Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

doublemamca
4. okt 2009

deny to zajtra este len nastupujem do nemocky,ale sekciu mi budu robit v utorok a mozno az v stredu..takze este polezim chvilu...v kazdom pripade je to uz coby dub 🙂
joj,sa mi normalne trasie zaludok 😖 uz nech to mam za sebou

deny32
4. okt 2009

Eliza, ked priberiem, potom schudnem 🙂 ved to nebude 1x, kedy budem zhadzovat, uz mam prax 😀 stresovat sa este aj z kil nema zmysel. Inac, tiez sa nam podarili dvojky na 1IVF. Dokopy sme mali len 2 embrya, lebo som mala velmi malo vajicok, takze uspesnost 100%. Made in SPLN 🙂

Mamca, tak este den dva naviac, nevadi... aspon v nemocke naberies skusenosti od ostatnych mamiciek z prvej ruky 😉 s tym zaludkom Ti verim, ja urcite budem tak v tranze, ze nebudem vediet ani spat 🙂 teraz som uz v tom stave, ze som radsej, ze cakame dvojky a nie jedno 🙂

Mauzi, ved Vam sa blizi 1/2 rocik 🙂 🙂 🙂

Baby, tiez mate (mali ste) placlive obdobie? Poyeramkoncert Madonny a revem ... ☹

loginka
4. okt 2009

ja si tiez poplacem, ale nie na Madone 🙂
ja som tiez po IVF takze dvojky "hrozili" najpr som to velmi nechcela, potom co som mala MA pri 1 IVF som bola pri 2 IVF rada, beriem ako dvojnasobne stastie, aj ked obavy mam stale samozrejme
hlavne ked vidim kolko je staroslivosti o 1 babo, tak si to neviem este predstavit o 2, ale vsetko sa da ked sa chce, nie? 😉

mauzos
4. okt 2009

deny aj ty si splnacka? aj ja a tiez na prvu supu dvojky, no sranda 😀 A to nie ty si tu spominala, ze si si kupila tehu rifle 36 velkost? Akoto ze pozeras Madonnu? Ved mala ist az o osmej 😲

doublemamca a si si ista, ze to nebude zajtra? Mna rano prijali a poobede rezali 😉 Drzim ti velmi prsty, aby ste boli vsetci traja v poriadku a daj cim skor vediet.

logi neboj vsetko sa zvladne, mame to stastie ze nevieme ake to je s jednym, takze to musime zvladat s dvomi 😝

deny32
4. okt 2009

Loginka, presne to si hovorim aj ja... najprv sok, ze 2 a teraz sa uz fakt tesim.. ved ked budu vedla seba, budu na spapanie 😝 co tu maju maminky fotky, su tie babätka nadherne 🙂 🙂 🙂 a obavy budeme mat az do porodu... a po nom este vacsie 😉
MOja mamina je z dvojiciek a babka mi po zisteni dvojok vravela, ze ked ona zvlladla vynosit a porodit dvojicky, ked stavali dom a mala uz dva male deti, tak ze ja som proti nej nic 😉
Neviem preco, ale Madonna ma dojala... ked budem mat 50, chcem tiez tak vyzerat a mat jej kondicku a energiiu 😀 no, teda skoro, manzela by som si rada nechala toho co mam 😀

deny32
4. okt 2009

Minkak nam potom napise, aky to je rozdiel mat jedno a dve 🙂 dlho sa neozvala... Minkak, ste este 3in1???

Mauzi, ja som kupila tie rifle... brutalne pustaju farbu, mala som cele nohy a zadok modre 😀 som ich vyprala, ale aj tak sa tak natiahli, ze su mu furt velke... no nepotesi ??? 😀 asi ich vyperiem este raz na 60tke

Madonna isla vcera na HBO, sme boli na oslave, tak sme dali nahrat.. ale asi to napalim, ta show stoji za to.. pozriem si ten koncert po porode, motivacne 😀

mauzos
4. okt 2009

no ved ja som vcera videla kusok toho koncertu, ale drahy chcel nieco pozerat, ze ved na HBO aj tak vsetko opakuju dookola 😠 A dnes davali reklamu, ze o 20,00 pojde, tak som sa tesila, drahy ma nocnu a takay podraz, urobili si zo mna srandu. Ked budes napalovat, tak rovno dva krat a prid na kavu 😉

mauzos
4. okt 2009

Ja som tie zasla, ze odkial berie 50 rocna zena tolko energie, nenormalne tam tancila a drahy ma schladil, ze ona nema cely zivot nic ine na praci len sa starat o seba 😀 😀

deny32
4. okt 2009

Jasne, napalim Ti... chcem aj koncert Robieho Wiliamsa, ma mazelov kolega original, ze vraj pecka... chces sa pokochat? 😀
Tak ma aj pravdu, ona sa nemusi starat o tolko veci ako ostatne, ale urcite sa stara o ine a aj tak to chce makacku a brutal disciplinu a tu na nej obdivujem. A udrzat sa na spicke tak dlho a s takym uspechom... RESPECT!!!

mauzos
4. okt 2009

Robbieho mam dve DVD, ale uz starsie - Show a Live at the Albert. Ak by si chcela, tak ti mozem napalit na oplatku 😉 Ak ma kolega nieco ine, tak moze byt.

deny32
4. okt 2009

Manzel vyberal mena pre dvojicky 😀

http://halbot.haluze.sk/image/19302

mauzos
4. okt 2009

rozkosni su 🙂

deny32
4. okt 2009

😀 ano, su... dobry tip na oblecko a Tvoji chlapci sa aj dost podobaju 🙂 Aj Ajkine dievcata by to vystihovalo 🙂

mauzos
4. okt 2009

deny vobec sa nepodobaju 😀
a uz vybral nejake mena? my sme mali vybrane dve dievcenske mena a nakoniec dvaja chlapci 😝

doublemamca
4. okt 2009

mauzi vobec som si neni ista,kedy ma budu rezat...dr. len povedala "pridite v pondelok aj s taskou"...takze sa necham prekvapit..
ouki baby, drzte palce a ozvem sa hned,ako to bude mozne 🙂

vranka4
4. okt 2009

ahojte 🙂 ,doublemamca,krásne ste potiahli 😕 😕 o chvíľu sa už budeš vytešovať z drobčekov,hlavne nech ste všetci traja v poriadku a pôrod prebehne hladko 🙂 -držííím palce a som už zvedavá na tých anjelikov,akí budú krásni a veľkí 🙂

deny32
4. okt 2009

Doblemamca, drzim Ti veeeeeeeelmi palce !!! 😉 Vsetko dobre dopadne a ani sa nenazdas a budete vsetci doma. Budem na teba mysliet 😵

minkak
4. okt 2009

Ahojte 🙂
deny tu sooooom 😵 este stale 3v1 😵 -muz by Vam hned pisal ak by nieco 😉
len uz sme trosku zacali oslavovat dneska-tak som nestihala,no a vcera sme boli este na vyletiku atak ....stale nieco....ale citam Vas 😉 len kym Vas docitam a vsetko dalsie uz aj letim...niekde povinosti volaju 😀
vsak ano potom Vam to zreferujem(MOZNO)ak budem stihat,ze ako to je,ked uz mam jednu dcerku 😅 😵

Chrumi,Doublemamca tak uz zajtra idete-mooooooc budem na Vas mysliet 😵
drzkajte sa obe 😵
Vsetko to zvladnete!!!!!!!!!!!Nech ste cim skor domenka aj s drobcami 😵

Doublemamca ani ja nemam v zozname odsavacku-keby nieco tak Ti ju donesu ako sipisala,mas to na skok 😉 a ked nie pozicaju Ti tam 😉

elisa dakujeeeeem no aj tebe uz svietia krasne tt 😵 pekne to vsetky tahame 😵
Supeeeeeer 😵
je mi teda luto,co si si prezila snad uz je lepsie 😉 ale teda 5 hodin-uuuuf 😒 to je teda riadne moc ,sa Ti necudujem ,ze uz si to potom vzdala.... 😖
no drzkam palceky,nech sa Ti to rychlo strati!!!!

deny ja tiez placem skoro pri vsetkom co len trosku dojme 😀
pri madone som teda este nie ,ale uz sa mi raz stalo ked som pozerala koncert J-LO-ze ma to tak dojalo a to som vtedy ani tehu nebola 😀

Este raz drzkajte sa babulky!!!!!!!!! 😵 😵 😵

loginka
5. okt 2009

🙂 caute 🙂
boli sme dnes v poradni a vyzera to, ze cakame parik 🙂

akurat mam viac odpocivat(co teda robim skoro stale 😵 ) pri vysetreni bol krcek trochu pootvoreny
a mame po 350 gr 🙂

doublemamca moc ti drzim palce, aby si bola bez problemov co najskor a najrychlejsie skutocna Doublemamca!

mauzos
5. okt 2009

ahojte 🙂

Minkak, este ze sa pravidelne hlasis, uz som tiez cakala spravu, ze uz nie si kinderko 😀

Logi super, gratulujem. Neboj vsetko bude v poriadku, len sa snaz este viac setrit, aby si sa nedajboze nemusela ist setrit do nemocnice. Mne to slubovali od zaciatku a nastastie nebolo treba. Tych 10 dni v porodnici je tak akurat dost 😉

deny32
5. okt 2009

Loginka, blahozelam k pariku... 🙂 vahy mate tiez super, len tak dalej... davaj na seba pozor, citaj si,...

Minkak, na tie spevacky sme nejake citlive, alebo co 🙂 uzivas si posledne dni tehulkovania? Super, ze este vladzes vylety 😉

Mauzi, kinderko je vystizne 😀 a ak sekcia, tak este viacej 😉

loginka
5. okt 2009

dik baby, dufam ze morfo alebo 3D to este potvdia 🙂

deny citam, veru MK apod. 🙂 ale aj knizku ale nic nemozem dlho lebo ma rozbolia tie moje ruky ztrpnute

elisa7
5. okt 2009

minkak, ja uz som si myslela, ze uz to mas za sebou..a Ty este po vyletoch behas 😀
mne sa dnes tie vyrazky dnes zhorsili a u kozneho som sa dozvedela, ze je to nejaky PUPPP syndrom 😕 , ktory sa niekedy vyskytuje v tehotenstve- to su mi veci.....
dnes som bola prvy krat v poradni v Ruzinove u Dr. u ktoreho budem rodit, a je mi nastastie velmi sympaticky, aj ked sa mi zda hrozne mlady...najblizsie tam idem o tyzden a asi si rovno lahnut na 10. poschodie- ale uz uplne kludne, som rada ze som tam nemusela doteraz...
deny, ja teraz uz slzim pomaly aj pri spravach...
loginka, blahozelam k pariku 🙂

katrinb
5. okt 2009

loginka - SUPER, ze parik ! Perfektne ! Gratulujeme...my 3 baby 🙂

deny - inak, ja som teraz posledne 2 tyzdne az nejako velmi precitlivena....fakt mi je do placu z hocicoho.....a to fakt aj z kraviny...... Dokonca ani na zaciatku tehu som taka nebola....uplakana - aka som teraz....

deny32
5. okt 2009

katrin, ja tiez tak nejako... stale slzim, este ze vymysleli vodeodolnu maskaru 🙂 a som asi aj nejaka nedotkliva, hned sa urazim, alebo pohadam.... ☹

katrinb
5. okt 2009

tak sme na tom az prilis rovnako... 😒

deny32
5. okt 2009

😀 tak to teda sme... myslis, ze aj rovnako porodime???

katrinb
5. okt 2009

😉 bolo by fajn, keby aj ano...ale samozrejme, co najneskor...inak, mne este v 12 tt posunuli termin na 14.3. - ale uvidim, ako to bude po morfologickom ultr. - pretoze aj vtedy vraj mozu upresnit termin....

deny32
5. okt 2009

ja mam oficialny na 10teho v MK, moj gyndos mi zasa rata o tyzden sko podla velkosti plodov.... tiez uvidim podla morfologickeho co a ako a co mi povie porodnicka ... no ale budeme tesne... 🙂

katrinb
5. okt 2009

tak sa nechajme prekvapit 🙂