Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

cherry01
9. feb 2009

mauzos , pipka..hahahahaa 😠 😀 😀 😀

cherry01
9. feb 2009

martina, ja chcem moju sestru za krstnú a asi manželov brat bude krstný. Obom. A u nás žiadne uvítanie neexistuje. ani som o tom nepočula.

fedra
9. feb 2009

Dakujem za pochvalu izbicky ... snad aj blsky sa budu tesit 🙂
Uz sa na drobcekov velmi tesime, aj ked mam trosku strach ako to vsetko zvladnem, ale snad ano

janula13
9. feb 2009

matka tak teba by ta sterilizacia prs sakra bolela 😝 😀 😀 😀 keby sa aj mne tak podarilo kojit ako tebe, ale to sa mi zda uz teraz nemozne, ale nadej je vzdy a este casu, potom budem chodit k tebe na kurzy kojenia..inak chystame sa do PD niekedy, ja tam mam velmi dobrych kamaratov, a jeden by mi mal nafotit brusko, tak hadam sa to zrealizuje, pacia sa mi tie cierno biele foto tvojho banderka, teda ked byvalo 😀

fedra, ta izbicka fakt nema chybu, pocuj a to ich nebudes mat v noci pri sebe, ci ako to mate vymyslene? ja planujem postielky dat k manzelskej, aj ked neviem co s manzelom, chcem aby sa aj on vyspal a takto nebude mat sancu, tak ho asi odlifrujem do obyvky..ako ste to vymysleli vy?

fedra
9. feb 2009

no jasne,ze na zaciatku budu deticky so mnou ... same by som ich tam nenechala. My sme kupili taku postielku pre dvojcatka, ktora sa da skladat, tak na zaciatku v noci budu spat v nej. Ale manzel na postielky namontoval aj kolieska, izbicka je hned pri spalni, takze ani posunut ich nebude problem.
A mame izbicku, taku praconvo-hostovsku kde prave kupujeme novu roztahovaciu pohovku, tak tam bude prechodne manzel 😀

cherry01
10. feb 2009

baby, dnes Kristínka trhla svoj 7 hodinový rekord! Od 20,30 papala, a spinkala do 5,30 - a to som ju ja zobudila bo sa mi to nejako nezdalo. Prebalila som ju - v spánku , a strčila jej fľašku do pusinky, tak otvorila jedno oko, vycuckala, grgla, usmiala sa a spí dalej 😀

annamary
10. feb 2009

dobre rano babenky, Cherry Ty mas dobre tie deticky, aj ja take chcem...mat🙂

cherry01
10. feb 2009

annamary, neboj, aj tvoje budú dobručké 😉 všetky dvojky sú fajn..však ženy? 😎

cherry01
10. feb 2009

tie čo už máte detičky..a zatiaľ nechcete dalšie, akú máte antikoncepciu??

cherry01
10. feb 2009

ZINUS , FITNY... kde ste????

annamary
10. feb 2009

😉 🙂 🙂 no uvidime 😀

mirica
10. feb 2009

ahojkajte , hlásim príchod z kontroly .......fazuliatko je a aj mu bije srdiečko (foto v albume) ....ale aj hematóm je , je stále rovnako veľký .....vyzerá to ale tak , že sa aspoň mrňo posunilo vyššie .......ináč doki povedala , že má moju normálnu veľkosť - čiže je pár dní popredu

palculienkkka
10. feb 2009

nemáte nejakú SMS čo ste posielali, alebo ešte pošlete príbuzným o narodení dvojičiek ......DAKUJEM.... 😀

nana77
10. feb 2009

palculienkkka, nemam ziadnu originalnu sms o dvojickach, ale kocky u nas v dvojickove kedysi davnejsie dali do fora takuto krasnu basnicku-modlitbicku o dvojickach a teraz nedavno ju pripomenuli, tak si dovolim vam ju sem prekopirovat, lebo je kraaaasna!!! 😵

Mother of Twins Prayer
There's 2 to wash,
There's 2 to dry;
There's 2 who argue,
There's 2 who cry.
One's in the mud,
Having a ball;
The other holds a crayon...
Another marked wall.
Some days seem endless,
My patience grows thin.
Why did God choose me
To be a mother of twins?
The answer comes clear
At the end of the day,
As I tuck them in bed
And to myself I say...
There's 2 to kiss,
There's 2 to hug;
And best of all,
Thank You God, for two to LOVE.

Modlitba pre nás
Sú dve na umytie,
sú dve na osušenie;
sú dve čo sa hádajú,
sú dve čo plačú.
Jedno je v blate,
má super zábavu;
druhé drží pastelku---
ďalšia stena počarbaná.
Niektoré dni sa zdajú nekonečné,
moja trpezlivosť sa míňa.
Prečo si Boh vybral MŇA
byť mamou dvojičiek?
Odpoveď je jasná
na konci dňa,
keď ich uložím do postieľky
a poviem si:
sú dve na pusinky,
sú dve na objímanie
a najlepšie zo všetkého,
díky Bože za dve na milovanie/ľúbenie

krasna, vsak?

p.s. micrka, blahozelam!!! dufam, ze hematom sa coskoro vstrebe!!!

pipka
10. feb 2009

mirica supeeeer, tesim sa z drobceka 🙂 ...ako keby bol moj 😀 😉

my sme sa pred chvilkou vratili z karnevalu, tak idem stiahnut fotky 😵

cherry, antikoncepciu? No my veru od prveho dna po sestonedeli naplno...a zatial nic 😅 setrime peniazky za ATK aby bolo na druhe umele 😅 😀 😀

fedra
10. feb 2009

pipka ... lienka nema chybu 😉

pipka
10. feb 2009
fedra
10. feb 2009

no jasnacka ... akurat som zapla konika a kuk .... hanka lienka 😉

pipka
10. feb 2009

dobreeee, pohotova 😀

pipka
10. feb 2009

lienka hanulienka 😵 😵 😵

mauzos
10. feb 2009

Pipi, uzasna lienka.....len sa nejak mraci, to nie je u nej zvykom 😲 Ale bola uz unavena, chudatenko....

Nana krasna basnicka...

fedra
10. feb 2009

baby, chcela by som sa s vami poradit. Moj gynekolog preraba ordinaciu a tak tento tyzden este ordinovat nebude. Objednal ma az na koniec buduceho tyzdna, to budem koncit 37tt a bola by som bez kontroly 4tyzdne ... trochu sa bojim. Rozmyslam, ci neskocit radsej na pohotovost sa dat skontrolovat ... co myslite ?

pipka
10. feb 2009

mauzos, unavena bola na mraky 🙄 nechcela mi spat rano od siestej, karneval zacal o desiatej a zaspala az okolo 10.45 🙄 😨 😒 uz jej normalne hlavka padala, ale zaspat ani za svet...dokonca ani v aute, co som nechapala...asi sa tak tesila na karneval, ze zaspat nemohla 😅

zato teraz mi spi uz dve hodiny...chvalabohu 😉

pipka
10. feb 2009

fedri a nejaky iny ho nezastupuje? 😕 ved musi mat niekoho na akutne pripady, nie? 😨

fedra
10. feb 2009

nie ... zastupovanie mi vobec nespominal 😨

mauzos
10. feb 2009

fedra a Ty nechodis este do nemocnice k porodnikovi na kontroly? Posledny mesiac sa chodi kazdy tyzden, ak sa nemylim... Ci myslis takeho gynekologa?

mirica
10. feb 2009

pipi- rozkošnučká Hanka-lienka 😵 😵

martiina
10. feb 2009

🙂 K 🙂 R 🙂 Á 🙂 S 🙂 N 🙂 A 🙂 J 🙂 E 🙂 H 🙂 A 🙂 N 🙂 U 🙂 L 🙂 🙂 I 🙂 E 🙂 N 🙂 K 🙂 A !

fedra
10. feb 2009

mauzos ... nie, ja som este v nemocnici na kontrole nebola. Mala som este teraz ist na poslednu poradnu, ale kedze nema dokoncenu ordinaciu, tak ma posunul az na koniec buduceho tyzdna ... no to sa mi zda trochu neskoro 😨

takyna
10. feb 2009

Fedra a tvoj gynekolog nema za seba nejaku nahradu?, ked preraba? 😅 to je tiež nejaký b....b 😖