Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

wera
8. aug 2011

@lucia.kl ja Ťa nemám pridanú na FB... pošli mi do IP meno aby som si Ťa mohla pridať 🙂

lucia.kl
8. aug 2011

@wera ja si ťa kliknem na FB, viem ako tam si, a myslela som to tak, že je to na FB v maminkách dvojičiek, tam prístup máš... nie??

dusika11
8. aug 2011

ahojte aj ja sa pridavam mam zimnych chlapcov...posuniem veci dalej....niektore su aj v mojich inzeratoch.ale nemam tam vsetko nechce sa mi tolko fotit....davam body zza cca 50 centov...malicke unisex kosielky mam velkost 50 56...mam skoro vsetko v pare rovnake..takze ak daktore chcete tak sa ozvite na ip...

wera
8. aug 2011

@lucia.kl hmmm neviem že niečo také na FB je... pošleš mi link? 🙂

lucia.kl
8. aug 2011

@wera tak to si neni ty, to je smejko, som si vás pomýlila...

dusika11
8. aug 2011

@chrobulka ahoj...aj ja som ledva dychala....sotva som sa dockala 38 tyzdna.viem ze teraz to mas tazke a kazdy den je narocny...ja som takto pretrpela vianoce...aj moji boli velki chalani...tak len vydrzat...

dusika11
8. aug 2011

@mamoka4 cavelo ja ti uprimne gratulujem ku kojeniu..ale niekedy to proste nevyjde...my sme mali velku krizu..aj laktacnu som volala deti rapidne isli z vahy dole....museli sme dokrmovat..v piatom mesiaci povedali na dydu bleeeeeee odtahovali sa a bolo....velmi obdivujem tie co kojite...ale nam to aj po mojej snahe a poradach s laktacnou senovkach homeopatikach proste nevyslo....moji boli strasne hladni....neviem preco im neslo kojenie...takze ak niekto tu flasu musi dat kvoli detom...ako moj pripad tak...musi..ja neodporucam nechat deti hladovat len kvoli tvrdohlavemu kojeniu....lebo ja som kvli mojej tvrdohlavosti ze budem ich kojit a basta som ich veeelmi vyhladovala bolo to v ich 5 tyzdni...a boli velmi slabi...proste niekedy to neide a treba si to priznat.

bbtina
8. aug 2011

@wera dakujem,tak som bola,dr. skontroloval aj brusko aj vsetko a ani on nevedel z coho to moze byt. Zrejme daka cievka od oslabenia,lebo krcok drzi.pichoj mi Pambu a ak to bude aj zajtra,tak v stredu radsej nastup do nemocky

wera
8. aug 2011

@bbtina super to som rada že doki nič nenašiel 🙂 tak sa šetri, ležkaj a nechaj sa obskakovať 😉

tterkat
8. aug 2011

@mamoka4 dakujem za vysvetlivku už som, to konečne pochopila 😀 No tak v celku.. posledne dni ma pobolieva podbrusko ale to asi zato že rastieme 🙂 a tie nevolnosti dúfam že čoskoro skončia bo niekedy je to fakt o držku ☹

zuzika30
8. aug 2011

kocky nasi mali sa zblazneli, tak ako mi pekne papkali ako hodinky a 3hod. 130ml a v noci vydrzali aj 5-6hod. nejest ,tak mi strajkuju a nechcu papat, maju v stredu 3mes. vahu cez 6kil presne neviem, mali tie 3-4hod. cez den papa, ale mala je to katastrofa, vcera napr. papala o 15,30 a potom az o23,20, proste bez vecere ☹ , a dnes jedli o 5 rano a este nejedla napila sa asi len10ml cajiku,to aby mi urobila radost ked jej to pcham, a teraz spi , inak je vysmiata, svagrina radi nech necham tak ,ze si bude jest ako sa jej bude chciet, ale to sa mi nezda ,ona nechala dieta nech si robi ako uzna a nema pekne stravovacie navyky, ale to je jedno....
neviem ci to uz budu takto jest menej casto ,zdaju sa mi mali na to aby nejedla 6hod. cez den, v noci to mame tak ze jeme o 23,00 a potom okolo 4-5,00hod., mali sa budi tak zobudi aj malu a papame spolu, ale mala zje 130ml, mozno keby som malej nedala jest tak mi je rano s malim, ale zasa keby nechcela tak mi to nezje- uvazujem , mate niektora takuto skusenost, mrzi ma to lebo spolocny rezim je v haji ,neviem ako sa pohnem niekde von 😒 , a manzel sa mi vyhrazal ,ze deti sa po 3mes. menia, ale ja ze len k lepsiemu a vidis je to tu 😅

mamoka4
8. aug 2011

@tterkat Ahoj, aj ja som mala prvé tyzdne bolesti ako na menstiku. 😒 Neboj bude dobre....a tú matersku mame 11 mes. a maniny co maju 1 dieťa ju maju 8 mes.

dibik
8. aug 2011

@bbtina drzim paste, aby to dobre dopadlo a aby si predcasne nemusela do nemocnice ist... lebo viem ako ju milujes 🙂. ale zase, boli by ste pod dozorom. Dufam, ze to nebude nic vazne. Drz sa

tterkat
8. aug 2011

@mamoka4 no šak len nech pekne rastú a su zdravučké 🙂 ja sa už aj tak neviem dočkať na pohyby 🙂 aj ked viem že v 9mes. to už bude bolieť ale aj tak sa tešim 🙂

juliagregor
8. aug 2011

Rodičia pozor! Firma NESTLE prosí každého, aby vrátil naspäť banánovú kašu s dátumom spotreby 2012, lebo sa v nej našli úlomky skla! Čiarový kód výrobku je : 7613033089 73.
Prosím, zdielaj v záujme bezpečia bábätiek, aj keď nie si rodič. Prosím, pomôž a poštuj-môžeš zachrániť jedno z bábätiek!!!!!!

juliagregor
8. aug 2011

neoverene len zdielam

smejko
8. aug 2011

@zuzika30 mne zacal Samko teraz cez vikend strajkovat, po kupani odmietol mliecko a zaspal a spal aj v sobotu aj vcera 6 hodin ale potom v noci uz zas vstaval kazde 3 hodiny na papanie. To odmietnutie mlieka sprevadzal strasny rev, z ktoreho zaspal. Tak neviem. Ked zistis, podel sa 🙂

linduska2
8. aug 2011

@lucia.kl baby stretavka bude aj za pocasia ake je dnes alebo sa to necha na inokedy?☹

linduska2
8. aug 2011

@mamoka4 takze matersku pri dvojkam budem dostavat 11mes.to by bolo super 🙂

lucia.kl
8. aug 2011

@linduska2 iba že by nepršalo, alebo kto chce aj v gumákoch a pršiplášťoch 🙂 zajtra kuknem predpoveď a dám vedieť...

linduska2
8. aug 2011

@lucia.kl oki a dik 🙂 🙂 🙂

cillikat
8. aug 2011

@lenka1108 ta mensia moze dychat sama, lebo nezalezi ani tak na tej vahe ako na zrelosti organizmu a ona moze tu nedonosenost lepsie zvladat, lepsie sa prisposobit novym podmienkam a ta druha aj ked je vacsia moze mat vacsie problemy, organizmus moze byt slabsi - zranitelnejsi

mamoka4
8. aug 2011

@linduska2 Materskú dvojičkové maminy majudostavat 43 t.

juliagregor
8. aug 2011

tu je link priamo na socialnu poistovnu http://www.socpoist.sk/materske/1293s

mamoka4
8. aug 2011

Ahojte baby, dnes som bola so staršími v kine, na Šmolkoch 🙂 🙂 absolutny relax, potom sme nakupili zošity do školy dali si pukance....milujem takéto chvíle....a potom oddychnutá som prišla za mužíkom, ktorý doma strážil dvojičky. 😎

mamoka4
8. aug 2011

@dusika11 Ďakujem. 😉 Aj ja sa čudujem,že stále kojíme....a nemáme umelé mliečko a užmáme 5 mes. a 1 tyž. veľmisa s toho teším, už mám za sebou aj 2 zápaly a neustále mi mliečko kulminuje raz je ho viac inokedy menej. Baby mi pekne prospievaju v 5 mes. majú Stella 6,48 kg a Laura 6,25 kg, a to iba obcas papame zeleninku. Ja si niekedy myslím, že kojenie je aj o genetike....a nic ťa nemusi mrziet ohladne kojenia...ja si myslim, ze deti potrebuju moria oceány lásky...a pri tvojej obetavosti ju určite tvoji chalani dostávajú. 😉

emka1
8. aug 2011

@juliagregor ... tu je linka priamo od Nestle : http://www.nestle.com/Media/Statements/Pages/Re... ... tyka sa to len kasiciek zakupenych len vo Francuzsku 😉

juliagregor
8. aug 2011

@emka1 dakujem 😉

nattalia
8. aug 2011

@zuzika30.
@smejko jeeezis, ja tiez obcas maturujem nad tym rezimom, tiez sa mi to obcas stava... 😠 potom to skusam znova zladit tym, ze im dam papat naraz, akurat jednemu menej... zvyknem polovicnu davku spravit... odkedy sa mi v noci Matusko zvykne budit na mliecko okolo tretej a Tomasko az o siestej, tak aby som ich nerozhasila, Matuskovi dam len polovicnu davku a potom s Tomaskom si dopapa druhu polovicu.

wera
8. aug 2011

ahojte dvojmaminky 🙂 od stredy budú mať v tescu akciu na detské vecičky, plienky a papátka...
na stránke už majú aj nový katalóg 😉
http://www.itesco.sk/