Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

vranka4
20. júl 2009

mauzos,vitaj,čo si dnes robkala,tu si sa ulievala 🙂

mauzos
20. júl 2009

vranka 😀 no co sa asi da robit pri dvojickach ... prebalovala, krmila, hrala sa s nimi ... a to dookola 🙂
a mala som na navsteve brata, dnes odchazal, tak aj jemu som sa venovala.

Ale co robia cele dni nase tehulky, ze to tu flakaju???

vranka4
20. júl 2009

mauzos,poznám to,kolotoč okolo drobcov 🙂 ešteže my, už maminy to tu nenecháme zapadnúť prachom 🙂 ,tehuľky si užívajú ešte ten pocit,ideš,kde chceš,s kým chceš,kedy chceš 😉,mám rada pondelky,nemusím variť, my sme dnes s dvojičkmi vegetili vonku,doobedu,aj poobede,teraz práve začalo pršať 😀 ,tak sa hrajú,ja sa realizujem na nete ,staršie baby sú v tábore,ocko zarába na početnú famíliu 🙂

eviska83
20. júl 2009

Ahojte,tak dnes sme si boli po kluce.lSom trochu sklamana,lebo ten chlap to tam voooobec neupratal takze zajtra tam musim nabehnut ako Viktor cistic 😀 😀 😀

irminka
20. júl 2009

zdarec děvčata,
tak jsme přijeli ze Zlína z vyšetření vývoj.vad_ krev a UTZ OK, mimisci mají 6 cm a vrtěli sebou,že je dr. nemohl ani hezky vyfotit, tak máme fotečky trošku rozmazány. manža na to_ boha, to budou zase kluci, podle těch pohybů, tak kdoví
Riziko Downova syndromu máme 1:660 a to je podle mého věku dobré, tak snad ty druhé testy ve 20.tt budou také dobré..... ¨

Tchýně se synáčkem jsou už doma , byli měsíc v USA u švagra a přivezli mně tolik věcí na miminka...zítra to nafotím a hodím do albíčka

pipka
20. júl 2009

cafteeee, uz sme domaaaaaa, dnes oslavujeme 11. výmesačie 😀
bolo fantasticky, vykupali sme sa dosyta a ked sa ochladilo, dedo zriadil hupacku aj vnutri, tak hanula mala o zabavu postarane 😎 😀

mauzos
20. júl 2009

jeeej pipi, konecne ... kedy zase odchadzas? vsak to tu bez teba a martiny uplne viazne. A nechapem kde sa flaka Cherry 😠
Vsetko najlepsie k vymesaciu mojej krasnej Hanulke, posielam jej pusinku 🙂 Uz len mesiac a mate rocik 😵

Evi tak to si maaaknes 😉

irminka tesim sa na fotecky ...

mauzos
20. júl 2009

a nezistila si nic o Milumile? lebo plienky sa vraj uz neoplatia 😠

pipka
20. júl 2009

dakujeme mauzi 😵 no veeeru, o chvilku sfukujeme prvu sviecku 😨 boooze, to letiiiii 😅 🙂 🙂
pusinku odovzdam rano 😵

a veru, cherry sa kde tula? Mozno su niekde na dovolenke tiez 😅
a martinka si este uziva v belgicku? 😕

teraz sme tu tyzden a v sobotu alebo nedelu doobeda zase padime naspat, aby sme uz meniny hanulkine oslavili v nedelu u babiny s dedkom 😎

idem kuk do milumil temy, lebo zatial nic neviem 😒
ale ja som ti teraz kukala, ze mam este tri krabice dvojky, to mi akurat vystaci do jedneho roka a uz mam doma od kamosky aj 4 velke 800g balenia trojky, tak my neviem kedy tam pojdeme... 😖

mauzos
20. júl 2009

no ved nie preto, len ci este sa tam vobec oplati ist 😒

chruminka
21. júl 2009

mauzos veru flakame flakame kym este mozeme 😀
vcera som bola v poradni a ze dobre,tlak ok, moc ok, aj krcok ze sa pekne drzi....tak som rada,ale aj tak sa mam setrit a oddychovat 😀 a pre istotu ma uz objednal o 2tt a tento tyzden sa tam mam este trepat rano o 7:15h na lacno koli glukozovemu testu a krvnemu obrazu

sonia29
21. júl 2009

ahojte baby 😉 bobicek gratulujem k babenkam, tak to teda malo rýchly spád 😅 😕 nech sa drobcom aj tebe darí 😵
taela supiš fotky, detičky aj torta na zožratie 😉 😵 gratulujem k polrôčiku

mauzos
21. júl 2009

ahojte 🙂

chrumi gratulujem k dobrym vysledkom. Ten glukozovy test ti nezavidim, najhorsie bolo, ze som nemohla nic jest a pit. Teraz v tych horucavach si to neviem predstavit, aj tak mi bolo uz na konci na odpadnutie 😒

baby co uz mate babatka, co ste davali - davate na dasienka, ked sa tlacia zubky? Chcem si nieco kupit, aby som mala doma, tak sa mi zda ze uz sa nieco zacina diat 😲

ajka72
21. júl 2009

ahoj mauzos mne popradili v lekárni už neviem presný názov lebo to už nemám doma ale bola to taká malá tubička a boli myslím na nej nakreslené červené pery, Natálke vyšiel prvý zubok keď mala 4 a pol mesiaca, inak prišli mi tie vzorky poslali mi dub a buk svetlý tak keď bude stretko donesiem ti 🙂

ajka72
21. júl 2009

mauzos našla som predsa tubu volá sa to kamistad Gel ja mám, expirácia je do augusta 09 tak neviem ak by si chcela dám ti ju 🙂 ešte by ti chvilu mohla poslužiť aspoň uvidíš ako by na ňu reagovali chlapci 😵

mauzos
21. júl 2009

Ajka dakujem. Ak ju uz nepotrebujes, tak mozem skusit. Zatial este nic nevidno, ale chcem ist v auguste asi na mesiac k rodicom, tak aby som mala pre pripad. Ked pises 4 a pol, tak nam to vychadza presne na ten cas u rodicov.
Dnes pojdeme na nakupy, ale zajtra ak ti to vyhovuje, by sme mohli urobit stretko napriklad aj v meste, samozrejme podla pocasia. Dufam, ze Taella nebude mat zase nejaku navstevu 😀 😀

ajka72
21. júl 2009

uha na mesiac to teda musíš presťahovať pol bytu 🙂 rodičia su zdaleka?, ale keď bývaju niekde mimo mesta určite vám to prospeje 😵 jasné že ti tu mastičku môžem dať, mne ju už nebude treba dievčatám chválobohu zubky vyšli ani neviem kedy s tým sme vobec nemali problémy, žiadne teploty, hnačka, možno trošku viac sliniek ale nič iné, dalo by sa zajtra niekedy poobede však keby taella nemohla možeme aj my dve sa stretnuť dala by som ti mastičku a aj tie vzorky ukázala 🙂 dáme si vedieť ja môžem cca od tej 14.OO hod. možno pol tretej, ako sa napapáme a vychystáme 🙂 a samozrejme počasie musí byť dobré 🙂 🙂

mauzos
21. júl 2009

oki vsak si cinkneme. No pol bytu, ved kvoli tomu to oddialujem 😉 ale tie horucavy v nasom byte su hrozne a rodicia su v horach, tam nam bude fajn. Len plienky a mlieka budu za kufor. Neviem si prestavit ako sa prestahujeme a co vsetko mam brat, ale snad zvladneme .... musim si asi zacat pisat zoznam veci, ako na dovolenku 😀 Je to 80 km od Kosic.

ajka72
21. júl 2009

ten zoznam ti vrelo odporučam 😀 😀 o.k. dáme si zajtra vedieť

fedra
21. júl 2009

mauzos ... aj nasa Dorotka uz ma prve dva zubocky 😀
Prvy sa prerezal ked mala 4 a pol mes., druhy o dva dni neskor

mauzos
21. júl 2009

ahofj fedra 🙂 takze tych 4 a pol mesiaca je asi taky normal. A Matusko este nie je zubaty?

pipka
21. júl 2009

mauzi ja natieram baby dentom alebo calgel, ten je asi najlepsi 😉

mauzos
21. júl 2009

no ne take ste super, kazda mi poradte nieco ine 😀 😀 😀
co milumil?

ajka72
21. júl 2009

mauzi však vyskušaš čo ti dám a rozhodneš sa každé bábo je iné 😉 a tvojim chlapcom môže vyhovovaať aj to čo ti dám 🙂

taella
21. júl 2009

tak to už budete všetci zubatý 😀 naši zatiaľ nič , aj keď sa mi zdá , že Oliver má trochu belšie ďasienka a dnes má aj trošku teplotu 😖 žeby už zuby ? 😕 však uvidíme

mauzos
21. júl 2009

ze dalsie zubadlo na obzore?
no co, bola si vcera? mate zajtra navstevu?

vranka4
21. júl 2009

Ahojte 🙂 ,my kazíme vekový priemer zubáčikov 😀 ,našej Ivke vyšiel prvý zub ako 9 a1/2mesačnej 😀,Marekovi 6 a 1/2mesačnému,star.babám v 10mesiacoch 🙂 a od pol roka,keď bol nejaký problém,som si myslela,to bude zo zubov 😅 a bác..až tak neskoro 🙂 mauzos,možno sa ani nenazdáš a zúbky budú rásť bez problémov 😀 ,takže zajtra máte Košice stretko 🙂 ,všetci vás ,nóó drobce budú okukovať 🙂

taella
21. júl 2009

neboli sme včera v tom sekáči , ale sme si vyrazili s manželom do Optimy bez detí . A zabudol vypnúť svetlá na aute 😠 , takže domov som išla taxíkom a on čakal , kým ho príde niekto naštartovať 😖

pipka
21. júl 2009

mauzi o milumile ziadne spravy...nic mi neodpisali, tak neviem... 😒

taelli, to budu zubky 😉

nasej hanule sa vcera prerezali dalsie dva horne zubky, tak u nas uz celkovy pocet 8 🙂 tak uz mame osemzubca 😀

ajka72
22. júl 2009

mauzi keď pojdeš do dvojičkova tak helka 1 dala nejaé fotky zo stretka neviem ako dlho ich tam nechá ale možno ich ešte nájdeš tak skus pozrieť, helka bola šikovnejšia ako ja a už ich nahodila resp. má ich viacej a krajšie ako ja 🙂