Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lusinkaj
1. sep 2010

@juliagregor veru,uz by som aj najradsej mala to za sebou...idem sa obj.do poradne do nem.kde chcem rodit tak som zvedava co tam bude 🙂 inac mi vcera dr.povedal ze obe su dole hlavickou je moznost rodit normalne,ale ja nevieeeeeeeeeeeeem....asi nieeeeee 😒 🙂

luciaf13
1. sep 2010

@lenkamt juj skoda ze su cervene, my mame dvoch chalaniskov 🙂

juliagregor
1. sep 2010

http://free.zoznam.sk/video/Stvorcata-nadhera
ešte že máme len dvojičky... 😀

nadja1909
2. sep 2010

Ahojte mamičky dvojičiek. Moje baby budú mať v zime rok a pol, takže momentálne riešim zimné oblečenie. Nepredáva niektorá z Vás na zimu buď kombinézy alebo komblet- bunda+oteplovačky. Neviem si tipnúť veľkosť. Ak máte niekde inzerát, pošlite mi prosím odkaz....zatiaľ moc vďaka 😲

petrikaa1
2. sep 2010

@lusinkaj ahoj ako sa mas? ty sa mas super, mas obe hviezdicky otocene hlacickou dolu) gratulujem, ja by som velmi chcela aby sa otocili, aby ma nemuseli rezat, predsa je to len operacia a naco sa davat zbytocne rezat ked nemusis) neviem ako to funguje na SK, ale mne ak by sa otocili aj tak mozem rodit prirodzene s epiduralkou, takze by som nemala citit bolet, ked pridem toho 24 sept. ako mam naplanovanu sekciu tak mi mozu urobit nejaku kombinovanu anesteziu, kde mi umrtvia iba dolnu cast a anestetikum sa nedostane do krvi, co je lepsie, pokial vsak budem musiet prist skor, tak mi urobia anesteziu kde mi umrtvia iba spodnu cast, ale bude to jednorazova inj a pojde to aj do krvi takze to bude mat trosku ine ucinky po porode.

Inak dnes som bola na sono a herecky rastu ako dive, naposledy v 28tt boli takmer rovnake mali cca 1200g kazda a teraz Miriam ma 2200 a Asia 2600g len mi nepovedali ake su dlhe( musim to zistit. Normalne mam strach ze tie malicke vecicky ani neoblecu ☹ jaj mna caka uz len 22 dni ................

juliagregor
3. sep 2010

@petrikaa1 Peťka krásne váhy majú babuľky 🙂 🙂 🙂

petrikaa1
3. sep 2010

@juliagregor dakujeme))) ako pokracujes s pracou? dufam, ze ti deti nechaju aspon trosku volneho casu xxxxxxxxx

lusinkaj
3. sep 2010

@petrikaa1 ahooooj 😉
neviem neviem ale len tak som sa pytala dr.a on povedal ze ak tak budu aj neskor tak dalo by sa rodit normalne...ale manzel ma odhovara ze radsej nie...ja sa bojim aj takeho porodu aj takeho....ja len chcem aby sme boli v poriadku 😉
cize uvidim ako sa rozhodne a co mi poradi porodnik na druhy tyz.mame stretko tak som zvedava 🙂
moje babiky neviem kolko maju teraz vahu lebo mi ich nemeral...cize mi ich zmeraju az v nem.tak som zvedava 🙂
taze tebe sa to krati no ja by som tiez uz chcela mat za sebou....ja som fakt zvedava ako a co povie dr.v nem. 😵

juliagregor
3. sep 2010

@lusinkaj
@petrikaa1 kočky ale sa vám to kráti 🙂 🙂 🙂 nebojte sa, všetko dopadne dobre a dr. vyberú ten naj pôrod pre Vás a vaše detičky 🙂 🙂 🙂 🙂
ja som s prácou veeeeeeeeeeeeeeľmi pozadu ☹

luciaf13
4. sep 2010

@petrikaa1 no krasne vahy super
@lusinkaj a obe mate uz super tyzdne , uz to vydrzite do uspesneho konca 🙂

juliagregor
4. sep 2010

pre inšpiráciu, toto dokážu moje tri deti za 5 minút 😀 😝

petrikaa1
4. sep 2010

@juliagregor 😀 vdaka za inspiraciu))) uz sa tesim, ked budu take velke)

lusinkaj
4. sep 2010

@juliagregor dakujem Juli 🙂 veru uz mam krasny tt cize ja by som uz aj chcela to mat za sebou 🙂
som zvedava co dr.mi povie v utorok mu volam a v stredu by som chcela ist za nim do poradne.....tak budem mudrejsia 🙂
tak tvoje deticky su uzasne 🙂
@luciaf13 tak nic ine nam neostava musime vydrzat 🙂

chruminka
4. sep 2010

@juliagregor ja mam len dve a vyzera to u nas nejak podobne,len stym ze u nas sa to este vala v obavacke 😝 ,idem kuk ci mam dake foto

chruminka
4. sep 2010

Tak dvojmaminky inspiracia c.2 😀 nase jezibabky v akcii.
a to sa snazim ten najväcsi bordel nefotit.

juliagregor
4. sep 2010

@chruminka no ste krásne...ja tiež nefotím moc veľký bordel, aby som sa nehambila 😀
ale hlavne, že sú deti spokojné 😉

juliagregor
4. sep 2010

@chruminka my nemáme obývačku, ale len spálňu a detskú izbu..tak by sme potrebovali väčší byt, dvojizbový je málo, ale zase mám na upratovanie len dve izby 😀 😝

luciaf13
4. sep 2010

@juliagregor Julka vy mate dvojizbak???? A kde mate uskladnene oblecenie????? Ja netusim kde budeme davat oblecenie krpcom 😖 😖

juliagregor
4. sep 2010

@luciaf13 hned všetko preč, alebo vákuové sáčky 😀 😝 a krabice ...a furt prehadzujem
http://www.siloma.it/en/kids_room_children_bedr...
pozri, treba si stiahnuť katalog, riešime ako deťom spraviť izbu...

luciaf13
4. sep 2010

@juliagregor no vsetko prec 🙂 to ano ale aj tak to neni kam davat.....a to si nechcem predstavit, ked budu chalosi vacsi , velke oblecenie budeme skladovat ani neviem kde 😕

luciaf13
4. sep 2010

no a aby ste mali predstavu o izbicke nasho prvorodeneho 😉 ani vojst sa neda!

juliagregor
4. sep 2010

@luciaf13 a ja sa sťažujem 😀
všetko preč - znamená predať, darovať, vrátiť ...

juliagregor
4. sep 2010

@luciaf13 Lucka ja mám len vstavanú skriňu, komodu a ešte jednu vysoku skriňu na vešanie---
ako sa skončí sezona, všetko popracem, pobalím do igelitov, krabíc a šup do komínov do rohu spálne....a tak furt dokola, inak sa nedá.... 😝
ale aspoň nemám v skriniach zbytočné veci, čo nemám na sebe dva roky, tak vyhadzujem ...to isté aj u muža...
ked som bývala ešte doma u rodičov, furt som mala plné skrine, to bola dobré ešte na záhradu, to na zabíjačku, na roľu...a len som škrečkovala 😝

juliagregor
4. sep 2010

Pre mamicky najmensich deti dolezity oznam: VIGANTOL stiahnuty z trhu - vsetky sarze !
klasifikácia: II. trieda urgentnosti

Na základe oznámenia splnomocneného zástupcu držiteľa rozhodnutia o registrácii, spoločnosti Merck s.r.o., ul. Tuhovská, 830 06 Bratislava, o nedostatku v kvalite lieku Vigantol, gtt por 10ml, Štátny ústav pre kontrolu liečiv nariaďuje stiahnuť uvedený liek z úrovne distribútorov.

Nedostatok - nezvyčajný zápach/chuť spôsobuje prítomnosť nečistoty 4-vinylcyklohexén, ktorý sa uvoľňuje pri kontakte lieku s gumeným balónikom. Nečistota nie je toxická, bezprostredné riziko ohrozenia zdravia nehrozí. Stiahnutie z trhu má preventívny charakter.

Dĺžka výpadku lieku z trhu nie je známa. Adekvátna náhrada lieku nie je. Možné je použiť nárazové dávky Vitamín D-Slovakofarma.

Vysvetlivky:
I. trieda urgentnosti:
Nedostatky, ktoré potenciálne ohrozujú život alebo môžu spôsobiť vážne ohrozenie zdravia. Opatrenie vykonať ihneď!

II. trieda urgentnosti:
Nedostatky, ktoré môžu ohroziť zdravie alebo môže viesť k nesprávnej liečbe, ale nespadajú do triedy I.
Opatrenie vykonať do 48 hodín.

III. trieda urgentnosti:
Nedostatok, ktorý nepredstavuje ohrozenie zdravia, ale k stiahnutiu sa pristúpilo z iných dôvodov. Opatrenie vykonať do 5 dní.
skopčené z inej témy...

lusinkaj
5. sep 2010

ahojte 😉
@luciaf13 krasna fotka,cize mam sa naco tesit....jaaaaaj 😉
@juliagregor aj mi mame 2izb.byt ale nastastie velky izby su velikanske...mame este aj kumbal v byte kde je vstavana skrina od pov.majitela cize dufam,ze nam to bude stacit na oblecko a plus v spalni sme teraz dali urobit vs.skrinu a ked tak ako ty robis stare veci co sa nenosia ja ich nosim k rod.oni byvaju v dome a tam je miesta habadej 😀 🙂

luciaf13
5. sep 2010

@juliagregor no poslala som manzelika do lekarne, dakujem za infosku. Dufam, ze nezabudne 😎

juliagregor
5. sep 2010

pri deťoch som mala ešte ten starší typ s normálnym kvapátkom, nie tým gumovým nadstavcom, čo je teraz...
som zvedavá, čo nato povedia dr.

luciaf13
5. sep 2010

@juliagregor aj ja...uvidime co povedia...muzik samozrejme v lekarni nebol 🙄 hlava derava......je v robote a zabudne si aj hlavu 😝
a prikladam jednu fotocku mojich chlapov 😎

katrinb
6. sep 2010

@juliagregor o s tym vigantolom si ma voooec nepotesila. zajtra volam doktroke, co teraz.....dnes ho uz nedavam. No fasa