Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor áno Cagalovej, ale tá tento týždeň dovolenku, tak ideme k Vrankovej

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@mamoka4 tak, tak predčasníci.......prvé vyšetrenie v nomcke nebolo o.k. treba častejšie kontroly

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx Vrankovú nepoznám, Cagalová je super, my ideme 24

juliagregor
15. feb 2011

ked boli malinkí, veľmi dlho sme čakali, dlho sa im rozširujú zreničky...tam je to zlé, lebo na jednej chodbe je aj príjem chorých detí do nemocky 😠

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor no ja som bola sklamaná, keď som sa objednávala, že nás poslala Vrankovej, chcela som si to preložiť na 21.2. to ideme zasa do TN na očkovanie TBC, ale to zas majú poradu........no smola.......aj mne sa páči.......

inak tiež ma to hnevá, akurát samá viróza a chrípky.... ☹

mamoka4
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx Aha, dakujem za vysvetlenie...a v ktorom tyzdni sa Ti narodili dvievčatká? A je to tak, že za predčastniatka sú považované len do 36 týž...alebo..

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx očné pozadie určite zvládne 🙂

juliagregor
15. feb 2011

@mamoka4 ako kde, dokonca aj do 38 tt

mamoka4
15. feb 2011

@juliagregor ahha.. 😕 lebo oficiálne tabuľka hovorí, že za predčastne narodené deti sú považované tie, kt. sa narodili pred 37 týž. a u mono deti sa hodnoti i vaha pod 2500 g.

janette77
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx dufam, ze v tej lekarni, alebo 101-ke zozenieme, zdaju sa mi hygienickejsie na udrzbu...a drzim palceky pri stahovke. Urcite to zvladnete.🙂

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@mamoka4 mala som ukončený 35tt a záleží aj na hmotnosti dieťatka

@juliagregor to hej, zvládne, kamoška u nej bola tiež, len ich vzala o 1 hod. neskôr ako boli objednaný, tak beriem aj zarobený nutrilon 🙂 pre istotu, lebo domov cesta ďaleká 🙂

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx prvý krát sme tam boli skoro 4 hodky a to nás zobrala načas... 😖

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@janette77 no ja som si myslela, že len u nás v NMnV nieto fliaš 😅 ale vidím, že ani u vás nie sú

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx na očné som chodila naraz a aj do rizikovky, sestrička nám vždy vyšla v ustrety a objednala na rovnaký deň...

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor ja som si naivne myslela, že keď som objednaná na 11:00, tak to bude +/- pol hoďka 🙄 no neviem ako to tam s drobcami vydržíme, im sa vo vajíčkach moc nepáči, ani cesta autom ich neuspí 😖

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx ked som tam bola naposledy, tak tam tiež boli dvojky z NM, párik...cca 3 mesační
a prajem pevné nervy pri sťahovaní 😉

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx kočík si zober ...a kde má vranková ordináciu? či je tam v nemocke u cagalovej?
a odporúčam ti kludne prísť skôr, ja bežne aj o hodku skôr prídem a nečakávam

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor rizikovku máme až v apríli, lebo chcú výsledky z kardia aj obličky a zasa krvný obraz (kvôli tomu železu) a kým to všetko obeháme......tak nás dali na apríl....

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx sa nabeháte 😖 a rehabilitáciu máte?
našim veľmi dlho trvalo, kým sa im rozšírili zreničky, preto sme tam tak dlho boli, našťastie ja som kojila, tak nebol problém, ale bola som nervozna, samí chorí 😒

janette77
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx no vraj su, len predo mnou sa skryvaju...🙂)))))))))))))))))))))

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor vidíš kočík vezmem, to ma nenapadlo
tiež sme sa s manželom zhodli, že pôjdeme skôr, nechcem chytiť aj obednajšiu prestávku 🙂

tie pevné nervy budem potrebovať, ideme do rodinného, bude tam oveľa chladnejšie ako v paneláku, dúfam, že to dievčencom nebude vadiť a kým si zvyknem ja ☹

rehabilitáciu nemáme, naša pediatrička je aj neurologička, tak dve muchy jednou ranou 🙂

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx neboj, bude ti dobre a hlavne dievčatám...
to budeš mať pohodu, ráno sadneš na terasu, dáš si kávu a deti šupneš do pieskoviska 😎

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@janette77 .........potvorky.........aj pred mojim mužom utekali 😉.......... 😀...............

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx a fľašky nepoznám, neporadím, skus v teme umelé mlieka, ale cumlíky su tiež rôzne

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor júúúj veď ja viem v rodinnom bude lepšie, len za naše 11ročné manželstvo je to už šieste sťahovanie 😖 som z toho už unavená a stále to nie je konečná stanica a z toho som rozladená, preto tie nervičky ☹

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx jaj tak to hej...to je dosť na teba, ved ty si stále šestonedieľka a máš mať hlavne klud

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor čo je to kľud 😉 no nech už je to rýchlo za nami, ideme k manželovej mamine, rozumieme si o byt sme prišli, dobehli nás prehrali sme súd, musíme sa vysťahovať, tak nemáme ani byt ani peniaze (aj MM mi preto odišlo) ale zato sme vyfasovali pár súdnych sporov, nech žijú realitky, špekulanti a veľmi spravodlivé súdy 😝

juliagregor
15. feb 2011

@xxxjanetaxxx to ma mrzí 😔

juliagregor
15. feb 2011

idem haji a držím palčeky nech sa všetko na dobré obráti 😉

xxxjanetaxxx
15. feb 2011

@juliagregor nevadí, už sme to ako tak predýchali, keď sa s manželom pozrieme na naše babulky máme pocit, že zvládneme všetko 🙂 ..........všetko pre naše slniečka............a s mamou nám bude dobre...........a konečne bude plný dom 😉 lebo tam mama býva sama.........všetko má svoj význam...........teda ja mám taký pocit........