Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

deny32
2. jan 2010

Juli, no ja som myslela ze cela rodina.. 🙂))
ja som si vravela vydrzat do 28tt, potom do 30tt, ale teraz by som najradsej aspon do 36tt... no ved uvidime, mozno potiahneme do 38tt... ktovie.

nana77
2. jan 2010

LOGINKA!!! srdecne blahozelam k narodeniu babatiek a prajem im, ale aj ich maminke hlavne vela, vela zdravicka, sily do zivota, vela stastia, radosti, smiechu a lasky!!!

mauzos
2. jan 2010

jeeej ake mame pekne cislo stranky 🙂

alienka73
2. jan 2010

Deny no ak mi maleho certika postrazite tak pridem aj ja na stretko 😀 , lebo ja uz za nim behat nevladzem a nemozem a ten mi veru v kociku asi neposedi. Od otehotnenia som do mesta radsej ani nesla.

A Julka, mm mi kocik bude tahat tak akurat poobede alebo vecer na prechadzke ale cez den to bude na mne, ved vies ze ho budem mat doma len zo zaciatku 😒 .

taella
3. jan 2010

loginka pripájam sa ku gratulácii 😉 tebe skoré zotavenie a veľa mliečka pre detičky 🙂

juliagregor
3. jan 2010

ahojte,
ešte som chcela napísať k mojím častým príspevkom 😎

odkedy chalani chodia 😀 a vedia sa hrať 😀 mám zrazu stráááááááášne veľa času. 🙂

odkazujem všetkým maminkám, ktoré nemajú čas sa ani napapať, že bude lepšie 🙂

to len na okraj
všetkým prajem pekný deň

deny32
3. jan 2010

Julia, to si ma potesila a urcite nielen mna... 🙂 Mauzi, cakaj, pride to a budeme sa v lete opalovat 😀
Myslim ze aj Ajka nieco take spominala, alebo sa mylim? Ajka?

Alienka, Ty si srandistka.. mile rada y som Ti maleho porstazila, ale ked nevladzes behat Ty v 13tt myslis ze vladzem ja v 30tt? 😀 😀 😀 mozno tak na 5 minut 😀 Mozme ho skusit priviazat 😉

Julia, tie popruhy nie su zlu napad.... len co na to socialka? 😀 Ale viem si to velmi dobre predstavit, ked ich budeme ucit lyzovat. 😀

katrinb
3. jan 2010

Julia - inka, tie popruhy som videla pouzivat...teda jedna mamicka ich mala v BA alebo v Prahe v nejakom obchodnom centre. A to uz davnejsie cca 2 roky dozadu...vtedy mi to prislo az prilis divne...no dnes na to pozeram s rezervou....hihi

Deny, kedy ides na kontrolu? Ja v pondelok.....uvidim co bude. Ale citim sa fajn...

deny32
3. jan 2010

Katrin, ja idem v utorok... tiez sa citim celkom v pohode, obcas problem sa nadychnut a tak, ale vsetko bezne tehu problemy. Len sama neviem posudit krcok.. stale mam strach, ze ma tam necha lezat... ☹ takze chodim s malou dusickou. A v utorok mam aj poradnu, tazke stravim skoro cely den u lekarov...
Ides k svojej dr, alebo do Sace?

pipka
3. jan 2010

Loginke veeelika gratulacia, vela sil a zdravia a Dominikovi a Laurinke vela zdravicka, nech rychle dobehnu vacsich kamosov a kamosky 😉 😉 😉 😉 😉

katrinb
3. jan 2010

Idem do Sace. U mojej som bola 4.12. a pojdem opat 14.1. Mozno uz naposledy...no ale neviem. Mozno aj mna posle na to interne doki...uvidim. ALe tlak mam uplne vb pohodicke...takze sa uz nebojim. Len dufam, ze u dokiho v pondelok mi velmi nevyskoci. Ael beriem so sebou svoje popisky.....aj ked na to len pozrie...ved uvidim zajtra. Dam vediet, co nove.... A ty sa tiez drzkaj v utorok..budem na teba mysliet aby si ta tam nenechali. Ved doma oddychujes tiez a psychike to urcite padne lepsie byt domka.

julietka
3. jan 2010

jemine loginka tak ty si uz porodila 🙂 je to pre mna taky mensi sok kedze sme mali presne rovnaky termin porodu a ja sa stale ujistujem ze snad este aspon mesiac vydrzim...no predovsetkym ti z celeho srdca gratulujem ku krasnym bobacikom a najdolezitejsie je ze ste vsetci v poriadku a zdravucki 🙂 😵

juliagregor
3. jan 2010

ahojte maminky a tehuľky

dnes sme boli s deťmi konečne vonku 🙂 , síce len na polhodinku ale predsa, tak ručali, keď sme išli domov ☹

popruhy používam, ale také klasické od canpol, vyzerajú ako psíci 😉, ale je to lepšie. Za ruky ich obidvoch neudržím a takto zdvihnem a malí lietajú vzduchom ako motýle. 😀

nech sa na mňa pozerajú ako na macochu mne to nevadí, už som si zvykla 😀 len nech mi nevbehnú pod auto.
učím ich chodiť za ruku vedľa mňa ale ked utekajú, tak ho za tie poruhy zachytím

dany, katka držím vám pästičky, aby ste ešte u dr, dobre dopadlia mohli si v doma vychutnávať obskakovanie manžela 🙂

alienka73
3. jan 2010

Aj ja vam drzim palceky nech ste doma az do porodu a Deny, jasne ze som srandovala, ved preto ten smailik 😀 .Ja len ze neviem neviem ci sa vyberiem do mesta s malym 😅 .Teraz cez sviatky chodil s nim von vacsinou manzel len raz som bola ja a to sa mi po nejakej chvilke zacal pytat na ruky co predtym uz nerobil, tak od zajtra to budem mat zasa vesele.

Ja zajtra idem na to gastro kvoli zvysenym pecenovym testom a v utorok na endokrinologiu. Dufam, ze nebude vela ludi a nebudem dlho cakat a hlavne ze nebude ziaden problem.

Julka, super spravicka, ze sa ti drobci uz tak pekne pohraju a mas trosku klud 😅 . Tesim aj ked je to este dalekooooooo.

fefferonka
3. jan 2010

gratulujem Loginke k babatkam 🙂

este k tomu kociku - prosim o radu. chceme ten Bumbleride Indie Twin farba Lava a vyhliadla som si ho na www.prenasedeti.sk, kde ho ponukali s kompletnym vybavenbim (vanicky, fusaky, autosedacky....) a vcera, ked som ho hladala ich stranke, tak som ho tam uz nenasla 😨 ak b ho uz nahodou nemali v ponuke, neviete mi prosim poradit, kde by som ho takto kompletny mohla zohnat? kludne aj v CR... Dakujem!

aj vas bolia tak bedrove klby? mna strasne... na to asi nic nie je... 😖

eviska83
3. jan 2010

Loginke aj ja prajem hlavne vela zdravicka 😉 😉 😉

juliagregor
3. jan 2010

ahojte dievčence práve mi odišiel laptop 😠
mám tam všetky materiály a celú diplomovku 😲
čiže už nemôžem chatovať, lebo musím dobehnúť 2 mesiace práce,
ak by ste na mňa odo mňa niečo potrebovali napíšte mi do IP
šľak ma trafí

pozdravujem a držkajte sa

julietka
3. jan 2010

fefferonka mna tiez velmi bolia bedrove klby, hlavne rano sa na to budim a nemozem uz lezat, ale zacala som papat vapnik a pomaha mi to, ked si ho dam pekne dva dni po sebe tak ma nebolia, ale ked zabudnem tak sa rano zobudim na bolest, no ale musime vydrzat so vsetkymi neduhami co patria k tehu 😉

rosienka
3. jan 2010

ahojte baby, tak sme doma z lyzovacky, bezkovacky zdravi a v poriadku, i ked som sa ja hlupa dva-krat za sebou vyvalila na trati, kam som nemala ist, lebo tam bol kopec 😖 😔 ...nastastie sa babulkam nic nestalo, len som s nimi trochu zahrkala a udrela si nohy a kolena, ale tak mi treba!

gratulujem loginke k dievcatku a chlapcekovi, nech pekne priberaju a su zdravi 😵 😵 😵

julia- to snad nemyslis vazne... 😲 to si ani separatne nezalohovala?? 😨

ahojte nove dvojkove tehulky 😉

katrinb
3. jan 2010

juli - s tym PC ma tp velmi velmi mrzi....dufam, ze sa to vyriesi

Mna klby tiez bolia, ale hlavne kiolena zacinaju...ale ja beriem homeopatika ostéocynésine - je to na udržanie vapnika v tele tehulky....je to origos pre tehulky...na vapnik. Beriem to 2 x 1 tabl. odporucam tehulkam...hlavne teda v 3. trimestri

rosienka
3. jan 2010

katrin- a brala si aj nejake homeopatika v 1.trimestri?

deny32
3. jan 2010

Katrin, ak potrebujes internistku, mam jednu znamu.. teda je to kamosova manzelka. Som si od neho pre istotu pytala na nu kontakt, ked budem potrebovat. AK potrebujes, nie je problem... 😉
Feferonka, mna bolel len pravy a to asi preto, lebo som si ho skoro sama vyklbila na gauci, ked som skusala jeden cvik... 😠 ma trdlo nenapadlo, ze teraz v tehu su bedrove klbvy uvolnene a oslabene a "streklo" mi v nom ☹
Skus si dat pri spani medzi kolena vankus, super je ten na kojenie.. velmi to vraj pomaha. Mame to takto kazali v nemocnici, ked bola so zapalom a tusim aj Katrin nieco spominala... ja tak pre istotu spim stale.. a ked nie ten vankus, tak zrolovany paplon. Je to aj ovela pohodlnejsie pre brusko.

Alienka, jasne, ved aj ja 🙂 😀 skusala som si to predstavit, ale neslo to... 😀

Julia, drzim palce, aby si neprisla o tu diplomku.. skoda tolkej prace.

Julietka, davno si sa neozvala, uz som rozmyslala kde si... neboj, este musime vydrzat. Kazdy tyzden sa rata, aj kazdy den. Ja sa tesim kazde rano 😵

julietka
3. jan 2010

deny chodievam castejsie do temy "slovenky a IVF v Brne", ale priznam sa ze teraz vacsinou smirujem v temach o porodniciach a porode a pod...

a presne tak ako pises, dakujeme za kazde rano ked sme pokope, pretoze naozaj sa rata kazdy den naviac, ja si davam limit aspon do konca januara ak vydrzime tak budem rada...
aby sa nam nestalo ze porodime vsetky naraz pocas splnu ktory ma byt koncom januara, pri splne byva najviac porodov 😉

katrinb
3. jan 2010

rosienka - homeopatika som nebrala ziadne...len vitaminy pre tehotne a Ccko. Nic ine som nebrala. A teraz valstne beriem len toto, tie homeopatika a magne B6.

Deny - dikes...ale zajtra ak budem v nemocnici...tak asi pojdem rovno tam. Ale je super vediet, ze mas znamu...lebo asi ked si budem robit predoperacne...urcite by sa mi zisla nejaka znama.....ak mozes..kludne mi ho info do IP...dik vopred 😵

A co sa tyka toho vankusa na kojenie - ja tpo volam had... 😉 -....tak ja nespim inka len s nim....pekne cast pod hlavu a zbytok medzi kolena a aj nohy si na to vylozim ak treba...ale to spim na boku a fakt su klby uvolnenejsie...tiez odporucam

matelko1
3. jan 2010

ahojte.pekny vecer prajem.
katrin to je fakt taky dobry ten vankus na kojenie....musim si ho potom aj ja kupit.

tintin
3. jan 2010

prajem pekny vecer 🙂 zacala som si citat tu knizku dvojcata a ked som prisla ku kapitole o kojeni oblial ma studeny pot. baby ktore uz dvojky mate ako ste kojili ak ste kojili? kazde zvlast alebo naraz? no ale to si neviem predstavit...

mauzos
3. jan 2010

fefferonka ja som ho kupovala od tejto baby http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6090175 Je velmi mila, posiela ich kurierom, za dva dni ho mas doma. Ona ich dovaza z USA, tak by mala mat aj dobru cenu 😉

deny32
3. jan 2010

Kati, poslm Ti to cislo, len mam mobil v kabelke a straaaaaaaasne sa mi nechce vstrat z zgauca 😀 hroza ....

Tehulky, na ten vankus som nepocula este nic zle, prave naopak.. kazda tehulka ho chvali. .... ja mam dva, jeden ma menej gulocok a je lahsie tvarovatelny. Druhy je plnsi a nespi sa na nom tak dobre, ale bude zasa lepsi pri kojeni. Mala som ho aj v nemocke, nepotrebovala som polohovat postel... pouzivala osm ho cely den pod hlavu, pripadne ked osm lezala na boku.. podopieral aj chrbticu. Neviem si predstavit ako by som lezala bez neho, urcite by ma bolel chrbat a krk....
Tintin, tiez mam tu knihu, ale som sa k nej este nedostala.... musim sa do nej pustit.

deny32
4. jan 2010

Ahojte,
Kupovali ste niektora monitor dychu Snuza halo?
Alebo Respisense? Zukrik, Ty si ho tusim mala, si spokojna?

ajka72
4. jan 2010

denz môžem potvrdiť že od kedy dievčatá chodia a vedia sa spolu zahrať mám viac času dokonca som bola včera s mužom na filme avatar 3D v optime a boli sme aj na masáži čo predtým nehrozilo, deti boli u svokrovcoch 😉