Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
20. feb 2009

jeeej Pipi, tak Hanulka uz Ti zacina ja dzavotat, super 🙂 za chvilku Ta nepusti k slovu 😝

pipka
20. feb 2009

no budeme si skakat do reci 😀 😀 😀 a MM sa z nas zblaaaazni 😅 😀

cherry01
20. feb 2009

KONIEC diskoteky 😖 Vyhodili nás 🙂 Rihanna nezvládla 2 poldeci a ogrckala parket 😀

eviska83
20. feb 2009

cherry- tak uz je koniec? ja som sa prave chystala prist 😀 😀 😀

janula13
20. feb 2009

cherry, dakujem, tak si mi vylepsila den tymi fotkami, som sa paradne pobavila, tak si ma navnadila na tie nase dvojicky, krasni su, fakt mala ake pačo a Tomik cely mulatko, to bude iny lamac srdc, uz teraz vyzera tak sebavedomo 😀

cherry01
20. feb 2009

janula, som rada, ze mas radost. Tomi - ked sa bude tak tulit k babám ako teraz k maminke..hmmmm, to bude Casanova 🙂

janula13
20. feb 2009

Cherry,nuz urobite konkurz na nevestu, ked to takto pojde, fascinuje ma aki su rozdielni,je to paradna dvojka, a vidim ze ich mamina ma zmysel pre humor a aj styl 😀

mauzos
20. feb 2009

cherry super fotky aj komentar 😀 😎

cherry01
20. feb 2009

pipka,aj ja chcem počuť mamaaaaaaaaaaaa... sa teším na to... až ti srdiečko poskočilo však? 😀

catjob22
autor
20. feb 2009

Ahojte kocky!

Ja nic nestiham, ta prerabka bytu nam prerasta cez hlavu - v zmyske ze okrem roboty a deti mame kopu vybavovaciek aj okolo toho noveho bytu a mam pocit, ze taky hyper zivot sme uz davno nemali

Dvojky chodia zatial kazdy den na hodinu do jasiel a celkom sa im paci, aj ked samozrejme, ze nase odchody sa nezaobidu bez placu. Od 1.3.by sme ich chceli nechavat na cele doobedie aby si zvykali, ze to tak je a my sa po nich vzdy nakoniec vratime. Tak uvidime.

Idem si precitat co je u vas nove 😉

catjob22
autor
20. feb 2009

Leonka gratulujem zo srdca aj ja, teraz som si to precitala!!!!! Super - dvaja chalani!!! Tesim sa s tebou a prajem Vam najma vela vela zdravia!!!!!!!

cfh156
20. feb 2009

Ahojte
Je tu niekto kto mi poradí
pred 3 dnami sme mali prvy nechraneny pohlavný styk a mne je dneska volako zle od žalúdka a pobolievaju ma prsia je možne aby to už bol príznak že som tehu?

janula13
20. feb 2009

cfh156, nuz mne sa to zda strasne skoro na priznak, nebude to len v tvojej hlavicke, ze sa na to tak zameriavas?mne sa to zda fakt skoro..ale pre pripad, kup si tak o tyzden testik 😉

cfh156
20. feb 2009

aj ja si myslim
ale presne ako myslíš je to asi v mojej hlave tak že všetko pripisujem tomu
no čo už

janula13
20. feb 2009

😀 ved vyckaj casu a uvidis, tak o tyzden testni a uvidis ci sa zadarilo 😀

pipka
20. feb 2009

cherry veru, zelam ti to...a ty to budes mat double 😵 😵 a cely den si dnes vyprava...sme sa akurat vratili z prechadzky a celou cestou sa z kocika ozyva len mama mama mama...a kazdy kto isiel okolo sa len usmieval...no aka hrda maminka som bola 😵 😎

pipka
20. feb 2009

cherry, ale ste si paradne trsli 😀 no ja keby som mala hanule pustat hudbu mojej puberty, tak tu salieme na Beatles alebo ABBU 😅 😀 😀 😀 😀

nana77
20. feb 2009

cherry, zlate 🙂 . aj ja mojim robievam disco, spievam a tancujem o dusu a im sa to paci - teda aspon ti tak vyzera, kedze sa smeju od ucha k uchu (jedini dvaja ludia na svete, ktorym sa paci moj extra falosny spev 😀 😅 ). akurat vzhladom k tomu, ze som trosku iny rocnik ko ty, tak my sliapeme na rokoch 80tych 😉 . momentalne ficime na elane 😀

inak, ten darcek by mohli byt aj tie knizky pre babatka, alebo aj ta dvojickova - ak ich teda este nemas 😉

cat, na teba som myslela, ze si dlho nepisala. ale chapem, verim tomu, ze taka prerabka zaberie casu a energie 😝 .

mirka, neboj sa, vsetko bude v poriadku!!!!! drzim palce a mooooc na vas myslim!!!!

katka.ott
20. feb 2009

ahojte, ja len na skok.
kocik poskladany, nadherny, zeleny. sa vytesujem ako male dieta. zajtra pofotim a pridam do albumu 😉

mauzos
20. feb 2009

katka kasles na nas.... aj s Pipkou sme sa pytali, ze aky kocit ste kupili a neodpovedas 😒

pipka
20. feb 2009

mauzi, sak pockame zajtra na fotky a uvidime 😉 😅 😀

mauzos
20. feb 2009

ved co ine nam ostava, ked je Katka taka zaneprazdnena 🙂 len som bola zvedava, ci kupila ten co aj my ... ved uvidim zajtra

pipka
20. feb 2009

ak mas Bumbleride, tak ona tusim tiez spominala taky v zelenej farbe...teda ak si to uz nepletiem 😅

mauzos
20. feb 2009

to bola Janula, ale mozno aj Katka, uz sa mi to tiez pletie 😀

pipka
20. feb 2009

nakoniec zistite, ze tak ako mate virtualne poradne, tak budete mat aj rovnake kociky a budete virtualne kocikovat spolu 😀 😀 😀

catjob22
autor
20. feb 2009

Ahojte!

Konecne je koniec pracovneho tyznda!!!! Dnes bol hnusny den v robote, som rada, ze je to uz za mnou

Mirica drz sa, je mi to luto, ale pevne verim, ze je vsetko v poriadku a hnevam sa, ze ta tak necitlivo vystrasili! Bud silna kvoli chlapcom a v neposlednom rade aj kvoli babatku!

Cherry, ta diska musela byt super! Len si to uzivaj, kym su lahucki a mali - ja ked teraz robim DJ.ku pre nasu malu sukromnu partiu, tak mam po 12 kil na kazdej ruke! Tych spolu 24 kil ma z toho sice nesmietrnu radost, ale ja po 2 minutach nevladzem

lumah
20. feb 2009

nana aj naši sú vysmiati, ked snimi tancujeme po izbe.

cherry01
20. feb 2009

ahoj Katka, ja nechápem ako ich budem vládať...už teraz ich nevládzem 😀 . Uži si víkend, nech sú detičky dobré, aby si si odýchla. 😉

katka.ott
20. feb 2009

dievcata nekaslem, nemam cas ☹ . Implast spider comfort, kolekcia 2009.

teraz robime detsku izbu a vecer idem do postele uplne vypluta. dnes mi bolo aj paradne zle, takze som vyvracana 🤐 . prejde tento vikend a opat tu budem na 100%. zajtra by som mala pridat fotky 😉