Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mata1782
6. máj 2011

Ahojte ak mozem tak sa k vam pridavam dnes sme boli na sone a mame dvoch dropcou uz mali aj akciu srdiecka tak sa moc tesime 😅 😅

lucia.kl
6. máj 2011

@mata1782 ahoj a vitaj, aj keď čo chvíľa už tu budú len skoro samé maminy, tak nech vás dvojtehuliek pribúda, ale radiť budeme určite....

lucia.kl
6. máj 2011

tak a v tom reflexe sme boli už dnes ☹ tak som to nevidela, ale dám link aby ste mohli kuk 🙂

vivienna
6. máj 2011

@zuzika30 dakujeeeeeem a hlavne sa držte !!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

margaretka3
6. máj 2011

@mata1782 Blahoželám a obdivujem Ťa, lebo mne keď doktor povedal, že budú dve, tak by som ho zbila a kričala pomoooc....., ale už bude len dobre..... A pekný vianočný darček budete mať 🙂

deinad
6. máj 2011

@juliagregor dakujem, veru ano, aj ja si to zelam z celeho srdca, rok 2011 musi byt pre nas ten stastny 🙂

deinad
6. máj 2011

@janette77 ahoj sikovnica, no musim povedat ako to obdivuhodne pri drobcoch stihas...ale oni cloveka asi len poriadne nakopnu a tak to pekne zvladas, super 🙂
ja som tiez dnes stihla oprat a prezliect periny a umyt schody na poschodi aj vo vchode, mala som sluzbu :D, ale to je len take male pochvalenie 😉

deinad
6. máj 2011

@lucia.kl hm nejak nechapem ty a deti ste boli v reflexe? chcem vidiet 🙂

lucia.kl
6. máj 2011

@deinad hej boli sme v reflexe, malo to byť až v pondelok, ale dali to už dnes, takže zajtra v archíve to určite bude...

linduska2
6. máj 2011

@lucia.kl ahoj chcem sa spytat kedy si namontovala kolotoc nad postielku.ja by so chcela hned od zaciatku nie je to priskoro 😒

janette77
6. máj 2011

@chruminka Taaak, teraz som si precitala ako travite dni so slecnami. 🙂 Dakujem pekne, vyhovovalo mi, ze si sa rozpisala, lebo presne toto som sa chcela dozvediet, hoci je to asi indi-vindi, verim, ze gro je u vsetkych detureniec pravdepodobne rovnake. Takze toto ma asi caka...ako sama pises, novy rezim - nove stresy, ale vidim, ze ste si pekne poradili a my vas, dufam, budeme nasledovat..-)
Bude to stale "veselsie", ale urcite aj vesele. Ved detvaky su take nadherne a maju obrovsky dar dobijat baterky, ked sa uz nam mamam zda, ze sme na nule.🙂

lucia.kl
6. máj 2011

@linduska2 jeden som dala tuším hneď na začiatku a druhý potom keď mali 3 mesiace - dlho sme mali totiž len jeden...

janette77
6. máj 2011

@deinad co male! Sikula si aj Ty! Ved kto by nas, ked sa same nie... 😀 Ja mam uz vynimocne doma manzela, tak som okupkala Miska, manzel mu dal mliecko. Miska este buva v kociku, ale uz by sa mohla zobudit, lebo nemam rada take kupanie na "cely vecer". Ja rada hop-sup a hotovo!
Bola som na dvore nakoniec dve hodinky, uvarila som si kavu k drobcom, vzala casopis a pobudli sme na vzduchu.
Velmi sa tesim, ze ide vikend a budeme ho travit rodinka pokope. Su dni, ked manzel deti ani nevidi, nanajvys v neskory vecer nakukne do postielok a rano nas este spiacich poboztekuje, ked odchadza do prace...

janette77
6. máj 2011

@mata1782 Ahojko, takze Viktorka bude mat surodencov, urcite sa uz velmi tesi.🙂 Gratulujem ku krasnej sprave a zelam zdarne tehu.

janette77
6. máj 2011

@lucia.kl Jej, Luci, aj ja by som chcela vidiet tu reportaz, tak hod potom link prosim. To bolo nieco neplanovane, ze si sa vopred nepochvalila? Ci mi nieco uslo?
Juj, ci som zvedava! 😀

linduska2
6. máj 2011

@simonessa
@zuzika30 ahojte kocky ja som v 35 tyzdni a rada by som vedela ako pojdem rodit najradsej by som bola keby mi uz buduci tyzden daju vediet.jaj to cakanie 😉 kazdy vravi ze dvojicky sa rodia skor ale asi vy ste vynimky.nie je to pravidlo.drzim Vam palceky aby vsetko dobre dopadlo 🙂

juliagregor
6. máj 2011

ešte to tam nie je, aj ja som zvedavá 😉 😎

matelko1
6. máj 2011

ahojte.prajem pekny vecer.
dnes som tu mala svokrovcov,mm mal dovolenku.
ja som povysavala,umyla podlahy,potom som sla ku chlapcom na zahradu,santili sa jedna radost... 🙂
idem si vas precitat.....mm siel pozerat hokej s kamaratmi ani neviem asi do krcmy 🙂

linduska2
6. máj 2011

@lucia.kl dakujem a deticky si mala v jednej postielke alebo osobitne?neviem ako to mam riesit.chceme si zapozicat aj monitory.pekny vecer.idem pozerat hokej 🙂

juliagregor
6. máj 2011

hračky...toto je starší syn, toto slniečko mal najradšej...na fotke má 3 týždne a
a jeho prvý nádych...
spával tak zabalený... 😀 moja mama len zalamovala rukami, ale on bol spokojnýýýýýýý, potreboval byť takto...

juliagregor
6. máj 2011

😀 a tá noha je moja

matelko1
6. máj 2011

@linduska2 ja od zaciatku som davala chlapcov kazdeho do svojej postielky...
@juliagregor ze uz to ani pravda nieje kd boli taki mali chlapci....ake spokojne babatko.

lucia.kl
6. máj 2011

@linduska2 v jednej postielke boli asi mesiac, potom uz každá sama.

juliagregor
6. máj 2011

@lucia.kl http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/refle... mediálne hviezdy 😉
babulky su super 🙂 a dobre vyzeráš 😉

janette77
6. máj 2011

@linduska2 u nas tiez, prvy mesiac spolu, potom si uz zacali zavadzat, tak kazdy do svojej postielky.🙂 Inak, aj z periniek mi prirychlo povyrastli. Kdeze do 3. mesiaca, ako mi bolo doporucovane! 🙂

janette77
6. máj 2011

@lucia.kl Uz som aj ja videla Reflex! 🙂 Sympaticka mamina a krasne babule. Tie som spoznala podla tych silto-ciapociek. Uz si usila nove? Spominala si, ze Ti cmajzli...

matelko1
6. máj 2011

mne nejde spustit reflex.neviem preco,co sa deje.toci mi,nacitava a nic.hadam sa mi to spusti...
mm si dnes zobral dovolenku,lebo mal prist robit skrine do spajzy,take cosi ako roldor,lebo my vecne tam mame neporiadok,tak aspon by nebolo vidiet a ten doticny neprsiel,tak mm sa vcera vecer nazlostil a povedal mu nech donesie material,ze si to on spravi sam....nakoniec poobede material doniesol,ale dokoncoval v garazi,nemal tam hrany nalepene atd.....nechceli sme abs hrany,lebo to je len spajza....zbytocne predrazene..

chruminka
6. máj 2011

@lucia.kl perfektne boli babule ako tam stvornozkovali 😀
@janette77 no a stym varenim a domacimi pracami...nieco sa da stihnut aj s nimi (vytriedit pradlo,naplnit pracku vyvesit,poskladat pradlo,povysavat byt a ine drobnosti) ale je to hlavne podla okolnosti su dni ked nespravim(e) nic a su dni ked dokazem(e) spulu aj navarit komplet obed,ale väcsinou varime vecer ked spia,alebo na striedacku s mm 😉
@mata1782 vitaj 😵
@linduska2 my sme mali jeden kolotoc tiez skoro od zaciatku (jezibabule spavali do 2 mesiacov spolu v jednej postielke aj v noci v spalni), mali ho vstrede, ale potom sme ho zrusili a dali do obyvacky (tam som mala super vysoku postielku na prebalovanie a vlastne cely den do cca 6 mesiacov mi v nej spolu spavali) a potom sme mali v obyvke dva kolotoce kazda na jednej strane 🙂 v spalni nemali ziadne hracky vpostielkach okrem mojkacov a macikov.

dana_l
7. máj 2011

@juliagregor pozerala som na ten link na video co si dala. ja som cakala nieco "zahranicne" a ono zrazu po slovensky. deti chceli aj viac vidiet 😉 . sa im pacilo ako ste bikovali a koruclovali 😀 . ale to zobudzanie susedov sa nedalo pozriet 😒

dana_l
7. máj 2011

@lucia.kl video som pozrela ale nepocula. mm zobral laptop do prace a mne nechal pocitac napojeny na tv ale nema repraky 🙄