😀 😀

irminka
18. júl 2009

mauzos: jejda, na tvoje albíčka se ráda dívám, miminka jsou přenádherná a také máte krásný kočárek...Je pohodlný a co je to za značku?

mauzos
18. júl 2009

irminka dakujeme 🙂 kocik je Bumleride Indie Twin a je fakt prakticky 😉
a gratulujem k dvojtehulkovaniu 😵

minkak
18. júl 2009

irminka vitaj medzi nami 🙂
urcite vam to dobre dopadne!!!!

mauzi krasne fotecky 🙂 Vy ked mate taketo stretko sa musia po Vas inak,pozerat,ze??? 😅 😵

eviska83
18. júl 2009

irminka- vitaj 🙂
mauzi- myslis ze sa niekedy odlepime??? 😀 😀
Taela- vsetko naj,naj,naj,- k pok rociku- Ved to je neuveritelne ako to rychlo leti-nedavno sa narodili 🙂 🙂
Su kraaaaasni- paci sa mi ako kakate 😝 😝 😝
Tie stretka vam aj ja zavidim- V septembri ideme na slovac- tak sa k vam asi nasackujem- do kosic to nemame az tak daleko 🙂

mauzos
19. júl 2009

ahojte 🙂

Karolinke a Oliverkovi zelam vsetko najlepsie k polrociku, vela vela zdravicka, stasticka, lasky a aby ich rodicia stale pocuvali 😀
Evi tesime sa, len sa nasackuj ... len neviem ci najdeme niekde taky siroky chodnik 😀 😀 😀
prave sa stale divime, ze velmi ludia nepokukuju ... viac pokukuju ked kocikujem sama. Ale teraz naposledy sme boli v centre mesta a tam sme vyvolali rozruch. Tak sme skonstatovali, ze sme chodili po zlej lokalite. A viac krat sa nam uz stalo, ze si ludia mysleli, ze su to stvoricky 😀 😀

ajka72
19. júl 2009

nakuknem aj ku vám čítam že taelline dvojičky maju pol ročika tak im prajem veľa lásky, zdravíčko, spokojnosť, plné brušká a nech len pekne ďalej rastu a robia rodičom len a len radosť 🙂

mauzos
19. júl 2009

ajka vitaj naspat z dovolenky 🙂

ajka72
19. júl 2009

ahoj mauzos vidím že ste tu nezaháľali 😀

eviska83
19. júl 2009

mauzi- my mame kociar za sebou ,cize pohoda 😀
ajka- boli ste na dvolenke? ako bolo? 😝

taella
19. júl 2009

Karolinka a Oliverko vám ďakujú za blahoželania 🙂 idem stiahnuť fotky z včerajšej oslavy

nadja1909
19. júl 2009

Ahojte, tak aj ja už patrím medzi tie šťastné, čo to majú už za sebou. Dievčatká sa mi narodili v 38 tt. Počas tehotenstva som si kúpila vankúš na kojenie, no zatiaľ neviem, ako si ich mám naň položiť naraz. Veľmi by mi pomohlo ak by ste niektorá mali nejaké foto, aby som videla, ako si ich uložiť ns kojenie.

ajka72
19. júl 2009

eviska bolo super na dovolenke boli sme v tatrách, hotel, strava, detičky a aj počasie boli super, v hotely mali herňu pre deti, pri druhom hotely bol super bazen s teplou vodou, kde boli aj vírivky, topogán, robili sa výlety do okolia, vo veľkom slavkove na salaši sme mali stretko s dvojičkovými maminami z dvojičkova MK s cca 2 ročnými detičkami prišli 4 mamičky s rodinami, jednoducho bola to veľmi dobrá dvolenka, trochu som sa bála ako to dievčatá zvládnu ale zvykli si rýchlo, aj cesta rýchlo ubehla, takže môžem len odporučať 😉

nadja ja som koj. vankuš nepoužívala, detičky som si položila na vačši vankuš a tak som kojila ale martina určite bude vedieť, tá dvojky ešte stále kojí 🙂

irminka
19. júl 2009

taella: miminka jsou fakt překrásná, strašně moc roztomilá....už se těším na svoje 🙂

eviska83
19. júl 2009

ajka- aaaa jasne ja som zabudla na to stretko- bol aj niekto z novin? 😀
taela- super oslava- hlavne ta torta- sama si piekla?
nadja- niekde v tejto teme je link s obrazkami ako kojit dvojicky- mauzi ho ma urcite
ja mam len tento-http://breastfeedingtwins.tripod.com/Pages/twin...

mauzos
19. júl 2009

ha ha, ja ta co som nekojila vam davam stale link? Mam ho ale v druhom PC, tak vecer mozem hodit. Martinka ma v albume viac fotiek kojenia, tak pokukaj aj tam.

taella krasne fotky. Nechala si mi kusok torty? Vyzera super. A tie podbradniky waw... nemam slov. To ste kde zohnali?

ajka72
19. júl 2009

eviska noviny sa nekonali nebola nás taká hromada aká sa očakávala 😀 ale aj tak stálo to za to 😵
taella super fotečky detičky sa mi zdaju že povyrástli od kedy som ich nevidela 😉

taella
19. júl 2009

mauzi torta neostala ☹ mala som tu stravníkov 😉
podbradníky dostali od môjho brata , a on ich objednával niekde cez internet .

mauzos
19. júl 2009

no teeeda, nevedela si jeden kusok supnut do chladnicky? 😠

vranka4
19. júl 2009

Ahojte baby 🙂 ,taella,fotky sú super,malí sú utešení 🙂 ,irminka,držím palce,nech sa drobčekom v brušku darí 🙂 ,mauzos,ty si nekojila vôbec? 🙂 ,to ja som bola poriadna dojka 😀 , kojila som 2 roky,aj 2 týždne,ale foto mám len jednu-pre spomienky 🙂
..a chcete byť nejaké maškrtné po večeroch 🙂 ,chytajte,hodím vám dobošku,ale s medovým cestom-mňam 🙂 ,už sú len 4 ks,tak sa podeľte 😀

minkak
19. júl 2009

ahojte kocky 🙂
taella fakt super fotecky,torticka uzasna,no a tie podbradnicky,ze waaaaauuuu,fakt sranda 😵
dodatocne aj od nas vseeetko najlepsie k polrociku 😵 😵 😵

mauzos
20. júl 2009

halooo, kde ste vsetky???