Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

andysok
26. máj 2011

@betina1984 ani nehovor ;) ved uz včera na sone mali 2650 a 2700 ;)

janette77
26. máj 2011

@betina1984 Ahojko, len narychlo, lebo som uz okupala Miska ... len som sa sem prisla nieco opytat...

neboj nic, vysledky su skreslene dvojkami, som rada, ze Ta na endo upokojili, aj mna tak a viac som sa tym prestala zaoberat...
Rodila som sekciou a kocik mam vedla seba - kuk do albumu - "Foto z prechadzky"...teda "az" jedna fotka je tam.🙂

juliagregor
26. máj 2011

@andysok a neboj...užívaj leňošenie....čo by som ja dala za hodku ticha 😀

andysok
26. máj 2011

@juliagregor budem ´ja určite spomínať na tvoje slova........ 😀

andysok
26. máj 2011

Dievčatá a kedy a akým štýlom sa zapisuju deti do pasu alebo niekam ked chcem ísť napr s nimi do rakúska alebo cr?

dana_l
26. máj 2011

@betina1984 ja som ich citila okolo toho 11-12tt. ale manzel si musl pockat na tie vonkajsie kopanice.

dusika11
27. máj 2011

@janette77 cauko ste sa bavili o pohyboch np ja som bola expertka..okolo 16 tyzdna uz som citila spomenula som to lekarovi ten ma skrical ze to nemozem citit..tak som bola ticho precitala som si na internete ze kedy asi mam tabulkovo citit pohyby a az vtedy som mu to nahlasila..take bublinkovanie som citila podstatne skor..a potom uz skoro nic..musela som zjest horalku aby sa pohli reagovali na sladke ..inac sa vobec nehybali

janette77
27. máj 2011

@dusika11 🙂) Ahoj, tak horalecka im smakovala!🙂) No...lebo lekar uz bol urcite tehotny, tak predsa Ty mu budes o tom hovorit?! 😀 😀 😀

janette77
27. máj 2011

@smejko Smejko ahoj, ja som Ta uz nestihla, co ma strasne mrzi. Myslim na Teba a tesim sa na spravicky. Drzte sa! 🙂

matelko1
27. máj 2011

ahojte.
@andysok ak budes mat rodne listy deti,tak pojdes na pasove a tam ti ich hned zapisu do pasu.musis mat ale orig.pri sebe...

matelko1
27. máj 2011

@smejko silno drzim palce a drzte sa....tiez som ta uz nestihla,ale cakame na spravicky..... 🙂

andysok
27. máj 2011

@matelko1 ďakujem ;)

dzu
27. máj 2011

ahojte, tam my sme doma od lekara, Mali su v poriadku, jeden si uz normalne cumlal palcek a robili selijake kotrmelce. Su to mali akrobati 🙂 tesim tesim 🙂

matelko1
27. máj 2011

@dzu 🙂 🙂 🙂 tak sa drzte a aby ste aj co najdlhsie vydrzali 🙂 .drzim palce

margaretka3
27. máj 2011

Ahojte, chcem sa opýtať, mala ste niektorá málo železa ku koncu tehu? A brali ste aj v tabletách? Lebo ja som vycucana, nevládzem stáť na nohách a nie to ešte nejako fungovať a teraz čítam, že v 3. trimestri môžem mať málo železa.....

ika00
27. máj 2011

@margaretka3 ja beriem zelezo. Aj pri malej som brala. Brali mi krv, myslim v 28. tt a mala som mierne znizene hodnoty. Ale ja som sa necitila velmi unavene. Urcite to spomen dr.

janette77
27. máj 2011

@margaretka3 Ahoj, ano, mne Dr. naordinoval zelezo sam od seba. Necitila som nejake tazkosti, on tak rozhodol...

janette77
27. máj 2011

@margaretka3 jej a aky babinec Ty budes mat doma. 🙂)) Nadhera! A neboj, unava a vycerpanost su v Tvojom tyzdni uplne normalne a nezabudaj, ze sa staras este o dve dcerky. Mas moj velikansky obdiv.

janette77
27. máj 2011

@margaretka3 ...a este ak smiem poradit, ked Ti Dr. bude predpisovat zelezo, pytaj si Sorbifer...pretoze mne zvoleja predpisal Ferretab, ktory sa jednak velmi tazko zhanal, ale najma bol tazky na zaludok. Ked som si postazovala, ihned mi ho zmenil na Sorbifer (beriem doteraz, lebo mam poporodnu anemiu - lahsiu formu) a citila som tu ulavu.

betina1984
27. máj 2011

@dana_l Ďakujem za odpoveď. Lebo som to hovorila mame, že cítim, ako také škrabotanie a ona, že či si to len nevsugerovávam, že je to skoro. Tak som si nebola istá. Lebo veď keď sú dve, tak je tam predsa len menej miesta a žena asi skôr cíti pohyby.

betina1984
27. máj 2011

@dzu aké si ich mala veľké teraz v 12 tt.? Robil ti USG? Ja idem 6.6., budem 11+6 tt., preto som zvedavá, ako budú veľké.

lucia.kl
27. máj 2011

@andysok pôjdeš na políciu - čo je teraz presťahované tuším na ružinovskú alebo aká je to ulica a za každé dieťa sa platí 3€ kolok za zápis alebo im dáš rovno urobiť pas a to stojí 8€ potrebuješ len rodné listy detí a tvoju občianku...

lucia.kl
27. máj 2011

ahojte mám správu od @smejko tak sa dnes stala maminou, pán doktor sa rozhodol, že nebude čakať...Alexander 51 cm a 3080g a Samuel 52cm a 3180g
všetky vás moc pozdravuje..
@smejko tak ti teda prajem všetko dobré, rýchle zotavenie a vela radosti s detičkami... a vau na váhy, to si fakt mala čo nosiť ku koncu 🙂

matelko1
27. máj 2011

@lucia.kl tak ju pozdrav a prajem vsetko naj,,,nech sa bobaky drzia.....

lucia.kl
27. máj 2011

@margaretka3 aj ja som brala železo, ja som mala aktifferin a brala som ešte aj dva mesiace po pôrode, než som sa vystrábila z anémie...

janette77
27. máj 2011

@lucia.kl DAKUJEME! 🙂) Tak bolo planovane v pondelok a zmena. Super, velmi, velmi pozdravujem! Ozaj super vahy.🙂)))))))))))

lucia.kl
27. máj 2011

@matelko1
@janette77 baby a čo tak keby ste to smerovali aj @smejko - tak si potom prečítaj, ako ťa baby pozdravujú 🙂

janette77
27. máj 2011

@smejko Smejko, tak Ta vraj poponahlali.🙂) Gratulujem k detickam s krasnymi vahami, prajem zdravie a radosti celej rodinke. 😉

janette77
27. máj 2011

@lucia.kl vsak Tebe som dakovala, Smejkovi gratulovala.🙂) Neboj, ona citne, ked bude mat cas.🙂

janette77
27. máj 2011

@lucia.kl a som to myslela tak, ze si s nou v kontakte, ze ju pozdravis. Mna tak Julka od vas a potesilo.🙂)