Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

linduska2
14. mar 2011

@lucila83 ahoj,a ako si si to vybavila?dakujem za info.paa 🙂

matelko1
14. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely vikend sme boli von,ulyzovana som az-az... 🙂 chlapci sa sankovali,mm samozrejme s nimi... 😀 kym ja som lyzovala.pocasie bolo nadherne....
trosku si vas precitam...

simonessa
14. mar 2011

@mamoka4 gratulujem velmi 😀

matelko1
14. mar 2011

@lucia00123 co to citam,tak ty cakas trojky...drzim palce aby si vydrzala co najdlhsie...... 🙂 trojky cakas po ivf,alebo....

lucia00123
14. mar 2011

@matelko1 ahoj ano som po ivf, jednovajecne dvojicky a trojca 😀

matelko1
14. mar 2011

@janette77 tak ako sa mate,co drobci.....

matelko1
14. mar 2011

@lucia00123 tak este raz blahozelam,drzte sa,...zatial je vsetko ok,ano....vsetky vysledky,atd....aj moja znama ma trojky,uz mali rok,rodila v 28tt tehu-deticky su v poriadku,mali len nieco cez kilo.....

lucia00123
14. mar 2011

@matelko1 pred tyzdnom somm bola na kontrole, deticky maju od 500-600 gramov a vyzeraju ze im nic nechýba😀 Tak si davam velky pozor aby im bolo dobre a vydrzali co najdlhsie.

andzis
14. mar 2011

@lucia00123 Ahoj sa pripajam ku gratulacii 🙂 drzkajte sa

simonessa
14. mar 2011

@lucia00123 jej trojicky,blahozelam nech ste zdravy 😉

simonessa
14. mar 2011

@andzis ahoj,vy traja sa ako mate? 🙂

dana_l
14. mar 2011

ucia00123 gratulujem k krasnym spravam. len nech tam ostanu co najdlhsie. ked raz vyjdu uz ich naspat nedame 😀

andzis
14. mar 2011

@simonessa Ahoj dobre po piatkovej kontrole sme spokojni 🙂)) len by sme isli von sa prejst a nemozeme tak je uzasne a teplo 🙂 a ako sa mate vy ??? pri kontrole mate este nejake specialne vysetrenia ? lebo nas uz iba pozru ci je vsetko ok vaha babatok zmeraju hlavicky a to je viac menej vsetko ...

lucia00123
14. mar 2011

dakujem vam dievcata😀

lucia.kl
14. mar 2011

@lucia00123 aj ja sa pripájam ku gratuláciám, a nech chalani vydržia č najdlhšie v brušku. inak nemáš ich náhodou s GF?? sestrička spomínala že sa tam jedny trojky podarili, keď som rodila tak tam ležala jedna trojičková mamina. už sú detičky na svete a majú sa dobre.. 🙂

lucia00123
14. mar 2011

@lucia.kl ahoj ano mam ich s GF 😀 sme mali strach aby sa podarilo a zadarilo sa nam velmi dobre😀 Ved staram sa o chlapcov nech vydrzia co najdlhsie

lucia.kl
14. mar 2011

@lucia00123 tak to potom sestrička teba myslela 😀 aj moje baby sú od tial, inak si neviem predstaviť, že by boli tri 😕 😕
čítala som, že chodíš do Ružinova, ja som tam rodila tie moje potvorky 🙂

simonessa
14. mar 2011

@andzis vies co zajtra idem na kontrolu a tiez ma vzdy pozrie a potom pozrie babatka odmeria , a teraz uz by som asi mala chodit castejsie na kontroly asi kazde 2 tyzdne teda odvsadial to pocuvam tak si to myslim 🙂 a potom som este videla ze sa robia nejake pohyby na nejakom pristroji ..ze mamicka lezi na posteli a je napojena na pristroji a sleduju sa pohyby babatiek tak este asi aj na to niekedy potom pojdem 🙂 ty chodis ako casto na kontroly?ja kazdy mesiac teraz som bola po 3 tyzdnoch 🙂

andzis
14. mar 2011

@simonessa To sa robí ale asi iba pred pôrodom nie ? Neviem .. Ja chodím teraz každé 2 -3 týždne tiež som počula že by sa malo chodiť už potom častejšie asi od 32 ttbudem chodiť asi tak uvidíme 🙂) 30.3. Mám ďalšiu kontrolu tak sa teším 🙂 držím ti palce na zajtrajsiu kontrolu 🙂

janette77
14. mar 2011

@matelko1 Ahojko, lyziarka a drobci sankari! 🙂) Mali ste pekny vikend...
My sa mame fajn, boli sme kocikovat nieco vyse hodinky, dnes bolo naozaj ukazkove pocasie, mala som len jarne sacko, no rozpravka.🙂

lucila83
14. mar 2011

@linduska2 - ahoj. Ked sa dvojky narodili a pustili nas z nemocky, mm isiel vybavit detom karticky poistenca do unionu. Zobral aj moju karticku, svoju a vypisal ziadost o zapozicanie monitorov. Ozvali sa za tyzden a doniesli nam to domov, este nam vysvetlil, ako to funguje. Po polroku sme zavolali, nech si pridu po nich.... 🙂

lucia00123
14. mar 2011

@lucia.kl no ano chodim do ruzinova ale rodit tam asi nebudem este neviem nie som rozhodnuta

juliagregor
14. mar 2011

@lucia00123 ahoj.. po pravde ti neviem odpovedať a myslím, že do BA chodíš preto, lebo tvoj gyndoš sa pozná s dr. v Ružinove...tu je ťažko radiť, ale starať sa o teba bude určite skvele a spraví všetko preto, aby si detičky donosila, čo najdlhšie a neviem, či má zmysel teraz o tom nejako moc špekulovať, ked už k nemu chodíš a si spokojná, ked bude treba, bud ťa prevezie do inej nemocky, alebo nájde iný sposob...najlepšie sa bude s ním porozprávať...

matelko1
15. mar 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
@janette77 tak u nas bolo vcera otrasne pocasie a k veceru zacalo prsat.dnes nevyzera zatial o nic lepsie.ano mali sme super vikend.

janette77
15. mar 2011

@matelko1 Ahojko, no my tu mame dnes kraaasne, na kratky rukav. Ochvilu padame von. Len malinka mi od vikendu vracia mliecko. Teraz predchvilou to bolo najvyraznejsie, tak patram na nete po infoskach...

dracik1
15. mar 2011

ahojte
@lucia00123 , preco nechces rodit v Ruzinove? som ti pisala, ze kamoska, co mala 3icky, chodila k Feriancovi, ten ma dobre skusenosti s mnohopocetnymi tehotenstvami...a preco v trnave? mas to blizsie?

simonessa
15. mar 2011

@andzis ahoj my sme prave prisli z poradne aj ja tebe samozrejme drzim palce a ja idem teraz 29,3 na dalsiu,zatial su v poriadku zasa sa otocili 🙂 a maju uz 1500 g 🙂 tak sme radi a vy ako?

andzis
15. mar 2011

@simonessa Ahoj tak to som velmi rada ze ste ok 🙂) otocili sa jej no sranda co stvaraju nasi loptosi hehe 🙂 no ja idem den po tebe na kontrolu 30 🙂) pekne naberaju na vahe to je super a maju rovnaku nasi uz maju rozdiel cca 100g a tesim sa kolko budu mat pri dalsej kontrole keby uz mali aspon 2 kg to by bolo super by som bola kludnejsia heh ... 🙂

lucia00123
15. mar 2011

@dracik1 ahoj ano ja som z piestan takze trnava je blizsie, ved ja viem ze ferianc je super.-D

simonessa
15. mar 2011

@andzis aj ja by som chcela aby mali uz aspon 2 kg... a nasi maju teraz 1400 a 1500 g takze tiez trosicku rozdiel ale dr povedal ze to vobec nevadi ze je to fajn 🙂 ... tak aj vy priberajte pekne 🙂