Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
30. okt 2009

julietka tak-tak prebalim-nakrmim jednu po druhej a zase mam 2-3 hodky volna 😉 😅

katrin aj ja mam monitory dychu tak si naozaj clovek lepsie pospi sa to nezda 😉 pri malej som nemala a to som bola stale ako na ihlach-stale som ju sledovala kolkokrat som pri tom zaaspala a zase som sa zobudila a veselo sme si svietili 😀
alebo sme ju dost casto mavali pri sebe v posteli-zase asi aj prve babo je mat ine trosku uz rozdiel ked uz mas druhe-uz je mamina trochu taka "otrkanejsia" 😉
mauzi aaaha 😉 tak asi aj preto my mame taku spotrebu 😀

zukrik
31. okt 2009

Ahojte
Ďakujem babulky,ja už sa aj tešim do nemocky,lebo sa už necítim dobre 😒
Stále sa pozorujem,lebo drobci ma síce kopú,ale už nerozoznám v akej
polohe sú a či si neublížia. Včera som ešte pozerala ordináciu a skoro
ma vystrelo.Robili tam jednej sekciu a jedno bábo bolo mrtve ☹
Potom zase v novinách,že umrelo bábo na syndrom náhleho umrtia ☹ no
hrúza hrozný den.
Ja viem, musím teda aj myslím pozitívne,asi som mala len depku.
Naozaj by som bola rada,keby som už mala drobcov pri sebe 😀 😀
Baby držím vám palčeky,super to zvládate 🙂
Pekný víkend.

deny32
31. okt 2009

Minkak, Ty si rodena maminka.. nielen porod, ale aj vsetko ostatne v pohode zvladas... sikulka 😉

Zukrik, drzim Ti velmi palce, v nemocke budes pod dozorom. A uz mas aj krasny tyzden, pekne ste to vydrzali 🙂 Ordinaciu nepozeraj, naco sa strasovat? Mysli pozitivne, babulky to potrebuju.. 😵 😵 😵

deny32
31. okt 2009

Katrin, velke gratulko k vysledkom 🙂 🙂 🙂
Tiez riesim, ci kupovat monitory dychu, alebo nie... ale asi pre pokoj a klud duse kupim 😉 len este netusim ake...

mauzos
31. okt 2009

baby teraz ma napadlo, ze ak poistite babatka v Unione, tak vam zapozicaju monitory dychu. My sme v Unione, ale nevedela som o tom, tak sme kupovali 😠

loginka
31. okt 2009

zukrik a uz mas ist do nemocky?

chruminka
31. okt 2009

ahojte tak my uz sme doma od stredy ,trosku som bola v strese,lebo predca len po sekcii hned sa starat o dve dvojkilove babetka ktore treba krmit a prebalovat kazde 2-2,5h a ktomu stale nam tam nedali pokoj doktory,ale vsak to vsetky poznate...som tam skoro skolabovala,od unavy a sestricky z novoredeneckeho boli niektore hrozne,ale boli tam aj take co mi velmi pomohli a zobrali jezibabule aspon na noc hore ku nim aby som sa vyspala ,lebo jezibabky trebalo krmit aj v noci kazde 2-2,5h.

Ale uz sme doma a konecne som sa dnes ukludnila a nasla si daky sistem doma,lebo prve dni doma som nevedela co mame kde zrazu taky velky priestor tri izby ked som zila vyse 3tyz.v jednej izbe na jednej posteli s jednym stolickom.
Vcera sme boli aj prvy krat u pediatricky a mam z nej dobry dojem
Von este moc nemozeme chodit kedze su take malilinke a musia mat velmi teplo (v nemocke ich obcas davali na vyhrievacie podlozky) tak doma kurime ako divy aj ich babusime.

A tu ako?

vranka4
31. okt 2009

ahojte 🙂 ,minkak,stále sa mi javíš taká pohodová mamina-supeer,keď sú baby dobručké a ešte máš aj malú pomocníčku,tá nežiarli na sestričky? 🙂 ,to pozitívne myslenie určite pomáha,hlavne,keď si z toho negatívneho ,vezmeš len to pozitívne 😀 😀
zukrik,máš to už za pár,o chvíľu sa už aj ty budeš vytešovať z bábätiek,hlavne bezproblémový pôrod a zdravé detičky ti prajem 🙂
chruminka,držkajte sa ,nech bambuľky pekne prospievajú,nájdeš si určitý systém a zvládneš to všetko v pohode,len tie začiatky sú ťažšie 🙂,všetko nové,nepoznané...

katka.ott
31. okt 2009

ahojte, po dlhej - predlhej dobe som tu 😉

malé boli trochu soplavé, tak mi akosi neostával čas na net. všetkým novomaminám blahoželám k detičkám a novo 2tehulkám k tehotestvu - veľa zdravíčka prajem 🙂

my dnes máme 7 mesiacov 😀

baby sú úžasné, Terezka sa konečne rozrozprávala, tak máme postarané o double džavot, úplne úžasné, ani TV netreba. a rastú nám zúbky, Danieli je dvojzubec a Terezi jednozubec 😎
pridala som nové foto, tak kuk album 😵

zajkka
31. okt 2009

Ahojte,neviete,kto by predaval len sportovy kocik ABC za rozumnu cenu? 😒

minkak
31. okt 2009

ahojte kocky 🙂

chruminka vitajte domenkaaaa!!!!!!!!Este raz veeeeeelkeeee GRATULKO🙂))) 😵 😵 😵
Nebojkaj coskoro sa zabehnete 😉 to je super,ze mate ten 2-3 hodinovy cklus kojenia-to je velke + 😵
Ved vonku Vas vsetko pocka,len este vydrzkajte 😵

zukrik ja som tiez vcera pozerala ordinaciu ☹ mala si to rychlo vypnut-nieje Ti treba take pozerat!!!!
Ale tak Teba sa to netyka,tak na to uz ani nemysli!!!!! 😵 Vsetko bude dobre ,zachvilocku mas deturence pri sebe,nebojkaj,ze nevies ako su ci ,si neublizia......urcite nie-vsetko je vnajlepsom poriadku!!!!! 😵

deny-xi-xi dakujeeeeeem 😵 nooooo mozno na tom nieco bude,chcela som byt aj ucitelkou v skolke 😅 😵

mauzos no teda-tak to je teda super,ze maju taku akciu 😉 to je dost blbe,ze ste to nevedeli 😠 to tiez Vam nemohli povedat-oooccch ☹

vranka dakujeeeem 🙂 nooo asi som 😀
hlavne od Teba si beriem priklad co sa tyka kojenia 😵 😅
dnes sme boli po obchodoch zhanali sme kockam retiazky-no nenatrafili sme na nieco podobne ale nie rovnake....som rada,ze aspon nausnicky uz mame 😵
ale co chcem povedat je ,ze som prisla domkov a zase ako pri veronike vsetko mokre od mliecka 😀 😵
Vobec som sa nerozculila,taka som bola happy-nevadi ze tricko a vsetko mokre-len nech tecie a tecie 😀
tak verim ze to potiahnem co najdlhsie 😵
takze ako pises,zase som si z toho zobrala len to pozitivne 😀 😀 😀

katka Gratulko k 7 mesiacikom 😵 😵 😵 a aj k zubkom 😵
fotecky krasnucke 😵 babulky su uuuuzasne 😵

doublemamca
1. nov 2009

chrumi gratulujemeeee! neboj nic, za chvilku budete zohrati 🙂 my sme tiez mali do 3kg prikaz drzat babatka ako v bavlnke,aby si zacali regulovat sami teplotu tela a priberat poriadne - podarilo sa 🙂 a dnes ma obdarili - spinkali obaja od 22,00 do 5,00 rano bez mrnknutia..mamina sa mohla konecne po 3 tyzdnoch vyspat 🙂 dufam,ze to nebola len vynimocna noc a ze ich bude cim dalej tym viac...
tak drzim palceky vsetkym tehulkam a cerstvym mamickam pevne nervy a vela pokoja 🙂

minkak
1. nov 2009

doublemamca fiiiiiha,no to Ta teda nechali pospinkat-no paradicka 😵
tak drzkam palceky nech je takych noci co najviac 😵

katrinb
1. nov 2009

mauoz - dik za info...o tom Unione som niekde davno pocula...aspon viem, ze to este plati - dikes za info. Ono este sa moze cokolvek zmenit - co sa tyka poistenia samozrejme...tak ak by ste nahodou nejaka maminka predaval cokolvek pouzitelne pre dvojicky...kludne napiste....rada odkupim...pomozem vam a aj sebe 😉

chruminka - gratulujem dvojnasobne.....pravjem vela mliecka a rychle priberanie...uzite si to domka.

minkak - beriem si priklad od teba !!!!!!!!!!

doublemamca - super, ze ta babulky podrzali a nechali ta vyspinkat......vracaju ti svoju starostlivost 😀

Baby, co mate krasne deticky - tak sa drzte...a nam este tehulkam prajem, aby sme si to v pohodicke uzivali.....co naaaaaajdlhsie.... 😎

taella
1. nov 2009

katrinb ja mám na predaj toto 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

zukrik
2. nov 2009

Ahojte
Baby,dakujem za podporu,určite to už vydržíme 🙂
Už nech je štvrtok a poviem dokimu,nech si ma tam nechajú.
Chruminka,vitaj domka 😀 😀 ak budeš mať čas,popíš aký bol
pôrod,alebo mi napíš IP.Cisarak ti robil doc.Plank?
Včera sme boli u mojich rodičoch na obede asuper som sa
napapala.Mama mi zbalila aj huspeninu,milujem ju najviac s
cibulou 😵 a octom.

pipka
2. nov 2009

fuuu, tak ja tu par dni nie som...a uz tolko babatiek 😎

chruminka , minkak gratulka k babatkam, vela zdravicka zelame...a mlieckaaaaaa 😵 drzkajte sa!
vsetkym tehulkam, ktore to len caka drzime palceky a zelame nech maju babuliatka v poriadku domka a zdrave 😉

u nas sa chvalabohu uz to spanie zlepsilo 🙂 neviem ci nepomohol aj posun casu..lebo od soboty spava zase vkuse cedlu noc...klop...klop...klop...klop... 😅 mala by som klopat stale 😀
alebo pomohlo aj to, ze som sa v sobotu zbalila a nechala som hanulu tatinovi...a cuduj sa svete, sice neskor ale zaspala a odvtedy spava 😉 aj ked rano ked ma zbadala, tak sa ma drzala ako kliest, ale spinka opat vo svojej postielke a hlavne celu noc...KONECNE 😎 akurat dnes v noci raz zamrnkala, ale dali sme dudku a spinkala dalej. 😵

julietka
2. nov 2009

chrumi dodatocne gratulujem ku krasnym mimiskom, tiez ste to krasne potiahli 🙂

doublemamca, to je uzasne ze vas drobci nechali tak dlho pospat, az je to neuveritelne ze take male drobatka dokazu vydrzat tak dlho aj bez papania. davas im iba svoje mliecko, alebo ich na noc aj dokrmujes?

zukrik, to musi byt naozaj vazne ked sa tak tesis do nemocky 🙂 😵

pekny den vsetkym babulkam 🙂

julietka
2. nov 2009

babulky som si vsimla ze ste rozoberali zapozicanie monitorov dychu ak sa poistite v Unione, ale je tam podmienka ze musia tam byt poisteni aj rodicia a obaja...teraz v tehu sa ale asi neoplati menit poistovnu, vsak?

mauzi ked ste obaja s manzelom v Unione, tak je neseriozne od nich ze vam to rovno neponukli a museli ste ich kupovat

katrinb
2. nov 2009

julietka - mas pravdu, kedze som s manzelom poistena inde...asi nebudem riesit prepoistenie...cize pre mna je ten Union uz pase....a mas pravdu, ze je to velmi nezodpovedne, ze mauoz nedali resp. neponukli ten monitor.....

mauzos
2. nov 2009

Pipka ! no pekne od teba, ze sa aj ukazes 😀 Super, ze Hanulka uz nestrajkuje a pekne spinka. Uz jej vysli tie zubadla?

Julietka ani ja ani manzel nie sme v Unione, iba malych sme tam poistili. My sme kupovali monitory uz niekedy v polke tehu. O tom Unione som nevedela, ani sme neuvazovali ze do akej poistovne ich dame. Az na odporucanie pediatricky sme ich poistili v Unione, preplaca nejaky ukon, co nepreplacaju ine poistovne. Ja som myslela ze tam staci poistit babo, tak sorry za dezinformaciu 😖

loginka
2. nov 2009

jeeeee chrumi vitaj, myslela som na teba ze iste si to mala dost, ze si sa neozvala, no po sekcii sa starat o dobcov, asi nic moc, ale uz je lepsie a urcite stale bude 🙂 ake si jezibabky "nazivo"? kde si rodila a v ktrorom tt?

aha tak union passe, aj tak sa uz teraz neda prepoistit az o rok

doublemami tak to je ina parada, len tak dalej 🙂

ozaj s tymi lehatkami, moze aj autosedacka nahradit lehatko? ja mam jedno lehatko kupene a rozmyslam ci kupit aj dalsie

julietka
2. nov 2009

babulky ale nasla som celkom zaujimave odkazy napr. rating a porovnanie poistovni, takze podla tohoto sa rozhodnem kde poistime nasich drobcov, lebo nase poistovne su na poslednych miestach 😒

http://poistovne.sme.sk/hpi.rating.php

http://www.zzz.sk/?page=poistovne

matelko1
2. nov 2009

ahojte.
loginka ja sa citim fajn,aspon zatial.akurat si neviem najst polohu na spanie,ale vydrzime to.

kantrib neboj,bambulky podrastu, 🙂 inac ako sa ty citis?..no,nad monitorom dychu som aj ja rozmyslala,ale neviem....pouvazujem nad tym.

katrinb
2. nov 2009

matelko - no ja sa citim vyborne...som uz trosku nemotornejsia...ale viem, ze to bude stale horsie a horsie....a je to aj tym, ze som uz dlho doma...a clovek zlenivie....ci chce alebo nechce...Ale nemam inak ziadne problemy KLOP KLOP...bambulky sa mi uz kazdy den hybu....hocikedy....je to velmi velmi mile. A ty? Predsa len 4 tt si dopredu.....napis, co ma najblizsie caka 🙂

loginka
2. nov 2009

dnes som bola na poradni a boli dole hlavickami pekne spolu 🙂 inak krcek trosku makksi ale ok, jedna placenta nizko ale zatial ok, v piatok idem na gluk.test, mnam 😝

katrinb
2. nov 2009

loginka - tak sa drz...ja som tu glukozu prezila uplne v poho...drzim palce, bay to aj tebe tak islo

loginka
2. nov 2009

katrin dik, ja si myslim ze nas cakaju aj horsie veci, takze snad prezijem 😉

zukrik
2. nov 2009

Ahojte
Ja som uvažovala o monitore dychu a som rozhodnutá vlasne od
začiatku tehotenstva. Určite kúpime monitory,teraz je novinka,
Respinsense.Uchytí sa na plienku bábätka a je vlastne non-stop
monitorované. Je to naozaj dobrá vec,dietatko ho má vlasne
stále na sebe a je bezpečné a zdravotne nezávadne.

mauzos
2. nov 2009

zukrik tiez som videla reklamu na ten novy monitor, vyzera byt sikovny. Pozerala si cenu, kolko stoji?