Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
21. dec 2010

@matelko1 budem musiet tie prstene poriesit, nie ze ma kvoli nim neodrodia! 🙂))))) Dobre sa citas, matelko, aka si happy z chlapcov. Tak si ich uzivaj, nakrm vsetkymi tymi dobrotami, aby mali spokojne bruska.
Ja mam este na dnes navareny perkelt s kolienkami, uvidime, co vymyslim zajtra...

matelko1
21. dec 2010

@mima595 pojdu este 2 rodiny s rovnako starymi detmi a sami chlapci 🙂 ..mame vybaveny apartman aj varit nam tam budu,mame polpenziu a detom na obed nieco ukuchtime,lebo aj kuchynka bude tam.ved budu mat 1,5 roka tak by mali uz pomaly vsetko papat,ved uz teraz skoro vsetko papaju masko,zeleninka...

matelko1
21. dec 2010

@janette77 mnam perkelt...ale zajtra sa pojdem niekde s mm najest,aj vo stvrtok uz sa mi nechce varit a mm uz bude mat volno.
neviem ako sa mi podari na net ked bude mm doma,ale nejako sa ukazem 🙂

mima595
21. dec 2010

@matelko1 - my sme im tiez varili, ja som varila aj nam..... lebo chodit s nimi do restiky, resp. niekde do jedalne, to sa nedalo, oni tam este ani teraz nevydrzia pol hodiny a nahanat ich po jedalni a za take prachy, to sa naozaj nedalo....

ten apartman je fajn, aspon sa nebudete navzajom rusit... aspon ze deti maju rovnaky rezim......

no ono je ist s dvojickami niekam je dost zahul, lebo.... napr. jeden vynasa veci z auta a ty musis ustrazit oboch... akazdy uteka jednym smerom, na mori takisto... ked jeden ide plavat, ten druhy ich musi ustrazit oboch, to sa da len akoze na piesku, ale ked ti jeden zacne utekat do mora, ten druhy ostane na plazi sam.... tak aby ich aspon sem tam niekto postrazil, že napr. je tam ina mama

hlavne aby tam bola malicka vodicka a nejake kamienky, resp. piesok.....
myslim, že extra plaz ne musite vyberat, lebo o nejakom lenoseni na plazi nehrozi.... hlavne aby bola plaz blizko apa rtmanuo my sme chodili doobedu.... okolo pol desiatej na hodinku, potom domov, najest sa a spat a poobede okolo stvrtej na taku hodinku zase

janette77
21. dec 2010

@matelko1 🙂) mne vypadne varenie vo stvrtok, tiez, ked sme spolu v terene, zvykneme si dopriat obedik v restike. Ked sa ukazes cez sviatky na nete, budem rada, ale uzivaj si radsej rodinku pokope, aj ja si budem, aj ked mne zavislacke to nebude dat nenakuknut a netuknut.🙂) A potom...my sme stale este len dvaja, tak nejaka ta nevinna ponorka sa dostavi a bude cas aj na net...🙂)

matelko1
21. dec 2010

@mima595 no apartman ma aj vlastny bazen zo sladkou vodou,ja viem,ze to bude o drzku,ale moj mm je taky starostlivy ja som moc nechcela a on ze neboj bude dobre,... 🙂 a nachadza sa apratmn priamo na plazi,ja viem,ze ked sme sami sli na dovolenku,tak to bola dovolenka,teraz to bude vsetko len nie dovolenka,chodili sme si kam chceli,skutre sme poziciavali a blaznili sa,ale som rada,ze amme deticky...je to take ine,teraz nam oni diriguju zivot 🙂
@janette77 jasne budem sa snazit nakuknut ked deti budu spinkat,ale amme vela toho ku mame,potom niekam von s detmi a tak...

mima595
21. dec 2010

@matelko1 - ak to teda už teraz beriete tak, tak bude dobre, neboj.....
ak by ste si chceli uzit dovolenku, tak potom by to bola smola.... ale s takym postojom bude fajn 🙂

jankulina
21. dec 2010

Ahojte dievcata,
uz dlhsie hladam na tomto webe niekoho, kto mal este po dvojickach dalsie mimino.
Ja mam dvoch chlapcov dva a pol rocnych a este by sme s manzelom aj chceli dalsie - najma dievcatko.
Chcela by som najst taku maminu a hodit kus reci🙂))

matelko1
21. dec 2010

halo baby kde ste... 😉
@janette77 tak co si dnes stihla urobit....aj si si oddychla...

janette77
21. dec 2010

@matelko1 Ahojko, veru som si aj schrupla, ale velmi mi to pomohlo, som ako znovuzrodena, ani to lono necitim pri chodzi, je mi az velmi dobre. Iba dufam, ze v noci budem spat a nie zase hladiet do plafona.☹
Porobila som vsetko podla rannych planov a teraz som ozehlila koselu mangelovi na zajtra a KONECNE aj veci do nemocky. Neviem, kolko nocnych kosiel a kojeneckych mi bude treba, ale vyzbrojena idem riadne.🙂
Zajtra skoro vstavam a teda caka ma ten narocny BA den. Domov pridem az okolo piatej vecer. Mozno ani nie pridem, ale sa doslova dotiahnem.🙂 A co vystrajala matelko so svojimi slnieckami?

tulina77
21. dec 2010

ahojte, ja som bola dnes na morfo usg v 30 tyzdni a mam pekne vysledky - jeden babatko ma 1400 gramov, druhe 1530 gramov, vyvojovo su popredu priblizne o tyzden. Takze mam aj ja pekne kludne sviatky 😀

janette77
21. dec 2010

@tulina77 gratulujeme, len tak dalej!🙂 Inak, moje babatka mali v 31tt 1600 a 1800g, snad nie su prehnane velke. ☹

juliagregor
21. dec 2010

@jankulina ahoj, je tu viac mamín, kt. majú dvojčiatka a potom ešte jedno, ale tu už moc nečítajú (neni kedy 😀 ), napíš sem https://www.modrykonik.sk/forum/dvojcata-a-trojcata/dvojickovo-ii/

juliagregor
21. dec 2010

@tulina77 gratulujem 🙂 🙂 🙂

jankulina
21. dec 2010

@juliagregor Dakujem🙂

bombula
21. dec 2010

@matelko1
mas moj obdiv za odvahu. ja riesim ako zvladneme svadbu na 21 mesiacov, nie to este chorvatsko🙂) a to fakt nemame nejake "dive" deti, iba tak normalne zvedave a pohyblive🙂
pre mna by to jednoznacne nebolo za odmenu, ale za trest. ale to som ja.

@mima595

bombula
21. dec 2010

@tulina77 ok , ale smelo prikrmuj dalej aj cez sviatky🙂

mima595
22. dec 2010

@bombula - my sme aj preto isli 1x na dovcu, ked mali slkoro 3 roky, inak som mala podobny postoj tvojmu....
ale ked mali dvojky 20 mesiacov, boli sme na vikend na chate z roboty MM... a napodiv bolo celkom fajn.... od toho roka a pol sa už s detmi celkom da....
a nasi su tiež z tych zivsich, takže ta svadba by podla nemal byt roblem, len ako to poriesite so spanim 😉

adra22
22. dec 2010

Ahojte nestíham Vás čítať lebo každý deň cestujem za Dávidkom. Náš pokladík sa zatiaľ pekne držká až nato, že nechce moje mliečko ešte má nezrelé črievka tak dúfam že sa to polepší aby mal vitamíniky z môjho mliečka. Je nádherný a statočne bojuje aj za Adriánka.Babule dúfam že sa držíte a všetko je ok. Tak Vám prajem krásne sviatky pre nás to budú tie najsmutnejšie vianoce. Chcela som sem pridať foto našich chalanov ale nejde mi to. Tak sú len vo fotobloku.

katrinb
22. dec 2010

@adra22 moja, davidko to zvladne a on vam da darcek pod stromcek........rychlo vam bude rast, aby mohol ist rychlo za maminkou a tatinkom domkov.....drzkajte sa

lucia.kl
22. dec 2010
matelko1
22. dec 2010

ahojte.
@adra22 jasne,ze davidko to zvladne,bojuje aj za krasneho braceka,on vam da ten najkrajsi darcek 🙂 ...a prajem aby krasne rastol,priberal a siel rychlo za maminkou a tatom domkov.drzte sa 🙂 ..myslim na vas..

vecer napisem,boli sme v poradni,o chvilku idem kupat,potom papat.dnes som sama,moj mm maju ukoncenie roka v praci,svina,prasiatko uz bolo na stole ked som tam u neho bola,pijatika tiez,tak dufam,ze pride v normalnom stave domov 🙂

juliagregor
22. dec 2010

@adra22 veľmi na Teba myslím a verím, že Davidko je silný bojovník

@lucia.kl kočky sú tam krásne, veľmi pekné fotečky 🙂

juliagregor
22. dec 2010

a my sme už veľkáči a takto chodíme na prechádzky

matelko1
22. dec 2010

tak poradna dopadla tak maxim 8680g,alex 9220g,popocuvala ich a nemaju ciste dychanie,ale nie su to nastastie ani priedusky,ze to moze byt zo zubkov.predpiala nam kvapky od kaslu Trifed 2x denne,fenistil kvapky a maximko to co ma na licku tak to je alergia na chlad tak predpisala masticku,ktora sa musela vymiesta,takze v meste som cakla do 15-tej na mast,ale medzi tym som sla ku kozmeticke,tak mam aj obocko upravene,nafarbene...ja si doma sama vytrhavam,ale raz za cas navstivim kozmeticku 😀
moj mm maju v praci koniec roka,ked som videla ake prasiatko tam maju na stole a pijatika ani nehovorim.dufam,ze nepride domov ako take prasa 😀 😀 😀

lucia.kl
22. dec 2010

@juliagregor ďakujem

matelko1
22. dec 2010

@janette77 tak ako si dopadla v poradni,vsetko ok predpokladam 🙂

janette77
22. dec 2010

@matelko1 Ahojko, poradnu mam az zajtra...Gratulujem vykozmetikovanemu matelkovi 🙂) a chlapcom nech sa prilepsi vo vsetkych problemikoch, ktore diagnostikovala lekarka. A manzel nech pride domov v norme.🙂

janette77
22. dec 2010

@adra22 prajem vela, vela sily Davidkovi, myslim na vas kazdy den. A verim vam!

matelko1
22. dec 2010

@janette77 a co sa mala potom v BA,ved vcera si myslim pisala,ze ides nie...tak potom som sa zmylila,ja som myslela,ze dnes si mala poradnu.
dosiel mi casopis mamina,tak idem citat,uz nevladze ani sediet...
tak pa a zajtra drzim palce,daj vediet
dobru noc baby 😔