Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

minkak
14. sep 2010

Ahojte kocky 🙂
Pozeram,ze sa Vam blizia terminy-drzkajte sa 😉
Nam sa uz blizia prve narodeninky,tak spominam ako bolo pred rokom...strasne to letiiiiii 😵

@jandura ajoooojky 😵 ako sa mate?co babulky?

chruminka
14. sep 2010

@minkak jej ahoj ako sa mate s tvojimi troma princeznickami?Som tu tiez dlhsie nebola a teraz obcas kuknem a precitam,moc nestiham 🙂

minkak
14. sep 2010

@chruminka ajoooojky 😵
My sa mame dobre strasne to vsetko leti,babulky uz su velke kocky 😵
Este stale sa kojime,mame 4 a 7 zubkov,ani nevieme ako....vzdy len zbadame ze mame novy 😉
Veronika zacala chodit do skolky,tak si zvykame.... ☹ je nam smutno.....
ale paci sa jej ,len z rana su trosku slzicky.
A Vy ako?

petrikaa1
15. sep 2010

@lusinkaj ahoj ako sa citis? ja som bola na tej kontrole, velmi ma nepotesila, povedala, ze som sa zacala otvarat, tak si mam davat pozor, aby sme to do toho 24 vydrzali, baby su stale hyperaktivne a uz sa aj druha stihla otocit nozickami dolu(
Tu prednasku o anestezii pocas porodu sme vcera nestihli, vdaka dop. zapche(((( tak budem vidiet na vlastnej kozi, ako to tu funguje.
Inak moze sa stav pred porodom rovnat tomu pred menstruaciou? lebo ja som nejaka naladova, neviem co mi chuti, cokoladu, co som nemusela jest takmer cele tehu, mi zase zacala chutit, mm sa smeje ze uz mu tieto moje stavy chybali 😀

lusinkaj
15. sep 2010

ahojte,prajem pekny aj ked u nas uprsany dnik 🙂
uz trosku stresujem na zajtra....na ten steh ale verim,ze dobre dopadne 🙂

lusinkaj
15. sep 2010

@petrikaa1 ahoj,vazne si sa trosku otvorila??ani mi take nevrav ja som zvedava zajtra na seba idem vybrat ten steh ze ako dlho vydrzime,ci sa tiez neotvorim a nebude to skor ako 24.ale aj keby aj tak mi je uz na nic 😀 🙂

petrikaa1
15. sep 2010

@lusinkaj neboj zvladneme to, musime si verit, ale su to hrozne nervy, fakt neviem co mam cakat ☹
uz nespavam neviem ako dlho, wc, boli ma brucho, potom mi stvrdne, nemozem si najst miesto, male si robia diskoteku kedy sa im zachce.........
Ty beries do nemocnice aj flasky a cumliky? asi ich idem aj ja dat vysterilizovat, asi aj odsavacku mlieka dam vysterilizovat, len to je otazne ci to mliecko budem mat?

lusinkaj
15. sep 2010

@petrikaa1 jasne zvladneme to musime 🙂
no mam to iste,wc,miesto si uz vobec neviem najst hlavne v noci na chrbte to vobec neviem polezat ani 5min.na bokoch to tak ze mi stvrdne brucho jaaaj boze....ze len predychavam 😒 a cez den to iste uz sa mi ani lezat nechce skor sedim....a daco porabam lebo sa nudim...
do nem.neberiem flase tam davaju nemcnicne ale cumle beriem to uz mam vyvarene a odsav.mam vyvarenu ale neberiem ak bude treba muz prinesie 🙂

aknats
15. sep 2010

@lusinkaj
@petrikaa1 držím palce dievčatá, bojujte, bojujte, bojujte, už ste na konci. Ale určite sucitim s Vami, ja si ani neviem predstaviť aké to bude hrozné, keď už teraz mam plno "boľačiek". Myslím na Vás o chvíločku mate babulky v náručí 😵

lusinkaj
15. sep 2010

@aknats dakujem 🙂 neboj aj tebe to rychle zbehne...ja ani neuvedomujem ako mi to zbehlo 🙂

petrikaa1
15. sep 2010

@aknats dakujem za podporu, fakt ani nebudes vediet ako ti tieto tyzdne ubehnu, ja si pamatam ako mi povedali ze su dve a ako som sa velmi tesila a uz je koniec tehulkovania, hoci lamentujem asi mi bude aj to brusko chybat 😀 a najma ten pocit, ze dievcata su stale so mnou, papaju to co ja a spinkaju kedy ja (niekedy 😀 )))
neboj zvladnes to aj ty, drzime palceky xxxxxxxxx

juliagregor
15. sep 2010

@lusinkaj myslím na teba a držím palčeky 😉

lusinkaj
16. sep 2010

@juliagregor tak a uz sme doma,bolo to nekonecne...od 8h. do 10:50h.tam sediet strasne...ale no,vzali mi krv,dr.vybral steh-vobec nebolo co som rada.... 🙂 potom klasika,moc,tlak...vsetko ok.az nato ze uz mam trosku clenky opuchnute 😝 a pootm som isla na monitoring tam vsteko tiez dobreeee.....cize kontrola zase o tyzden ale ak by nahodou nieco tak hned mam prist.... 🙂

cmuk05
16. sep 2010

@lusinkaj ahojky,bud rada že tak sa mate dobre a maš ich v brušku kočky 🙂 budu vätšie a pevnejšie... 😀 držim palčeky.Ako budeš rodiť?Sekciou alebo prirodzene?

lusinkaj
16. sep 2010

@cmuk05 ahoj,ja som velmi rada...ale uz mi je fakt tazko 😒 🙂 ale ak este chcu byt v brusku tak co pre ne neurobim....vsetko 😵 urcite sekcia 😉

petrikaa1
16. sep 2010

@lusinkaj no super 🙂 som rada ze vsetko dopadlo dobre, uz len tyzden 😉

matelko1
17. sep 2010

@lusinkaj som rada,ze vsetko dobre dopadlo.krasne tahas.uz len tyzden a mozno aj skor,ale mozes byt rada,ze si to tak krasne donosila.ved si uz fakticky v 9.tom mes.babatka krasne donosene.super.tesim sa 😵

lusinkaj
17. sep 2010

@matelko1 veru som rada a hrda na seba ze sme tak pekne vydrzali...hlavne nech su malicke v poriadku a ja s nimi tiez 🙂 ak by sa narodili 24.9. tak to je Deň srdca...to akurat by boli moje dve krasne srdiecka 😵

juliagregor
17. sep 2010

@lusinkaj už som myslela, že rodíš, ked si až teraz napísala 😀

juliagregor
17. sep 2010

@petrikaa1
@lusinkaj ste hviezdy 😉 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
17. sep 2010

@juliagregor nieeeeeee...len sme boli u babky na navsteve a nejak sa mi nechcelo ist domov 😀

katrinb
17. sep 2010

@lusinkaj ako som ti pisala...neboj sa porodu, vsetko zvladnes. Nic nie je krajsie ako ked si domkov uz donesies svoje deticky...vsetko predtym nebudes uz riesit. A v nemocke je vsetok super, aspon ja som sa nemohla stazovat vobec.
@minkak neskutocne...uz rok mate o chvilku??????? Bpzinku, ty si bola tehulka nedavno....si bola v nejakom 20 tt a ja na zaciatku. A vy uz mate rocik o chvilu ami pol roka za sebou.... 😲
@lusinkaj a ze mas uz opuch...to je uplne normalne v tom tyzdni...uz aj ja som na koncio mala clenky opuchnute......uz musim naozaj len vydrzat a pretrpiet...tie posledne dni su fakt na nic...

lusinkaj
17. sep 2010

@katrinb jasne ja to zvladnem... 🙂 musiiiiiiiiiiim..len nech vsetko dobre dopadne nech su malicke zdrave a ja s nimi 🙂 a ked mi ich ukazu ja neviem ani ako sa budem spravat,boze ja este stale si neuvedomujem ze to vlastne budu moje deticky 😵

katrinb
17. sep 2010

@lusinkaj to je uplne normalne, ze si to neuvedomujes...mne to trvalo teda poriadne dlho...kym som si to uplne na 100% uvedomila...takze nie si ina.-..je to normalne. halvne, ked si prvorodicka

lusinkaj
17. sep 2010

@katrinb no ved to.... 🙂 ale velmi sa uz tesim,uz to fakt chcem mat za sebou 🙂

petrikaa1
18. sep 2010

@juliagregor dakujeme)) uz som normalne taka kludna, neviem ci to mam nazvat ticho pred burkou))))) 😀

buchtulka
18. sep 2010

ahojte maminky,nepisala som lebo som nemala pri sebe pocitac.10.9.sa mi narodili moji drobci.Janko 2980/48,a Majko 3120/48.Rodila som spontanne,bol to neopisatelny zazitok,no nieco uzastne.domkov nas pustili z nemocnice na stvty den.prajem pekny den.Pa pa.

lucia.kl
18. sep 2010

@buchtulka gratulujem k deturenkam, pekne vahy ste mali 🙂

juliagregor
18. sep 2010

@buchtulka srdečne gratulujem 🙂 , prajem veľa zdravíčka, aby ti chlapci rástli do krásy ....krásne váhy 😉

juliagregor
18. sep 2010

@petrikaa1 🙂 žiadna búrka, "len" pôrod a dve krásne deťúrence 😉