Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janula13
23. feb 2009

😀 Zofka tak sa pripajam, blahozelam k dvom krasnym dceruskam, drzim palce nech sa nic neskomplikuje a ty neboj, mliecko bude, len trpezlivost, trochu to po cisaraku trva a potom sa tvoje bambulky napapaju a zagulatia 😀 vydrz, vsetko bude ok a babbulky cochvila aj doma s tebou, uz im nic nebude chybat 😉

jarka, no ty sa teda drzis, tak uz len an tu svokru vyckat, ale uz mas krasny tt, aj ja chcem tak dopadnut 😀

martinka tak obal predava? 😀 😀 si ma pobavila, ked si predstavim ten obal 😀 budu nove foto v trickach?

cfh156 nuz na tehu test je skoro, tak na 9-10den ja by som najskor robila, ale skor by som radila k tomu lekarovi behnut, ci o nebude nieco ine...

martiina
23. feb 2009

módna prehliadka bude 😉

pipka
23. feb 2009

mati tesime sa na fotky 😉 a prihod aj foto v akcii, pri papani...celej rodinky vratane MM 😀 😀 😀

tvojka
23. feb 2009

Pipka,4 ľudia pri papkaní z dvoch mliekární?No to by som si pozrela 😀 😀 😀

mauzos
23. feb 2009

mozno existuju nejake rozbocky ako na elektricke zasuvky 😀 😀

jarka82
23. feb 2009

PIPKA MAM HO V ALBUME FARBU VYBERAL MANZEL 😎 FEDRA JE ESTE CELA? NEVIETE? ONA MA UZ KRASN TYZDEN TIEZ 38TT
JANULA DAKUJEM A TO SA VELMI ANI NESETRIM ANI SOM NEVERILA ZE VYDRZIM TAK DLHO

jarka82
23. feb 2009

baby dnes sme mali uraz maly spadol a ma osuchanu ruku a bradu auu ako to krvacalo a ako plakal a on nezvykne ked padne dnes je brutalne pocasie u nas slnko teplo 😎

mauzos
23. feb 2009

chuda Martinko, dufam ze si mu to pekne pofukala 🙂
to myslis vazne s tym pocasim, ci si strielas? Tu cely den snezi, zima, zamracene, kalamita, brrr... ani som nevytiahla nos z bytu

jarka82
23. feb 2009

😀 😀 😀 jasne to myslim vazne tu bol sneh ked vy ste mali teplo 😉 konecne dufam ze uz take aj ostane jar konecne 🙂 no pofukala

janula13
23. feb 2009

jarka, ved ja nechcem byt pesimista, ale nejak zatial neverim zeby som to tak potiahla ako ty, uz si za vodou, uz len cakat kedy to vypukne 🙂
Martinka , tak modna prehliadka?coho?obalu, ci triciek? 😀 takze si spokojna s nakupom?

janula13
23. feb 2009

Mauzos akurat som si pozerala tvoj album, ty uz mas tiez vsetko paradne pochystane, fuu, ved ja sa nepomestim 😀 pocuj ,ake cisla tych veciciek pre drobcov si kupovala?ja som nakupila tie newborn, tie najmensie, ale uz vaham, ci som nemala kupovat tie 0-3m, ale tie newborn by mali byt do dlzky 56cm, tak sa mi to zdalo ok, kedze krpci budu asi krpci, ty si to ako poriesila?

mauzos
23. feb 2009

no ja som to poriesila tak, ze som nekupovala skoro nic 😀 fakt len nieco pre radost a to uz skor vacsie veci. Skoro vsetko oblecko, co mam v skrini je zapozicane od kamosiek, co maju uz vacsich chlapcekov. Ale myslim ze pre nasich krpcov krpatych bude este aj newborn velke. Ved sa popytaj Martiny a Cherry, oni to maju cerstvo v pamati, ake velkosti im boli treba. 56 sme kupovali len tie dupacky a overaly zelene a modre akoze na cestu z porodnice, inak vsetko vacsie.

jarka82
23. feb 2009

uz prisiel kocik je nadherny idem sa vytesovat 😀

janula13
23. feb 2009

aa jasne, ved si to pisala, ze mas od kamosiek, zabudla som, , co uz tehu demencia uraduje 😀
rozmyslam ze teda objednam alebo kupim aj väcsie, ked budu velke znosia neskor a ked im sadnu od zaciatku tak na tie malicke sa ani nedostane, ale myslim, ze ja nijakych valibukov mat nebudem 😀

janula13
23. feb 2009

tak sa pytam aj vas ostatne maminy ci caktelky, co ste mali nachystane na prve tyzdne ake velkosti veci pre dvojky, nechcem kupovat zbytocne vela, ale ani potom chaosit ze nemam, ci Mm posielat na nakup 😀

jarka82
23. feb 2009

janula ja mam zatial len tiny tie malinke 2.7kg uvidime ake budu velke a potom sa vyberieme na nakup a aspon uz budeme vediet aj pohlavie takze potom podla farby 🙂

tvojka
23. feb 2009

Jarka,tak pofoť,nech sa aj my môžme vytešovať 😵

mauzos
23. feb 2009

huraaaa Jarka, mozes ist rodit .... velmi pekny kocik 😉

Janula nic si z toho nerob, aj mna tu uz raz niekto upozornil, ze mam spomalene reflexy z tehu. Vsak Pipka? 😀 😀

eviska83
23. feb 2009

mauzos- mas to naozaj krasne pripravene, 🙂 🙂 🙂 .ja uz to mam ulozene v skrini(skoda ze som nepofotila).teraz sa mi to uz nechce.
janula- ja som zatial nekupila nic nove,vsetko mam po synovi (ten bol ale velky cize pri nom som pouzivala 0-3mes.hned od narodenia) a mam vela veciciek od kamosky ktorej syn mal 2000g ked sa narodil a ona pouzivala tiny vecicky.neviem aka to je velkost ale je to pre babetka do 3.5kg.
Myslim ze vela veciciek dostanes od znamych tak je zbytocne vela kupovat.A ja aj tak este neviem pohlavie, 😀 😀 😀

janula13
23. feb 2009

babule, jarka aj eviska, vy ste obe v UK? ked citam to tiny 😀 nuz asi len urobim inventuru a co by fakt nejak velmi chybalo, kupim a ked nic tak uvidim ako mi este porastu a podla toho dokupime, ved aj ratam s tym, ze nieco dostaneme, len ktovie ake velkosti, ale ved tesco je na skok, keby treba 😀 dakujem za rady 😀

jarka82
23. feb 2009

janulka ano obe sme v uk 🙂

fedra
23. feb 2009

jarka ... este som cela 😀

hlasime prichod domov
Nic sa od minuleho tyzdna nezmenilo, drobcekovia si rastu, prietoky aj srdiecka OK
Takze sme sa dohodli, ze buduci tyzden nastupujem do nemocnice a v utorok 3.3. bude sekcia ... divny pocit, vediet kedy sa deticky narodia

jarka82
23. feb 2009

ahoj fedrus kedy si zacala 38tt? jej mozno budeme nakoniec rodit rovnako sekciou 😝

mauzos
23. feb 2009

jarka ved Ty uz mas byt doma 3.3. 😀 Kocik uz je poskladany?

fedra super sa drzis 🙂

martiina
23. feb 2009

no, som sa troška pohrala s fotkami, tričká aj detailami otvorov 😀

janula13
23. feb 2009

martinka, ale ved su velmi pekne a vidim ze aj prakticke, superzena super nakupila..boze nechcem vyznievat ako nejaka lesbicka, ale ty si strasne fotogenicka 😀

inak babule, co ste okolo 33tt prave som pozerala dokument na national geographic, velmi zaujimave, co sa deje s babatkom od 33tt az po porod, z jeho vnutorneho pohladu, ze uz rozozna skladby, ked mu budete nejaku ukludnujucu uz teraz pravidelne pustat, tak aj po narodeni ju spozna a ukludni ho, bolo to uzasne vidiet, takisto ak by ste mu opakovali denne nejaku riekanku, tiez rozozna, a normalne mu klesa tep, ako ho to skludni 😀

martiina
23. feb 2009

janula, ja som mala skoro všetko nakúpene newborn veľkosť , čo je 0-0. Ale bolo im to aj tak veľké a rozmýšľala som že z UK objednám nejaké menšie vecičky, lebo tam majú aj pre nedonoseniatka ešte niekoľko ďalších veľkostí, podľa kg, ako písali baby čo su v UK. Sestra mi hovorila že tam majú aj pre také 1,5 kg bábätká. No ale neviem si predstaviť načo to až také mini vyrábajú. Však do 2 kg sú v inkubátore a tam majú nanajvýš tak čapicu na hlave 😅 No ale som rada že som neobjednala lebo rastú tak rýchlo, že Markovi sú už malé aj tie veci 0-3 ale Laurike sú ešte dobré. Takže ak môžem poradiť, len pár vecičiek 0-0, troška viacej 0-3 a potom si už postupne dokúpiš ako budú rásť 😉
fedri, super sa držíš 🙂 , ja som chcela a mne sa nepodarilo 😠

mauzos
23. feb 2009

Mati super, mohla by si sa im ponuknut ako modelka na stranku 😉 fakt velmi pekne tricka.
A to Ty sa vies aj s fotkami takto pohrat? Sikovnica jedna 😉 Je aj nieco co nevies, nech nemame z Teba komplexy? 😝

mauzos
23. feb 2009

Jani aj v H&M som videla take velkosti pre nedonosene deticky, ale ja az take male kupovat nebudem. Ako pise Mata, babai velmi rychlo rastu a snad to chvilku v tych newborn vydrzia a neutopia sa 😒

martiina
23. feb 2009

mauzos, je veľmi veľa toho čo neviem, len sa chválim len tým čo viem 😀 😀 😀 ale čo viem na 100% že neviem je tancovanie, ako som už písala ja som antitalent na hociaký pohyb, proste tragédia, keď tancovať, tak len s určitou hladinou alkoholu v krvi 😀 , vtedy mi je jedno kto na mňa pozerá a myslí si" tá čo vôbec lezie na ten parket, však to je hrôza!" 😅 No ale keďže budem kojiť do troch rokov 😀 , piť nemôžem a teda ani tancovať 😀