Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
31. máj 2010

@loginka sedátka su super, mala som len jedno ale nevadilo, je to super, lebo máš obidve ruky voľné, ...my sa viac menej sprchujeme,,,čiže umyla riťku, posadila , osprchovala, usušila, obliekla a šup druhý....pred mesiacom som ho predala, už máme iba protišmykovú podložku...ale u nás kupanie, deti výskajú a ja po nich kričím, aby sedeli 😀
@murkaa akí ste peknučkí a tučnučkí 🙂 , ja také nepoznám...moji majú nohy ako pavúčikovia...aj mm je taký, sa mu smejem, že ho zdepilujem a môže robiť reklamu na silonky 😀
a plienky budeme mať ešte dlllllho ☹

prišlo nám vyučtovanie za byt 😠 kurnik

dracik1
31. máj 2010

caute, juli, doplacate?

juliagregor
31. máj 2010

jaja 95 Eur
je to viacmenej za kurenie....teplá a studená vida z toho robí len 6 Eur

dracik1
31. máj 2010

loginka,katrin, mate pekne fotky v pasoch 🙂
alienka, neviem odkedy sa deti povazuju za donosene, niektore deti sa narodia v 37tt a maju nejake problemy, niektore skor a problemy nemaju....nasi su 36 + 1a ziadny problem nemali

matelko,preco cvicite? ved vy ste narodeni dost neskoro?????

juliagregor
31. máj 2010

a to periem viac, no naše drahé deti..tuto zimu budú mať studený režim 😎

dracik1
31. máj 2010

juli, ze vraj kurenie islo najviac hore a hlavne v BA...my doplacame kurnik 250 eur, na slak trafenie...akurat mi pisat drahy , ze je v Singapure a ze cital mejl odo mna...a ze ho preslo nakupovanie 😀 😀 😀 , lebo okrem nedoplatku prisla aj dan z nehnutelnosti 25 eur 😀 😀 😀

juli, citala som, ze idete kupovat novy kocik???ja mam strasne vycitky...my kocik nepouzivame od janura a - 19m, nemozem deckam ublizit? nasi ujdu dost vela, aj 3 kilaky uplne v ppohode...jasne, ze ich to musi bavit, inak neprejdu ani 100 metrov

juliagregor
31. máj 2010

neboj sa ja ho používam, lebo ich nebudem nosiť..a oni sa radi vozia a ked mám brať všetky hračky, .... 😎
chodia vedľa a držia sa kočíka... 😉
moj Maťo nesedel v kočíku od 17 mesiacov 😉
ja pozerám na zimu, lebo ráno vliecť tri deti za ruku a ponáhľať sa cez celé mesto do škôlky je dosť na nervy...ale mm ako obvykle nesúhlasí...pozerám nejaký jazdený...ale mne to neponáhľa a nijako nesuri...

dracik1
31. máj 2010

juli, to je jasne..ja take riesit nemusim...ja ich skor musim cvicit, lebo nam ich nema moc kto strazit a ja uz ma uplny abstak lesa a nejakej tury.......

juliagregor
31. máj 2010

nehádžu sa ti o zem ?
na mňa to začína skúšať Šimon, on je taký nervák 8
deti prejdú veľa 😉

dracik1
31. máj 2010

juli, nie, niekedy jakub, ale uz malokedy, dneska utekali a kricali za mnou: maminka, utekaj, 😀 😀 😀 maju uz ine zrychlenie....momentalne sme vo faze...vsetko nas zaujima a najviac tyranie a zabijanie chrobakov...som z nich preto na nervy...holymi prstami vystopuju elektricku a zabiju ju...simakovi rozbili ulitu...hroza, vysvetlujem...ale nepoaha 😔

dracik1
31. máj 2010

asi idem spat, lebo hukacky su o 6rano hore...nahodu sa im nebude chciet spat na obed a umriem 😀 , dobru nocku

luciaf13
1. jún 2010

@katrinb no sme na umelom to je jasne ze maju take kilecka 😀 😀 😀

@janulqa07 ja mam tiez prvy porod sekciou a pri druhom mi cele tehu vraveli, z epojdem normalne rodit, moznost to je ...ale v 32tt sa drobatko v brusku zle otocil a tak zvolili sekciu, ale zalezi aj od doktora, neboj a necitaj na nete vela clankov!!!!!!!

@murkaa krasni šunkoši xixixi

luciaf13
1. jún 2010

a vsetkym nam prajem krasny MDD 🙂

chruminka
1. jún 2010

krasne dobre ranko,vsetkym detickam prajem krasny MDD
dnes som vstala trosku skor tak som vas trosku citala uz som tu davno nebola,ale nejako pri tych dvoch malych jezibabkach nestiham.
Vsetky co mate tri deti mate moj obdiv ,ja mam uz co robit s dvoma,uz to zacina byt zaujmave ,sice este nelozia ale dogulaju a poposuvaju sa (hlavne smer vzad) uz hoci kam a potom vymyslaju

juliagregor
1. jún 2010

dobré ránko

všetkým detičkám a aj tým v brušku prajem krásny MDD 🙂

lucia.kl
1. jún 2010

dobre ranko.
aj ja prajem krasny MDD, asi sa pojdem kuknuť na moje detičky do školky 🙂
som si vas dočitala a som sa zhrozila, že všetky mate nedoplatky za byt, mne prišiel preplatok 290€ ( za kurenie a za vodu) ale 52€ som musela zaplatiť daň za byt a nejake polia a luky čo vôbec netušim že mam, musim to isť zistiť, že za ake pozemky vlastne platim.... 😠 😠

katrinb
1. jún 2010

@murkaa - dik za odpoved. No praveze ja som nejedla absolutne nic nove....a stolica sa zmenila. Uz aj druha slecna ju ma hustu.....ale oranzovu. asle su uplne spokojne....tak sa asi meni ta stolica. No uvidime ....zajtra ich vazim, tak uvidim, ci priberajuu ako doteraz. Ak ano,...nebudem to riesit. A uz im davam aj BioGaiu. A nadhernych chrustikov mas domka. A fakt, vidno ten rozdiel. No chlap je chlap.... 😉

@dracik1 - dakujem 😉

aj ja sa pridavam ku prianiu krasneho MDD vsetkym detickam...tym v brusku posielam pusinku...maminky, pohladkajte si brusko a povedzte malinkym, ze ich pozdravuje teta Katka 😵

vierocka23
1. jún 2010

ahojte mamicky.ak niekto zhanate kociky pre dvojicky mam na predaj dva odlahcene zn chicco trojkombinaciu zo spojovkami vo velmi dobrom stave z prislusenstvom za 400 eur pri rychlom jednani cena dohodou mozete si ich pozret na bazare pod vierocka23 🙂

janulqa07
1. jún 2010

prajem pekny dnik 🙂
detickam vsetko naj ku dnu deti 😀

ziadne info uz na nete nehladam, hovorim si ze vydrzim, ale strach mam 😒
moje drobatka sa v brusku este pred tyzdnom tocili, boli KP, potom sa otocilo jedno a za nim druhe , cakala som ze doktor povie sekcia ale vraj uvidime, tak som ostala prekvapena

my sme oslavovali MDD v nedelu, maly nabural, tak ma fialovu bradu a pretal si peru ☹

juliagregor
1. jún 2010

@lucia.kl tie nedoplatky robí veľa teplo, lebo predsa treba viac kuriť a hlavne, ked sa váľajú po zemi

@janulqa07 tomu sa povie nedeľa 😲 😝
a kdeže ste všetky celý deň? oslavujete?

janulqa07
1. jún 2010

@juliagregor dlho nikde nenabural, tak sme uz cakali kedy nieco vystroji
a vy ako?

no dnes je krasny den 😠 na spanie

juliagregor
1. jún 2010

@janulqa07 boli sme na neurologiii, všetko OK, akurát majú nábeh na ploché nohy 😒 máme behať po tráve bosí, ale najprv musím pozbierať hovná 😠
a zo škôlky mali poobede program na MDD, tak dnes to rýchlo ušlo 😉

janulqa07
1. jún 2010

@juliagregor aspon ze ziadne zle spravy
bola si v skolke s chalanmi sama? neviem si to predstavit, normalne sedeli a kukali?

juliagregor
1. jún 2010

@janulqa07 bola som iba s Maťkom a ten si to užíval, že som bola len s ním 🙂
a mm bol s krpcami a ten si to už tak neužíval 😀 😝

juliagregor
1. jún 2010

na Markíze bola Paľba a bolo tam "lietanie deti"...ja by som ju zavesila na vrtuľu lietadla a pustila motor 😠

janulqa07
1. jún 2010

@juliagregor no do piva prave to som chcela kukat, esteze to mam aj na chladnicke nalepene ze kedy to ide, nooo idem kuk cez net

nooo nevedela by som si predstavit chalanov 😀 Matko musel byt riadne navela 🙂 budu aj foto?

juliagregor
1. jún 2010

fotky nebudú, lebo sa ma držal ako kliešť...
idem haji...dobrú noc

andrea_b
2. jún 2010

ahojte, len sa chceme pochváliť 31.5.2010 sa 12:23 narodil Alex (1720g, 43cm) a 12:24 Marcus (3300g, 50cm). Pán doktor nám neodhadol váhy...tak mame Alexa vo výkrmni, ale veríme že bude všetko Ok 🙂

juliagregor
2. jún 2010

@andrea_b srdečne Ti gratulujem a prajem veľa zdravíčka a nech pekne Alex papa, aby ste mohli ísť rýchlo domov a Marcus je riadny valibuk 😉

apple7
2. jún 2010

Ahoj andrea🙂 srdecne blahozelam, prajem ti skore uzdravenie a vela mliecka pre deticky..🙂
A nech deticky pekne rastu....drzte sa🙂