Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
31. aug 2009

Ahojte 🙂

Pipka pamatam sa ked si kupila tu stolicku, je suprova a cena neskutocna. Musim sa aj ja asi zacat pozerat po bazaroch, ved nemusime mat rovnake, lebo ceny novych a este k tomu dvoch su hroza 😒

Evi mne sa to zda neprakticke krmit ich cez stol. Ale neviem co by bolo praktickejsie, asi sa musime popytat v dvojickove, alebo nam tu nejaka dvojmamina napise 😉
Ja som im minuly tyzden skusala tri dni po sebe davat mrkvicku a ziadny pokrok, nespapali ani po lyzicke. Tak som potom skusila zemiak a tiez nic, tak este chvilu pockam, este im asi staci mliecko.

bobicek5
31. aug 2009

Ahojte, aj ja dnes nieco pripisem, poobede uz nebude casu.

Dnes sme boli na kontrolne odbery, chlapci to zvladli v pohode. Najhorsie bolo udrzat ich hladnych 😀 . Ale krasne pribrali, viac ako 400 gramov za 10 dni.

Ako som uz pisala, tiez sa s problemami presuvam s prenoskami dolu vytahom ku kocikarni a potom von. Ked podrastu, budem to musiet asi riesit tak, ze jedneho zoberiem do klokanky a druheho do narucia. Len co potom s taskou a so psom? 😀 Esteze tie sedacky mame do 13 kg, snad vydrzia kym budu mali chodit.

Pokusim sa sem zavesit par fotiek, kuknite nas. Pekny dnik

eviska83
31. aug 2009

mauzi- no nasim to islo ocividne lepsie na druhy den,a dnes uz evicka otvarala ustocka jak vtacik- obmedzila som to na 7 lyziciek ,aj adamovi chutilo 😉 No asi este tyzden 2 pockaj- ved ked im nic nechyba a su spokojni 😉
Dobra rada nad zlato- v dvojickove nam asi poradia najlepsie 😎
Bobicek- tak super ze tak pekne priberaju- len tak dalej- mrkla som fotecky a tam len jedna ☹ ☹ ☹
Ozaj- pamatate si raz tu pisala jedna babenka o takych sackoch? 😕 na ovocie- da sa do toho kus ovocia a deti vycucavaju stavu- neviete ako sa to moze volat?

minkak
31. aug 2009

Eviska vola sa to cucatko 😉 pisala to Zinuska na str.229 😉

bobicek no kraaaasne priberate,waaauuu 😵 super,tesim sa s Tebou 🙂 a peknucka fotecka 😵

eviska83
31. aug 2009

minkak- dakujem,ja som vsade hladala nieco ako saci vak a pod. 🙂

katrinb
31. aug 2009

Vidim, ze je tema...schody a vytahy. Tak to sa aj tak vsetky mate....lebo mate vytah. Ja byvam na 4. poschodi a vytah ZIADNY :o(.
Doteraz mi to nevadilo samozrejme, ale ked budu malinke na svete....no ktovie......bude to teda TAZKE vsetko nosit. Mame kocikaren, tak aspon konstrukcia sa necha dole......apon

katrinb
31. aug 2009

Deny - o tej Novej som aj ja ocula, no ja mam v Saci doktora, ktory mi pred rokom robil kyretaz a teraz sa o mna stara.....popri mojej lekarke. Asi by sommu to neurobila, aby som sla k niekomu inemu. Opat si na niekoho zvykat. Prave preto som si vybrala Sacu. Ale ja v erim, ze vsetko bude OK....a ze aj v Saci maju dobre vybavenie...dufam v to....

Co sa tyka toho klubu, je to genialny napad. Mohli by sme sa viacere do toho pustit. Viacere maminky by sa urcite potesili. Ja som za a pomozem akokolvek budete potrebovat. Robim v reklmke. Takze viem vela pomoct.

deny32
31. aug 2009

Katrin, tak to Ti teda neyavidim... teraz sa mi yda nas maly vytah ako velka vyhra 😀 ale mysli positivne... po porode budes mat dobru kondicku a super zadok 🙂

deny32
31. aug 2009

Ked mas v Saci uz niekoho tak to je jasne... ja mam vsade zatial pole neorane, ale uz som sa upriamila na Novu, tak pomaly zistujem 🙂 Ale pri jednom by som sla urcite do Sace.
Ta postielka, co si nasla, je pre dvojicky? Kde si to nasla? 🙂

eviska83
31. aug 2009

mauzi- takze v dvojickove su za klasika vysoke stolicky- ja som pozerala na tieto
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?VISuperS... co myslis?

mauzos
31. aug 2009

Evi uz si to aj stihla v dvojickove? Sikulka. Neide mi otvorit ten link ☹

pipka
31. aug 2009

evi ani mne to nejde ☹

palculienkkka
31. aug 2009

Predám hlboké korbičky, farba tmavomodrá do kočíka Easy Walker Duo Walker Sky, použité 5 mesiacov. Cena dohodou.
Stačí si dokúpiť podvozok.

eviska83
31. aug 2009

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-CHILDS-HAUCK-JEEP-HIG....
Skuste toto- neviem preco to nejde

mauzos
31. aug 2009

evi pekna, ale ja vobec neviem v com sa lisia tie vysoke stolicky okrem ceny. Akurat ze su bud plastove alebo drevene 😀 😀 😀 Poradili dvojickarky aj nieco konkretne, na co treba davat pozor?

eviska83
31. aug 2009

ani velmi nie- vyjadrila sa len lumi a womenne- len napisali ze tie na stol urcite nie- no a ja az teraz prichadzam na to ake su rozdiely- jedny sa daju polohovat- tato je dokonca od 3mes.- 😲 potom sa daju dat aj hore a dole,na niektorych sa da dat dole tray- ta tacka- no nenapadne ma ako sa to moze volat 😝 a ci sa daju lahko umyvat.
a aj cenovo nieje najhorsia- 54£ aj s postou. Ake su vlastne ceny na svk?
A uz som pozerala aj tie cucatka- aj ked na tie mame este cas- boze baby na tom svk je vsetko drahsie? 😕 😕 tu sa to da nove kupit aj za 4£.
Ale nikde nemozem najst tie termotanieriky- teda na svk ano ale tu? a skusam vselijake nazvy - vobec neviem ako by to tu mohli volat- uz som sa na to raz pytala v detskom obchode a cumela na mna jak puk- ale to na mna cumeli aj ked som sa pytala na monitory dychu 😒 😒 😒

ajka72
31. aug 2009

eviska ja mám také drevené a sedacia časť je guma, ktorá sa dá umyť, myslím že su aj na fotke v albume a som s nimi spokojná daju sa rozložiť aj na stolček, dievčatá maju dva ročky resp. teraz 6.9. budu mať a sedia v nich v pohode a podľa mňa v nich môže byť dieťatko od kedy vie pevne sedieť, ale aj tie čo si dala link su pekné, tie naše neboli až tak drahé myslím 1200,.-sK/kus stáli už neviem presne 😉

eviska83
31. aug 2009

ajka- my mame presne taku stolicku -drevenu pre andreja- a tiez sme spokojny- doteraz tam sedava-teda uz ked to ma rozlozene-ale nechcem uz take,lebo sa mi nezdali velmi bezpecne- my sme tam ani tie popruhy akosi nemohli namontovat 😠 ale kedze bol len jeden tak sa dal ustrazit,ale s dvoma? 😕
On tam nikdy nesedel ale dlho -naozaj len ked jedol..
Ale diky za nazory a skusenosti😵 😵 😵

ajka72
31. aug 2009

no ja chválabohu nemám problém s bezpečnosťou stoličiek, dievčatá v nich pekne sedia, nevstávaju, ja nemám popruhy, ale každé dieťa je iné, aspoň že máš skusenosť a môžeš si vybrať teraz niečo iné 😵

pipka
31. aug 2009
pipka
31. aug 2009

inak moja kamoska ma toto a velmi si chvali 😉

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

katrinb
1. sep 2009

deny - ano, ta postielka je specialne pre dvojicky.....mne sa tak velmi zapacila, ze som si ju proste musela objednat. Velmi by som smutila - keby som sa rozhodla inak. Ja som vahy, tak to mam fakt tazke. Ked sa mi nieco paci, musim to proste kupit hned, lebo ak nekupim, proste uz viem, ze akby som videla cokolvek ine - a mzno aj lepsie - uz by som stale bola v tom, ze ta prva postielka bola super.

Kupila som si ju cez internet na www.allegro.pl. Je to polska stranka, ale predava sa tam rozne - aj nove aj pouzite veci......je tam na vyber veeeeeellllllaaaaaaa. A hlavne ceny su urcite o polovicku mensie.....samozrejme zavisi aj na tom, co hladas. Ale je to jednoznacne lacnejsie. u nas proste nekupis niektore veci za taku cenu, ako tam. Ato neznamena, ze musia byt polskej vyroby. hovorim o comkolvek. Ja sa sustredujem vyhradne na veci (kociare a ine) pre deticky. Kedze budeme mat 2 naraz - bude to aj financne tazsie. Tak si chcem pomoct ojazdenymi vecami. A kamoska z tej stranky kupuje uz cca 2 roky a vsetko, hoc ojazdene vyzeralo ako nove. A tu u nas potom napr. kociare predala z avyssiu cenu, nez to kupila v Polsku...lebo proste u nas take nizke ceny za oajzdene nie su. A keby dala taku nizku cenu, za ktoru to kupila, ludia by si mysleli, ze v niecom je problem. Samozrejme, ona tam kupi nieco, pouziva a az tak predava.

Ta postielka je inak z Belgicka, malo pouzivana, a predavaju ju so vsetkym - ako t vidis na fotke. Aspon na zaciatok budu malinke spinkat spolu a potom prikupim este jednu obycajnu postielku...aby mali svoje pohodlie, ak budu vacsie. Inak len pre porovnanie......nova postielka so vsetkym stala 500 € - mna aj s dopravou vyjde 168 €....takze vidis, oplati sa.

nana77
1. sep 2009

ahojky!
eviska, my mame stolicky peg perego prima pappa diner a su super. maju polohovatelne chrbatiky (3polohy) aj vyskovo su nastavitelne (tusim az 7roznych vysok). malych som zacala prikrmovat po ukoncenom 5. mesiaci a rovno do tych stoliciek a nie v lehatkach (lebo aj ked nesedeli este vtedy, s tym polohovanim chrbatika boli ako vo vajicku, alebo v lehatku). raz som skusala aj v lehatkach a skoro som dosla o krize. moji maju 15 mesiacov, skoro 16, ale zo stoliciek mi nevyliezaju vobec. a dobre na nich bolo aj to, ze ked boli mensi a uz ich nebavilo byt na zemi, dala som ich obcas do stolicky, boli vysoko, pozerali a to sa im pacilo...ina perspektiva 😉

ajka72
1. sep 2009

katrinb neviem presne aku postielku si kupila pre svoje dvojky prípadne ho´d link chcem sa ťa opýtať na tu stranku allegro ako to funguje s objednaním a s donáškou teda s poštou dikes

ajka72
1. sep 2009

a taktiež aj s platením 🙂

ajka72
1. sep 2009

a ešte prosím ťa ako sa povedia po poľsky dvojičky 😒

eviska83
1. sep 2009

ajka- po polsky su dvojicky- bliznaky- neviem ako sa to pise 😉

eviska83
1. sep 2009

pipka- aj ja som uz pozerala aj na tie latkove- ale kto by ich nasiel spoza stola? 😀 😀 😀 a presne ako nana pise asi by som prisla o krize ☹ ale je zaujimava- mozno vyuzijeme pri babke 🙂
nana- tie tvoje su fakt super - mrknem na ne tu- cez net mi nic v uk nenaslo ☹ naslo mi len v usa a to boli teda ine palky 😒

deny32
1. sep 2009

Katrin, dakuje za tip... ta Tvoja postielka je fakt super a ani ja by som nevahala 🙂 neviem, aku postielku mame kupit, kedze ľ nam do bytu nevojdu. Ake su rozmery tej Tvojej?

Eviska... bliznaky su teda fakt vystiznev 😀 😀 😀

Ake mate ostatne skusenosti s postielkami?

eviska83
1. sep 2009

deny - to teda je vystizne 😀
My sme mali koli nedostatku miesta jednu postielku do 4mes.-teda jednu hore na noc a jednu dole ktoru sme pouzivali cez den.Ale poviem Ti uz bol teda cas ich rozdelit- uz sa tam tlacili ako sardinky 😉