Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

eviska83
3. feb 2009

Martinka- z Marka je hotovy valibuk ,ale ani laura nezaostava.Su kraaasne 😵 😵 😵
Ozaj a ako to preziva Nino,neziarli?Mas na nho vobec cas? Toho sa bojim najviac

martiina
3. feb 2009

janula, doska je základ, potom aj detičky budú úžasné 😀
eviska, no veď to mi je najviac ľúto ☹ Ninko to bol taký môj maznák, bola som stále s ním, ešte nechodil do škôlky a aj on chcel všetko robiť len so mnou. Teraz ho akurát ráno budím a obliekam, do škôlky ho vodí svokra, zo škôlky ho berie MM a potom keď je doma tak si ho tiež moc neužijem ☹

martiina
3. feb 2009

ale čo som prekvapená, vôbec nežiarli. Iba ich stále bozkáva, hladká a hovorí ako ich ľúbi 🙂 a stále sa pýta "to je Marko a toto je Laurika?" Zo začiatku ich vôbec nevedel rozoznať 😀 ale teraz už ich pozná .... a stále sa ma pýta "mamina a už tie bábiky rozprávajú? "

eviska83
3. feb 2009

martinka- joj zlaty moj ,este ze to berie takto.Ten moj sice do skolky chodil ,ale je to stale taky maznak,rad sa mojka,pusinkuje.Vie o babetkach,naposledy bol s nami na utz a odvtedy sa stale pyta ,Kedy pojdeme pozriet babetka?Ale ci rozumie co ho caka tak to pochybujem.No ale budeme si musiet poradit tak ako Ty. 😉

janula13
3. feb 2009

martinka tak dam na teba, takze dosku uz mame... 😀

katka.ott
3. feb 2009

mati, to chces povedat, ze kazda, ktora ma zehliacu dosku, bude mat take zlate dvojicky? 😀
tak ja sa pridavam tiez, aj ja mam 😀

baby, idem do postielky, prajem vam aj detickam dobru noc 😉

mauzos
3. feb 2009

jeeej, ja mam dve dosky 😀 😀 😀

jarka82
4. feb 2009

Ahojte maminky tak vcera som bola u svojho porodnika som v 34tt o tyzden menej ako som si myslela,bola som aj na velkom uzv ci je vsetko v poriadku a tak a chvalabohu je vsetko super tak sa tesim!!! 🙂 🙂 🙂
Deticky su trosku mensie 1.80 je medzi nimi 30g rodiel inak ok ale povedali ze uz maju super sance aj keby sa narodili aj teraz tak som kludna. Bola som u dvoch lekarou a ani jeden mi nechcel povedat pohlavie 😠 😠 😠 takze uz to bude naozaj len prekvapenie. Jedno bolo dolu hlavkou a druhe krizom a kym som presla na velky uzv uz boli hlavkami zasa hore 😲 a na to ze mi bolo tak zle mi nic nepovedali,ale mozno to s toho ako sa tocia lebo aj na uzv mi bolo zle az som sa musela 2x posadit 😖 ale prietoky su super vsetko je ako ma byt 😵 😵 😵 aj lekar zdvihol obe dve prsty na rukach ze super.Mam vela oddychovat ze cim viac teraz budem oddychovat tym viac budu babetka rast. Vsetky sa drzte

mauzos
4. feb 2009

Jarka tak to je super, drz sa, aby babatka ostali v brusku este par tyzdnov. Len nechapem s tym pohlavim. To Ti odmietli povedat, alebo sa babatka nechceli ukazat? Nam povedali pohlavie uz 20. tyzdni na morfologickom UTZ, chlapci sa nam pekne predviedli 😀

jarka82
4. feb 2009

dakujem Mauzos budem sa snazit. 🙂 nie lekari nam to odmietli povedat 😠 😠 😠

katka.ott
4. feb 2009

jarka, super. len som netusila, ze sa mozu este tocit 😕
inak, fakt nerozumiem, preco ti nechcu povedat, co budu. ja by som sa asi zacala vyhrazat nejakymi utokmi 😎 😀

aj nam povedali pohliavie v 20tt, hoci len jednej, lebo druha sa hrala na tajomnu, ale 3d nam potvrdilo 2 dievcata 😉

inak, tuto noc sami snivalo, ze sa nam narodili stvorcata. a mali sme aj kocik pre nich - zdvojeny do sirky aj do dlzky. ja som hadam uz pripravena aj na patorcata 😀

zajkka
4. feb 2009

Katka a ani raz neprekrucali na normalnom utz co to bude,videli to hned?

jarka82
4. feb 2009

katka.ott veru vidis mozu a kazdu chvilu sa tocia super dievcatka 🙂 🙂 🙂 kiez by sme mali aj my ale zdravie je prvorade. no mne sa tiez vselico sniva dokonca vcera mi nieco hovorili o 3ch ale chvalabohu su tam len 2 😀

cherry01
4. feb 2009

dnes máme 2 mesiace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
4. feb 2009

cherry gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cmuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka.ott
4. feb 2009

cherry, blahozelam 🙂

jarka, ja som si myslela, ze po tom 30tt je poloha nemenna, ze uz nemaju miesta, tak budu ulozene az do narodenia. ale myslim, ze aj moje obcas putuju. kopu ma kade-tade.

zajkka, ony boli hrozne hamblive, dlho sa zdrahali, ale predsa potom nieco ukazali. sak nebudu len tak nozky roztahovat kade komu 😀

pipka
4. feb 2009

katka no cuduj sa svete manzela mam automechanika...ale nerobi to, robi sice v servise, ale technika, obhliadky buraciek atd...len ked sa mu hanula dostane do ruk...experimentuje furt...keby ste videli, jak ju kupe 😅 😀 😀

ale viem, ze by jej nikdy neublizil, miluje jeu najviac na svete...mozno uz aj viac ako mna 😀 ale to mi nevadi 😉

pipka
4. feb 2009

jarka no ja na tvojom mieste poviem tomu dokimu, ci si on vezme na zodpovednost ak potom chlapci budu chodit v ruzovom a dievcatka v modrom 😠 😀 😀 😀 neboj, hned by ti pohlavie prezradil 😀 😀 😀 😀

annamary
4. feb 2009

caute maminy, tak ja som akurat dosla z ultrazvuku a že babanka su otocene obidve dole hlavou ale ja nechcem rodit normalne ☹ 😨

katka.ott
4. feb 2009

annamry, to sme na tom rovnako, ajmoje boli otocene dole hlavkou. som zvedava co mi povie dr. idem budci tyzden v utorok, tak tam hadam bude ten moj.

inak, ty chodis na antolsku dr. Janacovi?

fedra
4. feb 2009

annamary ... aj moje su otocene hlavickami dole. Ale lekar mi aj tak povedal, ze na 95% to bude sekcia, ze by neradi riskovali, kedze som prvorodicka.

katka.ott
4. feb 2009

fedra, potesila si 😉

fedra
4. feb 2009

no len dufam, ze to nakoniec tak bude 😕
Ja sa tiez trochu obavam normalneho porodu pri dvojkach .... bala by som sa o deticky

janula13
4. feb 2009

ahojte...
jarka, tak sa tesim s tebou, ze ste vsetci v poriadku, dufam ze este potiahnete takto pekne dalej..no to je sila, ja ked som bola v podelok na morfologickom, hned ako som tam lahla, tak sa spytala ci chceme vediet pohlavie, tak to hned aj vysypala a aj nazorne ukazala, ze niet pochyb 😀 vobec sa nehanbili, ved aj viem preco, ked maju taku vybavu, uz teraz su na nu pysni, typiki chlapi 😀 a to som si myslela, ze doki bude robit drahoty...
Cherry blahozelam ceresnickam, tak nech to zapiju mliecnym drinkom 😀 😀

babule, anamary a katka, vy nechcete preco rodit prirodzene? a budete rodit na antolskej?
ozaj a kedy sa treba rozhodnut kde chcem rodit?

katka.ott
4. feb 2009

ja som stoznena uz aj s tym. sak to prve prederie cestu druhemu. zatial to beriem takto, ale ked dojde na to, asi bude panika 😕

katka.ott
4. feb 2009

janula, ja byvam v petrzalke a od zaciatku tehu chodim do rizikovej poradne na antolsku.
a rozhodnut sa treba cca 6 - 8 tyzdnov pred porodom. tie posledne tyzdne potom chodis do poradne do nemocnice, pre ktoru si sa rozhodla

annamary
4. feb 2009

hej treba , to vlastne od Teba zavisi kde chces rodit ale treba sa rozhodnut aj porozmyslat , ja urcite na antolskej aj podla toho co baby pisali čo už rodili a ja sa bojim prirodzene, ja ked vidim tie stolicky 😖 co sa na nich rodi, ten cisarsky je lepsie, ked este aj dve, este aj ked su otocene, aj tak by som sa bala normalne. Dneska som sa dozvedela že ja som vlastne 28+5 týžden a malý ma 1500g a malicka 1400g

cherry01
4. feb 2009

NOVINKY:
Tomi vždy krásne odgrgne, a Kristínka si radšej odgr-c-ne.
Kristínka robí iba - jeeej, uaaa... A Tomi ggg, oj-oj-oj, bééébééé,mueee-mueee Akoby som mala doba zvieraciu farmu 😀 😀 😀

cherry01
4. feb 2009

Caty, kde si preboha??????????? 😕 😕

annamary
4. feb 2009

a ze cisarsky je lepsi aj pre tie deticky lebo nebudu take dotlcene a potom aj to hojenie po tých normalnych porodoch a tie nastrihy bleeeeee 😠