Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
20. jan 2009

katka neboj, ani sa nenazdas a budes sem take vyrehotane fotky davat aj ty 😵

fedra
20. jan 2009

felon ... no ako dobre. Ved porodila Taella a zlakla som sa ze uz aj ty ... a mi normalne zacalo ritkou stiskat 😨

jankulina
20. jan 2009

Baby a ako budete chodit plavat s malymi - s manzelom? Aj ja teraz riesim tuto otazku

cherry01
20. jan 2009

tie sedátka do vane...odkial máte? aj ja chcem..nepredáva niektorá z vás?

eviska83
20. jan 2009

Ja som pouzivala do vane taky molitan,penu(asi do 4 mes.)neviem ci to maju aj na slovensku ale mne to velmi vyhovovalo.

pipka
20. jan 2009

cherry, my sme kupovali v BA v obchode PRE DETI, aj na nete som videla, skus www.babybazar.sk v sekcii autosedacky som videla jedno, ked som kukala sedacku pre hanku 😉

pipka
20. jan 2009

ale je len jedna 😅 ...druhu musis niekde este najst 😉

pipka
20. jan 2009

alebo si objednaj cez net :

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

😉 😉 😉 a mas hned dve farby 😉

catjob22
autor
20. jan 2009

Cherry kym budu tvoji drobci potrebovat, moje sa isto uvolnia 😉 😉 Ale tuto zasielku ti uz osobne prinesiem 😉

dracik1
20. jan 2009

cat, mame dvojku? super, my strasny den za sebou, chalani mali budicek jeden o 2 a druhy o 3 rano, doobeda spali 30 min, revali, ja som medzitym varila, prala, no nevedela som co skor, katastrofen 😀

riesim kocik, som z toho jelen

nana77
20. jan 2009

FELON!!! srdecne blahozelam k babatkam!!!! 😵 prajem vela, vela zdravia, rychle zotavenie po porode a skory navrat domkov!!! pekne vahy!!!

dracik1
20. jan 2009

nana, felon neporodila, to bol omyl 🙂

pipka
20. jan 2009

nana, felon este nema babatka...falosny poplach 😅 😉

nana77
20. jan 2009

jeeej, fakt??? vas docitavam a tam som sa este nedostala... 😅

nana77
20. jan 2009

a kto to teda porodil??? ci uplna kacica nivinarska to bola??? 😀

pipka
20. jan 2009

dracul a aky kocik riesis? 😕 ides uz tie golfky kupovat? 😕

nespali? To co sa im nieco snivalo? 😕 😕 chuuuudence ☹ a chuuudatko ty 😅 😀 pridem vo stvrtok a vyspis sa, postrazim pred domom 😀

pipka
20. jan 2009

nanus, ritulka si pomylila mena...ale este stale nam neprezradila, kto to vlastne porodil 😅 a my vsetky uz cakame 😀 😀 nazhavene gratulovat 😀 ...komukolvek 😀 😀 😀

taella
20. jan 2009

ahojte dievčatá,
ďakujem vám všetkým za gratulácie.
Tie ktoré ste rodili cisárskym , kedy sa vám začalo tvoriť mlieko?
Zatiaľ sa máme dobre ( ako po sekcii / 😀 a zajtra chcú odpájať postupne drobcov od prístrojov, tak dúfam , že to výjde a zoberiem si ich na ruky

pipka
20. jan 2009

taellka jeeej, ty mas net v nemocnici? 😕 😵 😵 veeelka gratulacia 😉 ja som rodila normalne, tak neviem kedy po sekcii...ale mne hned na druhy den po porode 😉

nana77
20. jan 2009

oki, tak teda gratulujeme neviem komu srdecneeee!!! 😀 musim citat pedantnejsie... ja citam a hned reagujem, zvlast na dobre spravy...a nist 😀

ale aj tak dobre, ze to je omyl, nech felon este ponosi babatka v brusku!!!!!

taella
20. jan 2009

sestra mi dnes doniesla ,lebo som sa už začala nudiť

dracik1
20. jan 2009

taelka, susnici su krasnucki, este raz gratulky, nech ste co najskor doma, mne sa po cisaraku zacalo robit mlieko na 4 den

pipka
20. jan 2009

nana, menis fotky v pase...a ja som uuupne dezorientovana 😀 😀 😀 akurat som kukala aki ste zlati na tej posteli...a uz ste fuč 😅 😀

taellka, super sestra...ja som mala super baby na izbe tak som sa nenudila...a hanulku som mala od narodenia cely cas pri sebe...tak ziadna nuda...kukala som furt na nu jak na televizor 😀

dracik1
20. jan 2009

nana 😉 futfurut, tusim musim aj ja vyhrabat niekde nejake super foto 😉

pipi, golfky asi nie, neviem, mam chrobaka v hlave Tandem, bud Jane, ten sa mi paci a dnes som skusala v obchode Nurse tandem - Nana poslala som ti do posty....asi pojdeme skusit aj s drobcami cez vikend, lebo mne sa ten Hauck sklada pri vyjazde na obrubnik, dnes som myslela, ze sa zlomil 😀

dracik1
20. jan 2009

taelka, babatka su OK? na to ze sa narodili v 32tt, dufam , ze ano?

nana77
20. jan 2009

pipka, drzim krok s babami z dvojickova - sme sa dohodli, ze smolkneme fotky, kde sme sami... tak nechcem byt za bielu vranu 😀 😀 😀 a tu fotku, co som tam mala predtym, tu na tej posteli - uuuplne milujem!!! 😵

pipka
20. jan 2009

jasne...sak si kočka...tak preco sa neukazat 😵 😵 😵
ta na tej posteli bola kraaasna 😉