Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janulqa07
20. apr 2010

petrus nejako sa musi naucit ako presadzat kvety 😀
moj zatial neurobil nic aj to len preto, ze so mnou dnes nemoze velmi pocitat, je mi strasne zle a kruti sa so mnou svet

juliagregor
20. apr 2010

ahojte,
teraz sme prišli...Adko zaspal pri cvičení na lopte 😀
uspím hadov a poodpovedá,,,,
alienka super 😀

petrus29
20. apr 2010

janulqa07 keby to bola moja kvetina kaslem na to ale babka sa netvarila nadsene 😒

janulqa07
20. apr 2010

no ale nech si zvyka a ked nabehnu tri deti ? 😀 😀 😀

petrus29
20. apr 2010

hihi dufam,ze tu uz nebudeme byvat,ale aj tak moja svagrina caka v septembri a ja v novembri..takze deti ako smeti 😀
Moja svokra vlastne mala taky isty vekovy rozdiel medzi mojim muzom a dvojickami ako ja s Katkou a tymito dvoma drobcami
tak uz asi potrebuje klidovy rezim 🙂

janulqa07
20. apr 2010

fuuuuu no tak to ma obrovsku radost babka 😀

mate niektora skusenost s tymto sterilizatorom? alebo aky poradite?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8408816&tab=2

petrus29
20. apr 2010

Ja som taky mala pri detoch v anglicku bol super!!!
Teraz mam nieco podobne ale bez displeja a som s nim maximalne spokojna 🙂

janulqa07
20. apr 2010

ja som doteraz nemala pri malom ziaden, tak neviem ani aky je dobry a hlavne ked uz mam nieco kupovat nech sa to aj pouzije 🙂

tintin
20. apr 2010

ahojte, prajem pekny den, konecne je slnieckoooo!!! 🙂 ja len dufam, ze leto nebude take horuce ako v 2007. nemozem dlho sediet pri pocitaci, baby strasne strajkuju a zacnu kopat. najradsej by som si obstarala notebook a lezala na posteli 😉

chcela som sa spytat skusenych dvojmamin, ked ste chodili vonku, ako ste riesili kojenie? lebo asi dve kojit naraz niekde na lavicke nebude mozne vsak? ja len ci ked ste kojili jedno, to druhe neplakalo ako o zivot.

tintin
20. apr 2010

janulqua ja som tiez sterilizator nemala, a budem ho riesit az ked nebudem moct kojit..inac ti nebude na nic.

luciaf13
20. apr 2010

ahojcek len rychlo 😉
my mame parny sterilizator Tesco a je super paaa majte sa

janulqa07
20. apr 2010

ja som maleho kojila kratko pre zdravotne problemy a teraz by som pri dvojkach brala sterilizator nech to mam jednoduchsie a rychlejsie, potom ho mam komu posunut v rodine dalej a ked si mozem nieco ulahcit tak to beriem 🙂
zatial len kukam a ktovie ako to dopadne........

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
medinila
20. apr 2010

Ahoj Tinka.Vsetky ste tam krásne!Bodaj by aj nie ked to vsetko čo tam vidíme má na starosti kozmetička,vizážistka,stylistka a dobrý fotograf,ktorý porípade nevydarenú fotku ešte vyretušuje!!!!!!!!!!!! A kde sú všetky tie prirodzene krásne mamičky..........ďalšia súťaž ktorá je len o umelej dokonalosti......... Ale toto nie je téma na našu stránku.My aj ked nie sme MISSkami uživame si krasne tehotenstvo s dvomi pokladíkmi v brušku alebo už krásne starosti s dvojičkami.

juliagregor
20. apr 2010

medinila 😀 😉

juliagregor
20. apr 2010

náš nový voz

jankaa15
20. apr 2010

Ahojte mamulky ako sa vam dari? 🙂
Potrebovala by som poradit aku velkost ste kupovali pre drobcov na prve chvile ich zivota?
A este jedna otazocka mate niektora normalne dva kociky len spojene so spojkami?

medinila
20. apr 2010

Juli ...na 1000% správny výber.Okrem chalanov zvládne aj dve "chlapské motorky" 🙂

juliagregor
20. apr 2010

janka aký máš terén?
56 a bola veľká ale rýchlo dorástli ..

medinila chodím ako indiánska babička 😀
sú to také "holoprdky", ale odveziem ich aj jednou rukou ...ale na terén nie sú vhodné

jankaa15
20. apr 2010

juli teren? dobry lebo byvame na byte v meste,,,nevieme sa rozhodnut aky kocik ale velmi sa nam zda prakticke spojit dva kociky lebo bude mat so mnou kto chodit kocikovat tak by sme to mali pekne podelene,,,a keby som musela ist sama tak by som si ich spojila

56? lebo som nasla aj 40nieco pre nedonosencov,,,sice dufam ze nebudem rodit moc skoro duufam co asi kazda tehu 😒

medinila
20. apr 2010

Jankaa a ako to budes riešiť vo výťahu? Zmestíš sa tam s dvomi kočíkmi vedla seba alebo ich budeš musieť rozpojiť?

juliagregor
20. apr 2010

janka, ked budeš sama budeš nešťastná, vychádzať naraz s dvomi kočíkmi na rozbité chodníky je o držku, teraz sú už krásne kočíky a aj lepšie cenovo dostupné, ja by som do toho nešla...
na terén som sa pýtala, lebo sú tu aj maminy,čo bávajú skoro v hore a tam by som dva kočíky chápala, ale do mesta ja osobne neodporúčam...
sú aj malinké ale to je na chvíľočku, ked budú malinkí, budú v nemocke..je to zbytočné také malé..a čakáš jedno alebo dvojvaječné?
jednovaječné sú obvykle menšie...

jankaa15
20. apr 2010

medinila len to ze vytah nemame,,,tak trepat na druhe poschodie taky alebo onaky kocik je myslim si ze jedno 😀
a dufam ze ja ho ani raz nebudem musiet,,,popripade necham dolu

a ty uz mas kocik?

jankaa15
20. apr 2010

juli ved preto sa pytam ci to nema niektora mamina tak riesene,,,ja mam uz v tych kocikoch taky chaos ze neviem aky: najprv som chcela za sebou co mam aj v albume no potom mi na neho hovorili ze ho velmi malo vyuzijem akurat tak cez zimu a potom budem zhanat co najlahsi najjednoduchsi sportacik,,,,co si myslim ze je asi pravda

a odladom mojich drobcov no od zaciatku moja dr hovorila ze jednovajecne no na poslednom ultrazvuku sa jej nieco nezdalo, nevidela ze ci su rozdeleny alebo spolu,,,ale asi jednovajecne

medinila
20. apr 2010

My sme tiež vo fáze riešenia kočíka.Dokial sme neboli v piatok nejaké obzrieť,tak môj muž si stým nejaké starosti nerobil.Ked však na mieste videl,čo a ako tak sa mu v hlave rozjasnilo a konečne začal uvažovať o situáciách ako... ja sama s deťmi,cestovanie v aute s detmi a s kočíkom....
Rozhodli sme sa pre Dorjan Danny sport Twin(hlavne prijatelná cena 585e vaničky+sportová časť+ autosedačky).Velmi sa nám páčil aj EASYWALKER DUO ale cena bola neúnosna 99Oe a bez autosedačky. Asi by sme museli ísť na nejaký "rýchly nočný nákup do Auparku" 🙂

juliagregor
20. apr 2010

janka napíš si otázku sem
https://www.modrykonik.sk/forum/dvojcata-a-trojcata/dvojickovo-ii/
maminy čítajú a isto ti odpovedia..
v albume máš casualplay, pekný a drahý...

jankaa15
20. apr 2010

medinila Dorjan je velmi pekny a dobre ze su od seba drobci oddeleny to viem ze potom je problem ked su bez toho oddelenia 😉

ja uz mam z toho taku hlavu je vela peknych kocikov len ci su vsetky aj take prakticke,,,

juli dakujem

medinila
20. apr 2010

No ja som už K.O.dobrú noc

jankaa15
20. apr 2010

dobru nocku 😵

margaretka11
21. apr 2010

Janka, mala som kočíky so spojkami, ale nevyužili sme to často. Väčšinou sme chodili na prechádzky dvaja dospelí a teda spojky nebolo treba. Ak sa rozhodneš pre spojky tak si vyber taký typ kočíkov, ktoré sú ľahké a prípadne aj s otočnými kolesami, aby bola jednoduchšia manipulácia. Ja som mala ťažké kočíky, Breaker Babyactive, boli super po všetkých stránkach, ale ťažké. Tá manipulácia s kočíkmi sa dá naučiť, chce to len cvik, ale ako vravím, nevyužila som to veľakrát. Mám odskúšané viaceré kočíky pre dvojičky, jediné, čo som nevyskúšala je vozenie detí za sebou.. Ale ja som z našich kočíkov najviac využila trojkolku ABC design. Je to síce širší kočík, čiže s ním sa nedá vojsť hocikde, ale je to tank na kolesách, s tým prejdeš cez hocijaký terén. Využili sme ho na maximum, deti sa v ňom vozili do minulej jesene, to mali 2 a pol roka 🙂