Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
14. feb 2011

@lucia.kl si sikulka, viem, ze zvladas popri princeznach aj rucne prace... A fakt to ide, treba mat system. Jedine, cim sa zaoberame je to, ze vela zien s jednym babom si stazuje, ako ma toho vela a co potom my. Tak uvazujeme, ako moze mat toho okolo jedneho babatka vela, ved to musi byt brnkacka. Ale zase su rozne babatka, maju rozne problemy, takze zase vyskakovat nejdem.

katka.ott
14. feb 2011

ahojte,
tehulkly, v aprili budem predavat kocik pre dvojicky Implast Spider Comfort, kolekcia 2009 - zeleny. kocik sme pouzivali cca 1,5 roka ( z toho vanicky 4 mesiace).
je to velmi prakticky kocik a nevieme si ho vynachvalit 😵 .
po bocnych stranach konstrukcie je trocha oskrabany - trochu problematicky prechod cez dvere, ale da sa 😎. ak by ste mali zaujem, napiste IP. predbezna cena 270€.
fotky su este za nova 😎 , aktualne pridam neskor.

janette77
14. feb 2011

@matelko1 tak Ty si ozaj hrdinka, lebo ja som si zase uvedomila, ze tento uvod, adaptaciu som celkom rada zazila s manzelom. Uz len preto, nech sa aj on nauci okolo deti, ale hlavne, ze mi vypomohol v chorobe (v podstate bol hodeny do vody) a hlavne opral vsetko pradlo, ktore nam uz fakt kypelo po navrate z nemocky a varil. Takze toto som ja zase privitala. Ak si toto vsetko zvladla sama, tak fakt klobuk dolu, si sikulka.🙂) Ja som bola aj dost cintlava po porode, vyslovene nepouzitelna. Hlasi sa nasa hviezda, idem prebalovat, krmit, paaaaa...🙂)

matelko1
14. feb 2011

@janette77 ano to som zvladla a sama,ale som rada,...nehram sa na hrdinku,ale nic ine mi neostavalo a este k tomu po cisaraku,ale to som sa rychlo zotavila,vlastne musela...
jasne je to ine kedze ty si ochorela tak musel tvoj mm ta zastupit,klobuk dole 🙂 mas sikovneho mm 🙂

lucia.kl
14. feb 2011

baby ktoré ešte nemáte tašku na kočík, tak v lidli mmajú teraz za 16€ dva druhy v dvoch farbách a vyzerajú velmi dobre a aj sú dosť veľké...

zuzuliatko12
14. feb 2011

@lucia.kl ďakujem krásne, no niečo už máme tak ešte niečo dokúpime a bude to 🙂 Nám sa tiež narodia do leta, tak dúfam že to bude o to lepšie, že nebudeme musieť babušiť...

miselka11
14. feb 2011

@lucia.kl super! v akych farbách ich maju? zajtra tam hned utekam 😉

miselka11
14. feb 2011

@juliagregor super, dik 🙂

lucia.kl
14. feb 2011

@miselka11 julka už dala link, a tá čo je na obrázku v predu v pravo s tým otvoreným predkom je väčšia a zdá sa mi lepšia

lucia.kl
14. feb 2011

@zuzuliatko12 máš termín o dva dni neskôr ako som mala ja 🙂

zuzuliatko12
14. feb 2011

@lucia.kl tak to je super a kedy si presne rodila, ja som zvedavá ako nám to vydá 🙂 A chystala si si aj do zásoby plienky jednorázovky? alebo si to až potom kupovala, lebo mne sa zdá, že by som sa mohla trošku zásobiť aby potom toho nebolo tak veľa...

lucia.kl
14. feb 2011

@zuzuliatko12 jednotky som mala len jedno balenie do pôrodnice a dvojky som mala doma nakúpené, vždy keď boli nejaké akcie, tak som kupovala, plienok treba vždy vela a keď sa dalo ušetriť, tak som šetrila...inak jednotky som používala pri Nicolke mesiac - bola strašne chudučká..
inak rodila som 19.6. presne dva týždne pred termínom, a keď sme prišli domov s pôrodnice, tak mi bola mama ešte malé vecičky kupovať -- 3ks overalkov veľkosť 56, lebo ja som mala väčšinu doma 62 a to bolo babám veľké, ale aj niektoré 56 im boli velké a to sa narodili načas, no ale teraz už všetko dohnal io čo boli menšie :-!

zuzuliatko12
14. feb 2011

@lucia.kl tak ja ešte musím pokúpiť nejaké vecičky 56 lebo ja nič také malé nemám a plienky už začnem nakupovať teraz aby sme mali nejakú zásobu... už keby som tie moje detičky držala v náručí, strašne sa teším na ten okamih a hrozne som zvedavá čo to bude... zajtra idem na ultrazvuk tak hádam sa ukážu a keď nie tak hádam o mesiac sa ukážu na 4D... A keď sa narodili hneď ste chodili vonku? No myslím, tak po týždni...

lucia.kl
14. feb 2011

@zuzuliatko12 ja som sobotu rodila, v stredu nás na obed pustili a hneď v ten deň sme už boli vonku a dokonca aj na návšteve, a večer bola u nás ďalšia návšteva, my sme ako sa hovorí budovali imunitu od malička, a ešte sme aj psa mali doma... 🙂 a detičky sa držia, ani soplíky neboli (klop klop,klop)
inak ak by to boli dievčatká, tak kuk ku mne do bazaru, je tam kopec oblečenia letného a za super ceny... 🙂 inak mám tam aj chlapčenské 🙂

janette77
14. feb 2011

@lucia.kl 🙂) sa musim smiat, lebo nasim slnieckam su snad vsetky zasoby velke, az na par kuskov a to maju slusne vahy. Takze sme sa trosku sekli, ale velmi nedokupujeme, lebo sa nam uz neoplati. Vecicky "k lekarovi" nastastie sadli, doma vyhrnam co sa da.🙂) Ved ich to pocka, batozky nase. Aj ked, mam pocit, ze su z prebalovania na prebalovanie tazsi. Hlavne Misko velmi napreduje. Malinka je taky stuplicek, ale osobnost riadna. Uz od narodenia.🙂)

janette77
14. feb 2011

@lucia.kl uau, inak niekedy je prave takyto pristup osoznejsi, ako privelke "ofukovanie" Mali ste stastie, ze to vsetko bolo dcerkam skor na osoh. Inak nas havo (toez kazdy kritizuje) sa zachoval k babatkam bozsky. Tesi sa s nami, ked prebalujem, strazi pult, ked zaplacu - vzlyka aj on. A odkedy sme prisli do porodnice, aj na ruch zvonku stekal hadam dvakrat. Uplne milo ma prekvapil. Ked k nam pridu cudzie deti, steka ako besny, ale pri nasich zrejme citi, ze ide o nasu krv. Psici su fakt neuveritelni. Necakala by som...🙂

lucia.kl
14. feb 2011

@janette77 ja som dokupovala len tie overalky po 3ks pre každú a jedny polodupky - tie zelené a lososové, čo mám aj v albume, keď boli malinké, do všetkého dorástli neskôr 🙂 aj teraz kupujem väčšie aspoň nám to dlhšie vydrrží 🙂

janette77
14. feb 2011

z porodnice som chcela...🙂)))

lucia.kl
14. feb 2011

@janette77 naša psica bolla tiež super, sme boli vonku, hrali sme sa s ňou a baby spinkali v kočíku, no stačilo jedno zaplaknie a ona nechala hru a už bola pri kočíku, a aj doma chodila k postielkam keď zaplakali, škoda, že bola taká obrovská a my máme len dve izby ☹ inak by som i ju nechala..

lucia.kl
14. feb 2011

@janette77 pochopiili sme 🙂 idem babám robiť večeru...

janette77
14. feb 2011

@lucia.kl ☹ skoda fakt, mne by srdce puklo, mate moznost ju aspon vidiet, alebo aspon mat o nej spravy? Ako dlho ste ju mali? Inak takto laskovne sa k babatkam chova nas maly maltezacik, ti vonku - vlciak a najdusik su uplne lahostajni. Myslela som, ze to bude naopak. No tato verzia je lepsia, kedze prcek s nami zije. Som rada, ze je taky rozumny.🙂

lucia.kl
14. feb 2011

@janette77 muž ju bol dva krát pozrieť, ja som ju nevidela a je pre mňa lepšie o nej nevedieť, takto si hovorím, že sa má dobre, je s inými psami má výbeh a to čo u nás nemala, mali sme ju rok a trištvrte, narodila sa na Vianoce a brali sme ju týždeň pred Vianocami.
a je dobre, že hafan ich tak dobre prijal, už som sa stretla so psíkmi, ktorý strašne žiarlili a ublížili dieťaťu...

janette77
14. feb 2011

@lucia.kl dostali sme taku knizku pri odovzdavani rodnych listov a prave si z nej s manzelom citame, ze teraz sa naopak preferuje zvieratko v rodine s malymi detickami...pisu pekne vyhody, len sa mi nechce prepisovat, ale potesilo...🙂) Lebo kazdy sa nas pytal, ze kam so psom, ked sa narodia babatka...No kam asi?! Co je to neziva vec, ze ju odlozim?

lucia.kl
14. feb 2011

@janette77 my ako sme teraz ležali na kožnom, tak aj tam dr. hovorila, že keď je zvieratko, tak tie choroby nejak deti obchádzajú a a imunita je lepšia, tak som bojovala s tým, že nejakého malčkého hafana, ale predsa len mám len tie dve izby...

zuzuliatko12
14. feb 2011

@lucia.kl no to je super.. aj ja keď som mala syna, tak som doma vydržala len asi 3 dni a už sme išli vonku ale to bolo v novembri, tak sme sa museli babušiť ale do teraz ešte ani raz nebol dáko veľmi chorí a myslím, že mal len raz antibiotika a to už má cez 3 roky... No ak nám zajtra povedia čo to bude tak budem už niečo hľadať ale neviem sa dostať na tvoj bazár

lucia.kl
14. feb 2011

@zuzuliatko12 skúšala si kliknúť na moju fotku a potom na inzeráty??? lebo neviem prečo by to nešlo... alebo potom v dvojičkách v bazare

juliagregor
14. feb 2011

@lucia.kl Lucka mne to ide 🙂

lucia.kl
14. feb 2011

@juliagregor aj mne to ide 🙂

juliagregor
14. feb 2011

@lucia.kl 🙂 a tie šatečky sú úžasné 😉