Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

ika00
26. mar 2011

Ahojte, po case som otvorila stranku MK a nasla vas. Tak sa k vam dvojtehulkam pridam 🙂 Prispevky rychlo pribudaju. Chcela som citat aj spatne, no nevydrzim dlho sediet pri PC. ...

ika00
26. mar 2011

@juliagregor mas skusenosti s tymto kocikom? My vyberame a nevieme sa rozhodnut.

Ake kociky ste si vybrali?

andysok
26. mar 2011

@janette77 fuuuuuuuu no musim sa hlasit u tety dr. nech zabali aj nam 😉

juliagregor
26. mar 2011

@ika00 ešte napíš s akým 😉 😎

juliagregor
26. mar 2011

@ika00 ty si asi myslela Bumbleride? podla mna je to jeden z naj kočíkov.... nový sa ešte nedá kupiť

dana_l
26. mar 2011

aj ja by som sa prihlasila na tie kufriky ale neviem ci mi to tuna pomoze 😉
tuna som sa este s takym nestretla. ale mozno pri dvojickach nieco dostaneme 🙂

juliagregor
26. mar 2011

@dana_l ahoj, aký je u vás časový posun? ako sa cítiš? čo si zohnalo na natieranie bruška... 😎

dana_l
26. mar 2011

@juliagregor my sme posuvali letny uz pred dvoma tyzdnami tak mame teraz 7 hodin dozadu. ale od zajtra to bude len 6 hodin dozadu - uz sa na nas dostavate 😀

specialne krem som este nekupila - este stale mam krem po detoch - vyse .... mozno 2 rocny? - johnson s vanilkou. tak som povedala ze "domastim" a potom pozriem nieco nove. ale zatial som stihla len 2x. ja som strasna s kremami aj celkovo s "kozmetickou upravou" na seba.

citim sa ok. nevolnost takmer uplne presla. tak sa vytesujem. a aj ked sa nam zima naspat vratila - sneh a v noci -17, cez den -4 ale uz svieti slniecko a je dlhsie svetlo tak mam viac energie a stihnem viacej.

dnes som bola na plavarni so sophie a leou. maju plavacie vesty ale aj tak ich musim drzat na rukach lebo su predsa len malicke. po prichode domov hned rozpravali manzelovi - sophie hat geschwommen, a lea to iste. lea mi vravi vo vode - to je sranda, to je sranda. strasne lubia vodu a budem sa snazit chodit kazdy vikend. len nekedy tam chytime virus a potom mame horucky alebo behame .... na wc. 😠

dana_l
26. mar 2011

@juliagregor tvoje dvojicky su skoro take stare ako moja lea. neviem si predstavit ze by som vtedy mala namiesto jedneho dve. to by bolo privela. teraz si myslim ze uz "v pohode" zvladnem
ake mozno sa mylim 😀

ako u vas. mali ste peknu sobotu? vela dievcat je asi "busy" vela sa dnes nepise. aj citat stiham 😀

juliagregor
26. mar 2011

@dana_l ved ty to máš skoro ako dvojičky 😀
my celkom fahn, len zase sme chorí, hnusné počasie, už by mohlo byť aj stále rovnako..
Maťo donesie zo škôlky vždy nejakú dobrotu a potom si to tu prenášaju 2 týždne 😝
s tou kozmetikou som rovnako, ale masti, masti....bruško bude veliké

dana_l
26. mar 2011

@juliagregor ja cez den nestiham a vecer ked idem do postele tak mam take studene ruky tak sa nechcem chytat lebo mi bude este viac zima. ale musim sa nejako "naucit". budem poslusnejsia. 🙂

dana_l
26. mar 2011

@juliagregor nase tiez chytia kazde 3 mesiace a najskor to ma jedna a o par dni to ma aj druha tak chodime k doktorovi na 2x. musi sa z nas uz smiat.

juliagregor
26. mar 2011

@dana_l skus len nejaký olejček, ten sa roztečie sám 😉
u vás je riadna zima ...brrrr

juliagregor
26. mar 2011

@dana_l k dr. chodím len s jedným, vždy s tým najchorejším...smejeme sa, že so vzorkou... 😀 lieky dostávaju rovnaké, aj ked postup choroby je rozny... už to máme vyskušané a kratší čas liečenia...

dana_l
26. mar 2011

@juliagregor aj vy ste uz bez plienok? nasa lea sa nechcela pytat ale som povedala manzelovi ze potrebujeme usetrit na plienkach ze ju dam do nohaviciek. a tak som ju davala casto cez den a len niekedy sa pocikala. teraz uz sa pyta, ale ak ideme von tak sa musi ci chce alebo nechce. ale na noc este mame, to by som len prezliekala postele.

juliagregor
26. mar 2011

@dana_l jaj keby sme boli...su hrozní...uplne odmietaju šerble, záchod a všetko čo sa týka plienok...čakám na teplejšie dni a ideme do slipov ...
už vedia čo robia, hlásia, ale posadiť ani za svet...lámeme nožičky a nišť 😝

dana_l
26. mar 2011

@juliagregor bola by som rada keby sme mali chlapcov - nech by bolo trochu pomiesane. ale chlapci su trosku "neskor" tak by bolo lepsie mat dievky. ale co. bude co bude.

juliagregor
26. mar 2011

@dana_l veru som zvedavá, čo sa Vám podarilo 😉

prajem pekný večer, idem ja haji...dobru noc

vanilka1802
26. mar 2011

@juliagregor poradim ti fintu ktora u nas na Tomina zafungovala, ani on sa nechcel posadit na WC ani na nocnik, to boli najväcsi nepriatelia, tiez som ho musela skoro v kolenach zlomit a nic z toho. Tak si zvykol cikat do maleho kyblika od horcice, alebo do hociakeho kelimka, a je to super aj vonku, vzdy mam v taske mali kelimok a moze ist aj bez plienky. Akurat tento tyzden bola u nas kamoska s dcerkou a ked ju Tomi videl ako cika do nocnika tak chce stale aj on. Ale od decembra cikal len do kyblika.
Inak dnes som kocikovala vo vasom meste. S jednou kockou co rodila so mnou naraz dvojky.

juliagregor
26. mar 2011

@vanilka1802 mohla si cinknuť, ona má hnedý kočík 😉 jej mama býva za mnou v baráku

juliagregor
26. mar 2011

@vanilka1802 vyskušam 😉
Maťo mi nechce cikať na stojáka a ani vonku... to su problémy...ozaj bude burza v Dubáčiku

vanilka1802
26. mar 2011

@juliagregor ano hnedy kocik, tusim znacka "babyvelt"
To bola taka rychlovka, ja som najskor nevedela ze tam budem, ale nabuduce sa ti ozvem.

juliagregor
26. mar 2011

@vanilka1802 a Katku s čiernym kočíkom ste stretli?
mne tak chýba to kočíkanie, teraz len behám za nimi

vanilka1802
26. mar 2011

@juliagregor myslis niaku dalsiu babulku s dvojkami? Ak ano tak to nie. Alebo ja som si nikoho nevsimla.

juliagregor
26. mar 2011

@vanilka1802 chlapci budu mať rok, možno by ste si aj navzájom pomohli...zoznámim Vás...

juliagregor
26. mar 2011

už ozaj idem... 😀

vanilka1802
26. mar 2011

Vsak ja sa ti niekedy ozvem, ale asi az ked bude trochu teplejsie. A hlavne aby si ty mala cas, kedze uz chodis do prace. A jasne rada sa zoznamim s dalsou duomaminou.
Len to budem musiet poriesit tak aby som nemusela brat aj Tomasa, lebo to je divoch, jeho by som za ruku popri kociku v meste nemohla mat, on by stale zdrhal.

vanilka1802
26. mar 2011

@juliagregor dobru noc

dana_l
27. mar 2011

dobre rano slovensko. my tu mame nadhery slnecny den a este stale -10C.

vcera vecer som citila babatka - babatko. take jemnucke stuchanie vnutri. 😀

andysok
27. mar 2011

@dana_l 😉