Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
26. feb 2010

Jaj dosli sme z tesca strasne nakupy, okrem toho ze maly chce vsetko a to zatial pocim krat jedna, potom sa zblaznim. Dostali sme zlavy na nakup oblecenia, ale na maleho nic nemaju a pre drobatka zatial necem kupovat dopredu 😒 takze zase asi nic 😠

Vy mate muzikov co sa mozu realizovat, u nas priatel ani nema sancu, dedo uz vsetko premyslel a hned vyraba nabytok 😀

Ja mam dnes konecne dobru naladu, moj ex nema uz mesiac cas na maleho a priatelovi povedal tatinko 😀

juliagregor
26. feb 2010

janka 🙂

nákupy ani nehovor, mm bol, v liedli kúpil 4 kartony mlieka a pani sa mu ohromne smiala, že načo tolko 😕

luciaf13
26. feb 2010

ahojte 😀 no teda nejako sa tu zivo diskutuje 😀 😀 a hlavne ze je veselooo

k II. dochodkovemu pilieru 😠 😠 😠 😠 prave dnes som sa tak nas...a 😠 😠 😠 😠 kvoli tomu!!!!!Je to komplikovane, no ked som isla na matersku pred2,5rokom tak mi v socialke podali nespravnu info o prehlaseni sa do druheho piliera, ze ja sa nemusim sama prehlasovat - coz sa mi pani dodatocne po 2,5roku ospravedlnila, ale to mi je prd platne......no volali mi cca pre tristvrterokom z dochodkovej spolocnosti, ze mi tam nechodia prispevky a tak som isla na socialku a tam som si vypisala ziadost a ze vsetko je OK. No a dnes mi prisiel vypis z dochodkoveho uctu a za minuly rok tam nemam nabehnutu ani jednu platbu 😠 😠 😠...keby som vladala chnopdit tak tam dnes tak nabehnem, ze sa z toho pototo 😠 😠. Ale vsak co by v Slovenskom state fungovalo na obycajnych ludi tak ako ma????NIC!!

no inak pohoda..Kubko vymysla a skusa a je cim dalej tym viac trucovitejsi a objavil pouzivanie slov NIE, NEBUDEM a NECHCEM xixi tak mam aspon mysel zamestnanu hladanim vhodnych rieseni 😎 😎

Julietka odsavaj mliecko a ak to nepojde tak to nepojde........hlavne aby si mala klud a nestresovala sa.

Katrin super ze si este tu, uzivaj si posledny vikendik, kukni dnes hokej a vegetuj

luciaf13
26. feb 2010

julka a dakujem za rady ohladom susicky 😉 super no uzsom aj vymyslela plan kam by sme ju dali a le ma to jeden hacik - musime vymurovat kupelnu 😀 😀 😀 😀 a to mi teraz doma neprejde 😀 😀

janulqa07
26. feb 2010

juli to by chcelo asi kravicku domov 😀
co si urobila detom ze tolko pojedli? moj uz dva dni na mlieku zije a ani za svet nic nezje.

lucia pekne dlho ste vydrzali s tymi slovickami, my uz bojujeme par mesiacov

luciaf13
26. feb 2010

no nas Kubko zacal rozpravat len pred cca 3 mesiacmi takze teraz rychlo dohana co zameskal 😀

juliagregor
26. feb 2010

lucka 😠

o štátnej správe ani nehovor, ja som prišla o pol roka do dôchodkového 😒

prišia mi už aj odpoved na sťažnosť, čo som písala ohľadom preháňania mámí pri vybavovaní zvýšeného RP, samozrejme neodôvodnená 😲 , nechce sa mi to doho už rýpať

janulqa07
26. feb 2010

no s vami este zatoci 😀 rychlo vsetko dozenie, nas ovlada teoriu perfektne vsetko vysvetli ale robi napriek aj tak po svojom

luciaf13
26. feb 2010

no julka vsak katastrofa 😠 a clovek je potom taky znechuteny......

alienka73
26. feb 2010

Tu susicku kupime asi aj my, asi taku aku ma Julka, len nech na nu zvysi 🙂 .

A Lucia aj moj objavil nieeee a teraz co sme viac doma, co sme boli chori tak si tak zvykol na to ze ho uz nikam neviem dostat. Dnes sme sa asi hodinu chystali ku sesedke sa pohrat, nakoniec som ho presvedcila lebo nechcel ist a potom zasa obrovsky plac lebo nechcel ist domov. 😒

Uz som volala na ten usg- cislo nedostupne 😠 ,tak budem musiet vydrzat do buduceho tyzdna.

luciaf13
26. feb 2010

janulqa tomu verim 🙂

luciaf13
26. feb 2010

Alienka u nas to este aj funguje opacne niekedy, ze ideme susede na kavu tak sa tesi ako maly saso a vojdeme dnua on zacne vrieskat ze ideme domov a dokym neodideme dovtedy vrestiiiiiiiii akoby ho z koze drali a tak potom musi ist suseda ku nam 😀

juliagregor
26. feb 2010

no kravičku Milku - denne cez liter mlieka, ešte kojím a k tomu aj Sunar 😝

zeleninová polievka s rozhabarkovaným vajíčkom a zapekané zemiaky s brokolicou a kuracím mäsom a sladkou smotanou, jedli ozaj ako o život 😀 , nechcú normálne uvarené zemiaky ale ked ich zapečiem, tak zjedia všetko...a jedia sami aj polievku 😕 😅
lucka vymurovať asi už nestihnete 😉 , ja ju mám v deckej, predtým bola v chodbe a kamoška ju má v obyvke ...

janulqa07
26. feb 2010

Mna moj maly stale na niecom nachyta, minule som mu vysvetlovala co vsetko obsahuje vitaminky a na konci mi dosli uz napady tak som povedala ze musi papat vsetko lebo vitaminy su zdrave... o par dni mu babka dala cokoladu, zakazala som mu a on na to ze mamka ale kokolada je zdrava su v nej vitaminy. Skoro ma porazilo. Tesim sa ked pojde do skolky aky bude mudry 🙂

juli a vas matko chodi do skolky?

janulqa07
26. feb 2010

juli liter delene tri???

juliagregor
26. feb 2010

nebudete ľutovať ozaj je to veľká pomoc a hlavne takto v zime,
zo začiatku som každý deň dve hodky večer žehlila, furt bordel, všade bolo prádlo, teraz pohoda lesná a už som závislá od netu 😀 😝

juliagregor
26. feb 2010

ja dávam len do kávy ☹

maťko ide od pondelka do škôlky - hurá, samé blbosti ich učí... 😝

janulqa07
26. feb 2010

jaaaj to musi vyzerat a zo skolky to nosi tie blbosti?

luciaf13
26. feb 2010

super ze Matko ide do skolky. U nas to vyzera mizerne asi nam Jakubka do skolky nezoberua tak budeme mat doma blazninec 😝 😀 😅 🤐 😵 😉

juliagregor
26. feb 2010

aj aj- on má fantáziu a ozaj sa rýchlo učí....

a tie výrazy, normálne čumím, tiež začal neskor rozprávať a teraz sa mu ústa nezavrú a ešte aj zo sna vykrikuje...
a začína už odvrávať ...krpec

babeny viete kto dávno nenapísal mima - písala slohy ale vždy s humorom 😉 , ako sa máš? ak čítaš napíš ako sa máte

luciaf13
26. feb 2010

a este aj murkaa davno n episala a bohvie ci aj feferonka neni uz maminka 😀

janulqa07
26. feb 2010

Nas tiez hovori zo sna co zazil a najnovsie rozobera postavy z panelaka-tv joj 🙂

juliagregor
26. feb 2010

lucka trochu hej, ale aspoň ti hned domov nedonesie všelijaké bacily a zachvíľku bude pekne teplučko, tak budete viac vonku ...

najhoršie je pre mňa, ked sa ráno musím so všetkými trepať do škôlky, kým ich oblečiem...
😝

juliagregor
26. feb 2010

veru hej murkaa ma presvedčila, že keby rodím ešte raz 😎 dostanem kočíkove, mm skoro vystrelo 😀

fefferonka už asi je mamina, tiež na ňu myslím 😉

luciaf13
26. feb 2010

julka my sme chceli az od septembra dat maleho do skolky a to uz dvojky budu vacsie 🙂 a muz chodi rano do prace tak by ho nosil ..ja uz by som mala nastarost ist len prenho. No uvidime ako to nakoniec dopadne 😒

juliagregor
26. feb 2010

a nezoberú ti ho? ja som myslela, že ho chceš dať teraz

luciaf13
26. feb 2010

😎 😎 Julka dala by si sa nahovorit este aj na stvrte???? 😎 😎 Mojmu som to tiez hovorila a ze mozno by sa nam podarilo nakoniec zamiesit aj na slecnu 😎 😎 😎 no skoro ma zozral aj s topankami 😀 😀 😀 😀

luciaf13
26. feb 2010

my sme planovali az od septembra..ale vsetky skolky su neuveritelne preplnene..este nam poradila jedna riadotelka ze mame ist za starostom a dat si ziadost, ze nakolko budeme mat dvojicky ci by nam nevysli v ustrety a aspon napol dna ho nevzali....no uvidime.

juliagregor
26. feb 2010

úprimne ja hej 🙂 ale museli by sme mať ešte aspoň jeden príjem....

janulqa07
26. feb 2010

Baby a ako je to zo skolkami? Mozem dat do viac skolok ziadost?