Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

deny32
25. okt 2009

ja praveze som zvyknuta riesit nakupy sama a prave na to chcem tie autosedacky na kocik... taktiez ked pojdeme na nakup s manzelom.. ucite ich nechcem ako nahradu za vanicku, na prechadzky a tak to urcite nie... ja sa dost vela presuvam autom a buduci rok u nas vyzera hekticky, tazke sa budem s babulkami presuvat. Ale urcite sa budem riadit podla prvych skusenosti, co im bude viac vyhovovat.. 🙂
Tiez verim, ze tam nieco vyberieme, ale ci uz budeme kupovat, este neviem.. zariadime sa podla ponuky a cien, ake budu... autosedacky tam asi kupovat nebudeme, tie uz mame viacmenej vybrate... 🙂 ale mozno sa este nechame ovplyvnit a poradit. Kazdopadne podmienkou k sedackam je ISOFIX, takze hlavne podla toho.. 🙂
Vy uz chcete kupovat, ked sa rozhodnes medzi svojimy favoritmy?

katrinb
25. okt 2009

baby, jaka je to super nahodicka

loginka a juliettka su obe v 23 tt a su z BA

deny a ja sme v 20 tt a sme z KE

SRANDA! 😀 😀 😀 😀

deny32
25. okt 2009

Katrin, ved robime partiu... 🙂))
Ako Mauzi a Tealla.. 🙂))

ajka72
25. okt 2009

a na mňa si deny zabudla a to máš krásnu fotečku s mojim dvojkami ☹

deny32
25. okt 2009

Ajka, nezabudla... len som ich dnes videla kocikovat na terase s rovnakymi kociarmi, tak som to braal takto... na Tvoje krasne okane sa neda zabudnut... 😉

agathe8
26. okt 2009

julietka - ja som užívala Maternu od 19týždňa asi a potom asi od 25tt Magne B6. A porodila som v 35+2 a mali 2450 a 2550g. Ale ja jedla aj hrozne veľa sladkého tak neviem či to je z toho sladkého alebo z Materni. Počula som, že z Materni sa rodia veľké deti ale neviem či to je pravda. Ja som rada, že mali taku dobru váhu aspoň nešli do inkubátora.

julietka
26. okt 2009

ahojte babulky 🙂

logi veru aj my cakame parik, aj ked minule uz to tak nevyzeralo, ja som presviedcala na UTZ doki ze tam dole je naozaj dievcatko a ona ma presviedcala ze to dievcatko ma pipika, ale potom sme zistili ze sa betari otocili 😉
my sme ani necakali ze budeme mat parik, sa mi to zdalo az moc idealne.. 😵
logi myslis tie ostatne kociky ake su co mam v albume? ten prvy je Easy walker DUO, najradsej by som chcela ten, lebo ma pevne vanicky, ale uvidime zajtra. Vy nejdete na vystavu?

julietka
26. okt 2009

katrinb veru super nahoda aj tymi tt 😉 dokonca nam vychadza skoro rovnaky TP 😵

deny uvidime ci kupime zajtra kocik, najradsej by som este nekupovala, ale ked sa rozhodnem pre ten prvy co mam v albume tak ho asi budeme musiet kupit, lebo ten nikde inde nemaju, len v cechach a v poslednom mesiaci nebudem uz nikde cestovat kvoli kociaru. a skusime sa popytat ako by to bolo s dopravou na slovensko...okrem toho na niektore kociky sa caka 3 mesiace, takze ak ho zajtra objedname, to je tak akurat na cas.. 🙂

agathe tvoje deticky mali naozaj krasne vahy na to ze sa narodili v 35+2tt, naozaj velmi dobre, ja este douzivam tu krabicu vitaminov co mam a uvidim ci si este kupim alebo budem len to magneB6 uzivat...ked tam je napisane v letaku ze zabranuje predcasnemu porodu, preto som to chcela uzivat...

agathe8
26. okt 2009

julietka to magne B6 je hlavne aby ti brucho netvrdlo. Ja využila asi jednu krabicu a dostala sa do nemocky, kde mi magnesko dávali do infuzie alebo priamo do žily. Len užívaj pokial sa ti bude dať to magnesko.

julietka
26. okt 2009

agathe a kolko si brala tych tabletiek denne, ja neviem ci si mi to uz pisala, prepac ze sa pytam este raz, ale je tam pisane ze max 2 tabl.v tehu, ale viem ze babenky beru aj viac..ja som sa truba na to zabudla doki opytat a idem tam az o tyzden..

scarlette
26. okt 2009

ahojte,
Julietka myslim ze si riesila ci rodit v ruzinove alebo na antolskej, ja by som ti odporucala antolsku, tiez som tam rodila pred par tyzdnami a naozaj su najlepsie vybaveny pre nedonosene deticky, moji chalani boli v nemocnici mesiac a ta starostlivost klobuk dole, ak by som este niekedy mohla mat babo tak antolska to opat vyhra 🙂

julietka
26. okt 2009

ahojki scarletka, som ta obcas sledovala od tvojho pozitivneho testiku ako sa vam krasne darilo a pekne ste to tiez dotiahli a mas kraaasnych drobcekov 🙂
dakujem ze si sa ozvala, najviac ohlasov je naozaj na tu antolsku predovsetkym kvoli nedonosenym detickam, asi som uz naozaj rozhodnuta, ale dufam ze minimalne skor ako 10tt sa tam neukazem 🙂

scarlette
26. okt 2009

jul moji chalani mali pri narodeni 1380 a 1800g a teraz uz maju cca 3kg, som rodila v 31+3 takze antolsku vrelo odporucam 😉
a dakujem, neboj treba sa setrit a vydrzite 🙂

elisa7
26. okt 2009

ahojte,aj my uz sme konecne doma, narodili sme sa 20.10. planovanym cisarskym v 37+1tt -koli priecnej polohe obidvoch babetiek a velkej vahe- Matusko o 11:00, 3150g a 48 cm a Natalka o 11:02, 3030g a 48 cm, mliecka mame dost- dufam ze nam to vydrzi 🙂
fotky pridam, ked sa trochu udomacnime
gratulujem moc chruminke aj minke 🙂 🙂 🙂

scarlette
26. okt 2009

elisa gratulujem a fakt krasne miery 🙂

loginka
26. okt 2009

Elise, Gratulujem 🙂 🙂 Perfis vahy, fee, drzte sa!

Juliet, ja nemozem cestovat kvoli pacente plus nevladzem, dnes som bola chvilu v obchode, isli sme omrknut kocik a potrebovala som si hned sadnut, nevladala som ani pochodtveci, co by som chcela 😒
no a este som bola ny vysetreni a mam syndrom karpalneho tunela an rukach, co moze prejst az po porode tri tyzdne, tak super, lebo s nimi uz nic skoro nemozem robit

inak je to fakt sranda nahoda s tymi tt

agathe8
26. okt 2009

julietka ja som brala najskor 1denne ale sem tam mi dali v nemocke aj 3x denne.Ja som si ich kupila sama od seba a začala som pre istotu 1denne a hovorila som to doktorke, a ona, že na začiatok stačí 1denne ale spýtaj sa doktora keď pojdeš koľko ti on povie aby si užívala. Ale podľa mňa ak ti netvrdne bruško stačí 1denne.

loginka
26. okt 2009

scarlette, ja som tiez pocula, ze antolska je v tomto dobra, a u koho si rodila? odporucas nejakeho porodnika?

katrinb
26. okt 2009

elisa - nadherneee vahy....super ste aj rychlo doma.....drzime palceky

scarlette
26. okt 2009

loginka povodne som chcela malovu, to je moja lekarka len teraz je dva mesiace mimo... tak mi odporucala janaca, ten je tiez super len v den ked som rodila tam nebol a nestihla som si ho zazmluvnit, nakoniec mi cs robili bertoldova,marekova a rozemberg, vsetci boli super 🙂

lucila83
26. okt 2009

Elisa7 - velmi ti gratulujem,tesim sa s tebou.
Prosim ta,ak si najdes chvilku,napises mi tie tvoje vysledky z hemato,pre ktore si pichala heparin?Dakujem. 🙂

mauzos
26. okt 2009

Elisa velka gratulka, fakt krasne vahy 🙂 Prajem vela vela zdravicka a tebe mliecka 😵

julietka
26. okt 2009

jej scarletka, dr.malova je kamaratka mojho manzela, ale ja inak chodim do poradne k doki co pracuje v ruzinove,ale externe chodieva k nam raz za tyzden na poradnu. Vybrala som si ju aby som nemusela cestovat v tehu do Ba, kedze sme sa prestahovali..ale ked pojdem naozaj na rodit na antolsku tak ma odrodi dr.malova. Ona bola naozaj dlho prec robili si nove atestacie, ale uz je tam a ma toho strasne vela ako vzdy. SOm ju bola minule pozriet a som na nu cakala 3 hodiny 😕

elisa gratulujem ku krasnym miminkam a uzasnym vaham 🙂 nech ste zdravucki a pekne prospievate 😵

agatka dakujem za info, ja si davam jednu dve tie tabl.ako ma napadne..lebo este uzivam aj Femibion tak to velmi nechcem prehanat

logi priznam sa ze ja uz tiez nevladzem co predtym, ale snazim sa..aj ked za posledny tyzden som zacala mavat tie falosne kontrakcie ako sa tomu hovori..., niekedy v noci, a niekedy len tak cez den...tak sa snazim to uz neprehanat..a preto uzivam to magnezko...a co je to syndrom karpalneho tunela? nie je to nahodou trpnutie ruk?

vranka4
26. okt 2009

ahojte 🙂 ,elisa,blahoželám k bábätkám,krásne váhy 😕 😕 ,veľa zdravíčka všetkým,tebe veľa mlieka,aby pekne prospievali,pohodu... 🙂

minkak
26. okt 2009

Elisa velkeeeee GRATULKO-no teeeeda vahy uplne super-prajem vela,vela zdravicka a veeela mliecka!!!!!! 😵
tak 20.10. 😵 presne na narodeninky nasej Veroniky 😵 to nas akurat pustili domkov 😵
Drzkajte sa 😵

scarlette
27. okt 2009

julietka dr malova je uzasna zena so zlatymi rukami, aj ked na nu treba cakat tak sa to oplati, vdaka nej mam dnes deti 🙂

katrinb
27. okt 2009

Ahojte maminy...musim sa vam pochvalit, Pred chvilou som sa vratila od doktora...bola som na morfologickom vysetreni...a bambulky su rovnako velke....len 4 g rozdiel....a vsetko je presne tak, ako ma byt...som veeeeelmi stastna 😀

loginka
27. okt 2009

katrin gratulko 🙂
juliet a kde byvate? ja tie falosne kont. nemam zatial a karp. tunel - sucastou je aj trpnutie ale aj bolesti, nehybnost a pod. vtakoviny
je dobre si na Antolsku niekoho zazmluvnit, ci je to jedno? scarlett mala si nadstandard? ako sa maju deticky?
ako to stihate?
minkak a tvoje detusky ako?

zukrik
27. okt 2009

Ahoj Loginka 😀 ako sa máš?
Na tie falošné kontrakcie máš ešte čas,ja som ich mala len teraz nedávno 😉
Bolelo ma v podbrušku,ako ked máš dostať menzes.A občas aj stvrdne bruško
a pichne v krížoch.

loginka
27. okt 2009

veru aj ja si myslim, to Julietka pisala ze ich mala, ved moze sa stat
a ty ako zukrik, mas uz velmi pekny tt 🙂 ako je to v 35tt? ja si to neviem predstavit ked uz teraz som taka velmi tazkopadna
ozaj kolko treba latkovych plienok? zukrik, ty uz urcite vsetko mas nachystane, ze jo? kde budes rodit? cisar ci riadne?