Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

pipka
24. feb 2009

martinka no mozno sa aj na MD tak vypracujem 😀 ale zaujimave je , ze nasu skolkarsku web stranku, co MM urobil, tu administrujem bez vacsich problebov, vytvaram albumy, clanky, tabulky... 😅 😉 no ved mozno o rok uz budem aj ja pokrocila 😀

chudatko Ninulko, a co ho to takto zrazu draplo? 😕 😢 ☹ prechladol niekde? Ci od niekoho to chytil? ☹
juuj, babulko nech sa rychlo vylieci a zase tymi sibalskymi ockami nech robi radost 😎

my uz ame tolko dvd-ciek s rozpravkami nakupenych pre hanku, ze nemusim ja nic stahovat a najblizsich x rokov budeme pozerat, to, co uz doma mame 😀 Ja som maniak na take tie klasicke rozpravky, ci hrane ci kreslene, tak uz tu mame krtkov, Kubkov a Matkov, Kremienka a chocholusika, vcielku Maju...a milion dalsich 😀 😀
a samozrejme, ked bude vacsia, tak filmovu klasiku ako popoluska, princezna so zlatou hviezdou, pysna, silene smutna...atd atd...tri strany by som popisala 😀 😀 😅

pipka
24. feb 2009

mauzi, ja som mala kalciovu, aj Cicadermu aj taku z DMky, neviem uz ako sa vola, lebo som ich uz posunula kamoske...ale ja som mala taaake bolave a rozcucane bradavky, ze som umierala od bolesti, len som pomyslela na kojenie 🙄 ☹ a veru nestihli ani pomoct, sak za tri hodky uz bolo dalsie kojenie , to sa mast nestihla ani vstrebat... 😅
tak zelam ti, nech ty tento problem nemas 😅 😉

mauzos
24. feb 2009

dakujem Pipka, bodaj by si mala pravdu, predsa pri dvoch su ntie vydavky na UM dost, tak by som bola rada, ak by som kojila.
Martiny sa ani nepytam, nasa superzena urcite take problemy s bradavkami nema 😀 😀

ale baby Vy sa nezdate ... Pipka ze sprava webstranky .... ved sa pochval a hod link, nech omrkneme Tvoje vytvory 😉

pipka
24. feb 2009

mauzos veru aj ja by som rada potiahla aspon 5-6 mesiacov...ale ked nebolo...co narobim 😅 v prvej chvili, pri tych bolestiach mi to doslo ako ulava, ked sme zacali dokrmovat, ale za dva dni boli bradavky uplne zahojene a ked som magala a netieklo, aj mi luto bolo ☹

no uz sme za vodou, mliecka uz nepotrebuje tolko, ked papa uz prikrmy a ovocie, kasicky...mliecko uz mame len rano a v noci, tak neminame uz tolko zan 😉 ...ale za to, masko a zeleninka a ovocie tiez nie su zadarmo 😅

pipka
24. feb 2009
mauzos
24. feb 2009

jeeej, velmi pekna stranka a nasla som tam aj Hanulku 🙂 to vsetko robis sama?

pipka
24. feb 2009

sama, len sem tam, ak uz si naozaj neviem rady, tak mi MM pomoze, ale napady su moje 😎

pipka
24. feb 2009

hanulka bola na karnevale teraz lienka...tak mi sefka povedala, ze to tam musim dat..ako buducu nasu skolkarku, ze si uz vychovavame dorast od narodenia 😀 ze by som ju mala dat ako logo 😀 😀

mauzos
24. feb 2009

jasne pamatam na Hanku lienku, len skoda, ze je taka unavena chudatko a nema svoj typicky rehot na tvaricke ...

mauzos
24. feb 2009

jedalny listok dufam, ze nevymyslas 😀 ale asi sa nim budem inspirovat co navarit, same mnamky su na nom 😉

eviska83
24. feb 2009

pipka- ty si tiez sikovnica,krasna stranka 🙂 🙂 ,a Hanulka v siltovke? nooo nemam slov 🤐 🤐
ja som si myslela ze to len my s mm sme maniaci na rozpravky(vydychla som si) my dokonca pocuvame rozpravane rozpravky celu noc. 😉
My vsetky dvd pre andreja stahujeme a stahujeme,ved zadarmo, ne?
martiinka- ninkovy prajem skore uzdravenie
mauzos- ja som mala tiez na bradavky calciovku,ale velmi som ju nepouzivala.pouzivala som inu ale zabudla som ako sa volala ,ale skus sa opytat v lekarni.viem ze ta sa nemusela pred kojenim umyvat.

katka.ott
24. feb 2009

ahojte, uz mame po poradni. takze vsetko vporiadku. len som dostala trocha inu otazku ako minule (doteraz sa vzdy pytali, ci je to IV alebo prirodzene), tentokrat ci mam naozaj len tolko kil. od zaciatku tehu +12kg 😎

martiina
24. feb 2009

veru mauzos, ja som také niečo ako masť na bradavky nikdy nepotrebovala 😀

mauzos
24. feb 2009

eviska dakujem, ved sa popytam v lekarni, len som myslela, ci mi niekto neda osvedceny typ 😉

katka super, ze je vsetko OK. A to akoze sa im zdalo malo, ci vela ze si pribrala? Ja ma zatial plus 10 kil a dufam, ze uz to velmi hore nepojde, za posledny mesiac pribudlo len kilecko, tak sa vytesujem 😀

mauzos
24. feb 2009

no ved hovorim Mati, ze Teba sa ani pytat neidem 😀 Ty si rodena mamina, mala by si mat aspon 10 deticiek 😀 😀 😀
a ako dopadol Ninko u lekarky? uz sa vratili?

katka.ott
24. feb 2009

mauzos, vraj ukazkovo, ale asi malo. vraj to tu dlho nemali 😀 😎

mauzos
24. feb 2009

tak super Kati, ale ako pozeram Ty si taka stihlunka, tak si mohla pribrat aj viac 😉
a uz nestrasili nemocnicou?

katka.ott
24. feb 2009

mauzi, jasne ze nemocnica bola spomenuta. ze: takdo nemocnice? a moja odpoved: dajte mi este 2 tyzdne. potrebujem zariadit, teda skomandovat destku izbu 😀 .

mauzos
24. feb 2009

a to im akoze stacilo? tak to si z Teba asi len strielaju 😀 Dnes si bola v klasickej poradni u svojho Dr., alebo uz u porodnika v nemocnici?

tinuska22
24. feb 2009

dakujem za blahozelanie mauzos... 🙂 ale predsa len, mam strach... lekar mi povedal, ze obe su zdrave, ale aj tak som nespokojna... bala som sa, ako to zvladnem s jednym... co budem robit s dvoma? 🙂

katka.ott
24. feb 2009

mauzi, ja chodim od zaciatku do rizikovej do nemocky, kde budem rodit. ale vraj mam uz chodit kazdy tyzden.

a este mi objavili zo steru nejaky bacil. ale vraj to nevplyva ani na mna a ani na babo. len potom mi daju penicilin. idem preskumat, co za hnusobu mam 😠

mauzos
24. feb 2009

tak vitaj tinuska a este raz gratulujem k dvojkam. Nie si sama, kto sa boji, ci to zvladne 😉 A oprav si tyzdne, to ani slonica tak dlho nenosi 😀

kati potom daj vediet, co za potvorku to mas. Si mala nejake problemy, ze od zaciatku chodis do rizikovej?

katka.ott
24. feb 2009

no nenasla som 😠 😖 . neviete co to znamena GBS pozit? teda viem ze som poritivna, ale ta skratka ma stve a jej nasledky

katka.ott
24. feb 2009

mauzi, problem so zrazanlivostou krvi, ale to mam dlhodobo. takze od hematologicky som dostala odporucenie na PN a dr ma hned poslal do rizikovej.
a problemy ziadne - ukazkove tehotenstvo. aj s tymi kilami 😀

katka.ott
24. feb 2009

tinuska, vitaj 😉

mauzi, s tou slonicou to je dobreeeee 😀 . akurat minule s muzom hovorili o zvieratkach, ktore tak dlho cakaju 😀

mauzos
24. feb 2009

do kelu nejak som tym dlhym linkom natiahla stranku, ospravedlnujem sa 😢

katka.ott
24. feb 2009

dakujem 🙂 . dr ma ubezpecil, ze je to neskodne pre mna aj babatka. len som chcela zistit, co je to za pliagu. ale vraj to ma vacsina tehu

mauzos
24. feb 2009

asi tak, nasla som o tom celkom dobry clanok, tak porpipade kuk http://www.gyne.cz/clanky/1999/699cl2.htm

mauzos
24. feb 2009

katka rychlo daco napis, nech sme na druhej strane, aby so tu natiahnutu stranu zakamuflovala 😝