Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

julietka
17. jan 2010

deny aj my budeme mat Samka 😉 tak gratulujem Samkovi a Tomaskovi drzime palce aby co najskor nasledoval svojho braceka 🙂
deny veru, netrap sa aby si neprisla o mliecko..ja viem ze ono sa to lahko hovori,kazda z nas by rovnako reagovala v takejto situacii, ale vsetko je na najlepsej ceste a drobci su velki bojovnici 🙂

julietka
17. jan 2010

logi ty si si teda uzila, zazila som podobny stav co popisujes, len nie v tehu..viem si predstavit ake to muselo byt strasne a este k tomu s bobacikmi v brusku ked ratas kazdy den navyse aby sa drzali..
Dolezite je ze vam vsetkym podali odbornu pomoc a velka vyhoda Antolskej ze maju oddelenie a specianu starostlivost pre predcasniatka. Neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku 🙂 je super ze mas mliecko a drobcov sa ucis prikladat, len tak dalej 😵 velmi vam drzim palce

juliagregor
17. jan 2010

ahojte,
obed sa dovára, drobci zaspali, mm zobral staršieho von a ja si chvíľku užívam ticho 😀

chlalani sú zlí, stále plačú a chcú sa nosiť, pripadám si ako indiánska babička ...idú im stoličky a starší žiarli a plače s nimi bez príčiny, jaj tak by som ho niekedy zbila ale nechcem, on sa len dožaduje pozornosti

loginka ale si si užila ☹ ale stále bude lepšie 😉 a je super že môžeš byť aspoň chvíľku s deťmi a klokankovať ich a hladkať...

juliagregor
17. jan 2010
mauzos
17. jan 2010

Julia ja som presne nad tym City Classic Double uvazovala, je perfektny. Len u nas ho v tej dobe nikto nepredaval, neviem ako teraz a z vonku sa mi ho nechcelo zhanat 😉

juliagregor
17. jan 2010

ten malý sa dal doviesť za 11000 sú krásne a páči sa mi na nich tá strecha, že sa dajú deti prikryť ked fúka, bol to kočík mojich snov ...

juliagregor
17. jan 2010

predávajú ho aj tu ale nejako sa im do toho nechce stránku amjú 3 roky tú istú...a toto sú fakt krásne kočíky...
ked zoberiem ako sa začal predávať Bumrle, tak ...

juliagregor
17. jan 2010

deti sú hore ideme papať.. 🙂

julietka
17. jan 2010

krasny kociarik julia, ale to je asi len sportak vsak? vanicky k tomu asi nie su 😕

juliagregor
17. jan 2010

k tomu sú myslím vaničky, musela by som pohľadať 😉

julietka
17. jan 2010

juli ono skor vyzera ako surodenecky kociarik, ked je tam vzdy len jedna vanicka a nad nou sportak,alebo vajicko, alebo su vanicky zasa tesne nad sebou...ale je krasny, naozaj vybrat dvojickovsky dokonaly kocik sa asi neda..skoda ze si nemozeme zostavit vlastny kocik podla nasich predstav 😉

juliagregor
17. jan 2010

to bola nejaká novinka, vaničky sú tu http://www.babyjogger.com/c-31-Accessories.aspx...

luciaf13
17. jan 2010

Deny drzime ti tu vsetci palceky, urcite to vsetko aj s chlapcami zvladnete a onedlho budete doma, pekne oddychuj aby si mala vela mliecka a aby chlapci mali z coho silniet.

A maminky co ste tu pisali o tom kociku Dorjan - skusali ste ho niektora aj osobne, alebo mate ho niektora doma??? Vyzera fajn len vazi cca23kg a to je dost vela ☹

tento konkretne co tu bol v linku niekde v diskusii http://www.prenasedeti.sk/product/kocik-danny-s....

A nemate nahodou niektora tento kocik a skusenosti s nim???? http://www.prenasedeti.sk/product/hauck-roadste... je to nova kolekcia 2010 rozdiel oproti 2009 je len v kolieskach , ktore su teraz pogumovane a to sa nam viac pozdava 😎 😎

Vsetkym prajeme este krasnu nedelu.

fefferonka
17. jan 2010

ahojte!
posielam deny vela energie a hlavne nech su chlapci co najskor fit, aby ste isli co najskor domov. neboj, bude to dobre!!! 🙂

tak, v piatok ako ste mi radili po tom mojom pade som sa nakoniec vybrala do tej nemocky na gynu - pohotovost. boli velmi zlati, lekara som nepoznala, ale velmi fajn, urobil utz, zmeral krcok a povedal, ze chlapci sa tam maju ako krali 🙂 co ma moc potesilo... lenze, aby bol dosledny, este ma poslal na porodnicu, aby mi urobili monitor. bolo strasne fajn pocut po prvykrat obe srdiecka 🙂 lenze popri monitoru zistil, ze mam silne tvrdnutie brucha, ze su to takmer kontrakcie a ze ci mam veci, ze by si ma tam chcel nechat... samozrejme som bola bez veci, tak mi povedal, ze mam prist pobalena rano... baby, bola som zhrozena, doma nic nenachystane... no plac a depka jak hrom... ☹ rano som tam prisla, urobili znovu monitor, znovu tam videli tvrdnutie bruska a sestricka mi povedala, ze nech ratam s tym, ze si ma tam nechaju... v tom sa zjavil vo dverach moj gynekolog, mal sluzby, pozrel na zaznam a povedal, ze si mam kupit magnezium a uzivat ho... hlavne, ze som mu o tvrdnuti brucha hovorila uz mesiac!
samozrejme, ze som moc rada, ze si ma tam nenechali, ale som trosku v rozpakoch. co by ste mi prosim pri tvrdnuti brucha doporucovali? kludov rezim a to magnezium?

zdravim vas 🙂

mauzos
17. jan 2010

Julia ak myslis tu stranku co ja s babyjogger, tak tam som pisala mail a dodnes uz je to vyse roka mi nikto neodpovedal, tak zrejme nefunguju. Tusim tam ani iny kontakt nebol.

Lucia ten Hauck som uz skoro objednala z Ciech, tam vychadzal ovela lacnejsie, ale potom sme mali to stastie ho vidiet na zivo a drahy ho neschvalil. Bolo tam strasne vela umelohmotnych spojov, ktore sme sa bali, ze nevydrzia. Niekto ho tu mal a tusim sa mu skladal za jazdy. Neviem ci nie nahodou Dracik 😉

Fefferonka s tou energiou pozor. Sranda, ale Deny sa mi chystala rano posielat energiu, stazovala som sa jej v noci, aka som vystavena a do rana porodila 😒 Super, ze ste aj s malymi v poriadku, dobre ze si isla sa dat vysetrit. Mne tiez tvrdlo brucho a magnezko stale zabralo. Jasne, ze ku koncu som sa uz aj viac povalovala, takze ani kludovy rezim ti nezaskodi 😉

fefferonka
17. jan 2010

no ja som prave este stale ulietana, snazim sa pracovat, ale uz asi budem povolit, kedze mito nestoji za to...

juliagregor
17. jan 2010

ahojte,
Lucka ten starší hauck majú moje dve kamošky, je ozaj na dobré cesty, taký papierový kočík, má široké sedenie 30 cm, ale je dosť ťažký mala som čo robiť aby som ho naložila do auta. Mne sa zdá že si na MMB písala, že potrebuješ kočík vhodný aj do ťažšieho terénu, tak neodporúčam, ale na mierne flákanie po meste stačí.
do terénu
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29624824&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20271462&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29978988&tab=2
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29300648&tab=2
ten posledný 🙂
feferónka už vypni magnézko kľudne tri krát denne a odpočívaj 😉

julietka
17. jan 2010

feferonka uz som to tu sice pisala par stran dozadu, to len aby nevyzeralo ze sa opakujem 😉 mne tiez zacalo tvrdnut brusko a dokonca sa to stalo aj priamo na UTZ v nemocnici ked som bola. Dokina mi povedala ze normalne mozeme uzivat magnezko aj 4tbl. denne kludne az do porodu. V utorok mi tvrdlo cely den som ho mala ako kamen az neprijemne a dala som si hned naraz 2tbl. a odvtedy mam zatial pokoj..

lenuliatko
17. jan 2010

Ahojte kočky 🙂
Deny, gratulujem z celeho srdca mamina 😵 Drzte sa s drobcami, nech rychlo priberu a budete si ich moct zobrat domov.
Feferonka, poznam ten pristup lekarov, ze hned do nemocky 😒 Aspon u nas si tak nasilne naplnaju stavy. Tiez mi tvrdlo brucho, ale doki na pohotovosti povedal, ze je to ok, ze jemu sa to zda v pohode, ale hned ma chcel prijat. Nastastie moja doktorka je normalna, ze mis taci magnezium a lezat. Ak by to neprechadzalo, su este nejake ine silnejsie tablety, od ktorych sa aj vela spi, ze v nemocnici by mi ani nic ine nedali, v takom stadiu sa infuzky nedavaju. Tak sa popripade spytaj aj na ine lieky ako magne B6.
Vidim, ze kociky su stale horuca a aktualna tema, skoda ze pri dvojickovych nie je taky vyber ako pri mono. Keby bol Tako "normalnych" rozmerov, tak nevaham, tak asi skoncime pri bumbleride.
Drzte sa mamulky, tehulky, my sa mame fajn, len drobci trosku klesli, tak mame viac lezat, ale krcok drzi. klop, klop.

matelko1
17. jan 2010

ahojte.
tak rano idem na to cievkovanie,tak mi drzte palce.
baby ako pridem na to,ze uz nastal moj den.ja sa uz normalne aj sama doma bojim ostat.najradsej by som bola na pozorovani v nemocke,ale az v piatok mam ist na vysetr,za primarom a do piatka je dlha doba.
doma sice oddychujem,ale aj tak...vsetko ma uz boli,ani spat nemozem.

juliagregor
17. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24347918&tab=2

matelko, držím ti na zajtra palčeky 😉

julietka
17. jan 2010

maminy co hovorite na toto

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

myslite ze je potrebna vyplnt do autosedacky/vajicka pre novorodenca? dostala som radu ze to treba mat, doteraz som ani nevedela ze nieco take existuje..

katrinb
17. jan 2010

loginka - teda, si si uzila....hadam az prilis. Ale uz je dobre,. co je super....

fefferonka - kolko beries toho magnezka? Ja beriem 2x2 denne....a doki mi kazala zvysit davku na 3x2 denne. Ale ja som ju nepocuvla.... 😠 Ide o to, ze v tych vyssich tyzdnoch vraj by sa magnezko malo znizovat davky....a nie zvysovat, aby babatka po narodeni nemali zachvaty, ze im chyba magnezko. Ale ty ho ber samozrejme, ak mas to tvrdnutie az take velke. A okrem magnezka ti pomoze lezkat si, fakt len klud mat a nohy hore.....

A ine lieky viem, ze babaY beru guajaranu a tusim diazepan - ale to je asi uz silne....a asi len na predpis / ten druhy liek myslim

lenuliatko - oddychuj a nepresiluj sa zbytocne....aby krcok nepovolilú este ma cas...

matelko - zajtra budem na teba mysliet....potom sa ozvi. A mozno by si mala povedat svojmu dokimu, ze by si bola istejsia v nemocke....mozno.....neviem. Ale hlavne klud moja

julietka
17. jan 2010

matelko tiez mam obavy ostat sama doma, lebo neviem co by bolo keby to zacalo...neviem tak snad asi najskor odtecenie plodova voda, prip.keby nastali nejake divne bolesti len tak z nicoho nic, alebo cokolvek divne tak urcite treba ist do nemocnice a takisto ak necitis dlhsie ako 12 hodin pohyby..

dracik1
17. jan 2010

ahojte, deny, este raz gratulujem k detickam...a neboj sa, dnes vedia lekari deticky vypiplat 🙂 , po roku ani nezistis, ze boli predcasniatka 🙂

julietka, my sme take vlozky mali, ale vyuzivali sme ich velmi malo....deti velmi rychlo narastlia nase deti boli letne...a okrem toho je teraz zima, deti budu naobliekane, ja by som to nekupovala....

matelko....drzim palce....

juliagregor
17. jan 2010

julietka na zimu nepotrebuješ, deti sú oblečené v overaloch a nie sú tam také utopené, vedľa hlavičky som dávala ešte plienku, aby mali podopretú hlavinku zboku a tak im nelietala
ale predčasníkom bude dobrá tá výplň, moji boli v tých vajíškach úplne utopení
ale na leto je to fajn a hlavne ked sú menšie a väčšina vajíčiek to už má v základnej výbave,

katka ako sa cítiš, týždne ti pekne pribúdajú ale zdáš sa mi smutná 😉

juliagregor
17. jan 2010

ahoj dráčik už si zdravá?

dracik1
17. jan 2010

vidim, ze kociky neverendingstory 😀

ja som vzdy chcela kocik vedla seba...skratka kocik za sebou sa mi zdal divny....ked boli deti 8 mesacne som si kupila sportovy kocik za sebou a nechapem ako som mohla mat od zaciatku kocik vedla seba 😀 ......

ten Hauck tak ako pise mazous ma vela umelohmotnych spojov a pri nadvihani napr. na obrubnik sa rozklada 😀 ...ale je neznicitelny...ja som ho kupila v bazari za 2000 sk, deti v nom spavali na balkone a potom sme ho zobrali k rodicom, aby sme nemuseli vlacit kocik....takze nam urobil super sluzbu

julietka
17. jan 2010

dracik, juli, dakujem za nazor a prakticke skusenosti 😉

no my praveze mame pozicane autosedacky/vajicka a tam to nie je..ale mate pravdu ze teraz je zima a budu naobliekani a mozno naozaj bude stacit podopriet hlavicky plienkou...tiez nemam chut vychadzovat peniaze za "nepotrebne" veci..