Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
12. feb 2010

mne sa nezmestia postielky do izby, tak ma napadlo upravit velkost postielok, moj maly ma 2,3 roka a v pohode by som ho tam zmestila, narodil sa 3,5 kg, myslim ze dvojcata budu mensie.

juliagregor
12. feb 2010

idem malí strašne pištia, ja sa z tých zubov 😠

mauzos
12. feb 2010

baby kde kupujete papucky pre drobcov? Ja som vcera presla 6 predajni, mali len v jednej a tam nemali nase cislo ☹
Alienka hlavne ty by si mohla poradit, kedze si z Ke.

matelko1
12. feb 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
no tuto noic sme moc nenaspali.tak ako cez den vyspali aj 4 hod.tak noc bola strasna.kazdu hodinu hore a ani doobeda nic nenaspali.pomylili si asi noc a den.takze poobede si asi ja s drobcami lahnem.ocka sa mi zatvaraju.

ajka72
12. feb 2010

mauzos ak ti môžem aj ja poradiť 😅 tak kupujeme na Alžbetinej a ten istý obchod je aj v Dargove na 3 poschodí a tiež v domaye na terase

katrinb
12. feb 2010

matelko - no poobede sa vyspinkaj - dufam, ze sa podari

mauzos
12. feb 2010

Ajka 😀 dik za rady. Nevies ako sa vola ten obchod v Dargove? Ci tam je len jeden taky? A maju tam aj take male pre nasich, nevies? Lebo v Optime mali len take uz asi pre skolkarov. A v Domaji, to si ma prekvapila, to ma ani nenapadlo, pozriem poobede.

ajka72
12. feb 2010

no to neviem presne ako sa volá ale myslím že je tam len jedna obuv, oproti je myslím obchod s posteľným a uterákmi, to uvidíš keď vojdeš tak vpravo su detské topánky vľavo dospelácke, oni maju papučky RAK, inak aj baťa má topánočky na prvé kročiky, ja som mala také biele odtiaľ mala som vtedy nejaký kupon na zľavu, a myslím aj deichman má detské topánky ale neviem či aj papučky

mauzos
12. feb 2010

Ajka dakujem. Boli sme vcera v Optime, aj u Batu a Deichmane, vsade ich drzia, ale momentalne nemali ☹

A este jedna pikoska. Niekto tu spominal dlhu cakaciu dobu na nahradne diely na Bumbleride. Zlomilo sa nam madlo, tak som napisala predavajucej, ako sa to da riesit, ci vedia objednat nove, ani som nedufala, ze v ramci reklamacie. Odpisala mi, nech im ho poslem a obratom mi ho poslu bud opravene, alebo nove, ze maju dost nahradnych dielov. Tak som im ho v pondelok (pred 5 dnami) poslala obycajne druhou triedou a dnes mi ho doniesol kurier opravene 🙂 To su sluzby, to sa mi paci.

alienka73
12. feb 2010

Mauzos tak ja som papucky malemu kupila zatial len jedny a teraz sa chystam na druhe, lebo dovtedy nosil na doma len sandalky a tieto papucky co mame sa mi velmi pacia a kupila som ich na Alzbetinej . Mam pocit ze tam je viac obuv ale v tej najznamejsej pri podchode , vzadu je detska obuv a je tam aj taky detsky domcek tak tam. Myslim ze neboli najlacnejsie ale tiez sme zhanali kade tade a tieto sa mi pacili. Jemu rastie nozka dost pomaly tak donedavna mu boli dobre, teraz zasa nosi na doma sandalky ktore mu uz v lete nebudu dobre, tak donosi doma, su pevne, zdravotne. A topanky na zimu ma jedny z Deichmanu a druhe presne z tej obuvi v Dargove. Tu som objavila az tuto zimu a myslim,ze je tam celkom dobry vyber.

juliagregor
12. feb 2010

ahojte,
o 17tej ideme na karneval a šimon ešte nespí 😖 , asi už ani nebude no to bude sranda....

nosíme papučky a aj sandálky, dajú sa dobre kúpiť v lekárni- Protetiky, kupujem vždy mimo sezónu a ked netrafím číslo, nosíme doma ako papučky, tie mám osvedčené Raky 😖

mauzi super, že ti kočík tak rýchlo opravili...

ajka72
12. feb 2010

mauzi čítam že som ti dobre poradila domayu, tak som rada 😵 😵 😵

juliagregor
12. feb 2010

ahojte sme doma a už spia, karneval bol super aj ked sa chcel Ajko nosiť na rukách 😒
boli zlatí...
a ako sa dnes máte tehuľky a maminky ?

mauzos
12. feb 2010

Ano Ajka, kupila som tu hned pri nas 😀
Alienka dakujem za rady.
Julia super, ze ste sa mali dobre na karnevale. Cakame fotky 😉

juliagregor
12. feb 2010

už sú 😉

ajka72
12. feb 2010

july ty nemáš doma dvojičky ale trojičky mali su veľmi zlatunkí takí chutní snehulkovia 😵 😵 😵

juliagregor
12. feb 2010

budem ich predávať do reklamy :-

vranka4
12. feb 2010

ahojte 🙂 ,tak my sme mali dnes tiež karneval ,od 15.h.,vrátili sme sa o 19.h. dvojičky unavené,najskôr nám predviedli program s pani učiteľkami,tančeky ,pesničky...všetky p.učiteľky boli šašovia-úúžasní,potom ukážka masiek..nasledovalo občerstvenie-pampúšky+čaj....súťaže detí spolu s rodičmi a nakoniec diskotéka..vyhrával môj mužíček...tak sme mali zahrievacie kolo pred zajtrajším plesom 😵 . neskôr doložím fotky..Ivka bola zlatá..ale Marek v programe vôbec neúčinkoval,ani v súťažiach-nechcel ani za svet-nepohol sa odo mňa,až keď začala diskotéka sa odviazal 😵 😵
julia,tí tvoji traja fešáci...super snehuliaci,ty si vyrábala masky?

tintin
12. feb 2010

ahojte, chcem sa spyatat, ake plienky v Lidli to spominate? ako sa volaju a kolko stoja?

Co sa tyka UM, ja som davala Humanu, maju ju v DM a ked to mate blizko do Rakuska, tak je tam skoro o 1/2 lacnejsia. teraz davame uz len na noc Schlummer milch, v AT stoji 5,95 a v SK 13 Eur!!!! no otras. a mam velky citak, ze ta znacka v DM babylove je vlastne Humana a ta je fakt za dobru cenu.

co sa tyka budenia a kojenia, tusim takych 6 mesiacov sa dcerka budila v noci kazde 2 hodiny!!! a ja som cez den chodila ako namesacna, fakt je ze sa to zlepsilo az ked sme zacali davat vecer UM..teda az od roka. Darmo je, UM viac zasyti.

Julia ty mas fakt trojicky, krasny snehulaci 😉

Mauzi, s tym Bumbleridre si ma potesila, asi sa po tej "kauze" viac snazia 😉

vranka4
12. feb 2010

fotky z karnevalu doložené..

juliagregor
12. feb 2010

dakujem kočky...
tintin teraz sú v akcii toujours a vyjdú na 180, ked kúpiš 3 kusy, ja som ich začala používať už od 2 -jek, lebo vtedy mal plienky ešte aj Maťo a nebudem hovoriť koľko sme dávali mesačne za plienky 😠

juliagregor
12. feb 2010

vranka sú zlatí..pat a mat a tie učiteľky nemajú chybu...
masky som vyrábala, chcela som aby išiel s nami na karneval aj Maťko a nemôžem kupovať tri masky, to je už ozaj veľa peňazí...
ale musím napísať, že u nás mali najväčší úspech masky vyrábané...a aj tak všetky deti dostali darčeky...

vranka4
12. feb 2010

julia,tiež si myslím,že masky robené doma majú väčšiu cenu 😀 😀 ....chlapci tí boli len samí Spidermani,Supermani...mne sa to nepááči..ale Marek to tiež chcel byť..ani nevie poriadne ,kto to je,ale počul v škôke chlapcov,tak aj on chcel byť 😀 ...ja som poctivo vyrábala masky aj veľkým babám,len raz som mala z požičovne...je to prácne,ale vzácne 🙂 ..mám ich odložené ,ešte dvojičkám poslúžia 😵

ajka72
13. feb 2010

tak ja vás dievčatá obdivujem že máte fantáziu na vyrábanie masiek ja som povďačná za požičovne lebo nevime neviem v čom by išli moje dievčatá na karneval 🙂

mauzos
13. feb 2010

krasni ste boli vsetci na karnevaloch, ci uz v pozicanych maskach, alebo vo vyrobenych, super fotecky 😵

juliagregor
13. feb 2010

ajka ja fantáziu nemám a som úplne nemožná v takýchto veciach, len maťko bol v škôlke na besiedke tiež snehuliačik, tak som si nápad požičala 😎

nana77
13. feb 2010

ahojte dievcata 🙂

pozerala som karnevalove fotky a neviem sa vynadivat!!! tolko krasnych, usmiatych deticiek!!! a tie iskricky v ich ockach 😵 😵 . zboznujem to, vedela by som sa na to divat od rana do vecera 🙂 🙂

a k tomu spaniu babatiek pridam aj nasu skusenost. my sme tiez boli od narodenia na UM (ja som kojila asi 3 tyzdne, aj to kazdemu vysla len jedna davka denne MM 😔 ). nasi jedli kazde 3 hodiny cez den. v noci sa zoudili uz od babatiek 1-2x za noc. v tomto sme mali stastie, spavali velmi dobre. co sa tyka toho jedenia cez den, v porodnici nam tak hovorili, ze ich mame kazde 3 hodinky krmit, aj ked si nepytaju. a ked cez den spia, tak ich zobudit na krmenie. vraj deti s nizkou porodnou vahou zvyknu byt spave a nezobudia sa velakrat ani vtedy, ked uz su hladne... a este sa tym vraj startuje nejaky biorytmus, metabolizmus a co ja viem, co este... kazdopadne sme to tak robili, cez den kazde 3 hod., v noci len ked sa zobudili (ale ked sa zobudil jeden, krmili sme aj druheho, lebo spravidla bol do hodinky hore aj ten, takze naraz sme im davali). a takto sme ich celkom pekne narezimovali. v noci prestali papat ked mali asi 4-5 mesiacov. dodnes prespia celu noc, ale zase vstavaju dooost skoro - uz okolo 5.00, plus, minus... co sa tyka jedla, dodnes su pekne narezimovani - ako hodinky. jedia 5xdenne 🙂

juliagregor
13. feb 2010

nana máš super detičky 😉
dnes sú u nás na námestí fašiangy, jeden mäsokombinát tam robí zabíjačku a vyrába výrobky, pečú mäso, klobásky, jaterničky, varené vínko, tak pôjdeme pozrieť...bude aj sprievod masiek
chcem spraviť aj fánky tak uvidím ako postíham...
prajem všetkým pekný deň...

ajka72
13. feb 2010

juj july hneď by som išla inak tu dnes tak strašne fúka a to sme chceli ísť s deťmi na sánkovačku takže asi nič z toho ☹

katrinb
13. feb 2010

Juli - snehuliaci su fakt ako trojicky...aj ty mas peknu fotecku s nimi 😎 . Aj ja chcem ist na fasiangy !!! 😒. Ako pisala Ajka, u nas hnusne fuci vietor,,, ☹

vranka - musim pochvalit super napad - ze pat a mat.....fakt boli zlatunki

nana - tvoje detiky papaju a spinkaju ako z ucebnice....no uvidime, ake budu nase princezne 😅