Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

bea11
5. feb 2009

babylove sme mali aj my ale ešte zozačiatku keď boli maličkí boli super teraz používame pampersky skúšali sme huggies ale tie sa nám nepáčili

katka.ott
5. feb 2009

no u nas DM este len caka na moj najazd. a uz mam prichystane 2 vynalepkovane kuponiky a treti sa plni 😀

mauzos
5. feb 2009

no vidim, ze som tu rozprudila celkom uspesnu debatu o plienkach 🙂
Poradte mi este, co treba nachystat z drogerie a lekarne pre baba, ked sa vratime z porodnice, aby som to nemusela nahanat potom. Dakujem 🙂 🙂

pipka
5. feb 2009

mauzos, detske mydlo, telove mliecko, prip. olejcek, ja som kupila v lekarni olivovy olejik, lieh na pupcek, borovu vodu na ocka, vaticky na uska( take tie tucnucke) a klasicke vaticky do nosika, kefku na vlasky...pre istotu teplomer na meranie teploty vody pri kupkani, teplomer normalny, digitalnu rychlobežku najlepsie...fuu a uz ma ani nenapada, snad vsetko 😉

pipka
5. feb 2009

jaaaj a kremik na ritku samozrejme 😵

mauzos
5. feb 2009

dakujem Pipka, musim si napisat zoznam. Mas nejaku osvedcenu znacku, ci z DM? Na ritku mi kamoska poradila rybiu (alebo rybaciu) mast. Vraj nic lepsie neexistuje. brrrr 😒

eviska83
5. feb 2009

ahojky,tak ja som dnes bola na utz.
Vsetko je ok,deticky rastu.Doktorka tam mala akysi starsi utz ktory jej neukazoval vahu 😢 tak musim dalsie 2 tyz.cakat.To nevydrzim 😝 😝 Jedno babetko je stale nizsie ako by malo byt ,ale lepsie ako minule tak som rada 🙂
Do debaty o cenach plienok sa nemozem zapojit 😒 ,ale my sme tiez raz pouzili Huggies a nevyhovovali nam.Ozaj a tu tesco c.1 existuju a su fakt dobre.

pipka
5. feb 2009

na ritku klasicka RYBILKA to kupis v lekarni...je aj najlacnejsia 😉 No ja som maniak na Niveu, tak my mame vsetko niveove, ale voni mi aj Johnson´s, ale aj ta DM znacka babylove je dobra, to mam tie ritkove utierky a su super. 🙂
Dobre su aj BUBCHEN alebo aj ine...to asi musis vyskusat, nieco je pre niekoho lepsie, pre ineho nie...my nastastie nemame ziadne alergie ani ekzemy, tak nam je jedno, a niveu preto, lebo mi vonia a mam clenstvo v klube, tak zbieram body 😀

katka.ott
5. feb 2009

pipka, to detske mydlo sa pouziva hned od zaciatku, lebo som kdesi citala, ze take novorodena staci umyvat cistou vodou.

evi, budes zasobovat slovensko tesco plienkami c.1 😀

pipka
5. feb 2009

evi tak si vyriesila nasu tesco zahadu 😀 uz viem preco teda u nas nie su...vsetky ich posielaju k vam 😅 😀 😀

pipka
5. feb 2009

kati, v kazdej porodnici a kazdy pediater ti povie inak 😅 a včul buc mudra...nam povedali mydielko s azulenom, ale ja by som ho pouzivala aj tak, lebo mi po nom babatka naaadherne vonaju...az fetovaniachtivo 😀

tak ako niekto ti povie, ze babo netreba kupkat denne, ze staci raz za tri dni 😅 no ja si neviem predstavit keby som hanulku nekupkala tri dni 🙄 to by som neprezila ja...ved len ked si predstavim, ze tie babatka su cely den v tych cikaniciach a kakaniciach...aj ked ich poutieras a umyjes...kupkanie je kupkanie a babo si aspon urobi rezim...moj nazor 😵

mauzos
5. feb 2009

tie ritkove utierky Babylove som uz kupila, bola som tam minut kuponiky pre tehotne 🙂

Eviska aj ja si objednavam Tesco plienky c. 1 😀 😀 zaujimave, ze u nas nie su

eviska83
5. feb 2009

Asi je to tak ,a cena je tiez super.Tu stoji 1ks okolo 0.14 EUR(neviem na tej klavesnici napisat eur 😝 ) bez akcie.Napiste adresy zasielku mate doma do 5 dni -Tesco plienky c 1. 😀 😀 😀 .
Ozaj diky pipka ,uplne som zabudla na borovu vodu ,musim volat svokre nech ju donesie 😝
My sme na ritku pouzivali sudocream a boli sme spokojny.
katka - aj ja som to citala 😕

pipka
5. feb 2009

evi alt gr a E ti da € 😎

mauzos
5. feb 2009

pipka predbehla si ma stym navodom na € 😝

katka.ott
5. feb 2009

no o tych 2-3 dnoch som ani neuvazovala. si to akosi neviem predstavit.

mala by som si zacat pisat nejaky kozmeticky zoznam pre deti 😎

pipka
5. feb 2009

mauzos mas pomale reakcie 😀 ale v tehu sa to odpusta 😀 😀

eviska83
5. feb 2009

dakujem

mauzos
5. feb 2009

😀 😝

cherry01
5. feb 2009

ahojte, pipka tiez zbieram nalepky DM.
mauzos, ja som mala len rybilku a bepanthen na zadoček - ale veľmi ani nepoužívam takú majú krááásnu pokožku na zadočku, furt ich vybozkávam...raz ma Tomi už skoro ocikal medzi oči, ale uhla som sa 😀 😀 No teraz ked už priberajú a majú "hurky", tak sem tam dám bepanthen.
Natieram ich klasikou - modrý olej AVIRIL, kráásne voňajú. Aj na šupinky na hlave dávam to. No Kristínka vyzerá dosť komicky, ked jej naolejujem celéé vlááásky 😉 A kup si ešte 60% lieh na pupček - mne netrebalo, bo kým sme sa dostali z nemocky domov, mali krásne zahojené pupky.
Baby, ako často striháte nechty - ja každý tretí deň...hrozne rýchlo rastúú. 😉

mauzos
5. feb 2009

dakujem cherry.
S tym cikanim medzi oci to caka aj mna a dvojmo 😀 este ze mas postreh...

katka.ott
5. feb 2009

cherry, 😀 😀 😀 bozkavat zadocky je dost nebezpecne a u chlapcov asi aj nechavat dlhsie bez plienky 😀

ja aviril kupujem uz teraz. natieram si brusko a prsia a zatial ani jedna stria. 😎

katka.ott
5. feb 2009

idem do hajan

detickam, mamickam, buducim mamickam a buducim detickam prajem dobru noc 🙂

cherry01
5. feb 2009

dobru noc

pipka
5. feb 2009

my strihame nechty tiez kazdy treti den charry a aj tak sa mi zda, ze uz druhy den po ostrihani jej zas narastli...skraboska nasa 😀 😀

a ritka sa bozkava aj u nas...normalne si tak pred kupanim a po nom pripadame jak dvaja uchyli, keby nas tak niekto sledoval, snad nas aj uda 😅 ... no ale nevymagaj si a nevybozkavaj tie faldiky a ritky...sak to sa neda odolat 😀 😀 😀

cherry01
5. feb 2009

tak tak pipka... 😀

pipka
5. feb 2009

cherry, pardon 😔 😵 nie charry 😒 😀

pipka
5. feb 2009

idem uz aj ja hajkat, tak bru nocku vsetkym 😵

lumah
6. feb 2009

bea pampersky su možno dobré, ale su zbytočne drahé, ja nedám na babylove dopustiť ani teraz. 😉
my striháme nechtíky tak raz do týždňa.
Mne sa osvedčil sebamed-používam syndet, telové mliečko aj krémik na tvár. A na riťku je fakt najlepšia rybacia mastička.

pipka
6. feb 2009

dobre ranko 😵
lumi a nie je seba med zbytocne draha kozmetika? Ja som vzdy myslela, ze to je skor pre alergikov a ak ma niekto ekzem... podla mna ak je babo ok, tak staci aj Oli alebo aviril 😵