Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ajka72
4. nov 2009

julietka ja som brala vtamíny také pre tehotné už neviem presne názov a vidíš že babulky vahy nič moc je pravdou že ja som bola dosť chudá ke´d som otehotnela aj som nižšia a možno nemali miesta kde naberať a možno aj moja placenta nestačila tak vyživovať hneď dva plody, ja som mala na konic prietoky už hraničné takže už všetko bolo v mojom tele unavené, tak preto sa rozhodli pre sekciu v podstate hneď ako sa to zistilo lebo bábatkám by pobyt v brušku už nepomohol skor naopak,

čo sa týka rukavičiek tak ja som mala čiapočku s rukavičkami ale tie som predala mám také rukavičky ale tie su skor na jar, ak by si julietka ich chcela vidieť napíš mi do IP adresu

čo sa týka mlieka tak ja som skor potrebovala aby sa mi viac tvorilo kojila som s prikrmovaním 3 mesiace a brala som gravimilk na tvorbu mlieka a myslím že trošku pomáhal,no a samozrejme pomáhali aj výdatné masovo zeleninové polievky, ktoré mi mamina nosila do porodnice spolu s pražskou šunkou to som sa mala 😵

elisa skus sa poradiť s tou annag čo píše maminám ktoré maju problémy suvisiace s kojením od prikladania po tvorbu alebo obmedzenie tvorby mlieka tu na MK

pipka držím prsty aby to vaše snaženie bolo uspešné 😉

ajka72
4. nov 2009

samozrjem tie polievky a šunečku som papala aj doma a veľa pila to je tiež dosť dolžité na tvorbu mlieka

chruminka babulky su rozkošné tak len nech pekne priberaju a nechaju aspoň trošku maminu vyspať tie večery poznám aj ja som bola už grogy a ešte keď som si predstavila večerné kupanie po ňom papanie a uspávanie tak som mala dosť treba len vydržať 😉

chruminka
4. nov 2009

ajka my sme vecerne kupanie zrusili,zistili sme ze vzdy sa im po kupani rozhadzal nocny rezim budili sa jedna cez druhu tak sme dnes kupali prvy krat rano a zatial fungujeme presne ako vcera klop klop klop,no ale ked pojde mm uz do prace tak neviem neviem ako budeme kupat

deny32
4. nov 2009

Ell, super ze su babulky ok.. len tak dalej.. 😉

Zukrik, to st emali velmi pekne vahy, som zvedava,a ke budu po porode 🙂

Elisa, Chruminka... krasne deculka mate...
Elisa, tie uplne scerste fotky babetiek su perfektne, blahozelam k mliecku 😵

Chruminka, ak oti spinkaju v noci? Si pisala, ze je to celkom ok... ako casto vstavas?
Ajka, Ty si stihlunka aj teraz.. 🙂 Ako sa maju dievcatka?

mauzos
4. nov 2009

Julietka u nas v Ke som take videla v C&A a boli suprove, bola som nastvana, ze nemali vacsie 😠 Boli zvrchu z vetrovkoviny a po dlzke bol suchy zips, takze sa musia aj bez problemov obliekat.
Ja som brala cele tehu Calibrum a vidis, neboli sme obrovski 😀

Elisa mas krasne babatka 🙂 Tym, ze aj odsavas este viac stimulujes prsniky na tvorbu mlieka. Podla mna by si mala prestat odsavat a tvorilo by sa ti len tolko, kolko drobci potrebuju. Ale viem, ze existuju aj nejake homeopatika na znizenie mlieka, len to by som asi neriskovala, aby sa ti nezastavilo uplne.

katrinb
4. nov 2009

chruminka a elisa - mate krasne pokladiky doma.....juuuj, ale vam zavidim v dobrom, ze mate zdravucke babiky...a ste uz doma.....ja si na to vsetko este hodnu chvilu pockam 😉

deny32
4. nov 2009

Katrin, dockame sa... ved nedavno sme boli este pod 10tt a teraz mame na zaciatku uz 2-ku 🙂 neuveritelne, ako to rychlo leti...

loginka
4. nov 2009

elisa, chruminka, krasne deticky mate 🙂
ako vidim spia v jednej postielke, je to tak lepsie?
pipka aj drzim palce abymala mala Hanulka co najrychlejsie surodencov 😉
tie zimne rukavice treba? ja som to nejako neriesila, ved aj keby boli vonku, budu zababusene v kombinezach a fusakoch 😕

mauzos
4. nov 2009

potom este budete spominat ako vam bolo dobre, ked ste boli len tehu 😀

deny32
4. nov 2009

Mauzi, to si videla rukavicky? Teraz niekedy, ci davnejsie?

julietka
4. nov 2009

ajuska, mauzi dakujem vam za nazory, no tie vitaminy teda si budem aj nadalej uzivat aj ked mi to doki neodporuca..

ajka dakujem, tie rukavicky som myslela uplne take tie najmensie pre novorodencov ale na von ked pojdeme na prechadzku, lebo to asi nebudu stacit len tie tenucke aj ked budu zababuseni..

mauzi vidis v C&A som veru nepozerala rukavicky, iba v takych detskych obchodikoch, ale v tychto velkych retazcoch ma nenapadlo ze by nieco take mohli mat..

mauzos
4. nov 2009

teraz ako som zhanala nasim. Take dva tyzdne dozadu? Urcite ich maju, mali ich plno, asi v troch farebnych kombinaciach

mauzos
4. nov 2009

julietka aj v H&M maju kopec rukaviciek, len neviem ci aj take malinke. My sme nakoniec kupili tam

katrinb
4. nov 2009

deny - dockame - to urcite....velmi rychlo to leti - to je pravda

Pekny vecer vsetkym maminam...aj buducim prajem

julietka
4. nov 2009

elisa ty mas ale krasne deticky, az teraz som si vsimla, skoro som ta pochvalila ako dlho sa drzite, lebo som este nevidela dvojtehulku v 40tt 😉 len si si to iba nezmenila v pase 😵

deny32
4. nov 2009

Julietka, skus aj H&M, Tesco a Marks&Spencer... som frajerka, viem to od Mauzi, Taelly a Ajky... 😀

deny32
4. nov 2009

Julietka, a este som zabudla dopisat, ze aj o dost lacnejsie ako v detskych obchodoch
K tym vitaminom.. ja beriem od zaciatku Femibion a urcite ho nevysadim, aj keby dr. neviem co vravel.. na jednej strane Ti povie, ze nemas nic brat a potom ti naladuje ine vitaminy... 😠

mauzos
4. nov 2009

Deny 😲 takto sa chvalit cudzim perim 😀 😀 😀 Ale v H&M maju asi najvacsi vyber, co sa tyka rukaviciek, len fakt neviem, ci maju aj pre novorodencov

deny32
4. nov 2009

Mauzi, ja som posumula informaciu 😀 som bola minule v HM a maju naaaaaadherne vecicky.. som slintala nad nimi 😵

mauzos
4. nov 2009

no veru maju a aj pekne ceny maju a ked to este vynasobis dvoma, tak ides radsej inde 😝 Ale paci sa mi, ze tam velmi casto menia sortiment

deny32
4. nov 2009

Mas pravdu,.. som si vybrala kopu veci, zratala a potom vsetko vratila, ze pockam na akciu... 😠

scarlette
4. nov 2009

julietka ja som teraz nasla dobry obchod na detske veci, je v ivanke pri dunaji, vola sa bambino 😉

loginka
4. nov 2009

scarlette a maju tam dobre ceny?

scarlette
4. nov 2009

loginka zatial som tam kupila len zimne ciapocky detom a boli po 5,40... ostatne obkukam v sobotu,idem na zimne overaly maju dostat tovar 😉

ajka72
4. nov 2009

julietka oni su tako maličké ja som ich kupovala v tescu su ružovo prúžkové ale nie su na uplnu zimu skor na jar ak chceš foto ti pošlem my sme ich mali len párkrát oblečené, ale nenutím ťa ako chceš 😉

loginka
4. nov 2009

scarlet, tak to je dobra cena a kde je ten obchod?, ja som bola v Ivanke len v tom kocikovom obchode

deny32
4. nov 2009

Ja chodim do Ivanky spat a papkat, ked sme v Blave 🙂))

julietka
4. nov 2009

ajuska, keby si byvala niekde nablizku tak nevaham ani chvilocku, ale postovne z Kosic by bolo asi drahsie ako nove rukavicky 😉 ale si velmi zlata 🙂 inak by som si ich urcite zobrala nepochybuj o tom 😵

scarletka a kde sa asi nachadza v Ivanke ten obchod s detskym tovarom, vies poslat linku ak maju web, prip.nazov ulice? ja poznam iba ot namesticko co tam je, lebo tam chodime na langose v lete a samozrejme metro 🙂

babule ale ste vsetky zlate, dakujem vam za typy, skusim tie obchody co spominate. My mame uz sice nakupene tie zakl. veci ako body a dupacky, no neviem co na zimu ked budu februarovi, to sa mi uz asi neoplati kupovat overaly, stacia asi dupky, nejake nohavice na to a kabatik, ved aj tak budu vo fusaku, ci sa mylim? 😕 🙂

julietka
4. nov 2009

deny ja tiez uzivam Femibion, zacala som ho uzivat dokonca uz pol roka pred tehu, preventivne a uzivam stale ale jasne ze teraz uz tu 400stovku 🙂

mauzos
4. nov 2009

Julietka pri takom malom babu sa mi zda praktickejsi overal, ako kabatik a nohavice. Nemusis kupovat take uplne hrube. My mate teraz take prechodne mensestrove overaly a je to parada, ovela radsej ich obliekam do toho ako do nohavic a bundy 😉
Ja som kupila pred par dnami super zimne capice u Cinana, ale su polske 😀 😀 a stali len 3 €