Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

andysok
8. mar 2011

@simonessa dakujem pekne simoness 😉 uz sa na to psychicky pripravujem krcok 26 mam tusaka ze ani ma nebudu sit ale ze si ma tam skor uz nechaju.......no ved uvidime, ak sa po strvrtku neohlasim je to jasne ...glg slinka...

simonessa
8. mar 2011

ahojte ,prajem pekny den 🙂 chcem sa vas spytat babulky , som v 30 tt a nabuduci tyzden idem k lekarovi,zaujima mam ci ste chodili potomto tyzdni uz aj skor k doktorovi ako je raz za mesiac,a ci vam uz v 31 tt povedali aj nieco o porode aspon naznacili lebo ja stale nic neviem ako keby sa vsetko nechava len tak kedy to pride... nemam ani urceny termin porodu ..a teraz sme boli na 3 D sone a uz su obidvaja hlavickami dolu,,myslite ze sa mozu este otocit?asi moc otazok ze 🙂

simonessa
8. mar 2011

@andysok myslis ze by si v nemocke zostala az dokonca?vies co sak ja ani neviem co to znamena ked je krcok 26mm co tu pisete ( som z toho nejaka hlupa ) to znamena ze sa uz otvaras trosku?ja ti drzim palce naozaj , ale ved oni sa o teba postaraju aj o deticky 🙂

andysok
8. mar 2011

@simonessa nie este sa neotvaram, len je tam riziko tak dr chce radcej predist niecomu takemu......ona nie je velmi za sitie tak si skor myslim ze aby ma mali pod dozorom si ma tam necha.........ved uvidimo 😉 lebo nemam nic ziadne caste tvrdnutie ani problem, tak ja ti neviem 😒

simonessa
8. mar 2011

@andysok aha no tak ani ja sa tomu moc nerozumiem ale tak aspon budes ozaj pod dohladom a budes urcite poctivo lezat 🙂 lebo ja tu niekedy lietam jak keby som ani nebola tehotna a potom si nadavam 🙂 ja uz sa totizto ledva zohnem :D

andysok
8. mar 2011

@simonessa pozeram akurat na tvoj termin porodu...... 🙂 ja mam termin cca 20jun a dr.mi povedala ze ak vydrzim do 20 maja tak budeme radi.......... tak dakujem 😉 ved sme dake silacky pre babulky vseeeeeeeeeetko na svete....... 😀 u mna je tiez ten problem ze niekedy lietam ako keby nic preto mi aj dr predpisala tie lieky na "unavu" 😉

simonessa
8. mar 2011

@andysok 😀 lieky na unavu :D tak ja zas lietam a upratujem ale potom okolo jednej zaspim a spim az do stvrtej dokym manzel nepride domov a nezobudi ma 🙂) a rano vstavam s nim o 6,00 ale potom zaspim az do 9,30 :D ale mas pravdu sme silacky 🙂 my sme boli teraz na 3d sone a mame vytlacenych malinkych a su taky nadherny ze ked sa na nich pozeram tak uz nedokazem vydrzat kedy uz pridu 🙂

simonessa
8. mar 2011

@andysok a ty cakas tiez parik?alebo dievcatka?

andysok
8. mar 2011

@simonessa joooj ani nehovor , mali sme ist dnes na 3D ale dr.povedala ze ma nec hce prehanat....tak nic neva nech su zdravi hlavne a to vraj su........no idem si hodit sprsku a potom..........glg slinka........si urobim zoznam do nemocky..........

andysok
8. mar 2011

@simonessa veru paaaaaaarik 😉

simonessa
8. mar 2011

@andysok tak dobre idem aj ja cosi porobit 🙂 ked uz sme take hyperaktivne 🙂 papa

simonessa
8. mar 2011

@andysok aj my :D

andysok
8. mar 2011

@simonessa 😀 😀 😀 😀 😀 papa neskor 😉

andzis
8. mar 2011

@andysok Ahoj no ja som lezala v nemocke 9 dni ale vacsinou staci hospitalizacia 5 dni ale kedze si uz v takom peknom tyzdni si ta tam uz mozno aj nechaju pre istotu ja som zasita a aj tak ma chcu dat do nemocky na 3 t .... robi sa to v celkovej narkoze ale takej slabej po zakroku sa hned prebudis no mna to dost bolelo ale iba chvilu lebo potom mi dali inekciu proti bolesti a nejake lieky tak som cely den prespala a na druhy den ma nic nebolelo ... 🙂 po zakroku musis lezat 2 dni bez vstavania... ale da sa to 🙂 mne sa velmi nechce ist do nemocky ale na druhej strane aspon budem pod kontrolou 🙂 drzkajte sa

andysok
8. mar 2011

@andzis dakujem pekne 😵 tak sa držte aby ste aspon tých 8 tyzdnov ešte spinkali v brušku 😉

andzis
8. mar 2011

@andysok Dakujem no dufam ze este chvilku vydrzime 🙂 ale odfuknem si po 32tt a v ruzinove nie je internet na oddeleni ?

andysok
8. mar 2011

@andzis neviem prvaze ci je tam net....musim to vyzistit 🙂

zuzika30
8. mar 2011

@andysok
@andzis - no kocky ste statocne , prajem vam vela sili do dalsieho boja 🙂
tak vam prajem keby vas tak neulozili do nemocky, ale niekedy je to lepsie aspon ste pod dohladom, ale citim s vami , ja ked si to obratim na seba asi by ma urvalo niekde lezat, az mi slza vysla ,ale to tie prekliate hormony 😀 mam placlive obdobie, citim sa uz aj ja unavenejsia ako pisala simonidessa a vytaca ma to 🙂
vam kazdopadne drzim palceky nech este ponosite tie babule dlho dlho 😉

andzis
8. mar 2011

@andysok no kazdopadne vo stvrtok budem drzat palceky 🙂

andzis
8. mar 2011

@zuzika30 dakujem 🙂))) ja lezim od 15 tt intenzivne tak je asi jedno kde to bude aj ked doma mam svoje pohodlie a hlavne plnu ladnicku ked dostanem na nieco chut toho sa obavam ze v nemocke schudnem ale co je to 3 tyzdne 🙂) uz sa neviem dockat ked sa narodia ale dufam ze to bude najskor v maji 🙂) ty uz mas velmi pekny tyzden sa ti to blizi to je super 🙂 a cakate parik vela mamiciek tu caka pariky to je uzasne 🙂gratulujem a pekne mena ste vybrali 🙂

zuzika30
8. mar 2011

@andzis dakujeme, veru blizi sa to ,ja dufam ze u nas to bude koniec aprila , aj ja som chcela Lukaska, ale uz je jeden v rodine.....

zuzika30
8. mar 2011

@simonessa uz aj ja citim vacsiu unavu a hlavne vecer uz neviem ako mam sediet, citim krize takze to bude asi normalne 😀 , lebo mne to ide na nervy , ja som si planovala ze budem odpalena az v aprili 😝
som zvedava co napises po kontrole ohladom porodu ,ci ti nieco naznacia ,lebo akurat vcera som pisala ,ze u nas je taky system, ze sa caka az pride porod spontanne a potom sa uvidi na poslednu chvilu, ak teda nie su problemy predtim, tada ja to psychicky nezvladnem cakat co bude a z praxe viem ako sa veci daju rychlo dokaslat nedbanlivostou, tak u nas ja zena "nutena" si doktora zaplatit, teda pri dvojkach ,pri jednom babatku by som nevymyslala
A este ma napadlo ked sa ti drobce otacali citila si ten pohyb, nebolelo to , lebo u mna ked sa mali tlaci tak mi udiera do rebier a teda nie je to prijemne 😝 a keby sa mali otocit obaja asi by mi brucho roztrhlo 😀

zuzika30
8. mar 2011

@zuzika30 citam ze som asi nezrozumitelna , ja si chcem vybavit dopredu lekara a naplanovat cisarsky, neviem ci neposobim rozmaznane, ale ja teda nic pekne na prirodzenom porode nevidim pri dvojickach, ak niekoho poburujem tak prepacte

andysok
8. mar 2011

@zuzika30 dakujem no vcera som plakala pol dna i ked nie je este dovod, ale v tehotenstve netreba na plac dovod ale prilezitost..........ach tie hormony.............

andysok
8. mar 2011

@andzis dakujem ufffff

andzis
8. mar 2011

mala by som taku jednu otazocku aj vas vsetko tak velmi taha sem tam ma kdesi zaboli a dnes si vobec nemozem lahnut ani na jeden bok lebo ma to zacne dost boliet ... trochu som z toho vyplasena ale mozno je to normalne ... hm?

lubka_to
8. mar 2011

ahojte, rada by som sa k Vám pridala aj ja.....Ja už sa tiež pomaly pripravujem na pôrod, u nás sa dvojičky rodia iba cisárskym rezom, ja pokial vydržím tak po ukončenom 38tt mi moja doktora urobí cisarsky, už som si porobila všetky predoperačne vyšetrenia aby som bola pripravená keby to náhodou prišlo skôr.......Ja som v nemocnici chvalabohu ležať nemusela vôbec ale rátam že už pred pôrodom budem musieť na pár dni ísť si poležať ale už to kvôli deťom nejako vydržím......Držím aj Vám všetkým palce aby ste to šťastne a v zdraví vydržali až do konca......

andzis
8. mar 2011

Mozem jednu otazocku ?? chcela by som sa spytat ake plienky ste kupovali a ci nevadili na pupok babatkam a aky praci prasok pouzivate uz si pre istotu chcem zacat pripravovat zoznam co treba kupit lebo clovek nikdy nevie 🙂)) dakujem

zuzika30
8. mar 2011

@andzis asi si len ulezana , s tolkeho lezania by urcite aj mna vsetko bolelo , ale je fakt ze ked si lahnem na bok tak kym sa drobci posunu tak ma to taha aj picha
prasok mam Lovela tekuty a plienky uz vobec nedostat tie klasicke biele pevne ,su teraz na trhu nejake bambusove , zdaju sa mi riedke ,ale uz ine ani nedostat, ale ma napadlo ci sa nepytas na jednorazove? ja kupujem pampers premium care 1 do zasoby a jedno balenie mam Happy 0, ale radsej pocujme slovo skusenych mamin 🙂

zuzika30
8. mar 2011

@lubka_to vitaj ,super tyzden mas, dvojicky len cisarsky - super ,idem do Topolcian rodit 😀 ,ale nie ,snad si to aj tu vybavim, a ako sa citis ,co mozme cakat v takom stadiu 🙂