Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
28. feb 2009

jarka ma cas 🙂 musi vydrzat do utorka 😉 😝

cherry01
28. feb 2009

ahojte baby. Tak my pečieme, praceme, kakáme, cikáme 😀 😀
zajtra od rána chaos - KRSTINY - tak držte palce. Ja som bola v živote len na svojich a tie si nepamätám, tak neviem ako to brebieha. Zajtra ked nebudem total zabitá , tak napíšem ako to dopadlo. páááááááá mamičky a tehulky.

Caty - super kupelka. Aj ja práve vyberám kupelne. 🙂

pipka
28. feb 2009

rodime v priamom prenose? 😕 😀 😀

Martinka presne tak ako ty, som bola obkakana aj ja...ale trikrat viac 😝 😝 😅 ja som mala aj na ksichte a stekalo mi aj na papuce a koberec...veru som tepovala 😀 ...ale mna nemal kto odfotit 😅

pipka
28. feb 2009

cherry drzte sa a cakame na fotkyyyy 😵

ja idem robit braskovi torticku, bo zajtra ma-nema narodeniny 😀 narodil sa totiz chuda 29. februara 😅 😅

bobicek5
28. feb 2009

jarka, spis alebo si uz v nemocke? Drzim palce, nech vsetko dobre dopadne.

martiina
28. feb 2009

jarka, no čo ešte ste pokope?

katka.ott
28. feb 2009

ahojte 🙂
jarka, drzim palce 😉
mati, no krasne si dopadla. na tvojom mieste podam sportku 😀
cherry, drzim palce 🙂

mauzos
28. feb 2009

jarku mam na Skype a slubila, ze ked bude nieco nove, tak napise, ale uz je OFF, tak neviem ci nesli do tej nemocnice 😒

cherry na zajtra drzim palce, aby vsetko dopadlo dobre a aby si to v zdravi zvladla 😉 a samozrejme cakame na fotky fesakov ...

pipka
28. feb 2009
pipka
28. feb 2009

Su len dve moznosti, bud jarka spí, alebo rodí 😅 😉

katka.ott
28. feb 2009

pipka, hanka je uzasna. budete mat z nej multiinstrumentalistu 😀

eviska83
28. feb 2009

ahojte,tak Jarka ja na ceste do nemocky, ked budem vediet nieco viac dam vediet 😒

pipka
28. feb 2009

kati, no daj pokoj 😀 ked mi to tu vsetko zacne zvonit a pípať...mam co robit, aby ma netrafil slak 😅 😀 😀
a ona len bucha do toho s takou silou, ale uuuplne sa v tom vyziva aku jej to robi radost 😒 😀 😀 cim vasci buchot, tym vacsia radost 😀

uprimne vam prajem, ked toto budete zazivat dvojmo 😅 😀 😀

zuzka0807
28. feb 2009

ahojte! tak som si precitala, co ste pisali poobede a pipka ma pravdu, to bolo ako porod v priamom prenose, aj ja som sa zlakla... ake je to vobec tazke zistit, ci clovek, teda zena 🙂 rodi... ale to je vsetko tak, ked je to prvykrat a dokonca aj druhykrat, ked jarka uz jedno babo ma.
pipka, mala je zlatucka a matka, tak to som ja este nevidela, svagrina mi hovorila len o takomto cikani, ale kakanie?
ja som bola dnes plavat, to je tiez sranda, ked ma stale viac taha ku dnu 🙂
a myslim, ze vy ste vsetky superzeny, ja tak teda nevyvaram, ale mam prazdniny (teda dovolenku), budem musiet cosi varit 🙂

katka.ott
28. feb 2009

tak teda jarke drzim palceky 😉

pipka
28. feb 2009

evi pozdravuj ju a ze drzime palce 😵

katka.ott
28. feb 2009

ja som sa dnes tiez trosku prelakla, ale vsetko bolo ok. len som to trochu prehnala s upratovani, tak ma zacalo vsetko pobolievat.

kto je po jarke na rade? felonka sa este drzi, nie? a tusim aj fedra. tak potom ja 😕 😅 ?

pipka
28. feb 2009

kati, ty musis este vydrzat, fedra je prva, felonka druha, jarka a az potom ty 😀

martiina
28. feb 2009

jarka drž sa, myslíme na teba 😵
jej, Pipka Hanulka je krásna a má v izbičke rovnakú bordúru ako ninko 🙂

katka.ott
28. feb 2009

tak som to myslela, pekne po poradi, nepredbiehat sa 😀

pipka
28. feb 2009

ano ano mati, sak to som ti uz davno pislala, ze mame v izbach rovnaku borduru 😵 my to mame v spalni...tam mame detsky kutik 😀 MM tvrdi, ze odkedy to tam mame nalepene, ze sa mu hned snivaju krajsie sny 😀 😀

dnes sa mu snivalo, ze sa nas dom hybal, lebo mal kolesa 😅 😀 😀 ...stale mu hovorim, aby tolko nejedol pred spanim...potom sa mu kraviny snivaju 😀

katka.ott
28. feb 2009

pipka, aby ste nahodou nemali tie kolesa naozaj namontovane 😀 , kej je manzo taky vymyselnik 😎

pipka
28. feb 2009

kati , nestras...on je schopny vsetkeho 😅 😀 nesmiem mu to dat citat, lebo zajtra ho prichytim so srobovakom v ruke 😀 😀 😀

katka.ott
28. feb 2009

😀 😀 😀 a hanulka mu bude pomahat - bude nahadzovat tempo trieskanim , buchanim a pipanim 😀

pipka
28. feb 2009

no preeesne 😀 a mama dojde, uvidi to dielo a odpadne 😝 😀 😀

pipka
28. feb 2009

idem uz spinkat babulky, dobru nocku 😉 hanulke ide dalsi zubok, tak je kazdu chvilku hore 🙄 , nech aspon co-to pospim 😅

katka.ott
28. feb 2009

dobru noc 🙂

idem aj ja pomaly, MM kazdu chvilu dojde z nakupu z brna, tak budem vykladat

mauzos
28. feb 2009

takze predsa Jarka sla do tej nemocnice. Evi pozdrav ju a daj vediet, ked budes vediet nieco nove...

pipi, Hanulka je rozkosnaaaa 🙂 a v tej postielke ma teda riadny cirkus 😀 😀

katka neprehanaj to s upratovanim, este musis chvilu vydrzat v kope 😵

eviska83
28. feb 2009

takze,Jarku si nechali v nemocnici,ale nic viac zatial neviem,zajtra dam vediet co je nove 😒

eviska83
28. feb 2009

tak som s nou prave volala,nemozem ani spat ☹ ☹ .Takze bola na sone ,vsetko ok.Podla nich je 37+3,neotvara sa .Nechaju si ju tam 2 dni a ked sa nic nebude diat tak ju este poslu domov.nechapem preco ,ved v stredu mala ist na cisarak 😲 😲