Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
25. sep 2009

Kocky dakujeeeeem, aj ja nam prajem nech to vsetky uspesne dokopkame co najdalej 😵 😵 😵

loginka ja stale neviem ako to dopadne,tiez uz mam vsetko pripravene...predoperacne,interne..no ved uvidime ako sa rozhodnu,aka bude konkretna situacia 😉
doublemamca mne tiez vsetci hovoria,ze na dvojky male....a pri veronike sa ma vsetci pytali ci cakam dvojky-som sa na tom vtedy ohromne bavila 😀
ale aj vtedy som mala brusko do spicu -do predu-vsetci mi hovorili,ze chlapcek a aj teraz,ze to budu isti chalani 😀
hlavne ,ze babulky rastu 😵 mas spuchnute prsitky?
lucila ja som citila pohyby velmi skoro uz v 15tt a veeelmi silne,nie stale raz za cas a poriadne 😉 mozno je to aj tym ,ze uz mam jedno tehu za sebou..neviem...
tak mozno si to ani nenahovaras a uz je to ono 😉 😵
ale Vas tu je kosicaniek 😉 Vam sa tam v tych Kosiciach nejako dari s tymi dvojkami 😵 😵 😵
mali by ste si tam predsa len obnovit ten klub dvojiciek 😉

katka.ott
25. sep 2009

ahojte maminky cakatelky a uz maminky 🙂

a nove maminky buduce vitajte 😵

ja som citila prve pohyby v 20tt, presne na Martina (11.11. 😉 )

no moje deti mi dnes urobili "super" den - doobeda spali nejakych 40 minut a poobede pol hodinu. vonku vyzivovali jedna radost, len tie svoje krasne ocicka nezavreli. porozpravali, porozculovali sa a potom sme utekali domov. zacali nenormalne revat. a doma rehoty... 😅 😀

katka.ott
25. sep 2009

no tu je akosi ticho, idem spat 😕

dobru noc vsetkym 🙂

doublemamca
26. sep 2009

lucila a loginka - ja si tiez myslim,ze uz by to mohli byt tiez pohyby, bo ono je to naozaj take jemnucke zo zaciatku a nie moc caste, hlavne ked ste v uplnom klude a lezite,vtedy je to citit najviac.
minkak - male ci velke, na to nezalezi, hlavne ze babatka rastu...a ci chlapci,ci dievky - zasa len aby boli zdravucke 😉
inak ja uz mam tiez porobene vsetky vysetrenia-tak som zvedava,kedy ma povolaju 😀

minkak
26. sep 2009

Ajojte 🙂
doublemamca podavam hlasanie 😀 som tu 😀
presne ako pises,hlavne nech su zdravucke 😵
no vsak aj ja som zvedava-v stredu idem na poradnu a dr.ma asi uz posle do nemocky-nech sa tam idem ukazat 😉 tak uvidime co povedia-co a ako sa rozhodnu 😉 Ty ides v pondelok,ze?

chruminka
26. sep 2009

ahojte ako sa mate?
Mne sa tuto noc spalo az podozrivo dobre ani som nemusela chodit tak casto na WC ako inokedy a potiahla som az do 8:45h tak som dost prekvapena ,lebo uz som posledne tyzdne nevedela dobre spavat....

mauzos
26. sep 2009

chrumi uzi si to spanie, potom uz vela nenaspis 😉

sonia29
26. sep 2009

ahojte baby 😉 chcem sa opytať vas čo už mate deturence, či ste kojili/kojite alebo davate UM. ja drobcov kojim len niekedy sa mi zdá, že im nestačí, hlavne Elle 😒 dnes chceme kupiť UM, pre istotu aby sme mali doma, aj keď najradšej by som bola, keby boli plne kojení

doublemamca
26. sep 2009

mauzos kazdy vravi "uzi si spanok, potom uz nebude", no ale da sa to? ved sama si musis pamatat posledne tyzdne teha,to uz moc nenaspis ☹ ...hlavne nie kludnym a bezbolestnym spankom...celu noc ta niekde nieco tlaci a boli - mocak, klby, babatko, prsty a stale dokola...to sa teda viac tesim na vstavanie k babatkam 😀
minkak tak ako vravis,my ideme na poradnu v pondelok, predtym idem na prve zaznamy na porodnu salu - vobec neviem,co to je...sak uvidim..a tiez,co mi povie dr.

minkak
26. sep 2009

no chrumi tak si si pekne pospinkala 🙂
doublemamca asi na CTG,nie?

doublemamca
26. sep 2009

asi CTG, ved vlastne co ine by to mohlo byt? a ty uz si bola minkak?

minkak
26. sep 2009

nie ja mam v stredu poradnu a potom ma asi dr.posle tam-mozno stvrtok alebo v piatok...si myslim... 😉

mauzos
26. sep 2009

doublemamca ved potom si na mna spomenies s tym spankom 😉

pridala som fotky, kuk 🙂

doublemamca
26. sep 2009

hej mauzos..viem,ze to nebude ziadna slava,ale aspon to bude zmena 🙂 a fotecky su smak..chalani ako vzdy perfektni, fakt fesaci 😉

pipka
26. sep 2009

mauzi, nadherni su frajeri 😎
vidim, ze mrkvicka smakuje 😀

mauzos
26. sep 2009

pipka ! kde sa flakas? Hej, konecne smakuje 😉
dakujeme za pochvaly 🙂

pipka
26. sep 2009

aaale, riesila som konecne byt, MM mal viac casu, tak sa venoval hanule a ja som potrebovala dat do poriadku co sa dalo, zehlila som , sila zaclonu, prala, varila, piekla a ked bolo vsetko tip top, tak dosli z vonu a vysypali mi v predsieni rozdrobeny kornutok 😠 😝 😀 no co ti budem hovorit 😅

a zlaty kliniec dna bol, ked sa vecer hanula pri kupani vykakala do vody vo vani, a kym som sa spamatala, tak uz hovno v ruke a dzgala do pusy 😝 😅 no proste hovnozrutka 🙄 😀 tak som je tu pusu rajbala kefkou a stiplavou pastou, ze od uzasu ani nedutala, len oci pucila 😕 😀

pipka
26. sep 2009

nevysedavam tu uz tak dlho, lebo tie zubale nestastne jej stale poriadne spat nedaju, tak ked tam vecer idem uz 5-6x, tak to vzdam, povypinam pc a rovno si k nej lahnem...vtedy spi a je pokoj 😅 a aj ja sa aspon trolinku vyspim 😉

mauzos
26. sep 2009

pipka, to musel byt pohlad za vsetky drobne, Hanulka s hovienkom v puse 😀 😀 😀
este stale ju trapia zubale? chuda moje male.

loginka
27. sep 2009

pipka 😀

eviska83
27. sep 2009

ahojte
Aj nasu evcu trapia zubky- neviem co si pocneme ked jej pojdu ocne ☹ lebo uz teraz pri prvych ma zvysenu teplotu a hnacky ☹ ☹
Pipka- 😀 😀 😀 - hanulka je sikovnica 🙂
mauzi- no super ze uz im chuti mrkvicka 🙂 nasi sa isli utlc za jablkom-az som sa bala ze zjedli vela 😉

mauzos
27. sep 2009

Evi ani mi nehovor o zuboch, mam dojem ze teraz idu pre zmenu Tomimu, je s nim dnes na nevydrzanie ☹ Ked to bude trvat mesiac ako u Lukiho, tak asi skolabujem.
A kolko im davas Evi ovocia? Ja som im dnes urobila broskynu s bananom a tiez im neskutocne posmakovalo. Dala som im po 100, ale mam dojem, ze by spapali aj viac. Uvidim zajtra, skusim urobit viac.

pipka
27. sep 2009

no ani nehovorte 😅 😀 😀 som si dnes mala kupit los..urcite by som nieco vyhrala 😀 😀 😀

mauzi, este ju to stale trapi ☹ cele noci nespi poriadne...vkuse tak hodku a zobudi sa s revom ☹ a potom ju zase uspim a zase po hodine sa zobudi...az ked ideme spat my, tak vydrzi dlhsie...ale aj to sa do rana parkrat zobudi...ja uz neviem co s nou 🙄

doublemamca
28. sep 2009

bre ranko baby, prajem,nech su tie zubky co najskor vonku a hlavne bezbolestne 🙂
ja uz som zasa od 4 na nohach 😒 ked to nejde,tak to proste nejde - krpaty si zmyslel, ze bude buntosit, tak mamina musi byt v pozore 🙂

loginka
28. sep 2009

doublemamca, to vies ze bol krpaty a nie krpata? ake velkosti oblecka mas nakupene?

pipka
28. sep 2009

dakujeme 😉

no dnesna noc celkom usla, nastastie sa zobudila za celu noc len 2x a aj to hned zaspala...kiez by to aspon takto chcelo zostat 😅 😎

katka.ott
28. sep 2009

ahojte, vy uz jete ovocie? my este len tu zeleninu, ale od soboty sa chystame aj na ovocie. inak kolko by male take male deti zjest na obed? lebo ja mojim davam po cca 150-200g a ony este chcu aj mlieko. nie je to trochu vela? asi su pazrave...

katka.ott
28. sep 2009

mauzi, super mrkvove fotky 😉

minkak
28. sep 2009

Ahojte 🙂

pipka no tak u Vas teda riadne veselo.... 😅
Babulky drzkam palceky nech drobcov co najmenej tie zubky trapia 😉
doublemamca no pekne skoro teda-fuuuu,ze o 4-ej 😒
loginka no jasne 😉 aj ja viem ,ktora spekuluje 😅 vydrz este chvilku a budes aj Ty vediet 😵

katka aj my sme tak papkali a potom este aj mliecko 😉 len nech si daju ked im chuti 😉

doublemamca ako si dopadla dnes-co nove????

doublemamca
28. sep 2009

mno holky, tak dopadli sme tak,ze som aj sklamana 😖 na prijem idem az buduci pondelok, ak sa teda krpci nevypytaju skor...som tak dufala,ze uz by ma povolali aj tento tyzden..takto musime este tyzden drzat doma..aj ked uz ma celkom dost boli brusko,takze mozno do toho pondeloku ani nevydrzime 🙂 no v kazdom pripade najneskor buduci tyzden uz budeme vsetci traja spolu 🙂

loginka jasne,ze viem 🙂 krpata lezi pod pupikom a krpec nad pupikom - tak ako hovori minkak - aj ty budes vediet presne, ktory pohyb komu patri 😉
a oblecko? mno nakupovala som prevazne este v UK - tam maju este aj najmensie cislo rozdelene na tri velkosti - cize nieco ako drobny novorodenec, priemerny a vacsi...takze som kupovala prevazne tie uplne najsammensie, bo ja som vzrastovo krpec a este k tomu dvojicky - no proste moji krpci budu urcite krpati 🙂 ale samozrejme mam aj to trosku vacsie oblecko..a uz zopar veci aj od 0-3mes. taka zmeska...

minkak - a tebe aky tyzden svieti...perfektne 🙂 nakoniec to nie je az take nemozne donosit dvojcatka,ako kazdy strasil na zaciatku...len sa pekne drz...do oktobra sice uz len 2 dni, ale ani dva tyzdne neuskodia 😉 aj ked uz musis mat toho plne zuby ako ja...ci v poho?