Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

matelko1
8. jan 2010

som ale blba co?...

juliagregor
8. jan 2010

prietokmi sa kontroluje množstvo krvi, ktorá preteká pupočníkom, či deti dobre papajú...a či majú dosť kyslíka

alex a maxim sa mi páči 🙂

matelko1
8. jan 2010

julia tak dik....ja som fakt blba....cim viac studujem,tak tym viac sa mi zda,ze som blba 😀

mirinda10
8. jan 2010

matelko tak vidis 36tt je ok a ked mas rozdiel medzi drobcami, tak by som nic neriesila lebo ak chces cakat ale iba v nemocke nech si tam pod kontrolou, inak ta kamoska ma Maxa a Dana

Katri, juli mam sa dobre idem 11.1 na velky utz tak sa moc tesim na princeznu az na to, ze mi strasne tvrdne brusko ale ked som bola teraz v pondelok v poradni tak doc povedal, ze magneznko a viac lezat ale inak krcok ok tak sa len pekne opatrujeme

lenkamt no to nie je, ze vela citame moj obvody ani nevedel co je TTTS ten by mal viac citat a vlastne sa to u nas ani nelieci tak som musela do Ciech a tam je jeden velky dr co mu budem velebit meno do smrti lebo nam zachranil princeznu a zobral ma na druhy den ako som mu volala a do 24hod som mala operaciu a s nim som prekecala hodiny o jednovajecnych dvojkach

inak u nas je teraz v snazilkach babulka co bola tehu z IVF a prisla o babo v 42tt, nechapem ked uz tolko preskakala, tak ju nechali prenasat ja by som toho lekara zabilla, za kazdu cenu ak sa babo neberie tak ho tam nechame ale niekedy potom ide o hodiny a uz je neskoro, tak musi opat na IVF a vsetko dookola a tie, ktore vieme co to je tak jej len moc drzkam palce

alienka mne robili AFP a dopadli hrozne na DS 1:5 v 16tt a v 12tt mi brali krv na 1. screening a tam som mala 1:330 a 1:520 na DS a NT som mala pre obe 0,6mm a mali aj nosne kosticky a podla plodovky babula je zdrava aj vsetku utz su ok ono to naozaj skresluje ked mas dve, tak sa moc nestresuj

alienka73
8. jan 2010

Vdaka Mauzos! 😉 Tak sme na tom rovnako, teda dufam, ze to bude aj u nas o.k. Ja mam tiez vyzsi vek. Neviem ta sestricka u mojej novej dr.je taka zvlastna, teraz neviem ci sa mam ist na to pytat dr. alebo to nechat tak. Ja som si len volala telefonom, cize ziadna konzultacia. Teraz idem az v 16tt na poradnu a tusim vtedy sa robi ten afp test nie? No uvidime.

Mne sa tiez strasne pacia mena Max, Maxim aj Alex ale my mame take slovenske priezvisko tak to nam nepasovalo. Ja som chcela Alexa.Aj Oliver je pekne.

juliagregor
8. jan 2010

ahojte babuľky

mirinda držím ti pästičky a dakujem, že si napísala svoj názor

ja Vás tehuľky nechcem strašiť, len mi ide o to aby ste tým dr. nedali pokoj a stále sa pýtali, lebo čím dalej sa mi zdajú otrknutí a už berú dvojtehuľky ako samozrejmosť
nedajte sa odbiť a pýtajte sa, pýtajte........

matelko vôbec si neni blbá 😉 ,

mirinda10
8. jan 2010

juli ja som si uz uzila doktorov nam sa to podarilo na 7mi pokus umeleho oplodneniam a mam 40 rokov, tak sa ma ziaden dr nezbavi ja uz urobim vsetko len aby sme to uz dotiahli do zdarneho konca aj ked mne doc v poradni stale hovori, ze nemam normalne tehu tak dufam, ze mi da vediet kedy pride pre nas cas na porod
matelko aj ja idem v pondelok na meranie prietokov dufam, ze bude vsetko ok ale jedine tak zistia ci drobec dostava to co ma
ja tiez hlasujem za alex a maxim to je pekne pre dvojky 🙂

juliagregor
8. jan 2010
julietka
8. jan 2010

tintin mne vysli trosku vyssie, ale podla tabuliek stale hranicne pre jedno dieta, takze pre dve je to uplne v pohode, ak by si potom ked budes mat za tym chcela porovnat hodnoty tak ti napisem do IP

mauzos
8. jan 2010

matelko tiez sa mi viac paci Maxim a Alex 😉 Rozbehli ste anketu? 😀

Julia nie je to velmi dobre citatelne, ked to zvacsim je to rozmazane ☹ Najdi to v nejakej lepsej kvalite 😀 😀 😝

mauzos
8. jan 2010

No uz som to horko tazko preluskala. Dufam, ze americania vysudia od COI miliony 😀 😀 😀

juliagregor
8. jan 2010

pani vašeková mi poslal tieto dokumnety aj v jpg formáte, ak má niekto záujem pošlem na mail
pošlite mi do IP

mauzos
8. jan 2010

julia IP 😉

luciaf13
8. jan 2010

kocky ani vas nestiham vsetky citat 😎
no aj ja som mala v 15tt. vyssie hodnoty testov a moj doki na mna hned vyskocil s otazkou , ci idem na amnio 😕 a tak som povedala ze nie , ze sa este uvidi morfologicky v 19tt. a tam mi druhy doki povedal, ze pri dvojkach su tieto hodnoty skoro vzdy vyssie a ze sa nemame zbytocne stresovat. Babatka premeral, vsetko bolo OK a este hovoril, ze niektore testy by sa dvojtehulkam ani nemali robit, pretoze su vzdy zvysene hodnoty vo vysledkoch.

Kamaratka ma synceka a ten sa vola Maximiliam a je to velmi pekne meno a s Alexom by sa to super hodilo pre dvojicky :DDDD

Drzte saaaa

vranka4
8. jan 2010

ahojte 🙂,konečne som aj ja na FB-Iveta Ďurišová,neodolala som ,baby ma prehovorili....poteším sa,ak si ma pridáte k priateľom 😉

mauzos
8. jan 2010

vranka isla som si ta pridat, len ste tam 5 😖 Daj si nejake poznavacie znamenie 😉

juliagregor
8. jan 2010

no vranka ja som si ťa prizvala za priateľa ale teraz som v pomykove, lebo som pozvala prvú v rade 😀

mauzos
8. jan 2010

Julia zeby ta ciernovlaska? 😀

dracik1
8. jan 2010

caute 🙂 , juli, ty si zlata, ako baby obracias s kocikami 😀 , ale musim ti dat za pravdu, teraz su v bazaroch perfekte kociky....ale zasa musim povedat, ze vyber kocika je velmi dolezity.....baby, ale uprimne, neviem si Vas predstavit ako sa aj na prve poschodie trepete s cc17 kilovym kocikom 😀 ....to treba vyriesit kocikarnou, pivnicou...ja som nas strary 25kilovy kocik nechavala len tak v pivnici-ved kto by take hebedo ukradol 😀 ...sportak /14 kil/ale vlacim na 2.poschodie do byte...a mam co robit a to som vysoka, zdatna 😀 ....nastastie doobeda uz chodime na sidlisku a do okolia bez kocika 😀

juli, je to pravda aj o tych peniazoch....my sme obaja velmi slusne zarabali, ja som isla so slusnymi usporami na matersku....jednoducho sa vsetko minulo, peniaze treba na najom, hypoteku, mlieko, plienky, obecenie...furt nieco

a aj ja hlasujem za Maxima....nas Jakub mal byt Maxim, ale muz nechcel 😒

vranka4
8. jan 2010

moje poznávacie znamenie na FB-Iveta vranka Ďurišová 😀 😀 ,tešííím sa na vás 😉

mauzos
8. jan 2010

vranka zial nenaslo mi ta ☹

juliagregor
8. jan 2010

vranka Júlia Gregorová skús ty 😉

matelko1
8. jan 2010

baby a maxim je maxim,lebo v kalendari je len maximilian.

ajka72
8. jan 2010

matelko prietokmi sa kontroluje výživa a výmena kyslíka je to veľmi doležité ja mám dvojvaječné dievčatá ale v 38tt som mala hranične prietoky tak preto sa lekár rozhodol hneď pre sekciu,

matelko1
8. jan 2010

ajka a ake su hranicne hodnoty.

vranka4
8. jan 2010

julia,dúfam,že si to ty 🙂
mauzi 😖 ,hľadaj,kto hľadá nájde...ja sa ešte len zoznamujem s FB,baby mi tu rozumy dávajú,cítim sa ako poriadny neznalec 😝

juliagregor
8. jan 2010

vranka hotovo si tam 🙂

juliagregor
8. jan 2010

dráčik 🙂 si zlatá

matelko ja si nepamätám 😒

ajka72
8. jan 2010

matelko to ti veru neviem povedať ale možno keď pozrieš na nete nájdeš to cez google, mne to jednoducho lekár povedal a išlo sa na vec a ja som v tom strese sa ho na presné čísla nepýtala, a keď sa babuľky narodili a boli o.k. už ma to nezaujímalo 😵

mauzos
8. jan 2010

vranka mam ta 😉