Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

lusinkaj
8. sep 2010

@janulqa07 ako to zvladas?malickych a ste k tomu aj väcsieho syna?pomaha ti niekto?

janulqa07
8. sep 2010

@lusinkaj starsi je konecne v skolke, tak je to v pohode, do stvrtej som sama s detickami, varime, perieme, zehlime, ... potom ma vystrieda manzel a ja beriem Matuska vonku alebo na nakup, rad sa vozi trolejbusom 😀 (raz na tom skrachujeme) .. vecer dam rychlo veceru, este poupratujem a padam tak po desiatej do postele a som rada ked v noci spinkam..... mam iba manzela, moja rodina je daleko, v Presove nepoznam nikoho a svokrovci sa neponukli
myslim ze dve je akurat tri na mna uz dost 😀 vzdy sa tesim na Matusa a ked pride mam chut ho poslat do skolky 😲 😝
ty budes mat niekoho???

lusinkaj
8. sep 2010

🙂 @janulqa07 tak to mas dobre ked je maly v skolke....urcite ti aj chyba verim ti.... 😉
tak moja svokra sa velmi tesi....ale to su len reciiiiiiii cize som zvedava ake budu ciny ked sa narodia...ale nejak mi ju tu netreba.... 😉 moja mama je mlada - 43r.cize ona chodi do prace do dochodku daleko taze asi budem len sama na ne a manzel,ale ten robi na smeny taze take to bude pestreeeee 😀 🙂 ale uz sa na ne tesim velmi 🙂

lusinkaj
8. sep 2010

tak ja sa idem obliekat k dr.drzte prsty bojim sa 🙂

adjka
8. sep 2010

ahojte, dlho som tu nebola, neni casu ..iba keby nahodou niekto cakal dievcatka a chcel posunut veci , vsetko odkladam, mam to krasne sparovane, plno veci je uplne novuckych, co ani na sebe nemali, keby mal niekto zaujem necha sa mi ozve do internej posty,posuniem za dobru cenu a veci su fakt krasne...

luciaf13
8. sep 2010

@lusinkaj som zvedava 😉 a drzim palce!

katrinb
8. sep 2010

@lusinkaj daj vediet, ako si dopadla

katrinb
8. sep 2010

@juliagregor no ja som volala mojej doki..a opat vidim, ze co doktor to iny nazor. Mne povedala, ze radsej nedavat. O 2 tt mam zavolat, ze co dalej. nic sa nestane, ak 2 tt nebudem davat, kedze abby su zdrave....takze nedavam.

lusinkaj
8. sep 2010

🙂 tak hlasim sa...poradna dopadla dobre,dr.je mily,sradnovny a vtipkar 🙂 vsteko je v poriadku ....cize poradna o tyzden a vtedy mi uz aj vyberu serk.steh a uvidime ci sa porod rozbehne sam alebo pockame do 24.9 alebo 27.9 mozem si vybrat tak som povedala 24.9 cim skor lepsie ale to podla okolnosti lebo moze byt ze ked sa steh vyberie tak pride to na mna hned ale nemusi.....pytala som sa na porod mozem aj tak rodit aj tak....ale potom som sa spytala ze co on odporucuje tak skor sekcia....cize asi bude sekcia 🙂 😵

juliagregor
8. sep 2010

@lusinkaj super, si šikovná 🙂 , ked sa ti deti narodia po 38 tt, nemusíš potom behať po rizikových poradniach...

@katrinb presne, čo lekár, to názor....

lusinkaj
8. sep 2010

@juliagregor no ved to si zelam,aby vsteko dobre dopadlo aby sme vydrzali 38tt... 🙂

juliagregor
8. sep 2010

@lusinkaj všetko bude v poriadku a o 3 tt budeš už doma stískať dva nádherné voňavé uzlíčky... 😉

lusinkaj
8. sep 2010

@juliagregor veru tak tak....uz sa neviem dockat 🙂 ako keby sa mi snivalo..... 😵

luciaf13
8. sep 2010

@lusinkaj super tak uz len par dni vydrz a bude vsetko vsetko vonave od babatiek 😉

lusinkaj
8. sep 2010

@luciaf13 dakujem...este sa chcem spytat pouzivali ste pri kupkani tie take podlozky pod babo??alebo len na ruke ste mali-

juliagregor
8. sep 2010

pri Maťkovi nie, ale pri krpcoch ano ..oni boli takí malinkííííííííííííííííííí

luciaf13
8. sep 2010

@lusinkaj nie nemame ziadne podlozky

juliagregor
8. sep 2010

ked som Maťka prvý krát kupala, tak som bola taká nervozna, že sa mi ruky triasli a aj sa mi napil 😝 chúda malé, tak nariekal 😎

lusinkaj
8. sep 2010

@juliagregor ved mi manzel vravi ze predsa oni budu mali ze radsej by sme mali kupit aspon na zaciatok...tak neviem asi to fakt kupime....tie take co su mäkke 🙂

katrinb
8. sep 2010

@lusinkaj super sprava...no vydrzis, neboj. A ja som pouzivala a doteraz este pouzivam podlozku - ako hubka.....je suprova. Odporuvcam - nebala som sa az tak strasne kupat babo....pekne som ho poliozila n apodlozku a len hlavicku som drzala....aby do usiek nevosla vodicka.

ajka72
8. sep 2010

@lusinkaj ja som mala také biele klasické myslím že som ich kupila v Ab predajni na alžbetinej tam som kupovala aj vaničku a stojan to je super vecička, nebolia kríže lebo nie si zohnutá pri babatkách

chruminka
8. sep 2010

Ani ja som nepouzivala podlozky do vanicky a to kupkanie som myslela ze bude horsie,ked boli take drobunke a od 3t uz aj tak kupe mm a dodnes 😀

@lusinkaj drzkaj sa do toho 38tt ,utecie to raz dva,az mi luto prislo ked som si spomenula ako som ich prvy krat drzala fnuk,nechapem co mi je do revu daka nostalgia ma chyta ci co 😔

ajka72
8. sep 2010

@chruminka a bude ťa stále chytať keď budeš vidieť ako ti rastu pred očami a čas atie chvíle s nimi už nikdy nevrátiš aspoň ja to tak niekedy prežívam brat bude mať v novembri chlapčeka tak verím že si trošku pomojkám malé babatko

manka76
8. sep 2010

@lusinkaj my mame už 10 dní doma deti a tiez pouzivam pri kupani take to klasicke platene lehatko na kupanie ktore pouzivala uz aj moja mama ked nas kupavala .... a uplne to staci 😉

juliagregor
9. sep 2010

@lusinkaj ja ti ho pošlem za poštovné, ak by si chcela

lusinkaj
9. sep 2010

ahojte,dakujem velmi pekne za odpovede....
no presne ja som myslela presne tu podlozku taku penovu-hubkovu 🙂

@juliagregor nemusis moja,ja si to kupim zase to nieje take drahe....maju to u nas vsade 🙂

stale som chora... 😒 hlavne upchaty nos mam a citam v letaku ze teh.nemaju pouzivat tie kvapky Olynth ale ine nemam a ja bez nich nemozem fungovat....moze to uskodit ved predsa uz baba su vyvinute vsetko co mam robit? 😒

juliagregor
9. sep 2010

@lusinkaj už si na konci, lieky su nebezpečné na začiatku...keby si vedela, čo všetko nám dávali v nemocke, ked sme boli choré

lusinkaj
9. sep 2010

@juliagregor dakujem juli,si ma uspokojila...snazim sa co najmenej ich davat ale hlavne v noci musim lebo to sa neda dychat..chudatka moje budu mat po mne problemy s nosom....upchaty... 😒 ani operacia mi nepomohla

petrikaa1
9. sep 2010

@lusinkaj super, ze vsetko je v poriadku)) ak budes rodit 24.9 tak to budeme rodit na rovnako 😀 dufam, ze nas to nechyti skor, aj ti povedali ake su male velke?
ja ked som zostala tehotna tak podla PM mi vysiel datum na 10.10 2010 tak som sa tesila ze aky pekny datum, ale kedze som mala posunutu ovulaciu tak sa to posunulo o par dni a nakoniec sa to zase posunulo dopredu tym, ze su dve 😀 😀 a ze ma naprogramovali na 24.9.
dufam, ze ti ta choroba skoro prejde, ja si mozem zaklopat, pocas celeho tehotenstva som nemala, ziadne problemy a to som alergicka a vzdy na jar soplim, prskam, mam opuchnute oci a teraz nic, malinke ma ochranovali, dufam ze alergiu nezdedia po mne ..........

matelko1
10. sep 2010

@lusinkaj co sa tyka upchateho nosa,tak aj ja som mala.ale ked porodis,tak to prejde.ja som pouzivala tie z morskou solou kvapky do nosa a hoby pomahali,tak vzdy vecer som si len trosku nakvapkala muconasal,lebo som vobec nemohla dychat.
inac dobre ranko a krasny den prajem.
davno som tu nebola.teraz mam chvilku cas,chlapci este bubaju,tak bletkam po nete 🙂