Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

janette77
29. apr 2011

@andysok vraj sama! A Marosko a Andrejkou jr. su co?? Haaa?!?! 😀 😀 Ale nie, naozaj prajem vsetko dobre a pustia Ta este "medzicasom" domov?

zuzika30
29. apr 2011

@janette77 tiez sme po IVF ,nedarilo sa nam 5 rokov
ide ta manzel vymenit v starostlivosti o deturence? ak hej dobru nocku , sa mi to paci , uz som to aj mm spominala, uvidime v praxi a co bude s kojenim ,lebo tak sa to neda

janette77
29. apr 2011

@zuzika30 ...my sme sa tiez trapili 5 rokov. Si z BA, ci...? Kde si podstupila IVF? Manzel ma dnes vynimocne nevymeni, lebo cely tyzden tahal do noci v praci a este aj medzicasom musel byt na telefone, takze aj napriek tomu, ze chce, doporucujem mu dobre sa vyspat a potom zo soboty na nedelu mu dovolim.🙂 Ale deturence uz pekne prekvapia, co sa tyka noci, lebo vcera som ich okupkala a nakrmila o 19-tej a zobudili sa az rano o 5:15. Bomba!! 🙂
No dnes chcem, aby sa dobre vyspal, lebo aj zajtra nas ide vencit do BA, tak nech si oddychne... Ja Ti vsak kojenie velmi prajem, mne je luto, ze som toto stastie nemala. ☹(((

lucia.kl
29. apr 2011

@janette77 ideš ma navštíviť zajtra?? 😀 😀 a čo idete do BA? na nákupy či na návštevu?? teda som ja zvedavá 😀

andysok
29. apr 2011

@janette77 to teda neviem pôvodná verzia že na dva týždne,potom že len do utorka tak uvidim s čím príde moja dr ešte ;)

janette77
29. apr 2011

@lucia.kl ide ma manzel trosku vyvetrat do civilizacie 😀 😀 😀 ideme kupit zehlicku (staru som nechtiac zhodila z dosky, ked som sla okolo nej ako tank a aj ked mam sikovneho manzela a opravi naozaj vsetko, toto sa mu akosi nezadarilo...ale ona to uz mala nahnute, to je fakt, to bol este svadobny dar, takze takmer 7rocna vecicka 🙂), potom radio do kuchyne by sme chceli, mozno detvakom aj gramofon pozrieme, ak bude cosi za rozumnu cenu (chceme im pustat rozpravky a take retro platne🙂)), ale bolo by fajn, keby to malo aj CD prehravac...), no a ja si chcem mrknut nejaku bluzku na "vitanie deti", mozno nejake pohodlne topanky na kocikovanie, nejake sikovne mokasinky... a taaak, trosku pocavargujeme. 🙂)

zuzika30
29. apr 2011

@janette77 ja som z Martina ,takze tu v Heliose
super, ze uz tak pekne spinkaju , dobre nakupy prajem 🙂

drtka
29. apr 2011

Tak aj ja sa pridávam k Blížencom 🙂 Sranda najviac dvojičiek sa tuším rodí blížencom 🙂 Mám jednu otázku. Vždy večer keď sa postavím z postele tak mám príšerne bolesti na ľavej (niekedy aj pravej) strane hneď pod zadkom. Strašne ma to bolí niekedy neviem spraviť ani krok a tlačia sa mi slzy do očí. Potom to rozchodím. Mávali ste to aj vy? Neviete z čoho to je. Moja švagrina mi tvrdí že to sa mi rozširuje panva ale ja neviem, nie je to ešte skoro? To ma bude už stále takto bolieť ☹ ?

dana_l
29. apr 2011

@janette77 pozri na mna, my sme az teraz doplanovali 😉

janette77
29. apr 2011

@dana_l 🙂 fandim vam!

janette77
29. apr 2011

@drtka No ja som takto "pozacvikavane nervy" mala, ale az v neskorosm finale tehu...skus sa popytat lekara...ale ja som to s lekarom mala take, ze ked som sa mu s cimkolvek v ramci tehu postazovala, tak len pokrcil plecom, asi nieco v zmysle, ze ved ste tehotna, vselijako sa mozete citit, vselico moze boliet atd. ...

dana_l
29. apr 2011

@lucia.kl u mna praveze nie su ziadne vyrazky. len svrbi. a hlavne predlaktie si stale skrabem. mm som vravela ze ci nepockame s tym kremom od doktora, mozno to prejde aj same. a on mi vravi, ved ty sa skrabes celu noc na nohach ako spis. ziadne cakanie. krem sa kupi a budes kremovat. takze u mne je to nieco ine. ale dufam ze to nie je ta pecen lebo ja strasne nerada beriem tabletky, a nieto teraz ked som tehotna 😒

dana_l
29. apr 2011

@zuzika30 len sa chrante. lebo clovek nikdy nevie 😉 napokon budete tak "skoro" ako ja. alebo ma aj mozno predbehnete?

lucia.kl
30. apr 2011

@janette77 tak to máš dobre, len sa pekne vyvetraj a niečo pekné nakúp, ja sa chystám tiež si niečo kuknúť, hlavne tenisky, lebo tie čo mám ma po pôrode nejak tlačia ☹

drtka
30. apr 2011

@janette77 No veď aj ja dostanem asi takú nejakú odpoveď. Tiež mi vždy odpovie, to je normálne ste tehotná 🙂 Budem musieť asi len vydržať a pretrpieť to, snáď to prejde 😖

simonessa
30. apr 2011

@andysok neboj sa ..ja som bola tiez v nemocnici tyzden ... a teraz som 38 tt a furt nie a nie porodit a to ma kazdy strasil ze dvojicky ako idu skor :D ja budem este prenasat... a prajem ti aby si uz bola doma a nech co najviac vydrzite aj ked ja uz by som strasne rada porodila lebo toto su nervy :D

andysok
30. apr 2011

@simonessa Fuuuu ani nevrav ja az teraz tak naplno pociťujem tehotenstvo ale tak uz to nebude dlho trvať určite budeme mat obe deturence majove a ešte k tomu ma budu odsivat to by tiež mohlo spustiť pôrod no uvidíme,Simi a ty máš krcek v poriadku?

janette77
30. apr 2011

@dana_l Ahojko, toto iste som mala aj ja, nazvala som si to "tehu blsky", lebo ziadne vyrazky, len fest svrblave telo a poviem Ti, ze mne to preslo az po porode a este niekolko tyzdnov som si oskrabovala nohy...Mozno aj prvy mesiac po porode... Drzim palceky a viem, ake to je. To bolo u mna hadam to najhorsie za cele tehu, pretoze sa mi ani spat kvoli tomu nedalo, isla som sa zjasit! Mala som to cca posledne 2 tehu mesiace, ak si dobre pamatam...

janette77
30. apr 2011

@lucia.kl Pekne predpoludnie, o jednej vyrazame... Misiaci nam este spia a manzel kosi travu. 🙂 Dufam, ze pokupime.🙂

dana_l
30. apr 2011

babenky, ako je to s tymi nasimi detickami tam vnutri. oni vam behali "hore dole". raz jedno bolo tam a druhe tam alebo mali svoje "stale miesto" a len vramci neho sa otacali?

dana_l
30. apr 2011

vy pisete o teple a u nas vcera 6 stupnov. zima ako v ... ruky ladove zamrznute. a v noci namraza. a vraj dnes by malo byt 17c. to som zvedava. ja uz chcem teplo. vetrovky uz ledva zapnem.

dana_l
30. apr 2011

@janette77 co ti na to svrbenie vravel doktor. ze vsetko ok? alebo tiez robil testy?

juliagregor
30. apr 2011

ahojte
@drtka nenechaj sa odbiť...ona aj mna to bolelo, ale nie stále, niekedy vonku na prechádzke ma až zlomila v páse, tak ma to bolelo...ale ked to máš stále vypýtaj sa na ortopediu...su aj špeci dr. kt. sa venuju tehotným...moje 2 kamošky mali problém s chrupavkou medzi kosťami
@dana_l ahoj, veru ti tam poletuju...ja som tomu neverila, že maju tolko miesta, ale ked som bola v nemocke a každé ráno ich počúvali Dopllerom, tak stále boli inde a aj na každom UTZ mali inu polohu...

dana_l
30. apr 2011

@juliagregor tak uz sa na to tesim ako ich budeme "tracking" 😀

juliagregor
30. apr 2011

@dana_l veru aj u nás je fajn, trošku sme vonku zmokli, ale potom vyšlo slnko...deti som uložilo a teraz tu tíško sedkám pri káve, kým zaspia... z vychádzky prídem vždy taká zmorená 😝

dana_l
30. apr 2011

@juliagregor pri tolkych sidielkach musis byt. no neviem ci u mna ta kava- teda caj - este pride do uvahy. ked zaspia tak budem behat sa snazit aspon co to urobit. aj ked teraz som trochu zlenivela. ale po celom dni v praci mozno aj mam trochu narok. 🙂

juliagregor
30. apr 2011

@dana_l aj ja mám čo robiť 😀 , len aj ja mám narok na trošku kludu... a ty tiež, len sa veru šetri...

dana_l
30. apr 2011

robim kuracie prsia na s philadelphia crem. a bude navarene na par dni.
perlicka. ak sa spytam deti ci si mozem obliect nieco co je ich, tak sophie mi povie - ved ty si malinka. a lea mi to nastrci na hlavu a povie - vidis, ty si velika. 😀 😀 😀

dana_l
30. apr 2011

ako sa prejavuje tvrdnutie brucha? ja som to este nemala. teraz niekedy pocitujem vrch brucha ako keby mi ho vnutri "stahovali".

simonessa
30. apr 2011

@andysok 🙂 no majove budu urcite dnes to uz nestiham :D a krcok by mal byt v poriadku teda som na 1 cm otvorena takze asi uz ho nemam ze 🙂 a uz nemam ani hlienovu zatku ale zevraj je vsetko v poriadku ( hovorim si ze len aby ) lebo doktory maju furt casu..a ty?