Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

zuzbel1
7. dec 2010

@janette77 @lucia.kl, u mojho dr. sme na poradnu objednani tiez presne na hodinu a zvyknu to dodrziavat sestricky, len je to tam ako na pase a pripadas si ako cislo, dr. ma strasne vela pacientiek, vela toho nenahovori resp. povie nieco len ked je zle, takze som rada, ked je ticho, viem ze je vsetko ok 🙂 len potom si musim vsetko zistovat cez net a kamosky, lebo dr. nema cas debatovat ... ale sestricky su zlate a ochotne 😉

zuzbel1
7. dec 2010

A co sa tyka trapasov, ked som bola na pohotovosti na gynekologii po havarke, tak bola so mnou v ambulancii jedna kocka a dosla preto, lebo mala pocit, ze sa otvara a tak priatel jej pozeral tam dole do vnutra so zrkadielkom a kedze mala potom blby pocit ci nieco zle neurobili, tak dosla na pohotovost, sestricka sa jej len opytala, ze co im to napadlo .... 😕 no mna to po tom soku z havarky aspon pobavilo, baba bola ok, len sestricka krutila hlavou cely cas ... 🙂

juliagregor
8. dec 2010

dobré ránko
MK trošku blbne, tak až dnes https://www.modrykonik.sk/forum/som-iny-clovek/trapas-hanbim-sa-opat-k-tomu-lekarovi/

@zuzbel1 zrkadielko 😀

zuzbel1
8. dec 2010

@juliagregor dobre ranko, dobre sa to cita 🙂 Bavim sa na tom 🙂
pridam este jednu aktualnu mikulassku príhodu, manzel nakupil este tyzden pred mikulasom sladkosti a tak som ich odlozila do skrinky. V mikulasske rano, ked odchadzal do prace ( odchadza dost skoro okolo, 5:45), tak so zalepenymi ocami mi hodil mikulasa do cizmy. Viete co bolo v cizme? Cokolada na varenie ! , ktora bola o policu nizsie v skrinke. 😉 Ja som plakala od smiechu a on mi nechcel verit, ked som mu volala, co mi dal do cizmy. Ale aj tak to bol najkrajsi Mikulas pre mna co som dostala, lebo som sa smiala este pol dna z toho a dufam, ze babatka v brusku tiez. 🙂

juliagregor
8. dec 2010

@zuzbel1 krásny Mikuláš a hlavne veselý 🙂 🙂 😀
je tu málo tem, kde sa dá zasmiať, väššinou sa všade baby pohádajú 😝
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/sexualne-trapasy-2/
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/perly-nasi...
tá posledná je perfektná...moje deti už dva dni revú, lebo chcú len jesť len čokoládu a to je len rýchla energia a o ničom... 😝
pojdem doobeda pozrieť kamošku, čo má malé dvojičky-chlapčekov, pojdem si pripomenúť tie časy, ked mi nefrflali a kde som ich dala, tam som ich našla 😀

matelko1
8. dec 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
idem si vas precitat,dorabam obed,dnes mame francuzske zemiaky,vcera sme si s mm vsetko pripravili a dnes len dokoncujem.
chlapci bubaju 🙂

janette77
8. dec 2010

Ahojte, maminy a skoromaminy. Aj by som vam popriala dobre ranko, ale ja len teraz vstaaaavam! Hanba mi! No v noci som oka nezazmurila, ale ze fakt oci ako sova a tak som dohanala doteraz, ked uz vsetci slusni ludia bdeju.
Idem sa naranajkovat (ehm🙂), zlahka upratat a na dnes mam ulohu Popolusky (len nie Bukekela Vianoce, prosim, lebo z toho mam koprivku☹) - vytriedit suflik s manzelovymi ponozkami a slipami. Nie, nedostala som to prikazom, len sa mu tam toho namnozilo a vecer som ho pristihla, ze sa nad suflikom nejako trapi. Tak som sa ponukla, ze dnes budem za vzornu a skusim to poriesit. Ale asi bude cesta lahka, lebo ma obrovske zasoby noveho pradla, tak to len vymenim. Navyse, vzdy bolo mojim umyslom, aby mal uplne rovnake vsetky ponozky a nasmatral par aj so zavretymi ocami. No nebude to idealne? Vam sa nestava, ze pracka vzdy zozerie minimalne jeden kus z paru pranych ponoziek??? 🙂)))
Tak krasny dnik vsetkym, ten vam uz zazelat mozem. Len u nas je hmlisto, akosi ponuro...sneh sa topi. ☹ smrk, smrk.

matelko1
8. dec 2010

@janette77 tak dobre ranko 🙂 my sme od 7-mej hore 🙂
noc bola fajn,maxim sa zobudil o 3-tej rano,dostal mliecko 90ml vypil a bubal dalej do 7-mej
o chvilku pride svokra,tak asi sa pre dnesok rozlucim,
mozno nakuknem,uvidim aka bude situacia 😀 ..len francuzaky som navarila na 2 dni a to nam nevystaci,neratala som,ze pride,tak budem musiet aj na zajtra nieco vymysliet.
mam ruru zapnutu a alex tam leti,tak koncim aaby sa nepopalil,aj ked mam uz z tych,ze to az take horuce nieje,ale aj tak,nema tam co robit.

janette77
8. dec 2010

@matelko1 🙂 tak prijemny dnik so svokrou, bude vam veselsie...ja uz tiez padam za povinnostami, lebo mam vycitky.

matelko1
8. dec 2010

@janette77 tak pa a aj tebe pekny dnik 🙂

bibianka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deinad
8. dec 2010

@janette77 juj to su super chvile, taka praca pojde od ruky 🙂 a my sme taky isty pripad, najskor povinnosti, zabezpecit sa, vziat sa, domacnost, praca a snad potom...a hups, no teraz to vyjde, musi 😵, mam 31 😉 boze uz len zajtra a je to tu...

deinad
8. dec 2010

@janette77 ahoooj, veru a je to tu, ani neverim, ze som vydrzala to cakanie bez ujmy 😀 na zajtrajsok sa velmi tesim a verim, ze budem mat pre teba aj vsetky kocky tu pozitivne spravy... 🙂
Inak doma som si uz urobila Vianoce, stromcek aj bytik je vyzdobeny, uz len tie darceky, nieco upiect, navarit a mozeme sviatkovat 🙂

janette77
8. dec 2010

@deinad Ahojko, ani nevies, ako drzim vsetky palciska, aj susedove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vyjde to, vyjde to, vyjde to a budu nadherne Vianoce s darcekom v Tvojom brusku. Pocity????

deinad
8. dec 2010

@janette77 Ty vies vzdy tak pekne rozjasnit den, aj keby bol akokolvek zly... 😉 a s tym vstavanim na obed sa netrap, myslim, ze ty si to zasluzis a mas na to aj dovod, ja som prvy tyzden co som bola doma tiez vstavala neskoro a tento druhy tyzden som vacsinou od osmej hore a niecim sa zaoberam a ten den utecie neskutocne rychlo. Dufam, ze od zajtra bude chladnejsie pocasie a ze bude snezit, lebo clapkanice a dazd v zime nemam rada, tak ti zelam pekny dnik.

deinad
8. dec 2010

@janette77 pocity sa moc nezmenili, obcas citim pobolievanie vajecnikov, raz jednych raz druhy, ale citim sa nejako stastne a dobre, je to cudne...aj manzelovi som to povedala ale aj to, ze dopredu nechcem nic hovorit, vsetko sa ukaze zajtra a potom naplanujeme dalsi postup...akurat pisem vianocne pohladnice a pozeram filmik Kouzelna chuva a velky tresk 🙂

janette77
8. dec 2010

@deinad 🙂) tak Ty uz mas pravu vianocnu atmosku 🙂) Tie pohladnice musim aj ja popisat, ked som chodila do roboty, tam som si to vedela akosi lepsie ustriehnut, ale doma je to bieda a pritom mam viac casu.
No pospala som si vydatne, len zase sa mi nuka a potom sa bojim tej prebdenej noci.☹
Fakt uz ztazka chodim, je to uz na vozicek, nesrandujem, ale neskutocne ma boli lonove dno, alebo ako by som to nazvala, kde mi tlaci spodne babo a tak mi je najlepsie lezat, alebo aspon sediet. Nemozem ani nohu dvihnut, osprchovat sa, vyzliect, obliect je pre mna celkom slusny boj, ale keby len tarbavy, no vyslovene bolavy.
To ze si stastna, moze byt uzasny signal, deinad, lebo aj ja som bola v case, ked to vyslo a este som o tom nevedela, akosi podozrivo ani nie ze stastna, ale taka vyrovnana. Predtym som sa mindrakovala - vyslo? nevyslo?, ale teraz taka varena - pecena.🙂 Tak pevne verim, ze sa zajtra dozviete tu naj spravicku. Uz od rana budem ako na ihlach, daj nam co najskor vediet, hm? 🙂

deinad
8. dec 2010

@janette77 juj tak to si teda riadne "uzivas" nezavidim aj zavidim 😉 vies ako to myslim, urcite to zvladnes ako doteraz...dam vediet hned ako sa dozviem vysledok, len to bude az okolo tretej poobede

janette77
8. dec 2010

@deinad jasne, pockam si.🙂 Viem, ako to myslis a napriek tomu, ako sa chvilami citim, nemenila by som za nic na svete. 🙂

bibianka
8. dec 2010

Teda admin sa popnáhľal...
Sú to tieto http://static1.asmira.com/photo/18/47918/album/...

A tie fotky na MMB mi moc nevyšli, v skutočnosti tá modrá farba vôbec nie je tak vyťahaná, ako to tam vyzerá. Nové stáli (každá) 1600 Sk, takže myslím, že cena je dobrá. Až na tie zboku ošúchané rúčky (to deti urobili pri hraní až v čase, keď sme ich už nepoužívali 😠 ) a nie 100% stav polohovania striešok sú v poriadku. Veď ani neboli veľmi často používané.

deinad
8. dec 2010

@janette77 verim verim 😉

bibianka
8. dec 2010

Teda, teraz som si uvedomila, že tú adminovu rýchlosť má možno na svedomí niekto z tejto diskusie 😢 . Dúfam, že nie... Upozornila som na inzerát len preto, že som na tejto diskusii sama ako tehoška strávila nejaký čas a viem, že niekomu to môže prísť vhod. No hold, asi sa časy zmenili...

adra22
8. dec 2010

ahojte hlásim sa z nemocnice zatiaľ všetko oki primár povedal že v piatok ma pozrie tak dúfam, že mi povie niečo pozitívne 🙂 joj z tohoto ležania ma hrozne bolia klby a páli ma záha čo ležím dole hlavou. Dnes som si dala doniesť pizzu tááááák sa teším táto nemocničná strava nič moc.
@deinad držím palce na zajtra a vieš ako sa hovorí pozitívne myslenie je 50 % úspechu 🙂
@janette77 moja len so pospi pomôže to tebe aj detičkám a veľmi sa nenamáhaj hlavne odychuj nabeháš sa ešte dosť 🙂 včera mm zvládol pranie bez ujmy na prádle a práčke moje zlato aký je len šikovný 🙂 Dúfam že mu to ostane aj keď prídeme s krpcami domov 🙂

janette77
8. dec 2010

@adra22 Ahojkoooo, som velmi rada, ze z Teba srsi optimizmus. 🙂))))) Dobru chut k dobrotke, juj, ci by som si dala. Uz davnejsie som pizzu nemala. Ja si idem prave zalahnut, uz sa nevladzem viac premahat. Ani som neporobila, co som mala v plane, presuvam na zajtra, lebo aj toto tmave a smutne pocasie mi na energii nijako nepridava. Dnes som uplne grogy. Aj kamoska ma chcela prist pozriet, ale som ju slusne "prehodila" na inokedy, fakt nevladzem.
Adrus, tak drzim palce na piatok a Ty mne tiez, caka ma zase poradna - ale aj krv, moc...som zvedava, ake budu vysledky, potom ten dalsi stvrtok ma zase caka velky UZV v nemocnici - to budem uz v 31tt, tam uz asi skumaju "velke veci"... Uff, lepi mi poriadne.
DRZKAJ SA!!!!

janette77
8. dec 2010

Ozaj, babulky, chystam sa poprat tie vecicky pre drobcov a tak sa chcem poradit s maminami, aky je idealny prasok pre babatka. Alebo mozem doverovat kazdemu, kde je na obrazku bejby? Viem, ze avivaz do pol roka radsej ziadnu.
Dakujem za vase tipy a prajem skoru dobru noc, lebo mna uz zase taha gauc. To je sila, co sa dnes so mnou robi.
Navecer este nakuknem.

juliagregor
8. dec 2010

@janette77 Lovela je fajn ...neskôr treba trošku silnejší, lebo príkrmy sa nedajú oprať...Persil sensitive...

tulina77
8. dec 2010

@juliagregor @janette77 ja som prave dnes kupila Lovelu, tak skusim poprat vecicky, ktore doma mam - pocula som ze aj nove veci ked sa par krat operu, vyzeraju ako casto pouzivane, tak som zvedava co to spravi s tymi co doma mam. Zatial mam skoro vsetko z F&F z Tesca - vacsinu som dostala - a neviem sa v Ba dopatrat k nejakemu lacnejsiemu obchodiku (nie dupacky za 20 evri) kde by mali aj male cisla - 50, 56. Viem ze je toho na internete vela, ale ja by som si to aj rada popozerala nazivo - material, farby a tak...

adra22
8. dec 2010

@janette77 jasné mám to na mysli v piatok držim palce neboj všetko bude ok úsmev na tvár a ide sa ďalej však sme nejaké ženy 🙂

janette77
8. dec 2010

@juliagregor dakujem, Julka, upriamim sa na tieto znacky...snad sa uz buduci tyzden dokopem k praniu a zehleniu. Teraz idem vyvesit dospelacke pradlo, doteraz som spala. To bude zase noc! Pomooooooooooc.☹((((((((((((

juliagregor
8. dec 2010

@tulina77 ja som mala až od 56ky, menšie som nekupovala, boli im veľké, ale deti rýchlo rastú a mali aspon dva mesiace jedny, s Tescom mám veľmi dobré skusenosti, nakupila som si najviac tam, rada som mala overalky, rýchle oblečenie ... 😉 , bodyná tiež...a veľa mi požičali kamošky, som si povyšívala farebné krížiky, aby som vedela, čo mám komu vrátiť...