Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

maartinkaa
5. mar 2010

ahojte 😀

lucia 😀 a to velke maso?????? 😀 😀 😀

moja starsia polovica chalanov isla so starkymi pozriet zubre do topolcianok, tak mam veget 😵
aj u nas svieti slnko o stosest, ale je zima brrrrrrrrr 😠

matelko1
5. mar 2010

baby dakujem,ved aj vy mate krasnych drobcov 😵 ..najkrajsi su ked spinkaju 😵 .oni ked spia a sa zobudia,tak nemrmcia,ale vrieskaju a to aby im flaska stala uz pri hlave ked sa zobudia.moj manzel povedal,ze to este nepocul,ze to len my mame take deti,ale taki su muzi.....

ozaj a katrin ktovie ako sa ma a jej bambulky.
a feferonka......

luciaf13
5. mar 2010

martinka to masko bolo strasneeeee dobreeee mnam mnam 😀 😀 😀 😀

a v Topolciankach na zubroch sme aj my boli a bolo to fascinujuce , superny vylet 🙂

zuzka0807
5. mar 2010

matelko, ja si vas len obcas citam, ja mam dve baby karolinku a romanku, maju 9 mesiacov a moj muz sa vyjadruje rovnako, ako tvoj... to len my mame take deti... len nase deti tak placu (teraz uz az tak nie, ale ked ano, tak to stoji za to 🙂, len nase deti nechcu spat v postielku, len nase deti sa v noci stale budia, len nase deti nechcu papat prikrmy, pocuvam to tiez (snazi sa nie casto, ale obcas aj muzom prasknu nervy..., snazim sa to tolerovat, ale jasne, ze to ide na nervy)...je pravda, ze nase deti su narocne...teraz mi lezie na nervy hlavne to nepapanie prikrmov, vsade bordel, na detoch, stolickach, plac... takze ja len tak, ze taki su muzi 🙂

cmuk05
5. mar 2010

Pripajam sa aj ja.Mi už mame ročne dievčata a Danielka taktiež s placom vstava aj mna to deprimuje a šokuje ma zavčas rana ako vrieska....A potom zobudi aj Lenku.Nemožem sa stažovať prespinkaju noc idu spinkat 12.30 a vstavaju o 7.00.Ale rozoberaju byt ako sa len da....teraz sa mi už dari do obedu ked idu spinkat tak im stači prečitať rozpravku a zaspinkaju ale pred tym im dam sa napiť čajiku aby neboli smädne.... 😀 uvidime ako dlho mi to vydrži.... 🙂

matelko1
5. mar 2010

tak to som rada,ze niesom sama v tom.muzi su hrozni.....potom mi prasknu nervy,lebo ma tym znervoznuje.

juliagregor
5. mar 2010

ahojte,
začali ste zaujímavú debatu - muži a deti...
zuzka dlho si tu nebola
neskôr dopíšem myšlienku...

katka sa mi zatiaľ neozvala a ani fefferonka ...dúfam, že je v poriadku a len nestíha...

juliagregor
5. mar 2010

ahojte,
katka pred chvíľkou volala, má sa dobre, dievčatá má od včera na izbe, dokonca už ich aj kojí naraz 😉 , šikuľka
sú v poriadku, a asi v pondelok pôjdu domov 🙂
všetky vás pozdravuje 😉

tintin
5. mar 2010

ahojte, no tu v BA je strasnaaa zima. normalne chvilu snezilo. uz sa tesim na novinky od Katrin a dufam, ze feferonka je v poriadku.
Juli tak som ten bumble 08 objednala - bola som vcera pozriet kolekciu 2010 a zas az tak sa tam vela nepomenilo.
Lucia - wow! aspon viem co budem pred sebou neskor nosit 😀 merala si si brusko aj ked si cakala Kubka? ak hej, ake si mala pred porodom?
este som vam chcela povedat, ze som bola na tehu aqua aerobiku a bolo to perfektneee...voda 31C, babatkam sa tiez velmi pacilo, normalne som to citila 😉

lucija272
5. mar 2010

Tintin, a kde v BA si bola na tehu aqua aerobicu. Aj ja rozmyslam, ze daky tehu pohyb by sa zisiel, len sa este musim o tom porozpravat s dokim, ci mozem a tak 🙂.
Inak pozdravujem vsetky mamicky aj mamicky cakatelky 🙂.

juliagregor
5. mar 2010

tintin myslím, že si spravila dobre 😉 , kočík je fajn, nové kolesá sú síce na pohľad krajšie ale tie staršie sú podľa mňa kvalitnejšie...
a ten aerobic musel byť fajn 🙂

u nás je iež strašná kosa, doobeda som bola s malými vonku a brrrrrr, teraz som sa vrátila zo škôlky a znova brrrr
oblečiem ešte malých a nech si pobehajú pred domom....

katka je OK, deti sú ešte spavé, tak ich budí na papanie, žltačku ešte nemajú, bolela ju hlava po sekspinále, ale už je lepšie

juliagregor
5. mar 2010

po spinále 😀 deti píšu so mnou 😅

skoro ako sexmisia 😀

alienka73
6. mar 2010

Ahojte, vidim,ze vikend sa zacal uz vcera, ze sa skoro ani nepisalo 🙂 .
Dnes mame pekne slnecno ale zimuuu.Brr.

Julka, super, ze sa Katka tak drzi a to kojenie sa tak dari, ze aj obe naraz. Sikulka. Drzime palce!

Chcem sa vas opytat, davnejsie sa tu bavilo o sterilizatorch do mikrovlnky a pod. a tusim tu niekto napisal, ze sa tam daju aj susit flasky? Kde susite flasky po umyti? Nasla som takyto stojan a neviem ci ho bude treba http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6899281&tab=2. Ci je to len zbytocne vyhodenie penazi?

Este sa chcem opytat maozos a taelly, mate ku kocikom aj sietky proti hmyzu? Ja by som rada kupila ale ku bumbleride su cierne s vysitymi vcielkami, ta cierna je len na fotke taka cierna alebo aj v skutocnosti?

tak pekny vikend vsetkym 😉

luciaf13
6. mar 2010

Ahojte , krasny vikendik vsetkym prajeme

u nas dnes riadne mrzlo bolo rano -10°C 😖 ale teraz uz svieti slniecko

no alienka my sme este sterilizator nekupili, uvidime podla situacie.......da sa hned kupoit keby bolo treba , a ten susic na flasky je dobry vynalez xixi este som taky nevidela, je to urcite prakticke 🙂

taella
6. mar 2010

my nemáme tie sieťky proti hmyzu .
mauzos má , ale nie takú originál ku bumble , myslím kupovala odruky a má bielu .

mauzos
6. mar 2010

Ahojte 🙂

Alienka ja nechavam flasky vecer po vysterilizovani v sterilizatore a aj ked ich umyvam v priebehu dna, tak ich davam do neho. Ten stojan je urcite prakticky, ale da sa dokupit hocikedy, ak by si ho potrebovala.
Sietku som kupovala bielu tu http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... Ta original Bumbleride je naozaj taka cierna, videla som ju v All Toys a je aj tusim neporovnatelne drahsia. My sme sietku vyuzivali iba ked som bola u rodicov na chalupe, tam je plno vceliciek a tak, v Ke som ju nepouzivala.

alienka73
6. mar 2010

Dik mamicky za tie rady. Ja chcem sietku lebo neviem ale posledne dva roky mam pocit, ze tu mame invaziu os, na ihrisku je ich stale strasne vela tak aby mohli deticky nerusene spinkat. Ja sa tych os bojim viac ako deti 😀 .A vlastne aj na balkone budu asi casto.Ale uz to mam poriesene. Vdaka. 😉

alienka73
6. mar 2010

A este sa chcem opytat, od kedy ste zacali detom davat v postielke paplonik? Vankusik sa do roka nesmie ale paplonik ste davali? Nas maly sa az teraz zacal prikryvat, teda neodkopava sa az tak, doteraz zniesol na sebe tak maximalne deku. Tak chcem vediet ci to pri dvojkach budem potrebovat a odkedy.Dik 🙂

mauzos
6. mar 2010

My davame od jesene, cca od 5-6 mesiacov, dlho na nich teda nevydrzi, ale maju spacie vaky, takze ma to az tak netrapi. A aj vankusik uz maju asi mesiac, ale uplne taky plochy, skoro akokeby nemali 😀

alienka73
6. mar 2010

mauzos dik a ako ste to mali s vajickami/ autosedackami? Uz si to mozno aj pisala ale zabudla som, mali ste ten adapter na kocik a sedacky hodiace sa k bumbleru alebo ste mali ine?

taella
6. mar 2010

my sme autosedačky mali len také odruky , takže ani nesedeli na kočiar . Všade sme buď chodili pešo , alebo sme si deti zniesli vo vajciach dole a kočiar sme nebrali , resp. poskladali do kufra auta a vaničky sa dajú pekne zložiť na tenko , takže nebol žiaden problém .

a gratulujem ku dievčatám 😉

keby si náhodou potrebovala ešte jedno vajco , tak idem predávať akurát už také staršie chicco , ale je ako nové .

mauzos
6. mar 2010

My sme tiez mali vajcia odruky, nie ku Bumbleride. Tam vraj pasuju len tie uzsie typy. A tiez som ich este nepredala, ak by mal niekto zaujem 😀

ajka72
6. mar 2010

alienka naše boli 3 mesiace v perinke a potom som prikrývala s dekou, paplonik sme mali asi tak po roku

alienka73
6. mar 2010

Vdaka Ajka 😉 . Nas v perinke velmi nechcel byt tak len v deke bol zakruteny a neskor v spacom vaku.

A zas mam otazku na bumbleride. Nanoznik je spolocny pre sportovu cast aj pre vanicku? A dobru noc vsetkym, dnes tu strasim len ja 🙂 .

mauzos
7. mar 2010

Alienka neviem ako to je v novej verzii, my mame jeden nanoznik a jeden fusak, ktory je uplne odzipsovatelny a ten vrch je skoro ideticky s nanoznikom. Tusim jedno pasuje na vanicku a to druhe na sportovu cast, ale nie som si ista, od jesene to nepouzivame. Dokupila som teple fusaky, lebo tie original su len take prechodne. Ja som ten spodok z original fusaku mala vo vanickach stale ako podlozku, aby im bolo maksie.
Inak vcera sme boli v Optime, tak mi nedalo kuknut na novy model, hlavne to polohovanie ma zaujimalo a teda nezvladla som to ani bez nalozeneho babatka 😒 Mozno na to treba cvik, ale jednoznacne na starom modeli to bolo omnoho lepsie, tam sa to da jednou rukou. Tie striesky na vanickach su fajn, su take mensie ako na sportovej casti, takze tam tak nenafuka, len sa vzadu o vanicku nijako nepripinaju. Na starom modeli je to fixovane aspon gumou o konstrukciu. Este pridali na tu tycku ktorou sa brzdi taky plast, aby sa na nu lepsie naslapovalo. Inak som ziadne zmeny nepostrehla. Maju vystaveny cerveny, je pekny.

luciaf13
7. mar 2010

Dobre ranko vsetkym prajem pekny dnik🙂 🙂
a kludnu nedelu

alienka73
7. mar 2010

Mauzos dik 🙂 . Ja objednavam tak ako Tintin, model ktory mate aj vy 2008 takze by sme mali rovnake. Pani mi ponuka ja nejaky sistiakovy fusak a tak som v tom mala chaos.
Hm, ja som si skusala to polohovanie v Optime a mne to slo ale je pravda, ze kocik bol prazdny, nas maly sa ani priblizit ku kociku nechcel.

alienka73
7. mar 2010

Len dufam, ze zvladnem na tej kolekcii 2008 dat tu hlboku verziu, teda vanicky do protismeru, chcem na babatka vidiet, nie aby ich videl svet a vraj to ide tazko, tu striesku dat na druhu stranu 😒 . Dufam, ze iba na prvy krat ci ako to je, stale treba tu striesku preklapat?

juliagregor
7. mar 2010

dobré ránko,

adka máš IP, poslala som ti fotky otočenia striešky...

včera som bola v škole, mm bol s deťmi, boli sme dlho a deti som cez obed nekojila a už sami zapálil prsník ☹ , bolí to na 🤐 , musím si dať ibalgin a vínová zábal...už sa bojím odstavovania 😒 pri Maťovi som mala 40ky horúčky...

alienka73
7. mar 2010

Juli, no tak to ti nezavidim, ja som mala skoro zapal a bolo to otrasne , tak zapal musi byt katastrofa. Viem, ze pomaha aj tvarohovy zabal ale neskusala som. Drzim palce nech sa to rychlo ukludni a vinovy zabal pomoze.

Tie striesky- to by som chcela len na vanickach, na sportovej casti mi to nevadi.