Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

smejko
28. apr 2011

@wera rodiť budem na Antolskej, som z Petržalky, takže mi "domáce" prostredie, navyše tam chodím aj na hematológiu, takže majú všetky výsledky pod jednou strechou. Inak, dnes tam v tých čakárňach brutal vydýchaný vzduch, som sa bála že to neustojím, už som mala mžiky pred očami 😒 ženské wc bolo pokazené, no klobúk dole pred úrovňou našich nemocníc 😠

lucia.kl
28. apr 2011

@weara a od kial z ružinova presne si???

smejko
28. apr 2011

babenky a Petrzalka tu neni zastupena ? s kym ja budem chodit kocikovat ??? ☹

wera
28. apr 2011

@lucia.kl bývame na Miletičke 🙂

wera
28. apr 2011

@smejko ja som tiež dlho uvažovala do ktorej nemocky ísť rodiť, ale nakoniec som sa rozhodla pre kramáre aj keď ružinovskú tu mám kúsok od domu.... moja sestra rodila na kramároch teraz na jeseň a bola maximálne spokojná a ja som volila aj kvôli detskej fakultnej nemocke že je taký kúsok...som sa bála že sa detičky narodia skôr keďže sme mali od začiatku kopec komplikácií a teraz mi je tak dobre ako mi celé tehu nebolo a babatkam sa na svet tiež zatiaľ nechce 😀

lucia.kl
28. apr 2011

@wera ja bývam tiež na miletičke... konkrétne miletičova 36, to sme susedy...

smejko
28. apr 2011

@wera nech ti to cim dlhsie vydrzi ... verim, ze sluzby detskej fakultnej potrebovat nebudete ... deticky z tejto temy sa rodia krasne, zdrave a silne ...

vivian2
28. apr 2011

@wera pisala si, ze chodis k diabetologicke.....tiez mas tehotensku cukrovku? Lebo ja hej...ale da sa to vydrzat. Mala som ju aj pri dcere, tak som vycvicena a tiez fungujem na ovoci....aj ked viem, ze sa moze len obmedzene.

wera
28. apr 2011

@lucia.kl my bývame oproti trhovisku v tom vysokom dome 🙂 jeeeej tak to sme fakt susedky 😀
už som Ťa určite musela aj vidieť... sem tam tu vidieť nejaké dvojmaminky tak si možno bola nietorá z nich 😀

wera
28. apr 2011

@smejko aj ja dúfam, že teraz už budú babatka pekne veľké že nebudú musieť do inkubátora... 😀
strašne by som ich chcela mať pri sebe v pôrodnici 🙂

wera
28. apr 2011

@vivian2 hej mám tehu cukrovku, ale musím pichať aj inzulín.... ☹

lucia.kl
28. apr 2011

@wera v glórii, no určite si ma videla, mám modrý kočík a baby sú otočené do predu a na madle majú kopec farebných blbostí... 🙂 tak to sa budeme určite pri kočíkovaní stretávať 🙂

smejko
28. apr 2011

@vivian2 @wera - kočky, ja nemám tehu cukrovku , chvalabohu, aj keď to je asi to jediné čo nemám (vysoký tlak, opuchy, št. žľazu, zrážanlivosť - to všetko môžem ponúknuť 🙂), ale v poslednom čase nemôžem papať ovocie - vždy sa z neho vyhádžem, dokonca aj z banánov 😒 dnes som to dr. v tom šoku zabudla spomenúť. Kde kupujete ovocie ? Ja som zatiaľ iba v tescu a tak, ale rozmýšľam, že skúsim trhovisko - alebo je to jedno ? kde nakupujete vy ?

wera
28. apr 2011

@lucia.kl juj ale kdeže my bývame v tom starom škaredom šedom dome 🙂 🙂 🙂
jej to sa budeme určite stretávať 😀

vivian2
28. apr 2011

@smejko ja kupujem ovocie kde pride. V Bille mavaju bio ovocie, tak skus to...to ti mozno nebude skodit. BTW ja tiez okrem cukrovky mam znizenu funkciu stitnej zlazy a okrem toho chodim pravidelne na hematologiu...zatial ma len pozoruju.

@wera ja si zatial inzulin pichat nemusim. Chodim na kontroly a tak je zatial vsetko OK. Preco si ty musim pichat inzulin, mala si zle vysledky glykovaneho hemoglobinu? mas doma aj glukomer? Ja nemam tak ani neviem ci je to ok alebo nie....ale snazim sa obmedzovat a drzat....hlavne aby boli babuliatka zdrave.

wera
28. apr 2011

@smejko moja je úplne jedno kde kupuješ ovocie, všetko je aj tak od jedného dodávateľa... na trhovisku majú väčšinou to isté čo v obchode...
to vyhadzovanie môže byť z ovocia ale kľudne aj z iného jedla... ale snaž sa aspoň ovocie šúpať alebo umývať ho v bio jari, videla som že to odporúčal Bukovský...

wera
28. apr 2011

@vivian2 ja som mávala vysoké hladiny po jedle... mám doma glukomer a musím si každý druhý deň merať 7x denne... už mám pocit že som ako drakula 🙂 ja si pichám inzulín dva krát denne...teda pichá mi ho mužík lebo mne býva zle kde zbadám tú ihlu...

smejko
28. apr 2011

@vivian2 @wera diiik 🙂

andysok
28. apr 2011

Ahojte dievčatá veľká a obrovská vďaka za podporu ;-D fakt ste ma veľmi potešili, povodne som mala ísť domov zajtra,dnes dosl vtipna Petrova že ja by som si vás tu rada nechala pre náhodu tie 2-3 týždne teda do konca predčasného pôrodu lebo deticky sú krásne zdravé ale maminka a jej krcok po serklazi ,krcok1,5cm no ale uvidíme čo zajtra povie prednosta......ja myslím že pôjdem domov uz po tom všetkom ako som mala skusenost s dr.....bububu no ale nic neriskovat v každom prípade vyzerame že budeme majovky;) držím všetkým zucastnenim palce

wera
28. apr 2011

@andysok ahojky 🙂 moja je super že si Ťa tam doki chce nechať, aspoň budeš pod stálym dozorom a ak by sa náhodou babatka rozhodli prísť na svet budeš hneď v nemocke tak sa toho neboj, Dr. Petrova je veľmi dobrá doki a vie čo robí 😉
držkajte sa 🙂

smejko
28. apr 2011

@andysok drzime palce, najsilnejsie ako vieme ... uvidis, vsetko dobre dopadne a potiahnete az do terminu. A keby nahodou predsalen prisli drobci na svet v maji ... majove deti su super - ja som majova 😀

lucia.kl
28. apr 2011

@andysok drž sa moja, myslíme na teba každý deň. aj ja som májová, máj je lásky čas a krásny mesiac, hlavne nech sú detičky zdravé, to je najdôležitejšie...

lucia.kl
28. apr 2011

@smejko aj ja som májová 😀

lucia.kl
28. apr 2011

@wera to v tom, čo sú dole číňania, záložňa a oprava šperkov?? inak ak by si mala záujem, kludne sa môžeme niekedy vonku prejsť a môžeš si vyskúšať ako sa tlačí dvojkočík 😀 prípadne si sadnúť v parku a pokecať...

andysok
28. apr 2011

@lucia.kl
@smejko tak dievčatá uz lenpreto musia byt majoveeeee ;)

juliagregor
28. apr 2011

@andysok aj ja som májová 😀

lucia.kl
28. apr 2011

@juliagregor
@smejko a kolký máj?? ak teda prezradíte. ja 31.

juliagregor
28. apr 2011

@lucia.kl 28 ...len som asi najstaršia :D

lucia.kl
28. apr 2011

@juliagregor ja budem mať 31 rokov a smejko 33 - podla pasu...

juliagregor
28. apr 2011

@lucia.kl v pase nemám, ale 36 budem už mať 😝