Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

agathe8
27. júl 2009

scarlette ahoj. a teba idu zašívať?? A o koľko sa ti skrátil?? Mne doktorka povedala pred týž. že sa dobre držím a v papieroch som vyčítala, že cervix skrátený ale na to mi nič nepovedala. Stredu idem na poradnu sa jej musím spýtať.

mauzos
27. júl 2009

loginka 39 + 0

scarlette ☹ drzim palce, aby si to potiahla co najdlhsie ...

vranka4
27. júl 2009

Ahojte tehuľky a maminy 🙂 ,scarlette,nech sa detičkám darí v brušku čo najdlhšie 😉 ,loginka,ja som rodila v ukončenom 39.tt

kili
27. júl 2009

scarlette, čo to pozerám, tak sa zadarilo a fakt aj dvojičky a chlapcov, gratulujeeeeeem 😵

scarlette
28. júl 2009

agathe zasivat este nie, mam ho skrateny na 29, dala mi na vyber bud do nemocky lezkat alebo to skusit doma a pravdu povediac kedze cesta k drobcom nebola vobec lahka (2xoperacia a 2x IVF) tak som zvolila nemocnicu, aspon budeme pod dohladom lekarov... kedze som tehu prvy krat vela veci si myslim nezhodnotim spravne tak ako oni a starat sa bude o mna priamo moja dr, tak budem aj kludnejsia...

babulky dakujem, vsak inak mi mozno mm podla toho ako budem musiet lezat donesie aj ntbk, dnes si ho tam radsej neberiem...

kili ahoj, hej na druhy pokus to vyslo, dakujem,,, vsak potom by sme sa uz aj mohli stretnut 🙂 kedze byvame 10minut od seba 😲 😉

loginka
28. júl 2009

bre ranko 🙂
baby, chodite na nejake tehu cvicenia, odporuca sa to pri dvojtehu?, mimo teda rizikovych

mauzos, vranka, to sa Vam oekne podarilo do 39tt, ojojoj 🙂 a cisarsky alebo prirodzene?

mauzos
28. júl 2009

ahojte 🙂

scarlette mas pravdu, radsej si polez v nemocke, kde si pod dohladom. Ved snad tam nebudes dlho 😉

logi ja som rodila planovanou sekciou, sama som si naplanovala datum 😀 😀 Uz som mala toho plne zuby, chodila som do nemocky dvakrat tyzdenne na kontroly a dr. ma stale poslal domov, ze je vsetko v poriadku, nech pridem o par dni. Tak som sa uz raz nastvala, zobrala so sebou kufor a povedala som mu, ze uz chcem rodit 😝 Este v ten den mi urobil sekciu.

Evi ako? Prestahovani? Asi nestihas, co? 😒

mauzos
28. júl 2009

kde ste vsetky? ved sa valame na druhej strane 😠

miroslava89
28. júl 2009

ahojte a ja vas hladam... ma nenapadlo ze tema moze byt na druhej strane 😅

mne vcera na poslednu chvilu zasili krcok 😔 teraz mam tyzden prisneho odddychu- od stvrtka mozno uz aj doma .. a potom uz bude o cosi lepsie..

a 10.8ideme na 3D/4D..tak som zvedava ci je vsetko OK

mauzos
28. júl 2009

no vidis mirka, tak sme dopadli, na druhej strane 😖

tak len pekne poctivo oddychuj, aby si si mohla zvysok tehu uzivat doma 😉 Neboj, urcite bude vsetko v poriadku a uvidis svoje babanka v plnej parade. Je to krasny zazitok ten 4D ultrazvuk 🙂

vranka4
28. júl 2009

mausos,aspoň ty sa snažíš,aby to tu nezapadlo prachom 😀 .....mirka,tak vééľa oddychuj a držím palce na 3D/4D-nech sa dozviete samé super správy 😉..loginka,pôrod v 39.tt. bol spontánny,síce som posledné 2 týždne ležala v nemocnici pre vysoké pečeň.testy,aby som bola pod dohľadom,ak by sa vyskytol nejaký problém ,ale našťastie sa na svet vypýtali samy 🙂

martiina
28. júl 2009

ahojte,
tak ja si vopred dávam veľký čierny bod za moju absenciu 😝 , lenže ako sme sa vrátili, akosi nestíham, drobci sa nejak rozmaznali, stále sa im mal kto venovať a teraz keď som s nimi zas sama, nedajbože aby zostali na chvíľu sami bez toho aby som sa im venovala a to už ani nehovorím keď sa stratím z ich dohľadu, Marko ten spustí rev jak pavián 😀 , ale akonáhle ma vidí, už sa rehoce 😠 ...........pekne mi ich babky rozmaznali 😠 .... ale dúfam že sa to dá do poriadku, lebo teraz cez prázdniny ani Ninko do škôlky nechodí tak to mám riadne nabité, tak dúfam že aj nejaká tá absencia sa ospravedlní 😅
inak včera som s nimi bola na kúpalisko a bolo úžasne, tak sa tešili z vody, doslova vískali od radosti 😵 😵 😵 , zajtra sa chystám so všetkými tromi, tak hádam ma neodvezú večer do blázinca 😝

mauzi tortičku som na oslavu nepiekla, lebo sme oslavovali len meniny, síce troje, ale ja si zas nechcem všetkých rozmaznať tak, že by som piekla torty už aj na meniny 😀 😀 😀

inak ja furt neviem o akej druhej strane stále hovoríte 😀 😀 😀 .... neviem či to nepretrváva ešte tehotenská demencia, tak prosím o objasnenie 😉

martiina
28. júl 2009

ozaj evi, už bývate? prajem krásne bývanie a dúfam že si užijete konečne aj súkromie 😉

kili
28. júl 2009

scarlette, no my tam ešte nebývame, to by som sa ozvala. Ale tak do tvojho pôrodu (ak sa nepoponáhľaš ako ja 😝 ), to hádam stihneme 🙂

mauzos
29. júl 2009

hojte 🙂

mati takze konecne si nestihacka ako my ostatne? 😀 😀 Babky su umelkyne na rozmaznavanie. Ja sa zajtra chystam na mesiac k nasim, tak si ani predstavit nechcem, aki potom budu, ked sa vratime.

a stou druhou stranou ... ze sme boli az na druhej strane v zozname tem, musela som dlho hladat kde sme 😝 no neviem ci som to napisala tak, ze to pochopis 😀 😀 😀

chruminka
29. júl 2009

dobre ranko vsetkym.....ja tiez dako nestiham a to su jezibabky este v brusku co bude potom 😅
ale aspon som trochu precitala co ste pisali
s tym krckom to je asi stale take otazne a na hrane pri dvojickach....ja som tiez zvedava co mi v pondelok v poradni povedia
vsetkym tehulkam drzim palce (samozrejme aj sebe 😀 ) nech to dotiahneme do uspesneho konca a co najdlhsie!
A maminam vela radosti s drobcami,leto babky,dovolenky.....deticky si rychlo zvyknu na komfort 😎

miroslava89
29. júl 2009

mauzi ale teba aspon napadlo hladat na druhej strane mna vobec 😖 😀 ja aj keby som nechcela oddychova taj keby som nepoctivo oddychovala tak ma manzel a svokra "donutia".. ale mam este zdravy rozum tak budem oddychvoat anjviac ak osa bude dat🙂

a 4D bude zazitok🙂 len nech je vsetko v poriadku a bude dobre..a bolo by dobre aj keby sme sa dozvedeli co budeme mat 😅 ale to nie je az take podstatne hlave ze bude vsetko dobre..

martiina
29. júl 2009

ahááááááááá, no jasne už chápem, vysvetlila si dobre 😵 .... mňa to ani nenapadlo, lebo ja cez to nechodím, mňa by to nebavilo stále hľadať.... ja mám stránku hodenú v obľúbených, tak vždy kliknem len na odkaz a raz za čas aktualizujem číslo na ktorej strane sme 😅
mauzi a vaši majú net, či budeš mať zas ty mesiac absenciu????

loginka
29. júl 2009

mirka, uz som ta citala, ze si mala problemy, verim, ze uz bude vseko dobre a uspesny UTZ, ktory ta potesi 🙂

mauzos
29. júl 2009

mirka nam pohlavia povedali prave na 4D ultrazvuku, verim ze aj vam prezradia, ak sa drobce spravne natocia. Nasi sa ukazali hned v plnej parade, dr. ani nemusel studovat co to bude, hned vedel 😀

mati ja som predtym mala plno pootvaranych okien, tak som tiez nemusela hladat ... ale naposledy mi kamos napocital 25 otvorenych stranok, tak som si povedala ze to uz je chore a zrusila som to. No a teraz kedze tehulky to tu flakaju, nas stale hladam 😠 S tymi zalozkami to je lepsi napad, zrealizujem ho.
mame tam nastastie net, otec je este vacsi zavislak ako ja, takze si beriem aj NB, aby neboli bitky 😝
Nevies co je s Cherry, ze sa vobec neukaze? vsak tych jej drobcov uz ani nespozname aki musia byt uz velkiiii ...

miroslava89
29. júl 2009

loginka problemov sme az mali vela..ale tak snad uz teraz bude dobre🙂

mauzi ked budu drobci povahou po tatinkovi tak pochybujem ze sa nam ukazu 😒 😀

minkak
29. júl 2009

ahojte kocky 🙂

loginka vitaj medzi nami 🙂
mirka drzkajte sa,nebojkaj uz bude dobre 😵
scarlette ,tak ty si v nemocke,mas pravdu,radsej pod dohladom 😉 tak sa tam pekne opatruj 😉

ja som bola dnes u dr.mame vsetko v poriadku 🙂 tak sa moc tesim 😵 deticky rastu rovnako a tak ako maju 😉

drzkajte sa vsetky,nebojte pekne to vsetky potiahneme 😉 chruminka,tak potom daj vediet v pondelok co a ako,ale urcite budete OK 🙂

mauzos
30. júl 2009

ahojte 🙂

Mirka, tatik je taky hanblivy? 😀

Minkak gratukujem k dobrym vysledkom 🙂 A vy tiez este neviete pohlavia, nebola si na 3D?

loginka
30. júl 2009

mirka a ked budu po tebe? 🙂
minkak super 🙂
ozaj, chodievate castejsie do poradne ako jednotehu?

minkak
30. júl 2009

mauzi,loginka dakujem 🙂
pohlavie stale nevieme,nechcu sa ukazat-bud sa stale vrteli-tancovali 😅 alebo ako vcera mali nozky pri sebe 😅
3D mi prepol na morf.sone v 20ttani tam to nebolo vidiet-trsali a trsali 😀
teraz tam pojdem znova v 30tt-tak uvidime ci uvidime 😀
loginka doteraz som chodila raz do mesiaca a az teraz som uz objednana1x po 2 tyzdnoch 😉

miroslava89
30. júl 2009

ahojte🙂 my sme uz domenka🙂 steh drzi, babenka vyzeraju byt ok len oddychovat a nechat sa rozmaznavat a bude mozno ok🙂

mauzi tatik je taka potvora rad robi ludom naschval😀

logi a ked budu po mne tak sa ukazu v celej parade a budu sa predvadzat😀..

miroslava89
30. júl 2009

nikde nikoho?🙂

loginka
30. júl 2009

mirka 😀 to si taky exibicionista 😀

miroslava89
30. júl 2009

logi a poriadny😀 uz sme sa minule smiali s drahym ze ked budu deti po mne tak ich neskroti nikto 😀 ze ich vychova bude ozaj narocna😀

loginka
30. júl 2009

my sme boli ako deti obidvaja pokojni, ale co nebolo moze byt 😉