Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

avila
28. dec 2009

Ahojky,

no tak už vieme. Na sone bol uz len jeden plodik ☹ Z plodoveho vacku sa ten druhy jednoducho nevytvoril a stiahol sa. Doky hovoril, ze bezne by mi sono tak skoro nerobili a zeby sa na to vlastne ani neprislo. Asi to tak ma byt a lepsie takto na zaciatku. Tak mam v brusku maleho bojovnika alebo bojovnicku 😉 Dostali sme i prvu fotecku a manzel bol taky dojaty, zlaty... Ale aj tak, kus mi je luto, hlavne nex je papulka v poriadku 🙂

katrinb
28. dec 2009

matelko - to je fajn, ze zatial tiez vsetko OK....a uz sa tesim na vase vahy....

Juli - verim, ze su ludia arogantni....a vobec neberu ohlad na tehotne....niekedy by sa to ale zislo... 😔

Alienka - gratulujem ku super vysledkom.....urcite ti je lahsie.....aspon mne bolo po NT vysledkoch, ktore tiez vysli OK....

Taella - a vies, kde sa narodili? Myslim v ktorej nemocnici?

katrinb
28. dec 2009

avila - skoda......ale hlavne je, ze aspon jedna fazulka sa drzi ...len tak dalej. Ono sa vćlovek namota..a potom je smutny z toiho. Ale ty vlastne ani nemusis...lebo mas ako si pisala velkeho alebo velku bojovnicku v brusku...tak sa hlavne staraj o nu....a drzkaj sa

mauzos
28. dec 2009

katrin kde si chcela objednat kocik, ze ta tak odbili? 😕

Avila skoda ... ale tes sa maleho bojovnika a drz sa 🙂

katrinb
28. dec 2009

bola som v All toyse v Optime. Tam ho maju totiz lacnejsi nez inde.....aj ked je pravda, ze na nete je o lacnejsi este. Ale kvoli reklamacii som chcela obejdnat v obchode, aby som potom nemala problemy s postou a podobne. Aj ked zacinam sa opat vraciat k myslienke, ze to nakoniec objednam cez net a nebudem sa nikomu doprosovat. Chcela som u nich minut prachy...ked nemaju zaujem - ich hlupost

juliagregor
28. dec 2009

Ahojte
Avila, škoda ale vieš, že dvojičky sa väčšinou rodia ako druhé alebo tretie tehotenstvo 😉
hlavne, že fazuľka je OK a ty s mužíčkom tiež 🙂 , užívaj si tehotenstvo, lebo je to krásne obdobie 😉

Katka myslím, že trojičky sú v KE

dala som nejaké nové fotečky

deny32
28. dec 2009

Katrin, nic si z dnesneho dna nerob.. dalsi bude lepsi. niekedy mam z lekarov dojem, ze je to naopak.. nie su tu oni pre nas, ale my pre nich... a na hypokratovu prisahu sa taktiez zabuda. Nastastie su aj medzi nimi vynimky a verme, ze ich bude coraz viac... alebo som len nenapravitelny optimista???? 😒
S tym kociarom si ma dorazila... nechapem, preco s tebou nemohli urobit objednavku... byt majitelom obchodu, tak predacka ihned leti.
Avila, tes sa z drobceka.. takto to malo byt a urcite to bude to najkrajsie babatko a budete ho velmi lubit 😵
Matelko, som uz tiez riadne zvedava na vahy Tvojich babuliek.. 🙂

alienka73
29. dec 2009

Vranka, vdaka za odpoved, o vysokych pecenovych na konci tehu som si uz citala na nete ale je tam malo o tom na zaciatku tak dufam, ze to nebude take vazne. Aku hodnotu si mala ked si ta nechali v nemocnici? Ja som mala 1,47, norma je do 0,68.
Katrin, v Optime v All toys su taki asi stale. My sme tam nemali na to nervy. Vzdy tam bola len jedna dve predavacky a vela tehotnych co si chceli pozerat kociky tak sme to stale vzdali.Jedine postielku sme tam kupili.To iste bolo ale aj v babetkove, stale sme natrafili na mamicku ktora bola pred nami a kupovala celu vybavicku, takze sme sa riadne nacakali. Kocik sme kupili v malickom obchodiku na Kuzmanke, tam nebol nikdy nikto 😉 .Len neviem ci tam maju aj dvojickove.

Avila, skoda,je mi to luto,ale asi lepsie teraz na zaciatku a hlavne, ze to jedno je zdrave a urcite si ho tym viac vychutnate 😉 .

taella
29. dec 2009

tie dvojičky sa narodili na Tr. SNP

lucula73
29. dec 2009

http://www.cas.sk/clanok/144583/trojcata-zo-smi...

prepáčte že som sem vtrhla,ale toto som práve našla... 😉

matelko1
29. dec 2009

ahojte.
tak ani dnes z toho utz nic nebude,lebo maju dnes operacny den....asi to tak ma byt.
to je super ze deticky sa drzia a dievcatka uz dychaju same.chlapcek sa narodil najmensi,ale ten sa z toho tiez dostane,tie deticky su silny bojovnici.

avila to mi je luto,ale dobre,ze teraz na zaciatku,a ze to jedno je zdrave.

no a co sa tyka kociarov,ja som tiez pokukavala po nete,ze si objednam,ale ked som videla,ze segra mala jane a trebalo jej ho zreklamovat,v obchode jej aspon dali nahradny kocik a keby ho kupila cez net,tak by si tak mohla akurat tak nohou trhnut.potom kupila buginu a stalo sa jej to iste,tiez ho sla zreklamovat a tiez jej dali nahradny,tak ja som si povedala,ze kociar kupim v obchode.

avila
29. dec 2009

Ahojky zenicky,

dakujem krasne za povzbudive slova. Obcas na Vas kuknem, ak nevadi. Je tu strasne skvele osadenstvo 😉 Drzkam palceky vsetkym.

matelko1
29. dec 2009

baby kukali ste spravy na markize,alebo na jojke?..ukazovali tam trojickovsku maminu a babatka.
sona nema ani vybavicku este nakupenu,ale to nic,ved urcite jej mama pomoze a zakladnu vybavu jej pokupi.

juliagregor
29. dec 2009

Ahojte,

nepozerala som správy, dnes máme zase mi deň blbec

doobeda som maťkovi privrela prstečky vo dverách, ešte že som úplne nezavrela dvere ☹ , tak mi je to strašne ľúto, snažila som sa dostať dvojky von z izby, lebo sa tam bili a za chrbtom sa mi postavil maťko
teraz večer zase behal, šmyklo sa mu a noštek si narazil na poličku, kde majú hračky, bojím sa aby to nemal zlomené, už zaspal chúďa

matelko a odkedy je soňa v nemocke ked ešte nemá nachystané 😉 , mne to skôr pripadá, že čaká na sponzorov, nič v zlom to je len môj názor,

matelko1
29. dec 2009

ahoj.
moj zlaty,ale aj take veci sa stavaju.vies kolko krat este spadne a smykne sa.ja viem,je ti to luto,ale take su deti.
cim vacsi pozor davas,tym je to horsie.

sona je od 19 tt v nemocnici.isla na serklaz s tym,ze ked ju pustia ide nakupovat vybavicku a uz ju nepustili,ale previezli do ke...

juliagregor
29. dec 2009

tak sa ospravedlňujem,
bože od 19 týždňa, to si mohla z domu doniesť vlastnú posteľ, aby sa jej lepšie ležalo

matelko1
29. dec 2009

ale dnes sa da nakupovat aj cez net,tak urcite kym pojdu domov,tak to zvladne,aj nakupit,pomozu jej rodina....

vranka4
29. dec 2009

ahojte 🙂 ,my sme správy na joj-ke pozerali,trojičky nám neušli,sympatická rodinka 🙂
alienka,nepamätám presne ,ale ALT som pri prijatí mala okolo 10 a do pôrodu sa vyšplhali cez 15 😕 😕 normál som prešvihla poriadne 😒 ,dúfam,že ty ma nebudeš nasledovať a tvoje ALT sa nebudú zvyšovať,ale znižovať 🙂
moja Karin pridala nejaké fotky z Vianoc,ak chcete kuknite 🙂

juliagregor
29. dec 2009

určite jej niečo aj maminy poposielajú, ja už som všetko predala a rozdala ...

detí už mám dosť 😀

bude mať s nimi roboty 😲 , má narok aj na opatrovateľku, nech prijme všetku pomoc

a tehuľky a maminky ako sa dnes máte?
loginka tu dlho nebola

matelko1
30. dec 2009

dobre ranko 🙂
u nas krasne nasnezilo,je bielo 🙂

tak co mate maminky a tehulky nove?...ako sa mate?

katrinb
30. dec 2009

ahojte baby

no ja sa mam OKI...az na ten tlak....tak ma v pondelok vystresovala moja doktorka, ze nad nicim inym nerozmysla.m..a sama si dviham tep a potom tlak...normalne to citim. Ked na to myslim, zacnu mi potom behat hovadiny po mysli...a zacnem lapat po dychu. Hlupa som....potom to predycham....a vsetko ok...aj tlak aj tep....ale proste som sa zlakla....a nechcem aby sa nieco zanedbalo....

Musim proste riesit veci ako doteraz...a budje vsetko OK.

Vcera som mala navstevny den. manzelik v robotke a ja hned 2 navstevy. Od rana od 8 do vecera do 19...vkuse niekto bol u nas. Bola som unavena ako pes...az mi vecer prisla poriadna slabost. A dnes sa mi dalsia navsteva nahlasila. Ale uz kaslem, nebudem ich tak obskakovat.....lebo vecer mi je divbne potom...tak strasne slabo.

Ale inak som OK...aj bambulky ma krasne kopkaju.

A deny ty ako? Nejako nepises...ako sa mate? Ako v nemocke?
Matelko....ty ides na tie predoperacne 7.1., ze? Ja idem 4.1. do nemocky ku piorodnikovi, tak uvidim, ci bude riesit ten tlak. Ja len dufam, ze ma nenechaju v nemocke. Lebo doma je mi predsa len lepsie. A citim sa fajn....Len ja u tych doktoroch mam stale taky vysoky. A len u nich. proste to neviem ovplyvnit. Uvidime v pondelok.

matelko1
30. dec 2009

ahoj katrin.
ano pojdem si urobit predoperacne,najprv si musim ist pre moju kartu zdravot.k obvodnemu.
tak som myslela,ze mi urobia ten utz este v starom roku a akosi to nevychadza,maju vela toho v nemocke,tak to necham asi po novom roku.
drobci sa krasne vlnia v brusku,vypucuju,take to je pekne,ja ich potom steklim,hladkam a hned mam aj odpoved.keby som vedela ako su ulozeny v tom brusku 😅

katrin musis sa setrit a nie tolko obskakovat...a nerozmyslaj tolko nad hovadinamy...bud kludna....a netrpis nahodou syndromom bieleho plasta?

alic1
30. dec 2009

ahojte,,,zistili mi zvýšenú hladinu alfafetoproteínov,,,,aké s tým máte skúsenosti? ďakujem

matelko1
30. dec 2009

alic to aj ja som mala zvysene hodnoty,ale tym,ze cakas dvojky,tak to je normalne to zvysenie.tie vysledky koriguju na jedno dieta.....ja som sla na 3D/4D utz a tam bolo vsetko ok.tam mi aj doki vysvetloval,ze ked je viacpocetne tehotenstvo,tak by sa tie testy nemali ani robit.

juliagregor
30. dec 2009

Ahojte

Katka nestresuj sa a ako napísala matelko, nerozmýšľaj nad hlúposťami. Ja viem, že ono sa to ľahko povie....Návštevám povedz, že nech si všetko donesú z domu a ešte lepšie nech len zavolajú. Ja som už v tvojom týždni ledva chodila, rozťahovala sa mi panva a brucho mi tvrdlo furt....Keby som nebola v nemocke, tak isto porodím. Len buď v kľude a dívaj TV z gauča 😀.
ten tlak ti neporadím, ty sa bojíš a preto ti vždy vykočí...

deny32
30. dec 2009

Ahojte,

Katrin, Ty kvoli comu v;lastne stresujes? Tlak? Ked doma ho mas doa ok a hlavne, ze sa aj dobre citis. Ked si ho merias, tak zbytocne nestresuj, este si nieco sama privolas. Jedna kamaratka mala tiez u lekara stale zvyseny a doma ok.
Tiez sme mali navstevy a boli sme aj na Alpinke troska, ale davam pozor.. len v pondelok som to asi prehnala s upratovanim a tak.
My sme boli vcera v nemocke na kontrole.. Samko je velm idle, tlaci hlavickou... sa usadil na mojom mechuri. Tomy je stale priecne, pcha sa mi velmi na pravy pas a tam sa vyduva... a zaroven este aj tlaci Samka na krcok, lebo sa usalasi "na nom".. a to moj krcok teda nepotrebuje. Stale som otvorena na spicku prsta, krcok ma 1,5cm, steh zatial drzi... dr. vravel, ze este vydrzat aspon 2 tyzdne a bude to ok. Mam spat a lezat s podlozenymi nohami, len nevieme podlozit matrac a postel, lebo mame dvojitu ☹ zaroven spomenul, ze ma mozno znova hospitalizuje :( teraz budem chodit na kontroly kazdy tyzden. Chlapci podrastli, maju cca 1,2 kg, vsetko je v norme 🙂 aspon to je ok. Povedal, ze mozem porodit hocikedy, ale aj mozem vydrzat par tyzdnov...Manzel dnes zhana nejaky matrac alebo nieco, co by mi nadvihlo nohy a panvu.
Matelko, Tebe ten usg asi nie je sudeny, alebo co...
Julia, este ze ten vcerajsi den skoncil, dnes bude urcite lepsi 😉

Tiez sme ich videli v pravach.. boli na markize aj na joj.. 🙂

deny32
30. dec 2009

Ozaj, sa musim pochvalit.. este stale vojdem do svojho kabata spred 6tich rokov... 😀 a ked sa posnazim, tak aj do lyziarskej bundy. Len keby sa lahsie vstavalo.. 😉
Ozaj, tehulky, tiez ste doobeda ok, brucho sa Vam zda male a tak.. a k veceru straaaaasne narastie???? 😵

bipka
30. dec 2009

Jeeej, Juli ahooj. Kde Ta este neobjavim. Pozerala som fotecky...neuveritelne, aki boli chlapci malinki.

Pekny dnik vsetkym dvojickovym maminkam a skoromaminkam 🙂

katrinb
30. dec 2009

bipka - dik a aj tebe krasny dnik

baby - s tym tlakom mate pravdu, musim rpestat sa sama stresovat...je to fakt hovadina. ja si to uvedomujem.

Matelko - hlavne je, ze dobci sa ti hybu, ze je vsetko OK....aj mne bambulky sa hybu jedna radost...juj, je to super. Uz teraz mi je za tym smutno hihi

Juli - dufam, ze dnesny den je teda lepsi 😒

Deny - moja, drkazj sa....oddychuj prosim. A preco 2 tt? To akoze v 32 tt su uz babtka OK: Nie je to tak, ze v 34 tt maju plucka uz 100%? Ci je to asi individualne, ze? Moja drz sa.....uz to mamae fakt za par tyzdnov,.....vydrzime.....vydrzime 😉 😉
A to sa mas fajn...ja sa nezapnem uz vobec do nicoho. Moja mamina mi dala svoj kabat...tak ten zapnem uz len tak tak...ale ako to vidim, v januari sa nezapinam do nicoho. Ale odmietam si kupit nieco nove. Ved aj tak som vzdy doma...a ked aj idem von, idemem autom.
A brusko cez den? Ano....je mensie a vecer vypuklejsie, sirsie.....vies cim to je? jedlom asi nie...alebo anO?

matelko1
30. dec 2009

deny ja mam brucho ci rano,ci vecer velke 😅 ..uz sa pomaly ledva hybem 😀 ...veru mne utz akosi nieje sudeny.
dnes ma mamka aj mojho manzela pozvala na obed,tak som rada,ze nemusim varit.