Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
4. mar 2009

tak u nas ta ohradka nehrozi, neviem si predstavit kde by sme ju dali, ale musi to byt velmi prakticke

rapi
4. mar 2009

martiina vdaka za radu, skusim a potom poviem ci sa podarilo, vdaka

pipka
4. mar 2009

az teraz kukam, kde bol ten smajlik 😅 😅 to mi hanula sedela na kolenach a asi stlacila enter akurat 😀 😀 😀 😀 no ale sak ste aspon spozorneli 😀 😀 😀

mauzos
4. mar 2009

pipka dobra vyhovorka 😀 😀

pipka
4. mar 2009

kazda vyhovorka stoji gros...hovorievala moja babicka 😅 😀 😀 😀

mauzos
4. mar 2009

babicky zvyknu byt mudre 🙂

katka.ott
4. mar 2009

ahojte 🙂
dvojmaminky, chcem sa opytat: kolko plienok ste spotrebovali v nemocnici? ja mam kupene len 1 balenie a je tam cca 40ks. bude to stacit?

idem precitat, co ste popisali 😉

mauzos
4. mar 2009

ahoj katka, vsak som Ta ani nespoznala 😀 😀 takze predsa si nasla fotku do pasu?
ja som zbalila tiez len take jedno balenie, no ale vsak drahy donesie, ak by bolo malo 😝

martiina
4. mar 2009

katka, radšej dvoje ale ako hovorí mauzi, polovička potom donesie 😉

katka.ott
4. mar 2009

mauzi, to bolo dnesne samofotenie. som akosi hladala samospust 😀 a skusala fotit sa 😀 😎

martiina
4. mar 2009

katka vitaj v klube samospúštoviek 😀

mauzos
4. mar 2009

inspirovali ta martina s pipkou? ja som tu samospust este stale nepohladala 😀

katka.ott
4. mar 2009

sak som vcera MM ukazovala ake ma potom kupit,tak hadam pochopil. popripade mu dam ten obal do ruky a nech zhana.

dnes ma akosi pali podbrusko, asi zo sedenia. bola som totizto na "kratkej" navsteve v praci. od pol 12 do pol 5 😅 a tooooooooolko noviniek. jedna kolegyna tehotna, sefkina dcera tiez - akosi sa SVK rozrasta 🙂

katka.ott
4. mar 2009

ja som sa snazila podla navodu, ale ten je v nemcine a ta nie je mojou silnou strankou. tak som to zacala prakticky skusat 😀 . a tie miesta, kam som fotak ukladala 😀

martiina
4. mar 2009

katka, však sa do toho dostaneš 😉 .... u mňa najlepšie práčka v kúpelni alebo žehliaca doska, ale mám aj statív, ale to nie je ono 😀

bobicek5
4. mar 2009

mauzos, odkedy si bola PN? Ja to planujem tiez tak poriesit, ak to bude nutne, budem radsej PN, na MD nastupim 6 tt pred terminom, nech si usetrim aspon tie dva tyzdne MD...

Ja som vraj zatial ok, no to sa moze hocikedy zmenit. Baby, ak aj vy mate skusenosti s PN, napiste, zaujimalo by ma, ako ste to zvladli. Ja som taky poctivy pracant, hoci mam sedavu pracu, ale bavi ma a chcela by som pracovat kym budem vladat.

martiina
4. mar 2009

bobicek mňa chcel dať dr na PN od začiatku ale to nevedel že ja som ešte na materskej s prvým synom, tak nemusel

bobicek5
4. mar 2009

a kvoli comu? Len tak preventivne? Moj mi zatial nic nehovoril na tuto temu akurat uplne na prvej navsteve ma upozornil, ze nech sa aj v praci pripravim na to, ze ked jedneho dna povie PN, ze s tym budem stotoznena...

martiina
4. mar 2009

lebo ja som necelého polroka predtým o jedno bábo prišla, tak vraj maternica je oslabená a keď som čakala ešte aj dvojičky, tak povedal že jednoznačne na PN

katka.ott
4. mar 2009

bobicek, ja som bola PN od 10tt a nudila som sa 1 den. vzdy som si volaco nasla. horsie to bolo s vychadzakami, kaby som mala niekedy kontrolu, tak neviem ci by ma nasli 😎 . ale mala som dohodu s mojim praktickym dr, ze keby nieco, tak som bola unho na vysetreni.
a neviem ako by som to zvladla v praci, okolo 25 tt ma hrozne zacali boliet krize a rebra a ja som mala sedavu pracu.

a pri dvojickach sa ide tusim na MD 8tt pred terminom, ale to asi dava kazdy lekar podla seba

bobicek5
4. mar 2009

aha no tak potom je to samozrejme. U mna je to prve tehotenstvo, MA som nikdy nemala, kedze som skoro-sterilna ☹ .

Samozrejme to nechcem podcenit. Ked to bude stav vyzadovat, pojdem na PN. V praci som sa uz dohodla, ze ciastocne mozem pracovat aj z domu.

v15
4. mar 2009

ja som išla na PN v tretom mesiaci,ale ja som aj chcela isť pretože by som to v praci nezvládla, na PNke som sa este nenudila stale je niečo robiť alebo niekam ísť 😉 🙂

bobicek5
4. mar 2009

Nam sa totizto na jesen vymenila sefka, pri tej predtym by som aj ja isla na PN, inak by som pod jej tlakom o deti s najvacsou pravdepodobnostou prisla. Nastastie terajsia sefka je v poho, dokonca som sa s nou dnes dohodla, ze vo vyssom stadiu mozem pracovat z domu, co mi nesmierne vyhovuje.

katka.ott
4. mar 2009

bobi, najdolezitejsie je, ako sa ty citis 🙂 a samozrejme, co povedia lekari

mauzos
4. mar 2009

bobicek ja som po IVF a som na PN odo dna prenosu. Najprv som sa chcela dat vypisat len na tie dva tyzdne do vysledku krvi a potom, kedze vysledok bol pozitivny, tak uz som ostala na PN. A fakt neviem co to je nuda. Teraz, ked uz sa nevladzem az tak hybat, tak sem tam sa uz nudim, ale uz by som aj tak do prace nechodila, kedze uz mam narok na matersku. A mne dala dr. na vyber, ci chcem ist 6 alebo 8 tydnov pred porodom na matersku

mauzos
4. mar 2009

kati ved kupit viac plienok mozes a mat ich doma. Ja by som to na mojho nenechala 😀 ja mam kupene do zasoby a v pripade potreby uz len vytiahne zo skrine

katka.ott
4. mar 2009

mna sa lekar na MD nepytal, jednoducho vypisal MD 8tt pred porodom.
mne PN odporucila hemotologicka kvoli trombocytom. mala som mensie-vacsie dlhotrvajuce problemy. stale boli pod normu, ale velmi mudre 😀
a ma stresujucu pracu, takze radsej som sla.

bobicek5
4. mar 2009

Katka, ja sa praveze citim az moc dobre. Vobec mi nebyvalo zle, okrem nadchy mi vlastne nic nie je. Tak sa niekedy tak obavam, aby to nebolo ticho pred burkou...

Mauzos, to si fajn vymyslela. Na kolkom IVF ste to boli? Aj tak je to super cakat dve deticky. Myslim, ze sme si ich zasluzili... 😉

katka.ott
4. mar 2009

mauzi, my mame plienok do haleluja, len tie newborn 2-5kg som kupila to male balenie 1ks. ale zas viem, ze sa mozem spolahnut a este vypatra aj nejaku akciu 😀 . totiz MM velmi rad studuje vsetky akciove letaky a potom beha z obchodu do obchodu 😀

katka.ott
4. mar 2009

bobi, tak potom neries, ak mas vytvorene dobre prostredie a citis sa fajn, ... 🙂
akonahle sa ti bude zdat nieco horsie, das sa vypisat 😉 . tusim cherry chodila do prace do 35tt alebo tak nejak