Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
1. mar 2009

dobre rano babule, dakujeme za spravicky Evi. To teda ani ja nechapem, co s nou nacvicuju ☹ ale som rada, ze je vsetko v poriadku a bol to plany poplach 😉

eviska83
1. mar 2009

dobre rano,tak dne sju zasa vysetrovali,plodova voda jej neodtiekla (bol to len vodovy vytok), bolesti uz nema ziadne tak si mysli ze ju mozno pustia aj dnes
Cherry - uzi si krstiny 😀 😀 😀

mauzos
1. mar 2009

chudera, tak sa vystresovala. Drzim palce, nech ju pustia a nedrzia ju tam zbytocne dva dni 😉

martiina
1. mar 2009

dobro ranko, no chúďa jarka, takže planý poplach 😅 ... a že nechajú si ju tam dva dni a potom ju pustia to ani ja nechápem, veď to by ju pustili v utorok a v stredu má plánovanú sekciu 😕 ste ma mali vidieť ako som hneď ako som vstala zapla PC, som myslela že už bude novinka že jarkiní krpci sú na svete 😵, ale ako vidím tak je im dobre tam kde sú a na svet sa im veľmi nechce 😅

cherry, krásne krstiny! a napíš ako dopadli, mňa čakajú o tri týždne 😵 ale my budeme mať obed v reštike a potom pôjdeme k nám posedieť a samozrejme popiť 😀 /no samozrejme ja akurát tak tú vineu 😠 / , takže zákusky a tortu budem aj tak piecť. Ninkove krstiny sme mali u svokrovcov, lebo vtedy sme tam ešte bývali. Ale som si povedala že už viac to takto neurobím, lebo svokra mi vôbec nepomohla. Keby som tam nemala sestru, ktorá išla Ninkovi za krstnú, tak som na to sama. Obed pre 20 ľudí, všetko upratať atď 😝 , no tak preto radšej v reštike. Inak mám dobrú svokru, ale s týmto ma vtedy naštvala 😠

mauzos
1. mar 2009

mati ja som presne s tym zapinala PC, ze uz budeme mat nove dvojky a vidis, oni vedia ze tam im je najlepsie 🙂 dufa ze aj ja budem takto stresovat 😒 ale ja mam nemocnicu 5 minut od bytu, tak to nebude take hrozne ...

eviska83
1. mar 2009

Takze Jarka nema zatial nic nove,este nevie ci ju pustia ,caka.Na ultrazvuku len potvrdili ze jedno babo je hore hlavou a druhe priecne cize cisarak to isti.A zrejme jej ho nebudu robit v stredu,vreveli ze babetka su male tak ju asi este podrzia 😒 Vsetky Vas pekne pozdravuje a dakuje za podporu 😵

My sme mali krstiny ked mal Andrej 5 mes.a to uz bral fararovi knihu z ruky 😀 😀 😀 ,tiez sme to mali v restike,ale my sme mali okolo 50ludi(my sme straaasne velka rodina) a u nas je zvyk ze prve su velke.A to bola len najblizsia rodina 🙂 🙂 🙂

mauzos
1. mar 2009

takze jarka to este potiahne dalej? tak to sa este nastresuje 😒 nevravela ake vahy maju babatka?

ze 50 ludi, ved to uz je aj riadna svadba. To ste robili v UK, ci este na slovensku?

eviska83
1. mar 2009

Jarku dnes este nepustia ,az zajtra rano.Jej ani raz nepovedali vahy 😕 neviem preco ,len stale jej hovorili ze su male.
Na svadbe sme mali okolo 100.No neviem ci by sme sa doplatili ich tu vsetkych dosikovat 😀 😀 😀 .My sme to chceli na svk .

pipka
1. mar 2009

dobre ranko babulky 😉
tak ako vidim, tak este nist 😅 a ja som uz tipovala kedy sa narodíli...tak musim cakat do stredy 😅 😀

pipka
1. mar 2009

dnes vas musim trosku zanedbavat, ideme k nasim na oslavu braskovych narodenin, tak sa uvidime az vecer, tak zatial si vychutnajte peknu nedelu, pa 😵 😵 😵

mauzos
1. mar 2009

ti lekari v UK su nejaki divni, ze nepovedia vahy 😒 ani moja Dr. na poradni mi nevie povedat vahy, lebo vraj sa jej to neda zistit, alebo sa jej nechce ... ale pri kazdom specializovanom USG mi vahy povedali. Ten jeden den to tam snad vydrz, aspon si oddychne 😀

pipka, Ty a absencia? esteze mas dobru vyhovorku 🙂 vecer sa ozvi ...

fedra
1. mar 2009

Teda ...aj ja som myslela, ze Jarka to mas uz za sebou a idem gratulovat k detickam 😨
Nuz, ja zajtra nastupujem do nemocnice, tak mi drzkajte palce nech to dobre dopadne a hlavne nech su blsky v poriadku 😉

mauzos
1. mar 2009

ahoj fedra, kedy ti stihol nabehnut 39 tt? to uz by sa fakt patrilo porodit 🙂 samozrejme ze ti budem drzat vsetky prsty aj na nohach ... a neboj babanka budu urcite v poriadku, ked im je tak dobre v brusku 🙂

martiina
1. mar 2009

fedruš, tebe tam už svieti 39 tt, ty si iná macherka 🙂
pipka a ako sa podarila tortička, čakáme fotky z oslava 😵
mauzos ani mne nikdy váhy nehovorili,pri prvom som ani netušila koľko bude vážiť a baby čo boli so mnou na izbe každá vedela čo ju asi čaká, som myslela že to je doktorom. Ale ani teraz som nevedela vôbec váhy, ani na jednom sone mi to nepovedali a to som sa aj pýtala 😠 vraj sa im to nedá. Lenže ja chodím do nemocnice k svojmu gynekológovi, tak som bola na tom istom sone ako keď som išla rodiť. V deň pôrodu mi robili sono a čuduj sa svete, zrazu mi vedeli povedať váhy 😠 No tak neviem čím to je 😨

martiina
1. mar 2009

mauzos ty mi fakt čítaš myšlienky, ja píšem fedre o tých týždňoch a keď to odošlem pozerám že ty už si to stihla skôr 😀

mauzos
1. mar 2009

no vidis, a vraj oneskorene tehotenske reakcie 😝
martinka tym to je, ze sa im nechce urcovat vahy, su lenivi, je to pre nich asi praca naviac 😠 Ja si mam zajtra dohodnut uz termin kontroly u porodnika, tak ten mi snad vahy povie, nech viem na com som. Ale Jarku cele tehu ani nevysetrovali zospodu, iba USG, tak nechapem...
a trafili ti tie vahy v den porodu? vraj tam mozu byt aj pol kilove rozdiely.

eviska83
1. mar 2009

mauzos- mne vahy stale povedia,a je pravda ze nas zospodu ani raz nevysetrili.a aj mne povedali ze vahy su + - 500g.je to len take orientacne.
Fedra - budeme na teba mysliet,krasne tyzdne 🙂

martiina
1. mar 2009

Inak aj moja sestra je v UK a tiež nebola vyšetrená ani raz zospodu 😒 poradňu mala 3x za cele tehotenstvo, termín má 4.apríla, takže už je to tiež blízko
Mne povedali pred pôrodom že jeden bude mať cez 3kg a druhy okolo 2900 g a mali 2720 a 2900, ale vraj väčšinou sú menšie ako povedia na sone 🙂
akurát som písala palculienke, mala cisársky rez a dnes by ju pustili. Malý António je zdravučký, len Antonia má žltačku a málo trombocytov, tak jej zajtra lekárka povie čo a ako. Kojí obidvoch zatiaľ 10ml, niekedy aj 20 ml + dokrmuje z fľašky. Sú vraj najšťastnejší rodičia na svete 😵
Poslala mi aj fotky maličkých, sú naozaj krásnučkí 😵 😵 😵

nana77
1. mar 2009

jeeej 😵 😵 😵 vyzeraju ako babiky, tie palculienkkkine babatka 😵

catjob22
autor
1. mar 2009

Krasne babatka ma palculienka!! Jooooj, radost poyriet!
Ani neverim ze aj moji boli niekedy takyto malicki!!

nana77
1. mar 2009

baby, v piatok som mojim malym kupila lopty a zda sa, ze je to ta najsmiesnejsia vec na svete 😀 😀 😀
kuk:

https://www.youtube.com/watch?v=eGL71fEqZ4c

kvalita zaznamu nizka, bola som rada, ze som to vobec stihla natocit 🙂

eviska83
1. mar 2009

Palculienka - nadheraaaa 😵 😵 😵 😵
martiinka- Ja som mala poradnu pri andrejovi mozno 5x.Teraz je to ale ovela castejsie.od 27 tt kazde 2tyzdne.Skoda ze ma termin 4.04.teraz je tu novy prispevok (190£) zdravie v tehotenstve ale dostane ho tu len zena co ma termin od 6.04.Mne to vyslo ,ja mam termin 10.04 aj ked rodit budem najneskor 27.03 😀 😀 😀

martiina
1. mar 2009

nana, tí tvoji krpci nemajú chybu 😵 😵 😵 sú úžasní, ako sa rehocú 😀
eviska, no to je ozaj škoda. A teba sa to teda týka,závisí to od termínu, či od toho kedy porodíš? Sestra je rada lebo v pondelok jej má akurát prísť nejaký príspevok 500£ 🙂 Ak sa to odvíja od termínu, tak to majú spravodlivejšie ako u nás, mňa by sa tu tak týkal ten náš príspevok keby išli podľa termínu a nie podľa pôrodu 😠

mauzos
1. mar 2009

jeeej zlatunke babiky ti palculienkini mali 🙂
Nani a ti tvoji dvaja nemaju chybu, mohli by tobit reklamu na Hami, aj tam sa tak rehocu tie babatka 😀
mati vy to mate asi v rodine tu smolu s prispevkami. Ale dva dni rozdiel v termine to je uz fakt riadna smola ☹ Jarka spominala, ze jej rozdiel v porodnom vyplatia u nas. Tvoja sestra na to nema narok? alebo tam dostane dokopy viac ako by dostala tu?

mikad
1. mar 2009

nana nádhera 😵 😵 😵 😀 😀 😀 teším sa na to obdobie

martiina
1. mar 2009

mauzos, no veru my máme smolu na prachy 😀 a sestra určite dostane viac ako by dostala tu 😵

mauzos
1. mar 2009

ala mas to vykompenzovane krasnymi bababtkami 🙂
tak to je fajn, aspon nieco. Nemusi vybavovat dalsie papierovacky u nas 😉

katka.ott
1. mar 2009

ahojte,
nana, malinki su uzasni 🙂 . len ze ta lopta im je taka smiesna 😀 , nadherne

palculienka, krasne deticky 🙂

nana77
1. mar 2009

baby, dakujeme 🙂 . prislo mi to take smiesne a podarene, ze som vam to sem musela smolknut, aby ste sa aj vy pobavili 😀 😀 😀 , a dalsi dokaz, ze mat dvojicky je uzasne 😵 😵 😵