Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
24. júl 2009

no to nikto nevie, dufam ze im zase nepadol net 😲

minkak
24. júl 2009

Ahojte tehulky aj maminky 😵
Ja Vas nejako nestiham,pisete a pisete 🙂
My si uzivame slniecka 😎 boli sme teraz tieto dni na zelenej vode,trosku sa vyclapotat 😎 tak nam bolo faaaaajn 😵

Miroslava drzkaj sa,urcite bude vsetko v poriadku 😵

elisa ,ja len klasika perinky,ved na zimu,nech im je len pekne teplucko 😵

minkak
24. júl 2009

jaj a este som chcela chruminka tak myslim,ze my cvicit asi nieeee,my len pekne pohodicka a opatrne ,treba si davat pozor 😉

miroslava89
24. júl 2009

ahojte..mne sa krcok skracuje cim dalej tym viac 🙄 podla posledneho merania-20mm 😔 takze asi sa uz nevyhneme serklazi 😢

mauzos
24. júl 2009

mirka ☹ velmi drzim palceky ...

vranka4
24. júl 2009

ahojte 🙂 ,elisa,my sme pri dvojičkách používali zavinovačky na suchý zips a tiež na zaviazanie s vyberateľnou vložkou cca do 3.mesiacov,bola sme s nimi veľmi spokojná,môžu sa prať sa v práčke,len väčšinou sú na jednu lepku,ja som na niektoré došila ďalšie dve lepky-suché zipsy,aby boli stabilnejšie,hlavne v prvých mesiacoch to mne vyhovovalo najmä pri kojení 🙂 ,pri starších dcérach som mala klas.perinky,vtedy takéto zavinovačky neboli,ale ten rozdiel vidno,zavinovačky sú oveľa praktickejšie 🙂 ...jadura,ja som rodila v ukončenom 39.tt spont.,síce som posledné 2 týždne ležala v nemocnici pre vysoké pečeň.testy-preventívne,ak by sa vyskytol nejaký problém,aby sa mohol hneď riešiť 😉 ale nakoniec sa drobce na svet vypýtali samy 🙂

martiina
24. júl 2009

ahojte baby, tak konečne sa hlásim po dlhej odmlke. Nemám vôbec prehľad čo nové, ale dočítam dozadu a dostanem sa do toho. V belgicku bolo super a aj u sestry v Anglicku, len bolo krátko. Malí zvládli oba lety super, kojila som kade-tade aj v obchoďáku na stojáka 😀 takže nebol problém. Obaja sú už dvojzubci, na to som sa najviac tešila, lebo to sa mi najviac páči keď majú detičky po dva spodné zuby 😵 Neviem ako si zvyknem na toto počasie 😝 , horúčava ma doslova ovalila keď som v Bratislave vystúpila z lietadla. V belgicku síce bolo pekne ale tak okolo 26 stupňov a je tam more, takže ten vzduch je celkom iný aj keď je teplo.
Teraz budem mať behačky po doktoroch, čo sme tu neboli, poradňa, rehabka, neurológia.... tak v tomto teple ma asi porazí, keď si predstavim že ich budem zas sama vynášať atď 😝
na fotky už nemám priestor v albume, ale však na facebooku mám 😉
pre dnes už musím končiť, ale zajtra alebo v nedeľu sa ozvem, lebo zajtra máme oslavu tak neviem či stihnem
tak zatiaľ, dobrú noc 😵
inak všetky pozdravujem 😵

mauzos
24. júl 2009

jeeej Martinka vitaj 🙂 Zase ides piect nejaku krasnu tortu na oslavu?
Fotky som priebezne sledovala, podla nich ste sa mali fajn ... mali su uzasni so zubkami 🙂
toho citania vela nebudes mat, nejak to tu viazne ... tehulky to tu flakaju a maminy sa niekam vytratili ☹

miroslava89
25. júl 2009

ja som tu skoro stale..ale tak nie vzdy pisem 😔

mauzos
25. júl 2009

ahojte 🙂
mirka tak pis viac 😉

vranka4
25. júl 2009

Ahojte 🙂 ,tu to nejako stojí 😀 ,ako trávite dnešný deň okrem krútenia sa okolo drobcov ? 🙂

sonia29
25. júl 2009

ahojte 🙂 konečne som sa dostala k počitaču 😝 fuj to teplo ☹ niekedy ma také horúčavy zalejú .. 🙄 a ešte k tomu to veeelke brucho, ale ešte aspoň mesiac vydržať 😖 tehotenská demencia sa objavuje aj u mňa 😅 🙄 dúfam, že s porodom sa stratí 😒
mirka držim palce 😉
chrumi ja som chodila cvičiť počas prveho tehotenstva a bolo to super, boli to len také dýchacie a relaxačné cvičenia, nič náročné, dokonca sme niekedy až tak relaxovali, že sme na chvíľu s kamoškou zaspali 😅 a tiež som sa tam veľa praktických informácií dozvedela na prednáškach čo sme mali po cvičení 😉
mati vitajte naspať z ciest 😉

sonia29
25. júl 2009

baby čo už máte detičky, kedy sa vám bábatká v brušku definitívne otočili?

mauzos
25. júl 2009

soni no neviem neviem s tou demeciou, u mna este pretrvava 😀 😀 😀
moji boli od zaciatku priecne nad sebou a tak ostali az do porodu ☹ Ale vraj sa vedia ootocit este aj v den porodu.

eviska83
25. júl 2009

Ahojky.
tak mi asi spime poslednu noc v starom dome.Zajtra uz v novom- tatik dnes bude jazdit a vozit asi celu noc 😉 Nic tam este nemame ulozene- vsetko len nahadzane v izbach - tak to bude zasa zahul.Ale uz tam mame prveho kamosa -psa(labrador)Normalne prisiel aj s konarom aby sme mu hadzali- tak sme sa s nim hrali asi 10min.
Drobci akoby vedeli ze maju pekne spinkat - evicka spinka celu noc - a adam sa zvycajne budi 2x ale posledne dni len 1x 😀 😀 Vcera nam evca asi 15min.spievala.
Martinka vitaj spat doma 😀 😀 😀
Sonia- moji boli dole hlavou od 27tt a aj tak ostli 🙂

zajkka
26. júl 2009

Ahojte maminky,prosim Vas o radu,ake rozmery by mala mat sietova ohradka pre dvojicky a kde by som zohnala lacnejsiu?alebo si mam kupit radsej dve klasicke?Potrebujem to do kuchyne len tak na hranie. 😒 🙂

miroslava89
26. júl 2009

ahojte
ja som doteraz pribrala 6kil- nie je to akosi vela?

ajka72
26. júl 2009

babenky predávam supravu 2x hniezda a odkladače na plienky a hyg.potreby praktická vec vyborný stav, kuk do mojich inzerátov

mauzos
26. júl 2009

ahojte 🙂

evi drzim palce aby ste to zvladli 😉 a krasne byvanie v novom ... jeeej labrador, krasna rasa a velmi priatelska 🙂

zajkka ja mam tuto http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=39942&a... a rozmermi myslim ze uplne staci. Uz sme ich tam zacali davat a celkom sa im tam paci. Ja som kupila za polovicnu cenu na MMB ako novu, tak skus popozerat inzeraty ...

scarlette
26. júl 2009

Caute kocky,
mam jednu otazku...kolko ste v tehotenstve pribrali? ja som sa postavila dnes na vahu a ostala som sokovane kukat na to cislo...som zvedava co mi povie zajtra moja lekarka v poradni...

vranka4
26. júl 2009

Ahojte 🙂 ,eviska,nech sa vám darí super v novom bývaníčku 🙂 ,...scarlette 🙂 ,ja som pri dvojkách pribrala 19 kg,z toho 13kg som nechala v pôrodnici,nestresuj sa pre hmotnosť,pri drobcoch to vybeháš 🙂 ,hlavne nech sú v pohode 😉

scarlette
26. júl 2009

vranka dik, si ma ukludnila mne teraz ukazala vaha +12kg... tak som ostala soknuto pozerat 😅

vranka4
26. júl 2009

scarlette,neboj sa,ja som pri prvej dcére pribrala až 24kg 😕 a do polroka od pôrodu boli dole 🙂 ,takže tých 19 kg pri dvojkách som brala v pohode 🙂

sonia29
27. júl 2009

ahojte baby 🙂 eviska pekne nove byvanie 😉 scarlette ja som doteraz nabrala 13 kg, myslím že kvoli váhe sa vobec netreba stresovat, ako vranka píse po porode to rychlo vybehas 😉

loginka
27. júl 2009

caute baby, tak snad sa uz mozem ku Vam pridat, dnes som videla nase 2 a pol cm deticky 🙂

mauzos
27. júl 2009

ahojte 🙂

scarlette ja som pribrala 11 a v porodnici som nechala 13 😉 lenze este by mi bolo treba schudnut 20 😠

loginka gratulujem k dvojtehulkovaniu a vitaj 🙂

loginka
27. júl 2009

dakujem mauzos 🙂

sonia29
27. júl 2009

gratulujem loginka 😵
nedávno som sa vratila od doktorky, vraj sa mi mierne skrátil krčok, na 31, dúfam že ešte aspoň mesiac vydrží 😕 😒

loginka
27. júl 2009

ste tu baby, co ste rodili, kolko tt sa Vam podarilo dvojicky vynosit?

scarlette
27. júl 2009

caute baby...
tak vaha ma uz vooobec netrapi, ani lekarka nic nehovorila, viac nas trapi krcok, nejako sa skracuje...jeden drobec je asi moc zvedavy...tak od zajtra si idem polezkat do nemocky... ☹