Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
11. aug 2009

cherry- paraaaada, aky su uz velki 😲 😲 😲

zinuska
11. aug 2009

ahojte dvojtehulky!! idem k vam s ponukou. segra predava cucatka na ovocie ci zeleninku,uplne nove. Mozno to poznate. ak nie,napiste mi IP,rada vam vysvetlim. ja to mam a poviem vam,ze pri dvojkach zvlast sa to oplati,jednak maju deti vitaminky a jednak sa s tym prehraju a mate cas na oddych ci domace prace :D takze dvojtehulky,ale i dvojmaminky co mate deti malinke,tak vrelo odporucam. takze tu je link na segrin album:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=77639

a drzte sa!! 😵

loginka
12. aug 2009

kuki dvojtehulky 🙂
vidim, ze sa to tu rozrasta, len tak dalej 🙂

tinka9
12. aug 2009

Ahojte, rada by som sa pridala do konverzacie 🙂
Som 28tt a tiez cakam pravdepodobne mono-mono dvojcata, aj ked lekari nie su uplne presvedceny, v 12 tyzdni videli len jeden plodovy vak, v 20tt sa im zdalo, ze su dva a teraz sa to uz neda dobre zistit. Ale maju podozrenie na transfuzny syndrom a ten pri mono-mono nie je mozny, tazke mozno som nakoniec mono-diamniotic 😒 Chodim na kontroly kazde 2 tyzdne, pre istotu, dnes som sa vybrala spontanne sama, lebo uz par dni citim kopat jen jedno baby, ale srdiecka biju obom Ok, tak ma utesili.
Bezstarostne tehotenstvo by som to rozhodne nenazvala ☹ Najhorsie su stresujuce informacie na webe, kolko pecent z mono mono prezije, aka hrozba je syndrom atd atd, vystrasila som sa na smrt, ked som zavrela laptop v tom 12 tyzdni, ked sme sa dozvedeli o dvojkach. Uz som to vsetko trochu predychala, ale stale sa bojim.
Dnes mam clenky opuchnute ako melony. Do toho vsetkeho sa o tyzden stahujeme cez more, takze balenie, triedenie tomu starostlivost o 2 rocneho prcka. Inak robila som do 26 tyzdna, potom som nastupila na matersku, zijem v UK, ale uz len 2 tyzdne, potom sa stahujeme spat na Slovensko, teda ak mi daju lekari 'zelenu' na let v 30tt.
Zdravim vas a dzim palce vsetky tehulkam!

vranka4
12. aug 2009

Ahojte,zdravím nové tehuľky a dvojmaminkám posielam 🙂, prekopírovala som to z dvojičkova,ak by ste mali záujem,byť hviezdy 😀 možno aj na titulke,vy čo máte malých drobčekov,

Dievčata dobrý deň, potrebujem vašu pomoc. Pracujem v mamkovskom časopise mamina a hladam mamky s čo najmensimi dvojciatkami, ktore by mali chut podelit sa o svoje dvojciatkovske zazitky a svoje rodinne fotky s nasimi citatelkami. Baby dakujem a najdete ma na rozova@7plus.sk

hviezdickamaria
12. aug 2009

lenkamt dakujem za optimisticke informacie, ktore si tu napisala z vlastnej skusenosti 😎 naozaj to dobre padne pocut, ze nie je vsetko take zle ako sa zda a ako doktori hovoria... ja som uz ooovela kludnejsia a aj vdaka tejto diskusii a tejto stranke 😅 a budem trvat na castejsich kontrolach a hlavne na sone, bo som uz dlho nebola a som potom nepokojna kedze este necitim pohyby a nemozem ich takymto sposobom kontrolovat ci su v poriadku ☹

a este jedna otazocka- nie je divne ze som v 18tt a pribrala som jedno kilečko??? dakujem za odpoved a vsetkym prajem vela vela sil a optimizmu 😉

agathe8
12. aug 2009

vranka4 ahoj. No mne tá pani poslala priamo mail či by jej neposlala fotku bruška a nepodelila sa o infošky ohladom tehotenstva a či nepoznám niekoho kto už má dvojičky na svete. Zhodou okolnosti mám sesternicu s dvoma babami 2mesačnými 🙂

pipka
12. aug 2009

ajojte babulky, tak sme po dlhsej dobe zase domka, nove fotos :
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😉

zinuska ajooooj 😎

cherry01
12. aug 2009

ahoj pipi krásna klobučnica.. no a tie pozy, sa pocikám z tej Hanuly 😀

pipka
12. aug 2009

cherrynka ajoooj 😉 no dakujeme 😉 sak tvoji su tiez na spapanie 😎

som ti aj na FB odpisala, este dobre ze mi vzdy napisete aj nick z konika.. 😅 😀 lebo len tak kukam, ze kto si ma to furt pridava 😀

taella
12. aug 2009

pipka super fotky 🙂 malá ako vždy podarená a zubaňa 😀

dracik1
12. aug 2009

ahoj tinka, neboj sa, zvladnes, len si na seba davaj pozor a hlavne necitaj tie vsetky zle info na webe...ja som ich tiez citavala, strasne mory a tak som sa rozhodla, ze ich citat nebudem 🙂

pipi, mala je zlata

🙂

eviska83
12. aug 2009

Ahojte
My sme sa dnes boli vazit- nase miery Adam 7.30kg a 65cm Evicka 6.70kg 63cm- rastu ako z vody 😲

cherry01
13. aug 2009

eviska, ci pana..pekné váhy

zofa
13. aug 2009

Ahojte kocky,
ja som tu po dlhej dobe. Blahozelam novym tehulkam a zdravim dvojmaminy co poznam 😉
Eviska ani nespasuj, ze tvoji drobci uz tolko vazia. My sa musime chodit vazit kazdy tyz. lebo nase babule nechcu priberat podla UK tabuliek 😠 Triafa ma slak kazdy tyz. lebo stale na mna vrcia, ze nepribrali dost.
Jedna ma 5,4kg a druha 5,5kg. Uz ich prikrmujem, tak dufam, ze zacnu trosku priberat. Mame po jednom zubku 😀 Podarene su, dobrucke, hned by som brala dalsie babo.
Idem pocitat co ste popisali, no neviem, ci mam sancu vsetko docitat 😖

eviska83
13. aug 2009

cherry- dik- 🙂 🙂 🙂
Ahoooj zofa- munule som si na teba spomenula ,ze si si busy s kockami.To je super ze su dobre- to asi len baby - nasa evicka je tiez ako anjelik 🙂 adama uz tak nazvat nemozem- ale nieje to az take strasne.
Z uk tabuliek si nic nerob- aj kamoskina dcera nepriberala a furt do nej hustili aby prikrmila UM (ona koji),ale nedala sa- ved dcera je v pohode ,neplace.potom uz zacala priberat.

pipka
13. aug 2009

evi kraaasne vahy 😉

my sme tiez dnes boli v poradni, tak hanula aktualne vazi 9970g a meria 82 cm, mame za sebou dalsie dve ockovania, do oboch noziciek pichanec 😅 😒tretie preockovanie hexavakcina a pneumokoky, ale zvladla to hrdinsky 😉 😉 😉

taella
14. aug 2009

zasa na druhej strane 😠

eviska83
14. aug 2009

haloooooooo- kde ste vsetci????
hanulka je teda riadne vysoka- zeby po rodicoch? 😉

pipka
14. aug 2009

ajooj evi, ja tuuuu 😎

no vyzera to tak, ze bude dlhanik jak my 😅

pipka
14. aug 2009

http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-deti/lienka-ma...
takuto torticku bude mat nasa slecna na narodky 😎

dzou
14. aug 2009

ja som tu len tak mimo, len som si vas citala a kukala fotecky vasich krasnych dvojiciek a cherry tvoje deticky su narodene v ten isty den ako ja 😀 😀 😀

eviska83
14. aug 2009

pipka- nejde mi otvorit tu stranku ☹

mauzos
14. aug 2009

ahojte 🙂

Pipka krasna torticka a moja oblubena puncova, mnam 😉

pipka
14. aug 2009

evi, asi len dlhsie nacitava...aj mne to dlhsie trvalo, ale otvori ju nakoniec 😉

mauzi, vnutro som dala urobit jahodove,s piskotami, ziadne kremy... aby si aj hanula mohla dzobnut 😝 😎

vranka4
14. aug 2009

Ahojte 🙂 ,pipka,takže o chvíľu oslava 😀 ,ale to letíííí 😕 ,mňam,tá tortička 😝

ajka72
15. aug 2009

ahoj pipka, ja tu občas nakuknem i keď hlavne som v dvojičkove ale nedalo sa mi ozvať na tu tortičku, aj nás za chvíľu čakaju oslavy, moje dievčatá budu mať 6.9. dva ročky a chcem im dať urobiť tortu, ty ju prosím ťa kde dávaš robiť, to ti ju urobia len tak z fotky, dikes za odpoveď

mauzos inak aj ja mám veľmi rada punčové koláčiky tiež su moje obľubené, mňam 😀

mauzos
15. aug 2009

Ajka na tej stranke mas cukrarky, mas tam aj Kosicky kraj.

chruminka
15. aug 2009

ahojte
pipka krasna torticka a ze jahodava s piskotkami mnam taku by som si dala aj ja 😝

Eviska ja normalne nechapem ze ake vahy a cm!Krasa

Ozaj baby potrebujem zasa radu 😉 , kupovali ste aj take mini-mikro vecicky ze c.50 ev. este tie mensie pre nedonosene dedicky c. 46,48?
Lebo nase jezibabky budu asi dost drobucke usudzujem podla doterajsich merani kedze ta väcsia (alexia) je o 1tt vzdy menej ako ja a ta mensia (Viktoria) je este o cca 5 dni menej ako ta väcsia cize este o cca 2tt menej ako ja.A aj my s drahym sme boli taky mali drobci ked sme sa narodili.
Co mam vecicky pozicane od kamosiek tak väcsina je az od c.56 a prave dve kamosky co mam od nich vecicky mali tiez mensie babetka (48cm a 49cm) a vraveli mi ze krpaty boli prve tyzdne uplne utopeny v tych vecickach c.56.

a este sa chcem spytat,na mena pri dvojickach...my mame totis vybrate tak ze ta väcsia je Alexia a ta mensia je Viktoria,ale kamoska co rodila pred piatimi rokmi dvojicky mi povedala,ze aj ona to takto mala naplanovane,ale ze sa to pri porode takto nedalo,ze musela povedat ako sa bude volat prve co sa narodi a ako sa bude volat druhe co sa nadodi a tak sa stalo ze maju mena uplne opacne ako chcela 😠
Je to naozaj tak?Nemozem im povedat ako sa budu volat az potom ked sa narodia a ked ich uvidim?

ajka72
15. aug 2009

dík mauzos to som si nevšimla, nemáte niektorá dobru skusenosť s niektorou cukrárkou z Košickeho kraja, myslím tým že tortička bola dobručká chuťovo a cenovo prijateľná, dikes