Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
2. apr 2010

bibijanka skús napísať sem, čítajú to programatori a opravujú...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/clano...

matelko1
2. apr 2010

ahojte.prajem vam krasne velkonocne sviatky 🙂

jajka28
2. apr 2010

Ahoj kočky...

prajem tiež všetkým krásne a pokojné sviatky plné oddychu...

a kuk do fotoalbumu máme prvé fotečky - včera 1.apríla sme boli na 4D 😵

/a babenky otázočka- popicháva ma navečer v podbrušku, mám obavy aby sa mi neskrac. ten krčok, aké ste mali príznaky? a ako vám to meral lebo mne naposl. len ručne, ale na presný udaj musí predsa použiť sondu zospodu - či?

😅

juliagregor
2. apr 2010

ahojte...

všetkým prajem veselé sviatky 🙂

ajka krásne fotečky 🙂 , neboj to si len unavená...každý gyndoš má iné prsty 😀 , normálne len ručne a ked mi robili utz. tak vždy aj vnutorným sonom, cervikometria...v nemocke sme sa s babami rehotali, že to máme namiesto sexu 😀 😝

katrinb
2. apr 2010

Ahojte vsetky....aj ja sa pripajam a prajem krasne sviatky.

Juli - budem hviezda....a aka 😉 A pekna fotecka

bibijanka
2. apr 2010

Jilia, vďaka 🙂

juliagregor
3. apr 2010

dobré ránko...

včera som zbalila postieľku, deti aj tak spia s nami a rozhodla som sa, že predám aj cestovnú. postieľku (Hauck)..tá je skoro nová, ja som spatie v postieľkach vzdala už dávni, malí tak revali, že spia s nami, sme tam ako sardinky, dúfam, že na Vianoce pôjdu už do normálnych postelí 😔
ak by ste chceli niektorá chceli, napíšte mi IP...

katrinb
3. apr 2010

Krasny slnecny den prajem....teda u nas sa tak javi 😉

Julka - hned by som ju kupila..no mam 😨 . Skoda

juliagregor
3. apr 2010

ahoj Katka, daj nejaké nové fotečky, prosím 😎

jankaa15
3. apr 2010

ahojte babulky ako sviatkujete? 🙂
my sa mame dobre sme dnes nakupovali tak sa vytesujeme
😀
v albume mam aj nove foto nasich drobcekov
😝
ja uz sa tak strasne tesim na lucku (luciaf13) ked pride s drobcekmi a poukazuje fotecky jaaj 😵 😵 😵

jennys
3. apr 2010

JULI to spíte v posteli všetci piati? Či "len" štyria?
Inak prajem všetkým pekné veľkonočné sviatky, aj keď ja tento sviatok moc neobľubujem, no ale vždy upracem aj navarím, prípadne napečiem. Tento rok sa dosť ulievam 🙂

juliagregor
3. apr 2010

jennys "len" štyria 😀 😝

janka pekné fotečky 🙂

jennys
3. apr 2010

JULI aj to je dosť, neviem či by som sa vyspala. Aspoň máte veľkú posteľ?
Ozaj kočky, zaujíma ma téma dvojičkovské kočíky. Aké máte značky prípadne aké ste si objednali alebo budete mať?

juliagregor
3. apr 2010

už som si zvykla...ale už sa dá, oni sa tak vedia tulkať... 😉

lucila83
3. apr 2010

Ahojte kocky.
Konecne mam chvilku casu,tak som skocila vas pozriet.Teda vy ste toho napisali..... 😕
Ako to stihate?Ja bezne dva krat denne uvazujem ze dvojcata odnesiem na par dni do hniezda zachrany,co som uz taka unavena z toho kolotoca.... 😅
Poteste ma,kedy sa to zlepsi?Mam dni,ked si nestihnem ani umyt zuby..... 😀 No strasne.
Inac Julia,nasi tiez spia s nami v posteli..... 😉

jennys
3. apr 2010

no však všetko je len o zvyku. My sme si Lucku tiež občas zobrali do postele, ale to len v prípade že bola moc chorá alebo keď sa jej v noci zle spalo, naozaj veľmi zriedka. teraz má svoju posteľ v izbe a ešte ani raz za nami neprišla že by pri nás spala. V noci ani z postele nevyjde, keď niečo potrebuje zakričí, ale inak máme vždy otvorené dvere, keby potrebovala pribehnúť.

jennys
3. apr 2010

Lucil u mňa to bolo niečo podobné hoci išlo len o jedno dieťa, ale kočky čo majú dvojičky ťa hádam ukľudnia že časom to bude lepšie, prvé mesiace je aj s jedným bábätkom dosť roboty nieto ešte s dvoma.

juliagregor
3. apr 2010

lucil bude lepšie 😉 čím sú staršie tým je lepšie 🙂

katka.ott
3. apr 2010

ahojte,
lucila, to prejde. len si treba navyknut.

zlepsovat sa to zacne, ked zacnu deticky pomaly vnimat svet okolo seba, okolo 3. mesiaca. dovtedy len prichadzat na system a byt stale v tom kolotoci.

o chvilu budes s laskou spominat ako lezali na jednom mieste.
nam teraz pri kazdej prilezitosti utekaju, prebalovanie je hotova pohroma, obliekanie tiez. nastastie uz skoncila zima 😎

katka.ott
3. apr 2010

aha, plodna myjavska porodnica 😵
http://www.cas.sk/clanok/158952/rarita-na-myjav...

juliagregor
3. apr 2010

a tehuľky spanie jec, ktorá sa mi fakt nepodarila ... 😠

starší, od malinka som ho položila do postieľky, pohľadkala po líčku a buval... 😠 😎 a dvojky revali ako tury, len som sa zohla nad postieľku, teraz si hovorím, že som mala byť na nich prísnejšia, ale ked oni budili seba navzájom a ešte aj Maťka, tak som to vzdala...a dúfam, že na Vianoce pôjdu do vlastných postelí.... 😉
http://www.babynabytek.cz/cz/detail/zobrazit/28...

dracik1
3. apr 2010

caute, katka, ked som rodila ja, o hodinu sa tiez narodili kamaratkine dvojicky, co sme spolu lezali v nemocke - julia boli to sofia a sandra 😀 a dalsi den rano dalsie dvojicky, kamoska, co lezala vo vedlajsiej izbe 😀 ....v nemocke mali z nas " velku radost"...ale nastastie vsetko v 37tt, takze OK....

juli, aj u nas sa to horsi...casto x sa stane rano, ze zistim, ze dvojky su s nami v posteli 😀 😀 😀 , neviem, co to maju za obdobie...nasi idu do vlastnych postielok v juni, najneskor do augusta.....

murkaa
4. apr 2010

Ahoj dievcata, prajem pekne sviatky.
Lucia gratulujem k detickam a vela mliecka.
Julia nebudem rozpisovat trampoty, tak aspon pozdravujem. Drobcov sa natvrdo snazim drzat pri spani v postielkach, a takisto sa budia navzajom. Pri Marekovi sa mi to podarilo, on nevedel pri nas v posteli ani zaspat a spat celu noc vobec. Ked chcel vydrzal mozno pri nas ozaj chvilocku. Ozaj pisala som volakedy, ze nam nenamerali skrining sluchu. Boli sme na Kramaroch a ORL kvoli Danielkinej nadche. Poslala som tam muza a spoznala ho sestra z ambulancie (poznala jeho otca).Malej vyplachli usi a namerali na prvy sup. S malym som ja bola zatial na chire, tak on nic az buduci tyzden idem. To ked nemas znameho tak sa nic nedeje, lebo sme tam boli pred mesiacom a nic neurobili. Tak sa trocha vytesujem.
Lucila ja som pri detoch na pokraji zufalstva a uz som hovorila detom ked plakali, ze ich odnesiem do domova. Mm pozeral na mna, ze to bolo dobre vyhlasenie !!!!!!!!!!!!! On mi sice velmi pomaha, ale on ich nevie moc utisit ked maju koliky a placu.

juliagregor
4. apr 2010

murkaa..super že ušká sú OK 🙂

VED SA KLUDNE POžALUJ

murkaa
4. apr 2010

to je na dlhe litanie. Nie je casu. Dnes som sama, mm je v robote. Nejak to zvladnem. Za hodinku to zacnem obliekat von, takze doobeda mam postarane. Teraz chvilu spia, tak ranajkujem rýchlo. Uz place. Dlho to nevydrzalo.

murkaa
4. apr 2010

a k tym posteliam. Marekovi sme kupili taku rozkladaciu. Ma jeden velky matrac a 3 male, tak sa to da posuvat az na dlzku 180 cm. teraz ma zlozenu le s jednym, taku kratku a ma to taku zabranu, ze je pri stene a za brana do priestoru. ked tam zacal spavat mal 2 roky a bolo to super. Nespadol z toho.

alienka73
4. apr 2010

Ahojte, krasne sviatky vsekym 🙂 .
Julia krasna je ta postel, vyzera ako ta nasa ale je tmavsia.

Murkaa a ako to zvlada Marek? Stihas s nim vobec byt a starat sa o nho? Ozaj si neviem predstavit ako si najdem cas este aj na starsieho 😲 .

murkaa
4. apr 2010

juli, pozerali sme si s Marekom tvoje fotoblogy a bol zlaty - ked zbadal tu detsku izbu tak povedal kóóóóólko bordelu.
No u nas to v izbicke vyzera tak isto ked sa tam hraju deti. No najmensie este nie, ale so sesterkou a bratrancami.

juliagregor
4. apr 2010

murkaa 😀

gajana1
4. apr 2010

Ahojte baby tak ja tu ešte strašim ako kinderko ale už nevladzeeeeem sa ani na posteli otočiť